Forum
žιvjoo!
ѕej мožɴ dα podoвɴα тeмα že oвѕтαjα αмpαĸ мιѕlм dα мαм тυd jѕ lαнĸ ѕvojo, ĸer мαм jѕт ѕvoje ιdeje ĸ zιнr ɴιѕo ғejĸ ιz тeм ĸ že oвѕтαjαjo...

ɴo dα ѕe vм ɴαjprej predѕтαvм ѕм ĸrιѕтιɴα pα ѕм ѕтαrα 15leт ιɴ нodм ɴα ɢιмɴαzιjo vιč. ɴo υɢlααυɴм če тe pα ĸej poѕeвɴɢα o мeɴ zαɴιмα pejт ɴα proғιl pα мe ĸr dodej мed prjeтle, мe ĸej prαšι...

ɴo zdej pα ĸ тeмι... vrjeтɴ тι je jαѕɴ dα вoмo ɴeĸι ιzdelvαl ɴe? pαč lιн je deceмвer ιɴ ѕ тeм čαѕ oвdαrovαɴjα pα ɴм velιrαт zмαɴĸα ιdej ĸαj вι eɴмυ podαrιl. zαĸαj вι zαprαvl celo preмožeɴje zα ɴeυporαвɴα dαrιlα ĸ pα lαнĸo ɴαrdιмo ĸej ѕαмι? ιɴ prov тυĸι тι jѕ lαнĸo poмαɢαм тvojα ɴαloɢα je ѕαм dα мι ɴαpιšš zα ĸoɢα dαrιlo rαвš (мαмι, prjαтlcα....) ѕej тeмα вo тυυd pol še αĸтιvɴα тĸo dα тυd dαrιlα zα rojѕтɴ dαɴ ιpd. lαнĸ dαм ιdejo.
ĸer ĸ prαzɴιčɴeмυ vzdυšjυ velιĸo prιpoмore тυdι oĸrαšeɴ proѕтor тι dαм lαнĸ тυd ιdeje zα oĸrαѕιт proѕтor
ɴo ɢlαυɴм ĸαr ĸol rαвš ѕe dα dejαɴѕĸo ɴαrdιт (dαrιlcα, oĸrαѕιтve, αrαɴžмαjι...)

тĸo dα ĸr ɴαpιš zα ĸoɢα rαвš (če ɴočš delιт z υѕмι мι lαнĸ тυd ɴα zѕ pošlš ѕ prιpιѕoм 'ɴαredι ѕαм/α!!!')

υžιvejтe ιɴ velιĸ υѕтvαrjαlɴoѕтι :*

16. december 2013
Naslov se mi sicer zdi kar zanimiv ampak zarad crk me kar glava boli in sploh nism mogla prebrat... Mogoce bi sodelovala ampak moras crke spremenit d loh sploh preberem zakaj se gre....
16. december 2013
sorreh... evo to je bistvo:

če nimaš idej kaj bi komu podaril/a za darilo (RD, praznik...), okrasila prostor...ti lahko jaz pri tem pomagam. ti samo napišeš kaj rabiš, za koga rabiš in fino je napisat tud do KDAJ rabiš (lahko tud na zs če nočš da vsi vidjo).
potem js nardim neko idejo jo objavm z navodili in če ti je všeč lahko stvar narediš sam/a.

na vsake toliko bom kar tako objavila kakšen izdelek...

to bi blo to
16. december 2013
Okej.... Js bi ravbla bol nasvete kaj naj jim narisem (za bozic bom za darila risala)
16. december 2013
aha še povej za koga vse pa zravn napiš eno značilnost/kaj rd dela... pa vrjetn dobiš jutr use skupi al pa pojutršnm bom vidla kolk hitr bom kej narisala
16. december 2013
http://www.mojalbum.com/dobrodelnez/zapestnice
Izdelujem zapestnice po naročilu, cena je 2€ za zapestnico, denar gre v dobrodelne namene.
07. februar 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg