Forum
u63625
u63625
Hej, Hoj....Z The_Nice_Girl (https://www.igre123.com/the-nice-girl) bova napisali zgodbo o prijateljstvu Vanesse in Maye.
Dekleti sta skupaj že od malih nog. Bili sta nerazdružljivi. Do sedaj. Kaj bo prišlo med njiju?
Berite in izvedeli boste.

Jaz (little sweety) bom Maya (ta blond), The_Nice_Girl pa Vanessa( rjavolaska). Toje dobro da si zapomniete!!!!!!

Vanessa

Maya
-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-
Bi radi videli zgodbo? Samo NEXT morate napisat pod komentar
02. november 2011
Neeext!!
02. november 2011
next!
02. november 2011
u59253
u59253
next
02. november 2011
u46345
u46345
No pa začnimo z zgodbo!
________________________________________________________________________________
-Vanessa-
Zdravo! Moje ime je Vanessa Fox. Sem 16 letna najstnica. Imam kar dolge rjavo-rdeče lase, zelene oči. Velika sem ravno dovolj. Imam najboljšo prijateljico, ki jo poznam že od vrtca. Ime ji je Maya Rosen. Kako jo naj opišem. Prijazna, čustven, ljubeča, neizmerno zabavna…Same dobre lastnosti, mogoče se med njimi najde kašna slaba ampak te naj ostanejo skrite. Ima čudovite svetle lase, ter rjave oči. Zaupava si vse skrivnosti in kar naprej sva v stiku, tudi ponoči.
»Vanessa, v šolo.«, je kričala mami. Ja zaspanka sem, kaj morem? Mislim,da nič. Pogledala sem na koledar in videla 14. marec. Danes je natanko leto dni odkar so se moji starši ločili. Jaz in moja sestra Nelly, ki je od mene mlajša dve leti sva ostali pri mami-Danieli.. Oči je odšel svojo pot. Poredko ga vidiva, a vseeno ga imam rada. Končno sem prišla v kuhinjo. Nelly je pripravljala kavo. Nelly 14 letno dekle, ki je že skoraj odraslo. Nisva si kaj dosti podobni ne po podobi in ne po značaju.

(Nelly)

(mami-Daniela.)

Mami je urejala še zadnje papirje za službo. Po poklicu je direktorica neke revije. »Dobro jutro.«, sem rekla. »Jutro zaspanka.«, je prijazno rekla mami. Pojedla sem zajtrk in odšla. Pred hišo me je že čakala Maya. »Jutro.«, sem jo pozdravila. »Živjo.«, je odgovorila. »Vanessa, spet imava uro časa in zakaj bi že odšli v šolo?«, me je vprašala. »Parv imaš, Pridi greva na plažo. Odšli sva. Sprehajali sva se in posneli nekaj novih fotografij. Skupnih in posameznih. Nato pa sva morali v šolo….
u64172
u64172
ja next
02. november 2011
u63625
u63625
Nextam jst!!!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
_MAYA_

Živjo, jaz sem Maya Lily Rosen. Rečte mi kr Maya. Sem živahna 16letnica. Rada imam nore stvari. Obožujem npr. kako se oblači Lady Gaga. Moda mi veliko pomeni. Tako kot tudi glasba.Igam namreč kitaro.
Moja najboljša Prijateljica je Vessna. Obožujem jo! Zelo je zabavna, navihana in ima smisel za modo! Zelo jo imam rada, poleg družine je zame najpomembnejši človek! Moja družina. Rosen. Setsavljajo jo: jaz seveda, moj seksi bratec 18letni Benjamin. Rajšimu rercite kar Ben. Ter seveda mami & ati.

Jaz
[img]https://data.whicdn.com/images/14051534/1349666683_5_XF3m_large.jpeg[/img]Ben
[img]https://photos.weddingbycolor-nocookie.com/p000011578-m80550-p-photo-233285/mum-and-dad.jpg[/img] mami&ati
Ah,Vanessa. Danes zjutraj sem jo morala spet čakati. Vanessa je namreč velika zaspanka!!!! Saj se mi je oddolžila in na plaži kupila sladoled.
Ko sva prišle v šolo sva najprej pogledali kakšne slike so nastale.
[img]https://data.whicdn.com/images/14416950/tumblr_lpsaQbi01qj102do1_500_large.jpg[/img] [img]https://data.whicdn.com/images/12779319/tumblr_lc3xcgzpIW1qcmiu9o1_500_large.jpg[/img][img]https://data.whicdn.com/images/17040809/tumblr_lu0quboYm81qep56go1_500_large.jpg[/img]
Smejali sva se, dokler do naju ni prišla učiteljica in nama vzela telefon:"Starši najpridejo ponj! Morali bi vedeti, da se telefon ne uporablja v šoli!!!" Joj kakšna sramota, pred vsemi! Odšle sva do omaric in se pripravili za naslednjo uro. Imeli smo Angleščino. Ah, živa groza! Ko je zazvonil šolski zvonec je profesorica prišla v razred. A tokrat ni bila sama. Z njo je vstopil tudi fant. Fant, da lepšega ni bilo! Oči so se mi kar zasvetile!

next??
02. november 2011
nextttt
02. november 2011
u63625
u63625
ja, tole so slike ko v prejšni objavi niso uspele:

Ben

Mami in Ati
02. november 2011
u64172
u64172
next
02. november 2011
u59253
u59253
Next prosim!!!!
03. november 2011
u63625
u63625
nextava takoj, koše dobiva kakšen next! : ))
04. november 2011
Naprej!!
04. november 2011
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!

Spet čiiist pozabla na zgodbico! -.-
10. december 2011
Next!!!!!!!
10. december 2011
u46345
u46345
Full Douk nisve nextale..
-Vanessa-
V razred je stopil pravi lepotec. Če bi imela usta odprta bi se mi povesila do tal. Bil je tako lep. Ne znam opisat njegovo lepoto. Vse so ga gledale in občudovale. Mislim, da tudi Maya. "Sem Tom Roswet." se je predstavil. "Upam,da ga boste lepo sprejeli." je rekla učiteljica. Sedel je za mizo poleg mene in Maye. Obe sva ga pogledali. Nasmehnil se nama je. Opazila sem, da je tudi Mayi všeč. Hm...Zapleteno. Nikoli se nisva spričkali zaradi fanta upam, da se ne bova ravno sedaj. Odločila sem se, da ji ne bom povedala nič o njem. Je še eden od sošolcev.

Ura angleščine je hitro minila. Vsi smo stekli iz razreda. Čakal nas je odmor za malico. Z Mayo sva odšli do šolske kantine, kjer sva si izbrali malico. Jaz sem vegetarjanka. Meso mi enostavno ni všeč. Pa tudi mlečni izdelki ne. Najraje jem sadje. "Si ga videla?" me je vprašala Maya. "Da." sem odgovorila. "In kakšen se ti zdi?" je vprašala. "Takšen kot vsi ostali." sem hladno rekla.

NEXT?
28. december 2011
u64528
u64528
nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
29. december 2011
n e x t ! ! ! ! ! : )
31. december 2011
u68001
u68001
http://www.igre123.com/forum/tema/moj-prvi-slovenski-top-model-z-zvezdniki-iz-celega-sveta-1-sezona/26888/

Prosim prijavite se !!

Oprosti ker tule oglašujem.
31. december 2011
next
23. februar 2012
u63625
u63625
hehe..Next....

-Maya-

O. Moj. Bog. Kakšen hud tipček. Tom. Telesna temperatura se mi je najbrž močno dvignila in dvomim, da so moja lica ostala bleda. Kaj tako božanskega, da je stopilo v naš razred? Čudež!! Nikogar drugega nisem videla ta trenutek, kot samo njega. A kmalu mi je razpoloženje uničila profesorica, ko je začela težiti s ponavljanjem. Misli so mi kar naprej uhajale k Tomu. A sem se trudila, da bi bila takšna kot sem..brez pretiravanja z spogledovanjem, zato ga nisem niti enkrat pogledala.
Bila jej malica. Njam, na krožnik sem vzela velik kos pice in se usedla poleg Vanesse. "Si ga videla?" sem jo vprašala. "Da." mi je odgovorila. "In kakšen se ti zdi?" sem vprašala. "Takšen kot vsi ostali." ...ph, po mojem je problem samo v tem, da nima okusa. Čeprav ji nisem čisto verjela, videla sem jo, kako se mu je nasmihala. Ah, kaj potem, saj ga lahko ima, saj ni edini na svetu. Čeprav je, prelep! Potem sem obstala. Je res prihajal k najini mizi ali se mi je samo zdelo? Verjetno je bil le še en privid moje zasanjanosti. Tako sem mislila, dokler naju ni ogovoril. "Hej, živjo. Sem Tom. Ta novi, saj vesta. Opazil sem da hodimo v isti razred in no pošteno vama bi bil hvaležen, če bi mi lahko malo pomagali pri orientaciji. Šola je velika, jaz pa, no sem še malo izgubljen." Nasmehnil se je. OMG. Kako lep nasmeh. Ko se mu v licih naredijo luknjice in pokaže svoje lepe bele zobe. POPOLNI JE!! Z Vanesso sva se spogledali. A naju tale tip-tako sexi da dol padeš- res prosi za pomoč? Najraje bi se mu obesila za vrat in zakričala, a sem ostala mirna. "Ja, seveda" je rekla Vanessa. "Zakaj pa ne!" sem dodala jaz. Še enkrat se je nasmehnil in zahvalil. "Saj lahko prisedem ne?" Ne samo to, da naju prosi za pomoč....celo...celo sedeti hoče tukaj- poleg naju. Vanessa se mu je nasmehnila in pokimala. Ko je odšel po pladenj z malico. Potem mi je pomežiknila, kot da bi mi dala vedeti, da mi ga bo 'zrihata'. Ne, tega pa nočem! Preden je Tom prišel nazaj sem ji rekla: "Spogledljivka ti!" in ji tudi jaz pomežiknila. Ko se je Tom vrnil in sedel nasproti naju se je smehljal. Potem je pogledal Vanesso: "Kaj pa ti? Samo jabolko za kosilo? Jesti moraš!"...hm ne mi reči da jo osvaja oz. da ga skrbi zanjo. Ko je Vanessa zardela sem začutila delček ljubosumja, ki se je naselil vame.
28. februar 2012
u47197
u47197
Neext.!
09. april 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg