Forum
Ta zgodba bo govorila o punci ko spozna svojo ljubezen, zaljubila se bo v profesorja saj že prej hodita samo ne vesta kaj je kdo po poklicu! Zgodba se začne zelo žalostno...

?? boš nextala pa brala?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

27. maj 2013
u134305
u134305
next
27. maj 2013
še 3!!!
27. maj 2013
next
27. maj 2013
next
27. maj 2013
HVALA RES
27. maj 2013
u66509
u66509
Next
27. maj 2013
hvala
27. maj 2013
Stara sem 16 let in bom kmalu končala deveti razred osnovne šole in bom že prvi letnik.Hotela sem se zaljubiti saj sem že kot otrok od 13 leta živela sama. Mama in oče sta me pustila in odšla na zelo dolgo potovanje, saj ju že dolgo nisem videla že 6 let, niti pomisliti ne morem kako starša lahko zavržeta v hišo 13 letnico in gresta na potovanje! Ko sem vstopila v prvi letnik gimnazije sem se hotela prešolati toda tam so bili samo lepi fantje. Tako, da se nisem morala prešolati. Ko sem šla v park sem sem se zaletela in iz rok so mi padle knjige in zvezki, ko sem videla najnajlepšega fanta sem se zaljubila vanj ''oprosti res'' In mi pobral knjige ki so padle na tla ko sva se zaletela. Prestavila sem se mu '' Živjo, sem Sara'' sramežljivo on pa vesel na hitro '' Živjo jaz pa Rok zdaj pa moram pohiteti lepo je bilo da sva se spoznala!'' In je odšel pogledala sem u nebo in si rekla '' to je moja prva simpatija oziroma že ljubezen!'' Ko sem prišla domov me je klicala Frenkie oglasila sem se ji:
Pogovor med mano in Frenkie J=JST F= Frenkie
F: Hey kličm te če bi šle kej vn.
J: Pa ne vem no, a ni neki preveč vroče no a ni al kaj?
F: Dejmo no zakaj nočš dej no če ne pa prespi pr men.
J: Dej, ti prespi k teb starši ne dovolijo da maua mobije! Mojih pa tko al tko ni doma
F: Sam res no kok si pametna... NE!
J: Zakaj no. Žalostna bom
F: Oke itak pridm sam da spakiram
Potem me je klical po 5 min telefon sama si rečem a že spet al kaj! Klicala me je neznana številka mislila sem da je mami. Dvignila sem in...
4 nexte
Kdo jo kliče?
Kaj se bo zgodil?
Next!?
27. maj 2013
Kaja:

Frenkie:

Rok:

še slikce
27. maj 2013
ah Sara
27. maj 2013
1. Mami al pa oči.
2. Pršla bosta nazaj, se ji opravičla.
3. Če želiš.
.........................................................
Al pa
.........................................................
1. Rok.
2. Povabu jo bo vn.
3. Če želiš.
27. maj 2013
next
27. maj 2013
u66509
u66509
1. Starka ki je poklicala narobno številko...
2. Starka bo rekla "A si že ugotovila kako se kokoš prime pa peče palačinke?"
3. Eetaq
27. maj 2013
hhahahahahahhahahhahaha Ellena
27. maj 2013
Ko je Sara dvignila je takoj odvrgla slušalko, zvonec ji je zvonil hitro je odprla vrata bila je Frenkie. Frenkie je rekla vesela žiujo zdela se mi je čudna si se ostrigla sem jo uprašala rekla je da
Frenkie zdaj:

veš kaj zdej si prava lepotica sem ji rekla in jo povabila noter. Rekla sem ji da me vedno ena ne znana številka kliče, rekla je da je to Rok pa kj druzga bo pa to mojo lepotičko klical in mi stislna lica. Ko je Frenkie dvignila je rekla:
pogovor med Frenkie, Rokom in Saro Frenkie ( F ) Rok ( R ) Sara ( S ) :
F: Oooo, oj rok
R: Pa a ni Sare no
F: Pa če se boji dvignt ne znane fonske lol
R: Dej mi jo mal sm
S: Oooooo oj Rok sori k prej nism dviglna no...
R: Sej kul sam da sm te zdej dubu.
S: In kaj hočš zdej od mene?
R: Ja, pač hotu sm slišat tvoj lep glas ( V miru )
S: In kaj ti bo to pomagal in kaj ti zdej to pomaga?
R: Ja pač hotu sm če te lah jutr zjutri pelm u šolo?
S: Ja kaj ti bo to pomagal!??
R: Najd odgovor u mojmu autu
In je že prekinu pa kaj je s tem Rokom? Noo! Spet kliče telefon Sara hitr pohiti zanjo pa Frenkie. Kdo pa je zdej to?! ( Je že besna Sara ) Pa dej že ogles se ''Živjo ljubica!''Zakliče nekdo z druge strani mami m sara s
S: Mami a si to ti?
M: Ja kdo pa drug le
S: Kaj hočš od mene? ( besno )
M: Se lahko vrneva?
S: NIKOL ( z vso jezo )
M: Kaj pa sva ti nrdila
S: Nč ane dej postila sta me kot trinajstletnico!
27. maj 2013
a-Rok
b-neki je pozabila u šoli
c-NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
27. maj 2013
hvalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
27. maj 2013
M: Dej no tisto k si ti sama najbl želela listčka pošleva ti jo! DIO
S: DIO !!! -.-
sara in frenike pogovor:
S:Juuuuuuuuuj sam da mi nehajo foni težit!!!
F: Dej lej sam pomir se
S: Pa veš kaj...
F: Kaj?
S: Z Rokom jutr ne grem u šolo!
F: Zaka prou lep par bi bla no, mal bi mankal pa dej ne odnehi
S: Pa Frenike si ti normalna komi en dan se poznava ti pa da bi bla že par!!
F: Okej oprosti no res zdej se ne dret name
S: Sori oprosti Frenkie oprosti :'( A sm te užalla? Frenike no!
F: Ne sam ni mi ušeč če se kdo dere name k me že mami dost nadira k tamau use po svoje dela!
S: Vem kako ti je... No pejva neki jest
F: Hvala ampak nism lačna
S: Vem da si tkoda dej no dej! Bolš se boš počutla
F: Nej ti bo sam čist mal
S: Nej bo teb
Za jest sva mele same mnjami!!!! Same ne morm povedat
slikca:

In zjutri pa itak ledena kava! In še ta potica!!!
https://www.via-bona.com/images/galerija/hrana/ledena_kava.jpg
Ko sva odprle je Frenkie čaku njen fnt k sta bla že itak par! Mene pa Rok. Rekla sm mu da če lah še Frenkie pa njenga fanta pele in on itak!!! In pol sta se onadva tm poljubljala uzadi u autu in tko se pogovarjala... In pol sva sama mal ostala u autu in sva se poljubila!!! Reku je da sm haha lepa lol tko na sploh ne ane sam zangaaaa!!! Ko sem vstopila so use ure za šolo hitr minile. Pol pa itak tko itak lisičko celo premočeno dobim na vrtu in ona name skoČ!!!!!! ..................................
________________________________________________________________________________
Kaj se bo zgodil?
Jo bo popraskala?
Jo bo ugrizlna?
Jo po polizala?
NEXT?!!
________________________________________________________________________________
2 nexta
27. maj 2013
Mal na velko slikco kave:

27. maj 2013
u66509
u66509
Lisička jo bo polizalaa neeeeeeext
27. maj 2013
ja uredu ellena
27. maj 2013
u134305
u134305
nnneexxxttt
27. maj 2013
u134305
u134305
nneeexxxtttttttttttttttt
28. maj 2013
hvala vm res! Mal dalš bom napisala kr učeri nism mela velik časa:
28. maj 2013
Lisička takoj skoči name in me pošteno poliže po obrazu! Jst pa naredi tako čudno faco
Jupiiii! Domačo živau mam in v srcu me je tako ljubeče poljubilo nekaj kar kar nisem mogla vedet kaj je! Juuj kaj pa zdej nej sploh zmedena sem preveč. Šla bom kr počivat rajš. Pa sm šla mal sm pa tko in že je šola! -.- Med matematiko mamo mojga fanta sploh ni fnt sam je moj profesor!!! Balalalallalalalallablaanllablabllala juuuuuuuuuj! Zaka? Zakaj jst? Zakaj ni kšna druga punca? Okej hitr sm dala sam lase čez faco ok sam še namazat se morm kokr nwm kaj! Grem do g. prof. Roka in uprašam če grem lah na vc se preoblečt. In on itak daa! Se grem preoblečt pa namazat z maskaro! No tko

Moja maskara :

jst sam pridm nazaj on reče če se nism preoblekla jst sam se bom med odmorom.
Med odmorom se jst cela učistm in Rok me spozna u šoli da sm bla uno jst. Sam rečm da ne smeva več odt! On pa ja pa še oprosti ti no...
Ok najd si drugo punco sam ne pomen da sva se skregala...
Ne ti pa mlajšga fanta hehe
ja bom če ne te mam pa še vedn naj raj
K grem po parku en tamau teče mim in jst itak berm knigo in sam padm na tla! En fnt pride in reče če sm uredu? Sam to sm vidla in se potem zaslepila

next?

ka bo fnt nrdiu z njo

ka se bo zgodil
28. maj 2013
u134305
u134305
next nevem
28. maj 2013
u66509
u66509
Pomagal ji bo
s tistim fantom, ki ji je pomagal bosta začela hodit