Forum
OPIS: SEM LILI. RADA RADA IMAM SVOJE PRIJATELJE IN ZELO RADA KO SPIM SANJAM. IMAM DNEVNIK S SANJAMI!!! VANJ ZAPIŠEM VSE SVOJE SANJE. TO JE FUL COOL. PO CELI HIŠI (VILI) IMAMO KAMERE ZARADI VARNOSTI, PA ŠE JS VSAKO JUTRO POGLEDAM NANJO ČE ME JE SLUČAJNO LUNA NOSILA. VENADR NEKEGA DNE SEM GLEDALA POROČILA. GOVORILI SO O TEM KAKO JE NEKO DEKLE UMRLO. TO DEKLE JE BILO ZMERAJ PRIDNO. ZATO PA ZDAJ KO JE UMRLA SE JE NEKAJ ZGODILO IN ZDAJ HODI PO ULICAH. NIHČE SI NE UPA VEN. KDOR JO POGLEDA SE JE ZELO USTRAŠI. ONA PA HODI PO ULICAH. VENDAR DO ZDAJ GRE V TISTE ULICE KJER JE NEKDO UMREL. POTEM GRE DO NJEGOVEGA GROBA IN VZAME NJEGOVO DUŠO IN JE ZAVEČNO ZAKLET. ČE PA SI ŠE ŽIV PA JO VIDIŠ IN PRIDE V TVOJE STANOVANJE, TE BO HOTELA UBITI. KER PA ZGLEDA TAKO GROZNO NEKATERI UMREJO ŽE SAMO DA JO VIDIJO. NJIHOVE DUŠE PA SO POTEM ZAKLETE. ČE PA TE LJUDJE PREŽIVIJO, SE JIM DOGAJAJO ČUDNE STVARI. NIHČE PA JIM NIČ NE VRJAME ČE SE JIM ZAUPAJO. KO SEM TO VIDELA SEM SE ZAČELA NA KAVČU TRESTI IN KRIČATI. PRIŠLA STA MOJA STARŠA IN MOJ STAREJŠI BRAT. VPRAŠALI SO ME KAJ JE BILO. POVEDALA SEM JIM IN TUDI ONI SO SE TRESLI. VENDAR BRAT MI NAJPREJ NI VRJEL KO PA JE NAKONCU POKAZALO DELCE PA MI JE ZAČEL VRJETI. MAMA JE REKLA DA BOMO ZAPRLI OKNA DALI ROLETE DOL IN NEBOMO HODILI VEČ VEN. VENDAR IMAM VEČJI PROBLEM. KAJ PA HRANA?

NEXT?
05. oktober 2010
pa komentirite!
05. oktober 2010
next
05. oktober 2010
še en kometar prosim
06. oktober 2010
jah nevem... mislim da bi bilo super če bi jo imeli na zalogi... jure (oči) pojdi v trgovino, zapravi 500 evrov in bomo meli v zmrzovalniku hrano. ok! šu je v trgovino na srečo je pršu zdrav in predvsem ŽIV. no imeli smo vse... zazvonil mi je telefon. pisalo je neznana številka. oglasila sem se in nek ženski glas je rekel "dedek ti je umrel, babica pa še bo!!!" kaj zadj to pomenim sem se spraševala? kdo me je klical?mama ki je zraven poslušala tako kot oče in brat pa je rekla "to je...

NEXT?
06. oktober 2010
EN KOMENTAR
06. oktober 2010
nextt
06. oktober 2010
tvoja tete! kaj moja teta? zakaj pa bi moja teta rekla da babica pa še bo? sem bila čisto panična. zaradi tiste ženske ali pa je tako žalostna za njenega moža. poklicala sem teto iz maminega telefona in jo vprašala zakaj je pisalo ko me je poklicala neznana številka? rekla je da je bila ravno v trgovini in da je klicala iz unih mestnih telefonov. ok. rekla sem mamici naj me pelje h babici, da se ji ne bo kaj zgodilo in da bi se še zadnič poslovila od dedka. (zdaj ko je ta žensa pogrebov ni, zato da nebi vsi umrl. mrtev človek ostane en dan doma potem pa se ga vrže čez balkon. čudno in zelo čudaško!) ok je rekla mami. pripeljala me je do babi in rekla da čez eno uro pride po naju zaradi varnosti da ne pride una ženska. "ok super" sem si mislisla. vendar ženska je prišla po 3 minutah ko je mama odšla. videla sem jo skozi okno. imela je rdeče lase po katerih ji je tekla kri, okoli oči je bila krvava in namazana s črno zobje so ji štrleli ven in ustnico so bile črne. koža je bila bela z zelenimi fleki, hlašče pa so bile strgane nevem kako saj so bile iz železa. njena majica pa iz nožev. OMG kaj naj storim hodi proti našim vratom. "sapustite me notri" je tako grozno rekla da je babica padla v nezavest. jaz pa sem neumna in sem ji šla vrata odpret...

NEXT? 2 KOMENTARJA OD RAZLIČNIH OSEB. PA POVEJTE MNENJE. ČE BO ENA OSEBA NAPISALA MNENJE DRUGA PA NEXT NE BOM NEXTALA. LAH PA NAPIŠETE MNENJE IN NEXT
06. oktober 2010
PA NAJ NE BODO ŽALJIVI
06. oktober 2010
NEXT dej nexti tok je zanimiv jst se bom zaklal če čez dve minuti ne bo nexta, NEXTI PLIIIS!!!
06. oktober 2010
prepriči še nekoga da naj bere XD zagotov se nisi zaklov
06. oktober 2010
dei nexti!!
se mi zdi da bo zgodbica še zanimiva
07. oktober 2010
HVALA! upam da bo...
07. oktober 2010
ta čudakinja mi je rekla hvala in šla mimo mene. padla sem v smejalni napad. čeprav mi je bilo všeč da je šla le mimo se nism hotela smejati. ŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠUUUUUUUUUUUŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠ! je zaupila. nemorem se skoncetrirati. kaj natanko hočeš?!? sem jo vprašala. rekla pa je: si edina ki si mi odprla vrata. lahko bi bili prijateljici... da nekoga ubijem ali da naredim da je čuden se zgodi če čisto znorim. ker pa mi ljudje ne odprejo vrat znorim in jih ubijem. po 10 minutah tišine pa moja babi stopi iz omare in reče da to pa ni lepo. ona pa reče daj mi mirrrrrr! njen nadležni glas me je motil, bila pa je vseeno zelooooooooooo prijazna. vsaj dokler nisem videla da je dedka razrezala na drobne kose ih dala v pečico in jih pojedla. fujjjj!!!! sem se začela spakovati. jezno je prišla do mene in rekla "če ste ljudje tako zelo nemarni in nemorete pokopati ljudi kot se spodobi pa se tako zgodi. prišla sem na ta svet zato, ker se na tem svetu dogajajo tudi dogajao umori pa ljudje trupel na pokopljejo, zato pa pride ona in poje svoje kosilo"!!!!!" a tako! je začela moja babi. ta čudakinja seje tako razjezila da je rekla da sam še eno babi pripomne jo bo ubila ali pa jo spremenila v čudakinjo.

NEXT??? aja pa sweetvam.love a ti je zgodbica že zanimiva al še bo?
07. oktober 2010
Men je žee zanimiva. Sm se zaklou ampak sem zgrešila glavo pa sem se pol v roko, joke.
07. oktober 2010
lepo! nextm pool
07. oktober 2010
oh, pa ne polll. zdej!
07. oktober 2010
NE POL ZDEJ MORM NA TRENING. KER SEM V TEKMOVALNI SKUPINI HIP HOPA.
07. oktober 2010
AJA ŠE ČAU!
07. oktober 2010
zahtevam 1 komentar... ne sej ni nujno ju3 nektam! aja a vm je ušeč? napište komentar.
07. oktober 2010
NEXT!
07. oktober 2010
ju3 ali poju3šnem. dons sem napisala pa se je vse zbrisal!!!
08. oktober 2010
nexti!!
ja že zdei mi je zanimiva samo se mi zdi da bo potem še bol
09. oktober 2010
jah pa me dej!!! najprej se delaš prjazno pol pa s takimi!!! ko bi te vsaj lah zadavla! je začela kričat babica. tedaj pa je čudakinji tem dekletu počilo. začela ke goreti okrog nje je bila energija... bilo je zelo čudno bila je ona in nekakšen krog ki se je širil vse povsod... vedno večji je bil. in počasi je postajal ognjen. potem se je pomanšal in zadel babico s tako močjo da jo je odneslo čez steno v soseden blok in zopet čez setno... čudakinja me je prijela za roko. rekla je da ji je ime alice in da sva lahko najboljši prijateljici. KAJ??? sem si rekla . odvlekla me je 123456789 kilometrov o d babičine hiše in tam sem zagledala babico. ležala je še vedno živa. alice sem vzkliknila. kako to da ni umrla? tvoja sorodnica je, če bi jo ubila bi bila ti zelo žalostna. ja to je pa res.. sem pritrdila. kaj pa bo z babico? 3 leta bo spala potem pa se bo zbudila in vedela bo za vsakogar kdaj kje in kako bo umrel in nebo znala govoriti. ker pa ko bo ljudi pogledala in bo vedela kako bodo umrli in to bo gledala z zelo odprtimi in prestrašenimi očmi... vsi bodo govorili kakšna čudakinja je. ko pa bo čez 12 let nekomu na list napisala da bo umrel ju3 bo bla zelo priljubljena saj bo napovedala resnično prihodnost. najbolj pa bo bila priljubljena med policisti. če se bo zgodil umor jim bo povedala kako so umrli te ljudje kdo jih je ubil in tako dalje... ah sem rekla.
10. oktober 2010
next
10. oktober 2010
lili! je rekla. začudeno jo pogledam in ji rečem "kako veš kako mi je ime?" saj jaz vse vem... če pa ne vrjameš pa nemorem pomagati. alice kako to da si takšna... mislm ne mi zamert... tako zelo čudno in grozno izgledaš. dolga zgodba. raje mi povej ali bi bila moja prijateljica? prijela sem jo za roko in jo pogledala v njene grozne oči in rekla "če mi napoveš prihodnost..." seveda ti jo bom je glasno odgovorila. kako pa to znaš sem jo vprašala. zopet se navezuje s tisto dolgo zgodbo je odgovorila. alice je začela.

tako gre
ko boš imela 13 let boš...
11. oktober 2010
sorry zašteku je internet to je pa edino kar se je shranilo pa sem sam dodala 3 pikce ampak 1 ura mojga truda je šla v smeti...
11. oktober 2010
nxt
11. oktober 2010
u28764
u28764
Next!!!
11. oktober 2010
mi pripravljena dati svoj denevnik sanj. prebrala ga bom in zažgala. uničene bodo tvoje sanje in ti boš padla v komo za 1 leto. jaz pa bom bila tisto eno leto živa in normala pa nebom več ubijala potem se ti bom zahvalila in se ubila... nextam tvojo prihodnost ju3. ok sem odgovorila in šla domov spati. vendar nikakor nisem mogla zaspati. vedno mi je spomin priklical kaj je rekla. ko pa sem po 2 urah končno zaspala sem sanjala alice ki je prišla k meni. začela je govoriti "lili čez 18 dni je tvoj rojstni dan imela boš 13 let. pripravi se čakam te. v tistem sem se zbudila. ko sem pogledala na uro je bilo ura 4 popovdne!!! HALO saj nism tako dolgo spala morda 5 min. šla sem še gledat na koledar in naveliko je bil obkrožen moj rojstni dan. omg vse je res!!! na kar vstopi v sobo moja mama. kar odleglo ji je. ljubica v dnevni te čaka tista čudakinja iz televizije. hotela nas je vse ubiti. rekla je tudi da lahko ti preprečiš da nas ubije. in želi v tvojo sobo. naj vstopi! sem se zadrla. že sem slišala korake ki so hitro tekli po stopnicah. bila je alice. mama je zaprla vrata sobe. alice je začela jokati in vse okoli mene je bilo krvavo saj ima alice krvave solze. kaj pa je sem ji rekla!! lili žal mi je vendar morala bom prebrati tvoj dnevnik sanj za rojstni dan ga zažgati in se ubiti če ne lahko umreš ti ker sva jaz in ti ena seba. jaz sem tvoja prihodnost, tvoja duša ti pa si človek. morala se bom ubiti, da boš lahko ti normalno živela. vendar iz kome se boš zbudila po 123 letih vendar s 14 leti. jaz pa bom del tebe. vendar kako sem začela. nič ne razumem. ti si moja duša... kako!?! ker sva bili obe od tvoje mame. imele sva isto srce vendar je mene mama ubila. ker bol pri tebi je bilo srce. ko pa je odrezala sem v šusu umrla. postala sem hudičeva hčerka. zdaj po 12 skorj 13 letih pa me je dal na svet da se maščujem krutim ljudem... tudi tvojim staršem...ok ok!!! sem rekla. dobro to se bo zgodilo nehaj jokati in to skušajva pozabiti! kako naj pozabim da se bm morala ubiti! je zakričala.

naj ti bo bom nadaljevala kaj se ti bo zgodilo. ko se boš zbudila po 123 letih bo tam vse drugače. tam se boš sprehajala v zelo smešnih oblekah ker boš nosila take obleke kot si jih imela do tedaj. potem pa boš odšla v trgovino da si kupiš nove a ne boš imela denarja!!! pa nič si boš mislila šla boš ob reko in jokala... na kar pa se bo vate zaletel en 15 letnik vanj se boš noro zaljubila.
11. oktober 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg