Forum
u23904
u23904
no še ena moja zgodbica

no za začetek naj vam povem da je moje ime audrey stara sem 17 let hodim na gimnazijo in uživam življenje. no najbolj žalostna stvar ki se mi je do zdaj naredila je da sta moja starša umrla v prometni nesreči. zame zdaj skrbi moja teta ki je zelo bogata saj je lastnica neke modne revije e je zato ne vidim zelo veliko saj je večina časa na poti. zdaj pa moja trenutno največja težava je bivši fant ki je dobesedno obseden z mano kamorkoli grem je tam in mi zuačne težiti zakaj sem ga pustila in da sva si bila kot usojena zares mi gre na živce. ta teden so se začele počitnice in s mojo najbolšo prijateljico kristin greva za3 tedne v rim komaj že čakam to bo zagotovo čuduvita izkušnja!

next?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

29. april 2011
u23904
u23904

js
29. april 2011
u23904
u23904

kristin
29. april 2011
next
29. april 2011
kakfe kurbe na slikii
29. april 2011
u25553
u25553
nexti
gapo007 ti pa vtihn!
29. april 2011
u23904
u23904
js nimam nč druga za delat tk da bom nextala
čeprav bova odpotovali šele pojutrišnem sem spakirala vse že danes. joj napakirala sem 5 kovčkov saj sem imela zelo veliko oblek in čeprav sem imela5 kovčkov je bila izbira katere obleke naj vzamem kar težka. potem ko sem uredila to sem se odločila da še enkrat pogledam v kakšnem hotelu bova bili. bil je zares velik hotel. a ne bova bili samo v njem saj sva se odločili da bova prepotovali celo evropo. joj kako sem komaj čakala da greva. potem pa sem dobila sporočilo od kristine. bilo je le : PRIDI OB POLNOČI V PARK NEKAJ TI MOREM NUJNO POVEDATI. GOTOVO TI BO VŠEČ. pojma nisem imela kaj je a vedela sem da se je kris gotovo čese domislila. kar naenkrat je zazvonilo šla sem dol da bi odprla ko pa sem zagledala kdo je pa sploh več nisem hotela odpreti. potem pa je on rekel vem da si doma odpri mi. šla sem torej do vrat in sem jih odprla. rekla sem samo kaj hočeš? on pa mi je rekel :tebe! zakaj si me pustila pa tako lepa sva bila skupaj! Rad bi še eno priložnost! takrat pa sem imela dovolj samo zaluputnila sem vrata on pa je zunaj še vedno nekaj govoril slišalo se je kot : nikoli te nebom zapustila, nekega dne bova srečno poročena. pa ja on in jaz ne obstajava več po pravici povedano že takrat nisem bila zaljubljena vanj ko pa sem ga enkrat videla z drugo me je minilo vse in sem gs pustila. no zdaj je ura 23:00 še ena ura pa se dobim s kris v parku, že komaj čakam da izvem kaj mi ima za povedati.
next?
29. april 2011
next
29. april 2011
u25553
u25553
next
29. april 2011
u23904
u23904

bivši fant

teta
30. april 2011
next
30. april 2011
u46389
u46389
next
30. april 2011
u23904
u23904
ura je bila 23:50 in odločila sem se da grem v park saj sem do tja rabila 10 minut ko sem prišla do dogovorjenega mesta je bila kris že tam. nasmejana kot vedno se je obrnila k meni in rekla da se ji je danes zgodilo nekaj zanimivega. povedala mi je da je ko je šla nakupovat da je srečala nekega zares luškanega fanta ki si ga ni upala nagovoriti ampak da jo je ona ogovoril in da sta se začela pogovarjati da sta celo šla na kavo. kakšo srečo ima kris vska teden ima drugega fanta saj je res lepa a vedno dobi kar si želi. no potem pa mi je povedala da je izvedela da bo ta fant isti čas v rimu kot medve. super sem si mislila gotovo imaš tudi že njegovo številko in najino potovanje ne bo ogled zanimivosti uživanje na plaži najbrž bo vs čas preživela z njim. juhu! res se veselim, se že vidim kako bom sama hodila po ulicah. kris se je obrnila k meni in rekla kaj je narobe?nič sem rekla in se nasmehnila. ona pa je rekla da že komaj čaka na to da greva povedala mi je celo da je naredila spisk stvari ki jih morava narediti. morda pa le ne bom bila sama v rimu. potem ko sva se pogovorili sem šla domov spat nisem se imela namena ustat pred 12. in kar hitro sem zaspala. naenkrat sem začutila da je nekdo pred mano in ko sem odprla oči sem videla...
next?
30. april 2011
next
30. april 2011
u25553
u25553
next
30. april 2011
NEXT!!
30. april 2011
u39401
u39401
nextii :Đ
30. april 2011
u23904
u23904
naenkrat sem začutila da nekdo stoji pred mano in ko sem odprla oči sem videla postavo oblečeno v črno,ni bil nihče drug kot moja draga teta nasmehnila se mi je in dejala da sem se končno le zbudil in me vprašala če sem že vse pripravila. pritrdila sem ji in ona mi je odvrnila da mi more nekaj povedati obrnila se je k meni in mi rekla da se je pred kakim tednom zaročila in da se bo čez tri mesece poročila. začudeno sem jo pogledala saj moja teta ni marala biti v zvezi saj je bila večina življenaja na poti drugo pa je preživela z mano. obrnila se je k meni in rekla da je moški s katerim se bo poročila zares krasen potem pa je povedala nekaj kar me je do konca vrglo s tira povedala je namreč da ima ta njen drai zaročenec hčirko ki je moje starosti in da sta se dogovorila da bo ta punce šla z mano in kris po evropi, nisem vedela ali se šali. povedala mi je da je zelo prijazna in da se bomo gotovo dobro razumele.jaz pa sem se v mislih že odločila v katerem delu evrope jo bova pustili.takoj ko je teta šla ven iz sobe sem jas poklicala kristino in ji vse povedala . dogovorili sva se da če bo bila prijetne da jo bova vzeli sabo če pa nama bo šla na živce jo bova pustili na najni prvi postojanki sepravi v parizu.
next?
01. maj 2011
u46389
u46389
next ....zakon zgodbica
01. maj 2011
u21088
u21088
next ....zakon zgodbica
01. maj 2011
u25553
u25553
next
02. maj 2011
u23904
u23904
kmaul ko sem zaključila pogovor s kris me je teta zvlekla do vhodni vrat in mi rekla da mi more nekoga prestaviti. torej naprej sta vstopila moški in punca mojih let. obs sta me pozdravila. teta je spregovorila: audrey to j moj zaročenec mighel in to je njegova hči kate. vau sem si mislila bila je še kar lepa. in obrnila se je k meni in rekla da jo veseli da sva se spoznail. nasmehnila sem se ji nazaj in rekla da mene tudi a v moji glavi sem razmišljala kje je največja gužva da jo lahko tam pustim. moje razmišljanje je prekinila teta ki je povedala da bo kate imela sobo zraven moje. jaz pa sem si mislila v manjšo napoto bi bila će bi jo dali v omaro. potem pa sem se spomnila da soba zraven moje da so tam moja oblačila. takoj ko se je dalo sem teto zvlekla stran od mize in ji rekla da teji punci nedam svoje omare. ona pa je odvrnila. da kot prvo ima ta punca ime in da se je bom morala navaditi in da njena soba ne bo moja omara ampak soba poleg moje omare. potem pa je rekla da če se bom grdo obnašala da si bom mogla deliti z kate. takoj po kosilu sem šla v sobo dala v ušesa mp3 in poslušala muziko. malo pred spanjem sem še pripravila obleko za na pot. potem pa sem šla spat. v upanju da bo kate zbolela in da ne bo šla zraven. naslednje jutro pa...
next?
02. maj 2011
u23904
u23904

kate
02. maj 2011
next
02. maj 2011
u25553
u25553
next
07. maj 2011