Forum
Hej odločila sm se da napišem še eno zgodbico o One Direction. Vem da jih je že nešteto ampak kaj če so pa najnajnajboljši.

še mojivi dve zgodbici:
http://www.igre123.com/forum/tema/hey-you-i-m-in-love-with-you/27006/

http://www.igre123.com/forum/tema/children-love-feat-one-direction/37607/

v obeh so notr 1D

1

Razredna ura. Uh, sovražim jo. Vedno profesorica razlago o vseh bedarijah, ki smo jih storili in nam vedno znova razlaga kaj smemo in kaj ne. V moj iPod sem vtaknila slušalke in poslušala glasbo. Ker sem Directionerka sem seveda poslušala glasbo od One Ditrection. Sedim sama. Saj ne, da sem brez prijateljic ali kaj takega. Sedela sem s mojo najboljšo prijateljico Cristine a naju je prof. razsedla zaradi klepetanja. No, med tem, ko prof. modruje o pisnanju na stene se vam naj na kratko predstavim. Sem Lana McQeen. Stara sem točno 17 včeraj sem praznovala moj sedemnajsti rojstni dan. Zaradi tega sem še nekoliko zaspana a, kaj moram. Cristine danes ni bilo v šoli. Predvidevam, da zaradi mačka, ki ga je pobrala pri meni. Jaz sama ne pijem saj ne smem zaradi ledvice. Kot ste že ugotovili imam najboljšo prijateljico Cristine. Skupaj sva ne razdružljivi. Imam pa še starejšega brata Taylora, ki je zelo zaščitniški do mene. Šteje 22 let. Imam pa še šest mesečno sestrico Alicio. Staršev nimam, ker so umrli, pred tremi mesci. Za sestrico skrbiva midva z Taylorjem. »No, kot sem že omenila danes dobite nove učence. Pa jih spoznajmo.« Vrata so se odprla sem skoraj padla iz stola. Bili so 1D! Prosim, kako, kaj?! Vsedli so se ravno eno vrsto pred mano. Jaz sem sedela v zadnji vrsti. Točno pred mano je sedel Niall, ki je bil nekaj centimetrov višji od mene. Zato nisem videla profesorice. Presedla sem se na drugo stran mize. Spet nisem videla, ker je pred mano sedel Zayn. »Ja volim, ja volim, tvoje usne vrele…« je zapel na šolski zvonec. Ja vem čudno. Ampak na naši šoli vsak mesec izberemo dijaki drugačen zvonec. Tokrat so ga izbirali dijaki 1.c-ja.
Dan je potekal z ekstremno počasnostjo.
»Ja volim, ja volim, tvoje usne vrele…« zdaj te pa ljubim zvonec. Odgnal je mojo zadnjo uro.
Odhitela sem domov. Hitro naredila nalogo. Nismo je imeli veliko. Le slovenščino. Potem sem Taylorju pustila prosti čas za učenje in jaz pazila na Alicio.
02. avgust 2012
u74377
u74377
nneexxtt!! + nova bralka!zakon zgodbica (:
03. avgust 2012
Uh, hvala. in ker si nova in prva bralka te bom v zgodbici ''uporabila'' kot Cher.
Le slovenščino. Potem sem Taylorju pustila prosti čas za učenje in jaz pazila na Alicio. Najprej sem jo nahranila. Nato, sem jo nekaj časa pestovala. Odšli sva do vozička in jo položila vanj. Odpeljala sem jo na sprehod. Zavila sem v bližnji park. Usedla sem se na klopco in voziček parkirala. Zraven mene je sedela neka blondinka. Predstavila se mi je kot Cher. Takoj sva se ujeli. Čas je bil, da sem morala iti domov, previt Alicio. Poslovili, sva se. Ko sem prišla domov sem previla Alicio, in se igrala z njo. Tudi noč je preživela z mano. Okoli pol petih zjutraj je jokala. Nahranila sem jo. In jo pestovala. Alicia je zaspala, jaz pa nisem mogla. Vpisala sem se na facebook. Imela sem 6 prošenj za prjateljstvo. Harry Styles, Niall Horan, Louis Tomilson, Zayn Malik, Liam Payne in Cher McChocholate xp.
fuul kratek next ker moram zdaj iti k teti, večer napišem daljšega ;D
03. avgust 2012
u74377
u74377
nnnnneeeeeeeexxxttttttt!!!!!!!!
hvala za posvečen next (:
03. avgust 2012
Ni za kaj
. Sprejela sem vseh 6. Malo sem še pobrskala po njihovih profilih, nekaj stvari všečkala/lajkala. Takrat je se zbudil Tay. Tako kličem Tayloryja. Vzel je Alicio in se igral z njo. Nekaj časa sem ju opazovala. Bila sta skupaj tako srčkana. Oblekla sem si zelene kavbojke in belo majico s potiskom I ♥ it! Obula sem si še All-starke. Naličila sem se, jaz ne pretiravam z ličili. Malo barvice in malo maskare ter labela. V torbo sem zmetala nekaj zveskov. Preden sem odšla sem še enkrat pogledala Taya in Alicio. V šolo sem hodila peš saj nisem imela do nje več kot 10 minut. V moj iPod sem vtaknila slušalke. Spet sem poslušala One Direction. Ko sem prišla v šolo me je že z velikim veseljem pozdravili Cher in Christine. Vidim, da sta se ujeli. Pri pouku, končno nisem sedela sama. Z mano je sedela Cher, zraven Cher pa Christine. Vse prve tri ure smo si pisale lističe. Malica. Uh, to zelo sovražim. Ker v šoli nisem popularna, le navadna smrtnica so me ves čas zbadali z raznimi žalitvami. Danes se je name hotel spraviti Nathan, a je ustavil Harry. »Pusti jo na miru. Nič ti ni kriva. Če hočeš koga zbadat se spravi na njega in ne na njo! Če imaš kak problem odjebi!« OMG! Harry me je branil. Razumete Harry Styles! Nathan je zaprl usta in odšel stran. »Najlepša hvala.« sem se mu zahvalila. Podaril mi je enden od njegovih najlepših nasmehov. Nasmehnila sem se mu nazaj. V roko mi je potisnil listek na katerem je pisalo:
DANES OB 16.00 V PARKU PRI GUGALNICAH.
HAZZA

Le nasmehnila sem se. Vau, lepa pisava. Kmalu je odzvonila malica. Naslednje ure so se vlekle po polžje
04. avgust 2012
neexxxxxttttttttttt takoj
04. avgust 2012
Le nasmehnila sem se. Vau, lepa pisava. Kmalu je odzvonila malica. Naslednje ure so se vlekle po polžje. Končnooo! Domov sem odhitela s ekstremno hitrostjo. Ko sem odprla vrata je Tay skočil na mene. »Diplomiral sem!« »Čestitaaam!« in ga objamem. Ura je bila komaj pol treh. Odšla sem na facebook. Harry je bil doseglv. Kliknila sem ga.

Lana: Heeeej
Harry: Živjo! ;D
Za danes še velja?
Lana: Seveda!
eno vprašanje.
Harry: Reci
Lana: Moj brat je diplomiral in bo danes 100% na žurki, bom jaz mogla paziti najno sestrico. Rekel je, da že gre ob pol štirih. Jo lahko vzamem sabo?
Harry: Uf, čestitaj mu v mojem imenu. Seveda lahko c:
05. avgust 2012
Lana: zdaj pa moram it. Čaw, se vidiva
Harry: Okej, BAI 

Malce sem se še igrala z Alicio potem pa sva se odpravili v park. Pri gugalnicah sem opazila Harrya. Ko je videl, da peljem voziček je bil malce presenečen. V sedla sem se zraven, na sosednjo gugalnico. »Živjo.« »Hojla« odzdravim. »To je torej tvoja sestrica?« pokaže na voziček. »Mhm.« »Koliko je pa stara?« »Šest mescev.« »Jo lahko dvignem. « »Seveda.« »Lepa si.« ji reče. »Tako, kot tvoja sestrica.« zardim. »Tudi ti nisi slab.« se pošalim. »HAHA.«
Vsaj 2 nexta pa nextam c:
05. avgust 2012
next
17. oktober 2012
Še 1
17. oktober 2012
u103529
u103529
abcčdefghijklmnoprsštuvzž! ANJA! DA SE MI TAKOJ SPRAVŠ NEXTAT! RAZUMEŠ TAAAAAKOOOOOOJ! PA TUT ČE JE ŽE ENA PUNOČ ME NEZANIMA SAM SPRAV SE NEXTAT! <3
31. december 2012
»Em, Harry. Obrni se desno.« Bila je gruča novinarjev. Hitro je na levo poveznil kapuco in se skril v bližnji grm. »Hej, a si morda videla Harrya Stylesa?« »Ha? Kdo je to?« Novinarka je pokazala sliko. »Aja tisti Koker španjel, ki je prej mimo tekel? Pojdite ravno pa ga boste morda ga boste srečali.« Ko so odšli je Harry prišel iz grma. »Koker španjel? Hvala no!« »Kaj, če se pa nisem spomnila!« Ura se je bližala šesti. Odpravila sva se še na sladoled. Harry je bil res smešen. Imel je sončna očala, čeprav sonca ni bilo, kapuco in uporabljal je glas, ki nikakor ni ustrezal njegovemu. Alicii sem dala sok, ker je postala tečna. Kmalu smo se odpravili domov. Harry naju je pospremil do hiše. Najprej je Alicio pobožal pa licu, nato pa me poljubil na lice. Zardela sem.

Naslednje jutro sem se zbudila ob devetih. Kaj?! Aja, sobota je. Pogledala sem v Tayovo sobo. Spi. Pri vratih je pozvonilo. Pred vrati je stala Chirstine. Jokala je.
2

»Selimo se!« »Kaj?! Am-mpak k-k-kako?! K-k-kam?!« še jaz bruhnem v jok. Razložila mi je vse. Selijo se v Španijo ker je oče tam dobil boljšo službo. »Adijo!« s solznimi očmi se poslovi. Saj ne morem verjeti! V enem dnevu zgubiš tako pomembno osebo. 17. 5. Danes je točno 3 mesce od kar smo brez staršev. Še bolj sem se zjokala. Tay je vstal. Ko je opazil, da jočem je priletel po stopnicah. »Kaj je narobe sestrica.« »Ah... Cristine se seli. Pa še 17. je!« po licu mu je spolzela solza. Pomiril me je. Odšla sem na facebook. HAHA tudi Tay je bil prisoten. Kliknila sem ga. Pisala sva si.

V računalniku sem prebrskala slike in našla eno na kateri sva midva z Tayom. Naložila sem jo na facebook in dodala opis:

Brat? Pa ovako. Brat je osoba koja me ponekad nervira, ponekad me smara, ponekad izaziva, lupa gluposti. Brat je osoba sa kojom se svadjam, putujem, ludujem. Ponekad zna biti bezobrazan, ali u svemu tome on je moj brat i kakav god on bio ja ga volim najvise. :*

Takoj je komentiral:
Taylor McQeen: Hohohoh :* Sej mam js tebe tu rd p
Lana MxQeen: ♥
Taylor McQeen: :* Mi greš prosm po sok?
Lana McQeen: Sm vedla, da si biu preveč prjazen. Dobiš če mi posodiš tvojo Toy story 2!
Liam J. Payne: Lahka pridm?
Lana McQeen: Prid.
Liam Payne: Okeeeeeej! Prihajaaam c:

»Na tu maš sok. Zdaj pa Toy Story 2!« »V sobi jo 'maš!« Pozvoni. Pred mano je stal Liam James Payne. I was like ?! Dotaknila sem se toga. Res je pravi. »OMG pred mano stoji Liam James Payne. Khm… vstopi.« In potem… DRIIIIIIIIIIIIIIIIIIN! Oh, budilka sovražim te! Zbudila si me iz najlepših sanj, ko bi bile le resnične! No, ponedeljek here i come. Naj vam sporočim, da moje sanje niso bile niti najmanj podobne mojemu resničnemu življenju. Sem Lana Payne. Ja sestra slavnega Liama Jamesa Payna. Nekatere že verjetno skačete in ne vem kaj še vse ne. V resnici moj brat je. Uff, kako naj povem… ZELO tečen, zaščitniški glede fantov in sicer tudi fantje v 1D so mi zelo tečni. Vedno se nekaj zafrkavajo in večinoma sem tarča jaz. Ko imajo pri nas vaje se definitivno raje zaprem v sobo in delam nekaj svojega, kot pa da poslušam zbadanje in kritike glede tega in onega. Baje, da se samo hecajo, ja morda se a na žaljiv način. Ura je petnajst do enih zjutraj in Liam še vedno se ni prikotalil domov. Vsaj srečo imam, da se ne more in ne sme napiti. Nekdo je začel hoditi po stopnicah… ampak kako če mi je dal svoj ključ?! Zmenila sva se, da me pokliče in mu jaz odprem. Ah, ni važno. Hvala bogu lahko grem zdaj spat. WOOP! Zavrtimo nazaj. NE hvala bogu je Liam prišel v mojo sobo s svojima najboljšima prijateljema. Zaynom in Niallom. No vsaj ni Harrya ali Louisa. Zakaj? Vedno me zafrkavata -.-', res bi se rada s kom zamenjala. In zaradi njih nimam nobenih prijateljic ker bi rade vse bile z mano prijateljice ker bi jih rade spoznale. Edina ki ni taka je Cristine.
01. januar 2013
u103529
u103529
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext! <3333333333
02. januar 2013
Še en al več. <333 in hvala ker bereš
02. januar 2013
u103529
u103529
neeeext evo dubla si še en next
02. januar 2013
HAHA ja okej.
Zjutraj sem se zbudila in ob meni je ležal Niall. WTF on dela tu?! Ah, nima veze sigurno je pristal v moji postelji ker ni bilo zadosti prostora. Odšla sem v kuhinjo. Na hladilniku sem našla listek: Liam/ Lana!
Odšla sem na potovanje ker iščem navdih za mojo novo knjigo. Lana ne jezi se ker bo zate skrbel Liam. Oče je odšel v službo in ga ne bo domov do maja. Šel je na neko novo šolanje za uporabljanje nove naprave, ki so jo dobili v bolnišnici. Mama, lepo se imejta xxxx

Oh, super. Še to. Pojedla sem zajtrk in se uredila. Liamu sem napisala sms, da grem v šolo. Pri vratih me je čakala Crstine. Za mano je nekdo zakričal moje ime. Obrnila sem se. Oh, še kaj boljšega? »Kaj, bi rad?« »Tvoja mama me prosila, da te pospremim do šole in če prideš varna.« »No kot vidiš sem prišla živa, cela in zdrava. Lahko greš torej.« Obrnil se je in s skolnjeno glavo je odšel proti parkirišču. K meni je prihitela sošolka s grozečim glasom.
3

»Kako si lahko takšna do HARRYA STYLEJA?!« »Prvič jaz se lahko do njega obnašam do njega kot jaz si želim. In drugič: HARRY STYLES se piše samo za info.« In sem odšla. »Res si bila nesramna do njega, neb… « »Zdaj boš še pa ti začela ali kaj?! JAZ, jaz se naj do njega lepše obnašam, ko ON mene ves čas zbada?!« sem jo jezno prekinila. Besedi jaz in on sem zelo poudarila. Morda sem bila res majčkeno nesramna. Pouk se je vlekel kot še nikoli. Končnoo! Zvonec! Odhitim ven. Oh, super! Dež, pa še peš sem, dežnika pa tudi nimam. »Rabiš prevoz?« se oglasi glas za mano. Niall. Oh ravno prav bi mi prišel. On je edini, s katerim se najbolj razumem. Vstopila sem. »Hvala.« se zahvalim. »Ni za kaj. Aja in upam, da ti je Liam povedal.« »Kaj že?« »Danes ostaneš pri nas. Mislim v naši hiši.« »HAHAHAHAHAHAHAHAHA. Ne!« »Žal je že odločeno.« »Ne! Ne grem! Louis in Harry mi spet ne bosta dala mira.« »Verjemi, da bosta.« »Kako si lahko tako o tem prepričan?« »Ker.« »No, naj bo.«
In sva prispela. Še pred tem pa sem videla kako je El, jezno odšla. Po licu ji se ušla solza. »KAJ SI JI STORIL?!« jezno zakričim na Louisa. »Kaj pa tebe to briga?!« »Ohoho, verjemi še kako me to briga! Zdaj pa odgovori!« »Vprašaj njo!« »NE! Tebe sem vprašala!« skoraj zatulim, da me že bolijo glasilke. »Prav! Hotel sem jo zaprositi za roko in takrat mi pove, da me je prevarala na prejšnji reviji! Zdaj me pa pusti na miru!« Vse to sem poslušala z odprtimi usti. Ona tega že ne bi naredila. Louisa ljubi iz dna srca. Kako to vem? Z El, sva zelo dobri prijateljici. Na žalost ne moram reči tako za Danielle. Tako napihnjena je. Samo nase in na svojega Liama misli. Ne razumem kako jo lahko sploh fantje prenašajo. Odšla sem gor v sobo z inštrumenti. Vzela sem Niallovo kitaro. Zaigrala sem refren od What makes you beautiful. To me je naučil on. Opazila sem bel klavir. Tudi na klavir znam igrati. Na podstavku za note sem našla kar debel kup not. Naslov je: Live While We're Young. Besedilo se mi sploh ni zdelo slabo. Počasi sem začela igrati. Ah, ne. Grem v sobo brat. Ko pridem v sobo, ki naj bi bila nekaj časa moja sem za mojim dnevnikom zagledala Harrya. »Kaj počneš?!« »Nisi opazila? Berem!« »Daj sem!« »Everyone else in the room can see it
Everyone else but you
Baby you light up my world like nobody else
The way that you flip your hair gets me overwhelmed
But when you smile at the ground it aint hard to tell
You don't know
Oh Oh
You don't know you're beautiful. NISI REKLA DA TO PESEM SOVAŽIŠ?!«
zdej se pa pojej:3 haha no 2 nexta al več od 2/veeč RAZLIČNIH OSEEB
03. januar 2013
next
05. januar 2013
u103529
u103529
Neeeeeeeexxxxt! takoj! zdele še u tej sekundi! ker čene te bom.... pojedla o.O haha neeeeeexxxxt! takkoooj Anja!
13. januar 2013
»Sem daj!« Zapodil se je po stopnicah navzdol. Oh, daj no! Ne ravno danes! Imela sem dve uri športne! » In spet sta si v laseh.« »Sem slišal Horan!« se zadere Harry. Seveda ni pozabil teči. Zapodila sem se za njim. Po nekaj krogih okoli hiše se predam. »Okej! Predam se! Mi prosim lepo vrneš dnevnik?« »Zakaj bi? Saj si tudi ti bila danes pri šoli ''zelo'' prijazna!« »Gospod oprostite, ampak tudi ti nisi bil prejšnji teden zelo prijazen! Se spomniš, ko si me primerjal na tweetcamu z wc školjko?!« »Hec je bil!« »Mhm, žaljiv hec!« sem si po tiho zamomljala. »Kaj, praviš?« »Nič! Vrni mi dnevnik, če ne bom…« »Kaj boš? Me boš zatožila svojemu bratecu? Directionerke napeljala proti meni? Me boš morda tudi ubila?!« »Ah. Sovražim te!« »Ne mi reči, da naša mala Lanica že obupala nad svojem dnevnikom in mano, oh, kakšna škoda! Moj predragi dnevnik, se mi zdi da bova šla v peč.« »HARRY! Da si nebi drznil!« »Kaj praviš?« »Harry prosiiiiiiiiim ne! Oprosti! Samo ne zažgi ga!« »Wow! Kaj se pa tukaj dogaja? Lana zakaj klečiš pred Harryem?« Oh, Danielle, spet. In izgine noter. Hvala bogu. Jaz še vedno klečim pred Harryem kot največji bedak v največjem blatu. »Okej. Dobiš ga mogoče. Jutri.« in odide noter z mojim dnevnikom. In jaz sem pretekla 5 krogov okoli hiše, klečala v blatu z hlačami, ki so stale 80€, povrhu sem se mu še opravičila! Višek nesramnosti! Sem že povedala, da ga sovražim?! Odpravila sem se noter. »Zakaj smo pa blatni?« vpraša Lou. »Just stopped! Ask him!« pokažem na Harrya. Zmagoslavno se nasmehne. Odšla sem v naslednje nadstropje. Preoblekla bi se. Ja super nimamo oblek! Jezno sem odšla ven in razmišljala kako priti do našega doma neopazno. Avta ne znam voziti, skutera tudi ne, edino kolo in še tega ni tukaj. No, ja pa bomo mogli pešačiti. Počasi se odpravim, do doma. Iz omara vzamem nekaj majic in hlač. Očitno bom v tej hiši še veliko morala pretrpeti. Ne! Pa saj mi ni potrebno iti nazaj, lahko sem mirne volje tu !
4
Upala sem samo, da me ne bodo preveč iskali. Samo to. 'sometimes i just wish that…' zazvoni moj telefon. No očitno nimam sreče. Liam. »Wazzaup bro'?« »Ne ti meni wazzaup bro' kje si? Ceeeel London smo preiskali.?!« »Doma sem. In ja, haha bratec, ko ni Danielle pa sem spet jaz dobra a? Seveda! Like always.« » Daj ne zafrkavaj. Pridem po tebe.« in prekine. V redu pridi ampak me ne boš premaknil. Spet zvoni telefon. »Kaj že spet Liam?!« »Em, hahahhaah ja no :'D tukaj Christine. Haaaj!« »Aja. Upss. Dej a prideš k meni? DC mi je. Pa še… eah! Ne pridi pa ti razložim.« »Ej zdaj ravno ne morem. Ravno zaradi tega te kličem. Z mami moram v Kanado. Babica umira in…« »Oh, ne! Moje sožalje Chris.« »Hvala. No ker grem v Kanado me ne bo januarja. Jutri pridem in se poslovim.« »Okej, in še enkrat: Sožalje in upam… da… ej sori moram it dol Liam je prišel.« »What?!« pridem dol po stopnicah in ga vprašam. »Kaj kaj hočem!? Iščem te po Londoni kot največji bedak.« »Celo si se spomnil na mene? Odkar ti je slava stopila v glavo potem še pa Danielle me sploh pozdravil nisi!« »Slava mi ni stopila v glavo in tudi Dani ne! Zaljubil sem se v njo. Slaven sem pa postal ker ENI si upamo.« » Aha ja mhm! UPAŠ SI NE?! O ja! Spomni se kako je bilo v Wolverhamptonu! AJA TI SI UPAŠ A NE?! KDO TE JE NAJBOLJ SPODBUJAL?! NIHČE! KDO JE OB TEBI JOKAL IN UPAL DO KONCA?! NIHČE! NIHČE NI TI POMAGAL NIKOLI!« »Lan..« »Ne! Nočem slišati! Take zahvale res ne bi nikoli pričakovala. Ja pojdi zdaj k njim. Če si že vedno pri njih pojdi tudi zdaj! Nočem te videt! Pojdi! Aja in če boš rabil kaj, izvoli njih uprašat prosit what ever! « Zaloputnem z vrati in spet zazvoni telefon. Pa kaj danes je svetovni dan zvonenja ali kaj?! »Da?« »Da, se mi takoj spokaš nazaj k Liamu!« »Oči? Ne no! Nesramni so do mene in-« »Me ne briga ala tja!« »Nene! Ne grem tja! Nikoli več!« »LANA SPRAVI SE MI TJA ČE NE TE BOM LASTNO ROČNO SPRAVIL TJA!« »No prav« Jaz bedak s kratkimi hlačami ven u 5 stopinj cezija skoraj 850 metrov na skoraj, da na drugo stran Londona.
13. januar 2013
u28319
u28319
neeext
13. januar 2013
u103529
u103529
hahahahahaha neeeeeexxxxt! thitrrro!
13. januar 2013
. U! SMS! In auuuuuuuuč! Pristanem na tleh. Zaletela sem se v neko dekle. Pomagam ji vstati. »Oprosti nisem te videl-« »Lana?« »Saraaaaaaaa!« se objameva. No, najbrž se sprašujete od kje se midve poznava. Ona je moja sestrična v… em… v 3 kolenu? No, em, nima veze, v glavnem v sorodu sva si. »Si pa nekam zrasla.« »Dada :3 Eeej! Ne pozabi le dve leti si starejša od mene.« »HAHA je pa še vedno nekaj, kar pomeni, da si še vedno najmlajša v družini.« »HAHA, hvala če me na to ne opomni Liam me pa ti!« »oh, kaj ta človek še živi?« »Ja, na žalost. Aja sicer pa, kaj pa ti počneš tukaj v Lodonu? Mami mi je rekla, da študiraš na Irskem.« »Mah, izpiti pa to… rabim malo počitka.« »Ahaa…Prideš na kavo? « »Lahko.« Takoj, ko sva vstopili v hišo sem zaslišala vse razne nepohvale s strani fantov. »Vidim, da si se vrnila Lanica.« »Harry just stop! Thank you!« Z Saro sva odšli v kuhinjo. Tam je že sedel Niall za čipsom.

~Niall~
In potem vstopi, z vso njeno popolnostjo. Sara, moja edina ljubezen od 9. Razreda naprej. Sicer so se najini stiki po X-Factorju končali, a pozabil je še vedno nisem. »Živijo Niall« »Heeej, Sara!« »Em… Vidva se poznata?!« vpraša Lana. Hotel sem nekaj reči a me je Sara prehitela. »Osnovna šola, recimo.« »Ouuuuuuuuuw! Torej stara prijatelja a? No vaju bom kar pustla. Lahko ugibam, da si imata ogromno za povedati.« Oh, Lana za to sem ti bil neskončno hvaležen. »In kaj se je dogajalo s tabo pa X-Factorju?« vpraša. »Eh, nič, slava, turneje, nedokončan študij, bedenje dolgo v noč zaradi fanov, twetcami… bedno. Vedno eno pa isto. Pa ti?« »No, za razliko od tebe, ki si totalno pozabil na najino prijateljstvo, sem dokončala srednjo in prvi letnik študija, dva izpita za mano opravljena, sedaj pa malo odaha v Londonu.« »Uh, skoraj 3 strani zemljepisa.« »Opažam, da si še vedno duhovit, kot si bil prej.« »Hej a gresta z nami?« Harry. Hvala res -.- . »Kam?« Vpraša Sara. »V kino.« »Kateri film?« »Sicer jih bomo več, ker se nismo mogli odločit in sicer; Notebook, Paranormal Activity pa še Toy story 3 čeprav smo jo gledali že 100000x.« »No, kaj praviš?« me vpraša. »Jaz, sem za. In ti?« »No, kaj še čakamo?«
~Sara~
Okeej. Prvi film je bil še kar, ampak Paranormla Activity… Ob prizoru ko je je pojavila ona, Kate ali kaj pač je sem se stisnila k Niallu, on me je pa še močneje objel. Sploh se tega nisem zavedala. Objeta sva ostala do konca filma. »Takoj pridem.« mu prišepnem in se komaj rešila iz tega objema. Oh, tam bi ostala za vedno… Odpravila sem se na wc, kjer sem si popravila frizuro in make up. Zraven mene ozrem, dekle, ki joče. Nisem mogla gledati več tega. »Kaj je narobe?« »Eh… nič.« »Ne more biti nič, če jočeš.« »Okej, samo nikomur ne povej… Moj fant, Justin.. Skupaj sva bila 3 leta… Danes zjutraj sem ga videla pred mojo hišo. Poljubljal se je mojo sestro… Ne zdržim več. Brez njega se počutim, kot, da nekaj v meni manjka.« »Oo, boga… Si za pijačo?« »Lahko, btw Dona.« »Sara. Me veseli.« »Enako.« »In od kod prihajaš?« »Središče Londona, ti?« »Irska.« Dona, se mi je zdela kar, kul dekle. Spoznali, sva se ob tej pijački. »Ma, kje si ti?!« pride ves zadihan, ne vem, kdo. »Kdo?!« vsklikneva v en glas. »Pa ti, Niallova punca, ki nam je še ni predstavil.« »Jaz? Punca? HAHAH ne no :'D « »No, kaj pa potem si?« »Prijateljica?« »SO WHAT?! To je eno& isto.« »Lou, zakaj ne poveš, da si jo našel?« se oglasi Niall. »A nisi ti…?« vpraša Dona. »Ja, jaz sem jaz. In ti?« »Dona.« »Nice to meet u Dona.« »Same.«
23. februar 2013
next
24. februar 2013
Next
19. julij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg