Forum
oila ta zgodba bo govorila o neli ki je stara 15 let. probala bom pisat čim bol knižno

UŽIVITE....

glasen smeh je odmeval iz parka. seveda smo bili mi krivi. no predvsem midva z mojim fantom. moje življenje je popolno, sploh ko se smejem z mojim fantom galom. ko sem sedela na kopci in ga objemala sem se smejala, in velikrat tudi žvalila (upam da usi veste kaj to pomen ;D) z njim. poletne počitnice so čudovite, vse to pričakovanje da te bodo sprejeli v gimnazijo, zabave, afterji, morje itd.

vsak dan je po šoli prišel k meni domov. on je razlog da je moje življenje popolno, vsak slab dan je naredil boljši. z mano je preživel veliko časa. torej...odšla sva v mojo sobo in se vlegla na posteljo. njegove sladke ustnice so se dotikale mojih. spodaj sem slišala da je nekdo odprl vrata in prišel. z galom sva se nehati poljublati in gal je splezal skozi okno na drevo in nato dol domov, saj moja mati ni niti vedela da sva skupaj. moja mami je prišla gor v sobo in me spraševala običaja vprašanja. pogrešala sem galove tople roke in sladke poljube. gala sem imela najraje na svetu...do takrat seveda...

NEXT?
25. maj 2012
nextt
25. maj 2012
u76176
u76176
NNEEEXXT !
25. maj 2012
next
25. maj 2012
...ko sem prišla do njegove hiše mi je prišel odpret. "živjo gal ali imaš kaj časa?" sem ga vprašala. gal se je obotavljal nato pa rekel "hm...zdaj ? ne sori ne " in zaloputnil vrata. imela sem občutek da se me želi znebiti. šla sem na njihov vrt in pogledala skozi okno. mislim da vsi vemo da se je v prizoru ki sem ga zagledala gal žvalil z drugo. stekla sem v bližnji gozd in se sesula na tla. zapestnico z njegovim imenom sem strgala iz roke in jo zabrisala bog ve kam. sedela sem naslonjena na drevo in solze so mi tiho tekle po obrazu.

dan se je prevešal v noč. bila sem sama in vse kar sem si želela je bilo da nebi spoznala gala. počasi sem vsatla in odšla domov. na poti je vse v meni kričalo: ZAKAJ JAZ? KAJ SEM MU NAREDILA? ZAKAJ ? ZAKAJ?...

dan zatem ni bil nič lažji kot prejšni. vstala sem in se odpravila v kopalnico. na ogledalu sem zagledala najine slike. strgala sem jih dol in se odločila da jih bom zažgala. ko sem se uredila sem odšla ven. pobrala sem vse slike, vzela fajr in odšla ven. hodila sem in prišla do galove hiše. vse slike sem mu stresla na dvorišče in jih prižgala. čez nekaj minut je bil zunaj in takoj je zagledal ogenj. najbolj pa ga je presenetilo da sem za njem stala jaz z najino sliko v roki. v ogenj sem vrgla še zadnjo sliko in odšla naprej. ni mi bilo lahko vendar galu nisem želela pokazati kako žalostna sem...
25. maj 2012
u73295
u73295
next
25. maj 2012
...odšla sem domov saj sem dan želela preživeti ob čokoladnem sladoledu in žalostnih filmih. a ta misel se je spremenila takoj ko sem prišla domov. vzela sem denarnico odhitela v kopalnico potegnila dve črti z barvico za ubijalski pogled nanesla maskaro, puder itd.
vzela sem majico z največjim dekultejom in odhitela do najbljižne busne. peljala sem se v najbližjo trgovino in seveda odšla v tally weijl.

morala sem spremeniti svojo garderobo saj sem se odločila da je večne ljubezni za mene konec. pokupila sem skoraj pol trgovine in iz nje prišla kot največja ufuranka. na busu sem zagledala luštnega fanta. usedla sem se zraven njega in opazila sem da se je skoraj slinil ob meni. "oi" je rekel. "oi. kako si kej?" sem ga vprašala in tako se je pogovor pač nadaljeval. ko sva prišla do moje postaje sem rekla "me pospremiš domov?" moj načrt je bil iti mimo galove hiše. ko sva z mojim "novim fantom" hodila mimo galove hiše se je zgodilo to kar sem želela. gal je bil zunaj. ko je pogledal proti meni sem se zažvalila z janom (mojim "novim fantom"). "neli?" je rekel gal...
25. maj 2012
u73295
u73295
next
26. maj 2012
u76176
u76176
nexxt
26. maj 2012
...ignorirala sem ga in odšla naprej. ko sva bila daleč od galove hiše sem mu rekla "no hvala za pomoč zdaj pa adijo". seveda sva vse zaigrala. domov sem se vrnila po drugi poti. prišla sem v sobo in prikazali so se mi vsi spomini. "čas je za spremembo" sem rekla in odšla do postelje. vse love pliškote in jih zabrisala v smeti za organske odpatke. posteljnina z srči je letela do plastike in največji pliško v obliki srčka v steklo. znebila sem se zadnjih znakov ljubezni. od zdaj naprej bom ufurana !!

odločila sem se da bom odšla v najpopularnejši diskač v mestu. vanj sem prišla kot kraljica. kakšne pol ure sem plesala nato pa stopila na oder in zapela pesem HEAR ME od kelly clarkson. ves klub je užival. hm...res bi se morala prijavit na x-faktor hahahah.
in ko sem se naveličala (ali drugače povedano) osvojila vse tipe sem odšla domov. ura je bila malo čez šest popoldne jaz pa sem bila še zmeraj trezna. čas je za zaključek. in tako sem šla z res NAJVEČJIM dekultejem in NAJKRAJŠIMI kratkimi hlačami na plažo.

glava me je bolela. moja postelja je bila trdna. ležala sem zraven kkozlanja? vstala sem in se ozrla okoli. "najbrž sem se zbudila" sem si mislila. zagledala sem cesto in okoli mene polono pijanih in zadetih ljudi. delno sem se spomnila včerajšnega večera. "hm..mislim, da sem zgubila nedolžnost"...
26. maj 2012
klikn(te) na slkco
26. maj 2012
u73295
u73295
next!
26. maj 2012
Next
29. maj 2012
next
30. julij 2012
next