Forum
AVTOBUS SE ŠE NI USTAVIL, ko je vili že videl, da Anamarija še ni prišla. Pod uro, kjer sta se dogovorila za zmenek, ni bilo nikogar. Nič hudega, bom pa malo počakal. Po svoje mu je bilo to še bolj všeč. Ko se bosta srečala, se bosta poljubila. Ne,na postaji se ne bova! To vprašanje ga je mučilo že od trenutka, ko je stopil v avtobus. Najprej je pogledal po sedežih, ali bo zagledal kak znan obraz. Hvala bogu! Razen šoferja ni nikogar poznal, pa še njega samo na videz. Mogoče jo bom pa vseeno poljubil! Že pet minut se je sprehajal pod uro in gledal, kako počasi se premika sekundni kazalec, nje pa še ni bilo. Ko je iz avtobusa strmel v pokrajino, ki je drvela mimo njega, jo je videl, kako v oranžni obleki stoji uro - v oranžni zato, ker ga je hotela spomniti, da sta se spoznala, ko je tekmovala v oranžni skupini. Lase si je spela v konjski rep, ki ji je prek leve rame padel na prsi. Videl jo je, kako si jih je navijala okrog prsta - to je počela njegova sošolka, kadar se je bala, da bo vprašana. Nasmehnil se je ob misli, da se tudi Anamarija boji - boji, da ne bo prišel. Med vožnjo je razmišljal, kakšen bo njun prvi zmenek. Saj naključno srečanje na tekmovanju to ni bil. Čeprav se je sekundni kazalec prav polževsko premikal, je vseeno napravil že pet krogov, on je bil pa še vedno sam.
15. julij 2013
u140958
u140958
next
15. julij 2013
Kaj če ne pride? ga je zaskrbelo. Prišla bo, saj mi je včeraj telefonirala, da me bo čakala! Kljub njenemi zagotovilu se je ustrašil, da čaka zaman. ''Rada te imam,'' je zašepetala po vsakem telefonsem pogovoru in mu tako tiho, da je komaj slišal, poslala poljubček. '' Me imaš rad?''
''Ja!''
''Povej mi, rada bi slišala.'' Ko se je pričel, da ni nikogar v bližini in da so vrata zaprta, je zašepetal: ''Rad te imam!'' Potem je bil trenutek tišine, ki ga je prekinila z znanim vprašanjem:
''Poljubček. Mi ne boš poslal poljubčka?'' In slišal je, kako ga je cmoknila.
Že ko se je vrnil domov s tekmovanja, ga je presenetila s tem vprašanjem in takrat mu ga je prvič poslala. Še vedno ga je grel spomin na tiste štiri bežne dotike ustnic, štiri poljubčke, ki jima jih je v navalu navdšenja uspelo izmenjati, potem ko sta zvedela, da sta njegova in njena skupina zasedli prvo mesto.
''Mi ne boš dal poljubčka?'' Po hipnem premolku je tiho vprašala: '' Zakaj si jezen?'' Njen glas je zvenel užaljeno.
Cmoknil je v slušalko.
''Saj nisem.''
Da bi jo prepričal, je cmoknil še enkrat in potem še enkrat.
''Rad te imam...'' Tako rad je v telefonsko slušalko dahnil te tri besede. Med vsakim njunim pogovororim jih je zašepetala tisočkrat!
________________________________________________________________________________
Vam je všeč?
Next?
15. julij 2013
next
15. julij 2013
hvallaaaaa
15. julij 2013
u134305
u134305
next
ja ful je dobr
15. julij 2013
pišm naprej
15. julij 2013
u134305
u134305
jaa
15. julij 2013
u140958
u140958
next
15. julij 2013
u134305
u134305
daj pišiii
16. julij 2013
OKEJ NI SE MI DAL ŠE ENKRAT KR SM NAPISALA PA SE JE ZBRISAL -.- Zdej bom pa vedn prekopirala
16. julij 2013
u134305
u134305
jap
16. julij 2013
hahahah že pišm v drugm zavihku
16. julij 2013
Cmokanje v slušalko pa se mu je zdelo nadvse neumno. Po vsakem pogovoru, ki ga je zaključil s cmokom v prazno, se je zamislil in izračunal, koliko dni in nazadnje koliko ur, ga še loči do tistega petka, ko jo bo lahko stisnil k sebi in zares poljubil. Ko ga je do srečanja delilo komaj več kot pol dneva, mu je telefonirala. ''Neka punca te kliče,'' mu je rekla mami, ki je bila najbliže telefonskemu aparatu.
''Ja, kdo je?'' je odsotno vprašal. Niti pomislil ni, da ni mu telefonirala Anamarija. Namesto imena je zaslišal znani cmok in šepet:
''Rada te imam.''
''Počakaj, bom pogledal...''
Vrata dnevne sobe, v kateri so sedeli starši, so bila na stežaj odprta. Planil je v sobo, pograbil prvi zvezek, ki ga je zagledal in se vrnil k telefonu. Za sabo je skrbno zaprl vrata.
''Rad te imam,'' je zašepetal. ''Vrata sem zaprl, ne maram, da bi starši slišali, kaj se pogovarjava.'' In je cmoknil v slušalko.
''Saj ne boš hud?'' je previdno začela
''Ne bom!'' ji je zatrdil in s strahom pričakoval, kaj mu bo povedala. Še preden je zašepetala prvo besedi, je vedel, da ga z nobeno stvarjo me more razjeziti, razen če odpove zmenek. Tega pa ne bo storila!
''Ne bodi hud,'' se je opravičila drugič. ''Res nisem sama kriva...'' S pridržanim dihom je čakal, kaj bo povedala.
''Res nisem krviva,'' je ponovila. ''Toda jutri ne morem priti.'' Obmolknila je in tudi on ni vedel, kaj bi ji rekel.
''Saj nisi hud?'' Njen tresoči glas je prekinil morečo tišino. ''Tako te imam rada! Ne moreš si misliti, kako sem se veselila tega srečanja...Halo, Vili,a slišiš?''
16. julij 2013
next next za mene !!!
16. julij 2013
okej pou ok?
16. julij 2013
''Ja, slišim,'' je odgovoril z brezbarvnim glasom.
''Ne morem govoriti... Jutri,ne,pojutrišnjem, te bom poklicala in ti vse razložila.'' In zadnji stavek je tako hitro zdrdrala, da ga je komaj razumel. ''Rada te imam,'' je komaj slišno šepnila. Nato se je neprijeten moški glas zadrl:
''Anamarija, nehaj telefonirati!
V slušalki je škrtnilo in zavladala je tišina.
________________________________________________________________________________
2 NEXTA
MNENJE
VAM JE VŠEČ?
16. julij 2013
u140958
u140958
next, super je
16. julij 2013
hvalllllllllllllllllllllllllllllllllllaaaaaaaaaaaaaaa
16. julij 2013
next next next
16. julij 2013
o a žeeeeee ahhahahahaha
16. julij 2013
Vili je stiskal slušalko in niti toliko moči ni imel, da bi jo odložil nazaj na vilice. ''Zakaj si mi ga vzel?'' V predsobo se je pripodil Jure, njegov enajstletni bratec, in mu je iz rok iztrgal svoj zvezek, ki ga je Vili malo prej popral v dnevni sobi.
''Kdo te je klical?'' se je oglasila mami. Vili ni videl, ker so jo zakrivala priprta vrata, zagledal pa je očeta, ki je dvignil pogled iznad nekih papirjev. Ko je oči vudel sinov pobiti obraz, je vstal in obzirno zaprl vrata. Vili pa je kot iz daljnega srednjega veka zaslišal njegov glas:
''Kaj sprašuješ, fantje v njegovih letih imajo svoje skrivnosti!''
Vili je odložil slušalko, odtaval v svojo sobo in se zvrnil na posteljo. Njegov pogled se je neprizadeto sprehajal po pokalih in diplomah, ki jih je dobil na raznih lokostrelskih in gozdovniških tekmovanjih; nazadnje se mu je ustavil na fotografiji z zadnjega tekmovanja. Vstal je in jo vzel v roke. Fotografija ni bila najboljša, bila pa je edina, na kateri je tudi Anamarija. Sam ni vedel, kdaj so se mu nabirale solze v očeh. Bilo mu jetako hudo, da bi najraje umrl.
''A nič ne slišiš telefon!'' Na pragu je zagledal Jureta.
''Valuk te kliče!''
Preden je dvignil slušalko, je iz dnevne sobe zaslišal bratca, ki je razlagal mamivi.
''Mami, Vili pa joka.''
3 nexte
mnenje
vm je ušeč
16. julij 2013
██████████ Ισσ%
?? PAČ UNO ČE TI JE UŠEČ
16. julij 2013
u140958
u140958
next
16. julij 2013
u107258
u107258
http://poll.pollcode.com/v2j4k & http://poll.pollcode.com/owhc6 : NE OGLAŠUJEM ZGODBICE! Moja prijateljica bi rabila glasove in prosim vas, če glasujete za freshuve. Hvala!
16. julij 2013
u134305
u134305
next
jaaaa 10000000% mi je ušeč
16. julij 2013
hahahahahha hvala
am
мαlғoy'ѕ

zakaj pa sm sej ni tolk bralcev če ne pa lahko oglešujete! NE PREVEČ! vsaj kšnih 4 je še na voljo
16. julij 2013
like???????? Ne no sam am nexti?
23. december 2013
u134305
u134305
next
23. december 2013
next
26. december 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg