Forum
HeLLow. no zdj bom pa se jst probala napisat eno zgodbo xD

Maruša (jst) : 16 let
moja BF Miša : 16 let
Mišin fant Urban : 17 let
Lola : 15 let

1.del:
"NEE.! zakaaj.!? ne moreta mi tega narediti.!" sedela sem v avtu in vozili smo se stran, stran od hise v kateri sem zivela od rojstva, stran od moje sole in prijateljev, stran od dedka in babice. selili smo se. oce je dobil boljso sluzbo v vecjem mestu in ni mu bilo mar da nocem stran. mama mi je govorila: "hisa v kateri bomo ziveli zdaj, bo vecja in lepsa. imela bos veliko sobo, ki jo bos lahko sama opremila. sole se bos privadila, prijateljev pa ni tezko najti." kaj me res ne razume.? po licu mi je spolzela solza. obrisala sem jo, saj sem ze dovolj prejokala s svojo do sedaj najboljso prijateljico Sonjo. njo bom pogresala najbolj, saj sva bili nerazdruzljivi. brez nje sem bila izgubljena. peljali smo se dolge 3 ure in pol. medtem sem zaspala. ko pa sem se zbudila sem zagledala...

Nadaljujem.?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

28. oktober 2010
Glasujte.!! drgc ne nextam...
28. oktober 2010
A napisem se en del.??
28. oktober 2010
en del se mate tule ce bote pol kj komentiral >.<

...prelepo hiso. "kaksna se ti zdi.?" sta me vprasala oce & mama. nisem zelela priznati da je krasna zato sem pogledala stran.
cez par dni nisem bila vec jezna. imela sem res super sobo in starsa sta mi kupila lepo pohistvo. sola je bila okeej spoznala pa sem tudi nekaj prijateljev. ena od njih je bila Miša. bila je krasna. imela je popolno postavo in krasne oci. to sem takoj opazila. ze od nekdaj sem ljudi ocenila takoj ko sem jih zagledala. miša je imela fanta Urbana. bil je popoln fant. imel jo je res rad in tudi do mene je bil prijazen. miša se je cudila ker sama nisem bila zaljubljena. pravzaprav se nikoli nisem bila...
28. oktober 2010
djdjdj piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiššššššššššššššššššššššššš
14. marec 2013
next
28. oktober 2015
Next
28. oktober 2015
Neexxfttt
14. november 2015
Kr neki...kdo bi to bral???
............
Nexttttt, FUL DOBR ZAKA SPLOH SPRAŠUJEŠ
24. november 2015
u202764