Forum
u170138
u170138
Živjo moje ime je Neja in imam 33 let kot 12 letnica sem zbežala od doma in se pretihotapila na ladjo,ki me je ponesla v ameriko kjer sem začela na novo življeneje sem nadaljevala na zapuščeni hiši, ki sem jo preuredila in seveda sem morala tudi kaj kupiti.Sedaj imam 3 hčerke ,Lano(12) elo(10) in nino(7).
Neja

Bila je hladna noč potovalke so bile skrite za pisalno mizo vse je bilo merno in tiho starša sta bila na koncertu zato sem imela čas da poiščem še nekaj denarja in vzamem oblačila moje mame da mi bodo prav ko bom bila večja.
Ura je 23:00 odšla bom.Kaj pa če bi še.........
Spreletel me je srh stala sem pred hišo ko sem zaslišala avto, stekla sem v hišo se preoblekla ugasnila sem luč in se ulegla v posteljo.
Vendar je prišel moj taxsi stekla sem nazaj dol in se usedla v taxsi še enkrat sem se ozrla nazaj na mojo graščino.

In pogledala pred sabo in se prepustila spancu, ko sem prispela na pristanišče sem plačala taxsistu in se pritihotapila na ladjo.
Med reševalnimi blazinami sem si naredila posteljo in čakala da odpljujemo, ni mi bilo treba čakati dolgo ko so ljudje že veselo skakali po ladji, ko se skozi majhno okno uzrla deklico ki se posljavlja od očeta sem se spomnila na svojo družino.Pogledala sem na sliko, ko sem bila stara 2 leti in pol.

Oblile so me sole nisem vedela če si res želim pobegniti, ko sem se ustajala sem se udarila v glavo in obležala na tleh čez uro in pol ko se je ladja oddallila daleč stran sem se zbudila in poglledala skozi okno, videla sem morje niti enega otoka ni bilo v bližino, ko sem slišala odpiranje vrat vrat, skrila sem se v zaboj ko sem slišala starejšega moškega, ki je rekel : "Amerika Amerika polna sreče si" nato je nekaj vzel in odšel ter me zaprl,Vsa navdušena sem si začela prepevat o ameriki in kako bom tam zaslovela imela bom tako sobo kot doma.
Dom,ko sem omenila dom sem pogledala sliko moje sobe.

Ponolno so me preplavile solze, ko sem se spomnila da odhajam zaradi tega, ker ni nikoli nobenega doma!
Še enkrat sem se ozrla skozi okno

Skoraj smo že prišli, ko se je oglasil kapitan in rekel.............
Next
10. maj 2014
next
10. maj 2014
u170138
u170138
Skoraj smo že prišli, ko se je kapitan oglasil in rekel:
Prispelli bomo čez pol ure zato prosim da pospravite svoje stvari, da se boste lažje izkrcali.
Tudi sama sem se preoblekla iz piđame in se oblekla v poletno obleko :

obula natikače:

in prispeli smo.
Hitro sem stekla z ladje v gozd noge sso me že pošteno bolele ramena tudi seveda pa tudi roka v kateri sem držala kovček z blazinami slikami in obutvijo plastenkami vode in hrano in še več.
Popolno sem bila popraskana po nogah bila sem lačna in žejna pravtako sonce je pripekalo na mojo glavo vse me je srbelo ko sem se spotaknila ob korenino in se skotalila po majhni dolinisredi katere je bila postavljena hiša bila je ogromna vendar stara in prašna vsaj na vzunaj:

ko sem ustopila skozi vrata pa me je skoraj kap zelo lepo urejena dnevna soba

Zelo dobro ohranjena kuhinja,ki je bila uau

kopalnica je bila prečudovita zakaj bi gdo zapustil tako lepo hišo!?

Po stopnicah sem odšla v zgornje nadstropje in odšla v sobo na kateri je pisalo girl room

Nisem vrjela svojim očem dokler nisem našla lista nalepljenega na pisalno mizo na njem je pisalo.
Zapuščam tole hišo ki sem jo postavila za izgubljena dekleta,saj je gozd tako zvit da se zlahka izgubiš
Datum odhoda: 16.1.2011 saj to je 3 leta nazaj.
Ta trenutek sem nasrečnejši človek na svetu našla sem hišo vendar še vedno nisem v bližini družine le kaj se dogaja, najbrš me iščejo po celi državi jaz pa tu uživam in se sončim!
No ja najbrž imam srečo vendar to je treba izkoristiti.
Začela sem uživat pospravila sem okolico use uredila odstranila drevje pomila omare pobrisala prah in z prenosnim sesalcem tudi vse pobrisala.
Ko je bil večer sem si v mikrovalovki pogrela kokice in skakala po postelji na žalost je elektrika omejena in sem morala takoj ko se je močno stemnilo prižgati sveče in gledala album mojih fotografi in spet spet sem se ožalostila.
10. maj 2014
next
10. maj 2014
u163511
u163511
next
10. maj 2014
u170138
u170138
Kako sem lahko žalostna, saj imam vse svojo hišo, dovolj elektrike za dva topla obroka samo še malce popravkov pri vodovodnih ceveh in lahko bom pila vodo iz pipe.
Ko bom uredila vrt, se bom lahko sončila, ker se sedaj ne morem.

Za začetek pa poglejmo kaj sem sploh spakirala s sabo.
Oblačila:
9 majic s kratkimi rokavi

5 kratkih hlač

5 dolgih majic
6 obleki

ostalo so pa .....
next?
11. maj 2014
u163511
u163511
next
11. maj 2014
next
11. maj 2014
u170138
u170138
Ostalo pa so bila večinoma samo orodja kot so noži,vilice,denar,škarje,risalni blog,barvice,klešče,čopiče,sončno kremo,lepilo,lepilni trak...
Zelo veliko pripomočkov,ker sem načrtovala kratek pobeg nisem vzela pahljače.
Začela sem se ukvarjati z tekom plezanjem po drevesu urejanjem vrta in seveda tudi z učenjem angleščine, saj tako rečeno živim vdeželi kjer govorijo angleško.
Tudi hišo sem precej očistila, saj je bil prah vsepovsod.Dokončala sem z popravki vodovoda in ko pogledam na telefon me skoraj zadane kap, tu sem že en mesec, to pomeni, da me ne pogrešajo niti en klic staršev nisem dobila.
Kaj pa če sploh še nista doma, kaj pa če praznujeta ker me ni.
Ne morem vrjeti vsi klici so od Jane moje najboljše prijateljice.

Res je prijazna vedno, ko so me starši razočarali mi je stala ob strani popolna prijateljica je bila plezala je do mojega okna, da bi bila z menoj včasih je celo vlomila vendar ji nisem zamerila saj sem to naredila tudi jaz, ko so bili njeni starši z doma njej pa niso dovolili ključa.
Res ne razumem zakaj ji niisem povedala.Odpisala ji bom sporočilo, da sem pobegnila in ne sme nikomur povedati, da sem v Ameriki v prečudoviti hiši.
Zelo sem presrečna vrt se bliža koncu kmalu bom uživala, saj se bom lotila urejanje potke za teč pravtako bom morala najti izhod iz tu,da grem lahko v trgovino, ker mi zmankuje stvari.
odšla sem na balkon in se zazrla v nebo, sonce je zahajalo, spet sem pomislila na družino.

Nikoli več ne bom videla svoje hiše se dotaknila postelje nikoli več nebom doma kajti vselej je to moj novi dom, nič več nebom premožna razvajenka,ki jo vidijo drugi otroci in njihovi starši, če bi videli koliko sem morala narediti doma si bi premislili.
Jutro je ravno sem se preoblekla in odšla na vrt kjer sem dokončala še zadnje spremembe in nastalo je nekaj čudovitega, čez nekaj let bo lahko tu bazen!
Čez leto bom kot 14 letnica odšla v službo kot natakarica in si bom lahko kupila nove stvari.
telefon je začel zvoniti.
http://youtu.be/Q8Kyyvdc-ns
pogledala sem gdo kliče, bila je Jana.
Oglasila sem se in začel se je pogovor
J= jana N= Neja
J= kaj si ti zmešana policija je po celm mestu 20 osumljencev je pridržanih žpovedala bom da si na varnm da ni nič narobe s tabo da si pobegnila!
N= ne jana prosim tu se imam lepo lepa velika hiša je, vrt sem dokončala prosim Jana.
J= najti bo, a samo nekaj tvoja starša sta obupana prišla sta da ti povesta, da se boste več družili.
N= adijo Jana
J=Adijo.

Next?
11. maj 2014
u145901
u145901
jap nextttttttttttttttttttttttttttt
13. maj 2014
123Girl123
123Girl123
next
14. maj 2014
jas sm manca eldem in bom nadaljevala z temo ok?
17. maj 2014
ok
17. maj 2014
še 2 nexta!
17. maj 2014
u163511
u163511
next
17. maj 2014
še 0
17. maj 2014
u163511
u163511
Nina Gutman -> je rekla naj dam next od nje
17. maj 2014
ah pa kaj
17. maj 2014
u163511
u163511
samo rabim nekoga ki bo sodeloval..
17. maj 2014
u163511
u163511
nrdim uslugo
17. maj 2014
blokirana si
17. maj 2014
u163511
u163511
lol.. -.-* sej ti nextam i vse kaj ste vsi tok nesramni samo rabim nekoga.nisem takšna ko misliš.nisem kot ostale.
17. maj 2014
o pa si neupoštevaš tega da oglaševanja ni
17. maj 2014
u163511
u163511
sory no samo hočem imet dovolj tekmovalk... res mi je žal.eh kaj pa govorim sej sem le navadna čuza..
17. maj 2014
jp
17. maj 2014
u163511
u163511
JA SEJ IMAŠ PRROV NEBOM SE VEČ VRNILA.ZBRISALA SE BOM KER, STE USI TUKI TOK NESRAMNI
17. maj 2014
ja pa kaj
17. maj 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg