Forum
Živjo sem Isabela123 in napisala vam bom neresnično zgodbo no pa začnimo.

Heii moje ime je Anna imam dva starejša brata in mlajšo sestrico ter bff Margret in fanta Lukata.
Moje življenje je zelo lepo saj živim samo v razkošju moja mama je modna kreatorka in učiteljica top modelov moj ati pa je eden najbolj znanih poslovnežev v ameriki. No živim v New Yorku in sem stara 16 let kot sem že rekla imam 2 brata (Roba in Toma9 ki sta dvojčka in sta stara 20 let in imam mlajšo sestrico ( Meliso) ki ima 12 let . Moji mami je ime Victoria mojem atiju pa David imam tudi Bff kot vsaka New Yorčanka moji je ime Margret in je rojena na isti dan kot jaz . Jaz in Margret sva Bff že od majhnih nog ona pa je zamene moja druga sestra . Margret ima Fanta ki mu je ime John in je star 18 let . Jaz pa imam tudi fanta kateremu je ime Luk in je star 17 let . No zdaj pa preidimo k bistvu naj vam povem da danes prespim pri Margret zakon!!! Prišla sem k Margret ona me je seveda kot vedno lepo sprejela saj me je takoj vprašala ;Kakav ali čaj; odgovorila sem ji kakav in se odpravila v njeno sobo tam je bilo vse pripravljeno za najino nočno žurko Margre je prinesla : kokice , kikiriki , čips , smoki , dva kakava in drugo . Vse do 24.00 sva se zabavali obmetavali z pouštri ... Nato pa ...

Next ?
15. januar 2012
u66457
u66457
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
15. januar 2012
next
15. januar 2012
NEXT
15. januar 2012
Nato pa sem rekla ; Margret kaj si želiš postati po poklicu?; Margret je nekaj časa bila tiho nato pa je rekla želim si da bi bila Modna kreatorka kot tvoja mama. Jaz pa sem rekla aaaa res tega pa nisem vedela . Nato pa me je Margret vprašala pa ti kaj si želiš biti po poklicu?
Želim si da bi bila ena najbolj slavnih Top Modelov na svetu pri moji mami . Margret je rekla a si to rekla tvoji mami ? Jaz pa sem ji odgovorila : Seveda sem in ona me pri tem podpira. Nekaj časa sva bili tiho nato pa je Margret rekla zaspana sem daj greva spat .
Ko sva se naslednje jutro zbudili je bila sobota pri Margret sem bila do 12.00 nato pa sem se od nje poslovila in odšla domov. Ko sem prišla domov sem videla Meliso kako se igra z svojo Bff Emmy v bazenu. Atija ni bilo doma zato sem vprašala mamo če grem lahko na sprehod z Iceom ( mojim psom) mami mi je dovolila in me sladko poljubila na lička nato pa mi z lic obrisala šminko . Icea sem takoj vzela iz svoje sobe kjer je že celo večnost sameval in se odpravila na sprehod. Nato pa sem dobila na mobitel SMS.

3 NEXTE PA NEXTAM
15. januar 2012
ŠE SLIKE

MOJ PES (ICE):

MOJA SOBA:

MOJ MOBITEL:

BFF OD MOJE SESTRE( EMMY):

KOPALKE OD EMMY IN MOJE SESTRCE MELISE:

MELISINE:

EMMYNE:

NEXT??
15. januar 2012
cccccooooooolllllllllllllllll
16. januar 2012
u71846
u71846
nextt nexttt
16. januar 2012
No nextam SMS je bil od Margret pisalo je gremo JAZ , TI , ICE IN TOBBY (nejn pes).
Jaz pa sem ji odpisala sem ze na sprehodu ce ces lahk pridem po tebe . Margret se je strinjala in prišla sem po njo. Skupaj z najinimi psi sva odhiteli v park in se tam zabavali nato pa sva še odšli na sladoled. Potem pa sva vsaka z svojim psom odšli domov.
Ko sem prišla domov sem slišala KRIČANJE bili sta moja sestrica Melisa in njena BFF Emmy. Lovili sta se po hiši in zganjali norčije dokler ju jazd isem ustavila in jih poslala v Melisino sobo da se igrajo pred tem pa sem jih vprašala kje je mama? One pa so mi odgovorile: Čaka te v kuhinji da gresta v SHOPING bila sem vesela zato sem takoj stekla v kuhinjo po mamo skupaj sva odšli v SHOPING mama je sebi kupila zelo lepe stvari jaz pa sebi bilo je zelo super saj sva nakupovali sami to pa vam govorim ker ponavadi z nami nakupuje Melisa. Ko pa sva opravili z nakupovanjem sva z mamo odšli proti domu. Nak pa sem videla...

Še slike:

KAJ SEM JAZ KUPILA:

MAMI PA SI JE KUPILA:

NEXT??
16. januar 2012
Aha pa še Tobby Margretin pes

TOBBY:

NEXT??
16. januar 2012
u71290
u71290
next takooii !:'D
16. januar 2012
u41661
u41661
nextttt
16. januar 2012
nato je pršu njen fotr v sobo se zadru; dovooooooooooooooooooooolj je tega shita v bajti, jutr moram delat, zato takoj spat. next......................
16. januar 2012
u58809
u58809
next!!!
16. januar 2012
Ok nextam.

Ko sva z mamo odšle domov sem videla Luka ki se je z Johanom sprehajal po shopingih po ženskih trgovinah. Bila sem zelo začudena prvo kot prvo Luk in Johan nista glih Bff in drugo kot drugo zakaj hodita po ženskih trgovinah?? Nisem uspela pridet do njiju saj mi je mama rekla ; Anna pride greva domov; ko sem prišla domov sem poklicala Luka in mu rekla da sem ga videla hoditi po ženskih trgovinah on pa mi je odgovoril presenečenje te čaka tvojo bff pa tudi . Bila sem začudena Kakšno presenečenje ??? In ko sem ga nameravala to vprašenje vprašati je poklopil slušalko. Nato pa sem poklicala Margret, ki je bila zasedena saj ji je njena mlajša sestrica Lizzy ves čas tečnarila da hoče na njen računalnik. Aha pozabila sem vam povedati Margret ima samo eno sestro in nobenega brata tej sestri pa je ime Lizzy in je precej tečna stara pa je enako kot Melisa 12let. In še to Margret in Lizzy imata ločena starša zato obedve živita pri mami in vsak drugi vikend obiskujeta očeta. No ko sem telefonirala z Margret sem slišala samo hrup ;NEHAJ , MOJ RAČUNALNIK , NEE , DAJ MI TO ...; čakala sem da se Margret in Lizzy zmenita okrog računalnika a sem na koncu obupala in poklopila slušalko. Mislila sem si : Še sreča da pri nas doma ni takšnih prepirov saj imamo jaz in Melisa vsaka svoj računalnik. Nato pa sem odšla spat. Naslednji dan je bil ponedeljek in morala sem v šolo oblekla sem tisto kar sem zgrabila in odšla v šolo. Tam pa me je čakalo presenečenje....

NEXT??
16. januar 2012
ŠE SLIKICE:

LIZZY:

MOJE OBLEKE ZA V ŠOLO:

16. januar 2012
u58809
u58809
Next
16. januar 2012
u71290
u71290
neeext !!! :'D
16. januar 2012
u41661
u41661
next
16. januar 2012
Presenečenje je bilo toda sem videla Margret ki se je končno enkrat v lajfu za v šolo oblekla Prfekt. Bila sem začudena tako da sem jo kar naravnost brez ovinkarjenja vprašala
od kdaj si pa ti tako nališpana in se tako oblačiš. Rekla mi je ta se je tako oblekla zaradi Johnove volje saj hoče da ima Johan najlepšo punco na svetu in da jo nikdar ne zapusti . Med poukom sem si dopisovala z Lukom.
To je najin pogovor:

J-JAZ L-LUK

L: Od kdaj se pa Margret tako oblači?
J: Nwm.
L: Ka jo je pa pičlo da se tak oblači??
J: Menda hoče bit lepša za Jonha.
L: Aha tako torej.

TRIN,TRIN zvonilo je in bilo je konec poouka vprašala sem Margret če se pride kopati dane v naš bazen in ona je z veseljem prvolila ko pa sem prišla domov sem tam zagledala...

NEXT???

ŠE SLIKICE

MARGRETINA OBLEKA:

MOJ IN LUKOV DOPISOVALNI LISTEK ( VELIKO BESED LOVE JE NAPISANIH):

NEXT??
16. januar 2012
u41661
u41661
next
hitro
17. januar 2012
Zagledala sem atija jej končno je prišel domov bila sem ga tako vesela da sem ga ves čas objemala in ljubčkala na lica. Nič kaj manj od mene pa ga niso pogrešali TOM,ROB IN MELISA. Ampak to ni bilo še nič ati nam je prinesel poln šop daril jaz sem dobila: zelo lepo majco , prstan , štikle , lak za nohte , podpis od J.Lo. Melisa pa je dobila mačko.
Tom in Rob pa sta dobila podobne stvari kot jaz a le da so bile te za fante.
No čez nekaj časa se je prišla k nam kopati Margret .
Imele smo se zelo lepo špricale smo se, se potapljale , skakale...
Nato pa sem se jaz v mislih spomnila o ne pozabila sem da imamo jaz in Margret jutri rojstni dan.Ko je Margret odšla sem vprašala mamo če mi je že priredila zabavo za mene in Margret rekla mi je vse je pod kontrolo oddahnila sem si. Nato pa se spomnila :ZATO STA BILA LUK IN JOHAN V SHOPINGU;!!!Zdaj se je vse povezovalo.Naslednji dan pa....

ŠE SLIKICE:

MOJA DARILA OD ATIJA:

MELISSINA MAČKA:

No pa še to kot ste videli imam polno oblek in čevljov no pa poglejte mojo omaro

MOJA OMARA:

NEXT??
17. januar 2012
u41661
u41661
next
17. januar 2012
next
17. januar 2012
Je bil moj B. day vstala sem se in okoli postelje so bili: MAMI , OČI , MELISA , ROB IN TOM. in mi peli vse najboljše . Bila sem presrečna takoj sem poklicala Margret in ji voščila vse naj naj ona pa meni. Margret mi je takoj povedala da je dobila mini motor za v šolo saj si je to tudi želela.Jaz pa sem si želela Avto saj sem celo leto mami in atiju tečnarila okrog tega.
Margrett me je vprašala kaj sem dobila jaz pa sem ji rekla da za zdaj še nič. In rekla sem ji še : Povej tvoji mami da mamo zabavo pri nas in da povabi vaše sorodnike in prijatelje. Nato pa sem prekinila pogovor z Margret in odložila slušalko. Ko pa sem prišla v spodnje nadstropje me je čakalo presenečenje. Ati mi je kupil zlato uro in nisem bila preveč srečna dokler pa mi ni mama pokazala ključe od mojega avta. Bila sem najsrečnejša na svetu. Mami in očiju pa sem rekla zdaj imamo že5 avtov. ROBOV , TOMOV ,ATIJEV , MAMIN IN MOJ. Že spet sem zavrtela Margretino številko in ji povedala vse od tega kar sem dobila do zabave. Nato pa sem poklicala vse moje frendice in frende in jih povabia na PARTY. Ko pa se je začel party...

ŠE SLIKICE:

MARGRETIN MOTOR:

MAMIN AVTO:

ATIJEV AVTO:

ROBOV AVTO:

TOMOV AVTO:

MOJ AVTOOO:

MOJA URA:

NEXT??
17. januar 2012
u58097
u58097