Forum
u161938
u161938
Ṗ♡ZDŔΛѴĿĴƐИĪ! ṖĪšƐM ƐИ♡ ZƓ♡Dß♡, ҠĪ ИĪ ŔƐSИĪčИΛ, ΛMṖΛҠ ß♡ ИƐѴƐM ҠΛҠšИΛ... ƱṖΛĴM♡ И♡ DΛ ß♡ D♡ßŔΛ, ZΛИĪMĪѴΛ ѴSΛĴ...
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
moja mami: (Alja)

oče moj: (Aljaž)

jaz (Zala):

Sestra (Tinkara): ( je tut manekenka)

brat (Blaž):

sestri dvojčici (Metka, Helena):

A boš bral-a??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

15. februar 2014
u161938
u161938
Aja pa po vrst : najstarejši: ati, mami, Blaž, Tinkara, Metka in Helena ( Metka starejša od Helene) jz najmlajša.
15. februar 2014
next
15. februar 2014
u161938
u161938
V neki ful dobri hisi smo ziveli ta druzina k sm jih nastela od najstarejsga do najmlajsga. Mami mi je lih dons rekla da je prvi poletni dan. Jeej rada mam poletje! Pa hmau se bo koncala sola. Danes frendici Lei napism novo sporocilo: hej Lea pocak me tm pr uni jablani k ma res ful velik jabolk, da ce si pod nemo mors pazt da ti na glavo ne prlti kksn k so ful debeli in tezki pato ok.
In ona mi cez nekaj minut odpise: OK pa skupi greva v solo.
Pa me se poklicepogovor med nama j jst l lea).
L - hej zali pol k te pocakam pod unmo drevesu bova sle skup v solo ane.
J- ja k sva obe res lepe da skos naju gledajo, kot bi bile tujke...
16. februar 2014
u161938
u161938
še slika nove igralke lee: moja bff:

16. februar 2014
u161938
u161938
Vsak dan napism dov del pa ni treba nextov. Ce pa next ze napisete pa ta dan napism nov del ca bom sploh gor.
16. februar 2014
u161938
u161938
In se še poslovile. Jaz prekinem pogovor in hitro pojem zajtrk in popijem dobro mleko. A ker sem pila tako hitro, sem se še polila. Pa moja najljubša obleka! Hitro sem poklicala Leo:
J: Lea, Lea! Ves kaj, jaz nemorem iti peš zdaj, ker sem pozabila narediti nalogo za matematiko in jo delam zdaj. Pripelje me pa mami tko da nevem če bom zamudila.
L: Ok ok, škoda drgač... pa ravno za matematiko nis naredila k jo mamo največ pa ful težka je.
J: Vem. No zdaj pa moram. Cawcaw.
L:Cawci!
Prekinem pogovor. Zraven pa brat: ja Zala, meni si še včeraj rekla, da si za matematiko velik naredila! Lažeš! In kaj si polita po res lepi obleki! Kot stara baba in mama! Nič več ti kaj neverjamem!
16. februar 2014
u161938
u161938
''Nič več ti kaj neverjamem!'' je vzkliknil brat in jaz nadaljujem prepir:
Jaz: Ja kaj pa ti k cel dan in še celo noč za kompom gikaš! prov dost te mam!
Blaž: Ti si pa neumna, in vedno se mi zlažeš, da greš v park s prijateljico Leo in potem te vidim da hodiš z Žanom!
Jaz: Saj bol k ti k si imel 100000 punc pa si se z vsemi skregal. Dej maš pa samo še eno in še ta je važna in neumna direkt v glavo!
Blaž: Ti si pa vedno z enim in istim skos omenaš Žan, Žan, Žan,Žan... joj komi čakam ko umre, me prav zanima, kdaj boš šla v park z Leo! Zgin v šolo dej!
Jaz: Ja no debil!
(se gledava drug drugega 10 sekund in jaz rečem): jaz te sovražm za vedno! Do smrti!
in Blaž reče: Enako jst.
Jaz hitro stečem v sobo, žalostno zamenjam majco. Hitro, kot se da tečem do šole, če je SLUČAJNO kje na poti Lea. In jo vidim, da hodi z nekim fantom. Kako mu je ime... ne ne vem kako mu je ime. Jaz zdaj ITAK ostanem osamljena. Kaj zdaj počenjati? Eh, bom že dobila novo prijateljico. Ne želim motiti Lee, ker vem, da njej gredo ljudje na živce (sploh prijatelji), če vedno radi se družijo z njo takrat, ko ima zraven še fanta.
17. februar 2014
u161938
u161938
novi igralci:
Žan:

Bratova punca Amadeja:

17. februar 2014
ej sori k ti to pišem ampak mislm da mau fejkaš za mano
17. februar 2014
u161938
u161938
Mal fejkam ja sam nimam kej tok idej drgac... sori c te to kj mot.
18. februar 2014
u161938
u161938
Ne želim motiti Lee, ker vem, da njej gredo ljudje na živce (sploh prijatelji), če vedno radi se družijo z njo takrat, ko ima zraven še fanta. Eh sem si mislila. Saj ona je dej itak vazna, ko ima fanta kko lepega ima, kko se dej bolje vaz... vceraj sem si naredila FaceBook oziroma sem ga danes naredila ob 0:00 poslala sem ji prosno za prjatelstvo. In jo bom prekinila ter dala na block listek. Hahaha naj ji bo vazna krava debela. No ni ravno ona debela ampak je suha kot prekla. Ampak jaz ji bom pravla raje koza debela kot krava debela. Ker krava je ze tako ali tako debela bo pa koza haj ali osel? Aja osel je nevem... normalen... ne vem... haha bolsi je osel kot Lea. Hahah js ne bom vec z njo prijatelca. Ji bom rekla zakaj. To sem si govorila v mislih. Zaradi tega pomoje sem prej prisla pred solo kot ponavadi s . Nekaj slisim, da ropota za mano v nekih petkah. Zagotovo je kasna uciteljica... ali ucitelj ki rad nosi petke hm. Lahko da je ucitelj ja. A za mano pritece moja nova sovraznica Lea.
Lea: Hej Zala, kako hitro si naredila to matematiko.
Zala: Ja Lea pac, glej, to je samo znanje.
Lea: Vem, vem Zala. No zakaj pa si danes to obleko vzela namesto drugo, ki je tvoja najljubsa?
Zala: Ves Lea... malo sem se ti zlagala...
Lea: Le kako?
Zala: Tako lahko.
Lea: Zala no povej ze! Samo se pet minut je da poves ker se zacne pouk. Ti pa se oblecena nisi. Kar obleci se in govori, kar je bilo.
Zala: Jah ves Lea... taksno je zivljenje. Noben clovek ni brez grehov. Jaz sem pila mleko saj ves kako ga imam rada, in sem se polila. Zamenjala sem hitro obleko in se brat mi je tezil... in to pa to.
Lea: Ja kaj ze to pa to, sej samo majico si zamenjas pa reces zakaj si pozneje prisla!
Zala: Jah, saj lih to mi ni na misel prislo.
18. februar 2014
u161938
u161938
In naprej govoriva tako: o fantih govoriva naprej:
Lea: Zala, saj zdaj ti oprostim. Vem a se greva zdaj pogovarjati o fantih?
Zala: Lahko, ce ti ne bos imela zraven svojega fanta ok?
Lea: Kdo ti je to spet izdal, da imam fanta?
Zala: Heh, videla sem te heheh.
Lea: Ali se ti zdi v redu moj fant?
Zala: Zdi se mi v redu ok. Samo nevem ce je res ok.
Lea: Ok, naj ti ga predstavim. Ime mu je Jaka, velik 1meter in nekaj centimetrov, tezak je 70 kilogramov. Hodi v osmi c razred.
Zala: Kaj? 70 kg je tezak, pa osmi razred!?
Lea: Ne zmotila sem se 80 kilogramov je tezak.
Zala: Ja no!?!?!? Se tolkrat slabse!! Zdaj me pa ne moti, samo se ena minuta je. Jaz si moram pa se copate obuti pa teci do cisto zgorne nadstropje.
Lea: Jaz tudi. Kateri razred si ti 8. Kaj?
Zala: 8.c.
Lea: A moras potem poznati. Lepo sprejmi mojega fanta. On je nov na tej soli. Reci mu da ga tvoja best frendica forever pozdravlja.
Zala: bom. Kateri razred si pa ti?
Lea: Jaz sem pa 8.b. razred. No hitro stecva do zgornjega nadstropja. Kaj imate vi zdaj?
Zala: Mi imamo zdaj anglescino... pa vi?
Lea: Mi pa matematiko. No zdaj pa kar pojdiva.
Odideva do pouka in zadnjo sekundo prispeva do tja. Sw dobro, da nisva zamudili. Pri pouku je zelo dolgocasno - kot vedno...
18. februar 2014
u165580
u165580
ponavlaš od Tia Šiška !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
18. februar 2014
u161938
u161938
haha ne čist sej dej se trudm da ne več
18. februar 2014
next
18. februar 2014
u161938
u161938
jaka:

18. februar 2014
u161938
u161938
Ko se je zacel pouk, je Jaka stal pred uciteljico in rekel da je na tej soli nov. Uciteljica mu odgovori, da se bo zdaj predstavi on, samo da se pozdravimo najprej mi. Pozdravili smo se. Jaka se nam je predstavil in se vsedel na klop. Pouk je potekal lepo kot se mora. Ko je bilo konec pouka, sem rekla Jaku, da ga njegova punca pozdravlja, ki je moja best friend forever. Vesel me je bil in me vprasal, kako je meni ime. Pa sem mu odgovorila, da mi je ime Zala. Postala sva najboljsa prijatelja in sem zapustlia Leo. No dele je bl kratk next k nimam kej idej vec tok.
18. februar 2014
next
18. februar 2014
Neeext!!!+nova bralka
18. februar 2014
u161938
u161938
Fajn to da je nova bralka
-------------------------------------------------------
Ko je Lea izvedela, da sem jo zapustila, sva se zacele sovraziti. Enkrat, med odmorom, je ona prisla do mene in rekla:
Lea: Zala Zala, kaj te se caka... hahaha kako bos vesela tega... mmm ne povem ti se kaj bo. Hihihi.
Zala: Ja kaj pa bo? Ce ne zelis povedati imam pa jaz nekaj za povedati.
Lea: Zala, le kaj?
Zala: Jaz bi te prosila, ce bi si zamenjali fanta? Jaz bi imela Jaka, ti pa Žana.
Lea: Ja pa zakaj zdaj to Zala? Le kaj ti je vsec pri MOJEMU fantu? Če si mi ga upaš ukrasti, ga kar daj. Boš že videla kaj te čaka.
Zala: Ok ok Lea. A se lahko mal z Jakom oglasim prosim?
Lea: Z Jakobom? Sej jaz ne poznam nobenega Jakoba!?!?
Zala: Halo, a ti slabo slišiš? Rekla sem z Jakom!
Lea: Ne, ker sva midve skregane, se Jaka niti ne dotikaj!
Zala: Prav no tečka važička ena...
Lea: Eh Zala nehej. No adijo. Jaz te sovražim!
Zala: enako jaz tebe!
In odideva stran. Lea si pa sama pri sebi govori: Joooojj moja edina bff se je z mano skregala. Kok škoda. Kaj če bi jutri ji jaz rekla... hmmm... če bi se pobotali, samo hmm nevem če se bo ona z menoj strinjala. Hmmm hmmm hmmm. Upajmo da se bo... (nekdo jo prekine in bil je Jaka)
Jaka: Stop Lea! Kam hitiš? O čem govoriš?
Lea: O moji edini prijateljici, ki sva se skregali.
Jaka: S katero prijateljico si se skregala in zakaj?
Lea: Z z z Zalo. Zaradi tebe.
Jaka: Mene? Zakaj vraga zaradi mene? Kaj sem vama sploh naredil?
Lea: Veš Jaka, zaradi tvoje lepote sva se skregali, in te je želela imeti Zala, jaz bi imela pa Žana.
Jaka: In ... kdo je Žan?
Lea: Žan je od Zale fant.
Jaka: In je tečen? Ali je legenda? Upam, da bova skupi prijatelja...
Lea: Pa kaj rabiš ti tistega Žana?
Jaka: Ja fantje so skupaj s fanti punce s puncami.
Lea: Eh. Jaka kaj bo se s teboj?
Jaka: Ja kaj mi je pa narobe?
(Pritece Zala (jst) in sliši o čem govorita)
Zala: Hojla pozdravljena, o čem pa govoRITA?
Jaka: Zala ves o vaj...( ga prekini Lea)
Lea: Zala, Jaka je želel reči o vajah o plesnih vajah ja.
Zala: Ja zakaj si ga potem prekinila sploh?
Lea: Hhhh nevem. Kar tako. Da imaš kaj... za vprašat.
Zala: Jah Lea pač je taka...
Lea: Zala!
Zala: Ja?
Lea: Jaz se želim s tabo pobotati.
Zala: Mmm bom premislila.
Lea: Jess upam da se bo strinjala.
18. februar 2014
neeeeeeeeext!!!
19. februar 2014
u161938
u161938
In odidem domov. Doma pa vidim brata, ki se res zeloooo ureja frizuro.
Zala: Blaž, kam pa kam? Da si urejaš? Prvič te vidim, da se urejaš.
Blaž: Moja punca pride ves. Zato se se ti uredi.
Zala: Ok ok.
Blaž: Nic ok pojdi!
Zala: Jaaa nooo!
Blaž: Zala ne obnasaj se tako.
Jaz, ga itak nisem slisala, ker sem sla v kopalnico. Pa ze pozvoni nekdo. Pomkje je Amadeja ja. Blaž mi pa rece, naj ji grem odpret. Lepo me pozdravi.
Amadeja: Ojla, si mogoce ti od kaksnega Blaza sestra?
Zala: Ojla, ne nisem, zal pa Blaza ni doma, ker je sel v trgovino.
Amadeja: V trgovino? Pa saj je rekel, da jaz pridem k njemu!
Zala: Aja? Lahko pa potem pozneje prides.
Amadeja: Hvala! Cawc!
Zala: Cawcaw!
Odidem po stopnicah gor in ma vprasa brat
Blaz: Kje jo imas? In kdo je bil? Amadeja?
Zala: Eh nekdo je pripeljal neko mamo in ma sprasevala ce sem jaz tista Klara. Pa sem ji odgovorila, da nisem jaz Klara.
Blaz: Ja kdaj pol pride Amadeja?!
Zala: Jah, nevem.
Blaz: Jo bom poklical.
Klice Amadejo in rece:
Amadeja: Prosim? Ali nisi ti v trgovini?
Blaz: V trgovini? Kdo ti je do kokodakal, da sem v trgovini?
Amadeja: Hihihihi, zakaj je pa potem tvoja sestrica rekla, da si v trgovini?
Blaz: Emm Ami, a lahko samo prekinem in pridi.
AmadejA: Hhmm ja lahko.
Blaz ze prekine in okrega mene
Blaz: Zalaaaaaaaaaaaaa!?!?!?!!??
Zala: Ha kaj je tamau?
Blaz: Ti, postrevla bos moji punci in se ji bos predstavila in te bom takoj zaklenil v sobo!
Zala: Kaj sem pa nRedila?
Blaz: A zdaj pa se sprasujes.
Zala: Ok. Me ne zanima.
Blaz: Tut prov.
Nekdo pozvoni in gre tokrat odpreti Blaz. Gledam ju kaj si bosta naredila in sta. Se kušnila na hitrco. Blaz je cudno precudno ji podaril rozico, ki jo je ukradel nasi mami. Amadeja je prihajala gor in sva se pozdravile se enkrat. Postregl sem ji sok in se ji se predstavila. Brat, kot je rekel, me je zaklenil v sobo. Ha pozabil je zakodirati komp in vzeti telefon. Ker ima on zraven moje sobe sobo sem slisala, da sta se brat in njegova punca kregala, sem se veselila. Kregala sta se tako:
Amadeja: Auuuu ali se ne ves da to bolii? Scipanje boliii!
Blaz: Saj te morem, ce sem tvoojj.
Amadeja: Ne bodi trmast in ma pusti pri miru, drugace te zapustim!
Blaz: prav, kar zapusti me...
In se veliko sta se prepirala, da ne morem vsega povedat oziroma napisat.
N. E. X. T?
19. februar 2014
neeeeeeeeext!!!!
20. februar 2014
next
20. februar 2014
u161938
u161938
Ta AmDeja zdej odide domov. Blaž, pa pride v mojo sobo in reče: Zala, zaradi tebe sm se z Amadejo skregal!
Zala: Kaj? Zakaj zaradi mene? Kaj sem vsega jaz kriva?
Blaž: Itak! Ti si vsega kriva, ker si moja MLAJSA sestra.
Zala: Ja in ce sem MLAJSA!? A mas kej proti?
Blaž: Hahahahhahahah nehej pokat butaste.
In odide v svojo sobo. Evo. Spet ma neka Lea klice.
Zala: Prosim?
_---------------------
Kratk next je k z mami morm delat slanike pa se telefon filat k ma sam se 5% energije.
20. februar 2014
u165702
u165702
Next
20. februar 2014
u161938
u161938
Nextam
-------------------------------------------------------
Lea: Zivjo Zala, Žan neki clovk ta mi je reku, da mores k njemu.
Zala: Aha ok hvala Lea!
Lea: Zala, Zala a si se ze premislila, ce bova prjatlce a ne?
Zala: Dolocila sm se da bova.
Lea: Jeessssaaaa no lepo se imej pri njem. Cawc!
Zala: Hvala cawcaw!
In se napravim in odidem k njemu.
Blaz: Zala, kam pa kam?
Zala: Ja kaj? V park ane!
Blaz: Ti je kdo dovolil?
Zala: Mhm, itak bom sla z Leo.
Baz: Z Leo, z Leo! Na koncu te bom pa vidil z Zanom!
Zala: Ne pa bo drugace, z Leo in z Zanom.
Blaz: Me ne zanima. Oce in mami sta mi rekla, da moram paziti nate, kar sem se pozabil reci, da sta sla z nasim sorodnikom v Ameriko. Prideta cez en mesec.
Zala: Pa Blaaaaaaz! Tii si pa vedno glavni k kralj. Ali se Tinkaro skoraj nic ne vidim, ki je manekenka, Metke pa njeno dvojcico pa tut ne vidm vec, k hodita s fantom!
Blaz: Pocakaj Zala, zvecer pride Tinkara nazaj.
Zala: Ja koncnooo!
Blaz: Mhm.
Zala: no, a grem lahko v park?
Blaz: Ne!
Zala: Bedni brat si, da ves.
Baz: Haha ti pa bedna sestra.
Ta popoldne mine in je ze vecer, in pride Tinkara. Koonnccnoo danes bo prvic tu nastopala. Dele zacnem naprej nextat, k grem sam na vc.
21. februar 2014
next
21. februar 2014
u161938
u161938
Tinkara: Zivjo Zala! Ze dolgo de nisem videla!
ZLa: Haha jaz tut tebe se dolg ne. (Se objameva)
Tinkara: Zala, kok si ze zrasla.
Zala: Itak. Ti pa shujsala in zrasla.
Tinkara: Sej ti tut ja tako .
Odidemo v kuhinjo. Blaz zaklice men naj postrezem kar cem. Ja in postrezem ji. Nasproti nje se vsedem in se pogovarjava, kako sva preziveli ta mesec.
Tinkara: Zala, ves kako lep je bil ta mesec. Kot ves, da sem jaz manekenka, dobivam tudi veliko denarja... in tudi fantje me ze osvajajo. Oh tega meseca nikoli ne bom pozabila...
Zala: Zelo zelo lepo Tinki. Ajaa vzdevek sem si zate izmislila! Tinki hihihi.
Tinkara: Jah lep vzdevek.
Drugi dan:
Zala: Vau kako lepo jutro. Tinki, Tinki! Jaz grem v park!
Tinkara: Lahko gres ja samo s kom in pojdi za urco lahko vec pa ne.
Zala: Z Leo grem... in z Zanom.
Tinkara: V redu. Kar kratka rokava vzemi, saj je poletje. No za vsak slucaj lahko vzames tudi jopico, ce bo veter... Zali lepo se imej.
Zala: Hvala! Adioo.
Tinkara: Byci.

V parku:
Zala: Oj Lea!
Lea: O Zala, koncno ti je brat dovolil, da gres v park huh.
Zala: Saj ni Blaz, Blaz mi itak nikol pusti, razn ce gre zraven.
Lea: Kajjj? Kdo ti je pa dovolil?
Zala: Tinkara.
Lea: Tinkara? Kdo pa je to?
Zala: Moja sestra manekenka.
Lea: A nimas ti samo brata?
Zala: Ne ne. Mam tri sestre. Tinkaro, pa dvojcici.
Lea: O blagor. Jaz sem pa edinka...
Zala: Vem. Skoda. Boga ti.
21. februar 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg