Forum
u163744
u163744
no tukaj bom pisala o punci, ki se ji je v življenju zgodilo nekaj najlepšega in hkrati najbolj groznega na svetu........... če te zanima beri in prosim next-ajte...............................................................................................................
"prekleto" je rekla eli, ko je v glavi spet začuila pekočo bolečino... "eli, prosim da v razredu ne preklinjaš!!!" eli je gnila v šoli. bilo je januarja.... "čisto zares vam pravim učenci, šele januarja smo in če se boste tako obnašali ocene ne bodo dobre...." eli je sovražila učiteljico Nosonja(kot so jo klicali zaradi neverjetno dolgega nosa..) pogledala je nosonjo in ji hotela odjezikati ampak spet pekoča bolečina..."aaaa jebemti" to je bilo zadnje kar sem rekla(zdaj bom govorila v prvi osebi-eli). potem je nastopila tema in pridušeni glasovi, ki so čez čas zbledeli.
"vaaaau, kje sem" eli je sedela sredi raja na zemlji... na mehki travi , ki je bila zelena kot nobena trava ki bi bila normalna... nenormalna??? kaaaj za vraga... "kje sem!" potem sem zaslišala nežen glas... bil je tako nežen kot če bi vse matere sveta tolažile svoje otroke. "nič se ne boj otrok" eli je zagledala nadzemsko lepotico v dolgi beli obleki... čeprav je bila bleda in izgledala kot duh je bila kot boginja, ki jo je obsijavalo sonce..."ali sem mrtva?" eli je bila začudena... na koncu trave je bilo čudovito morje... take lepe smaragdno modre barve... "nisi mrtva, res ne boj se in me POSLUŠAJ" eli je bila še bolj začudena.... najprej prijazna ženska in čeprav je bil njen glas še vedno nežen je eli začutila ostrino."poglej, sem boginja noči...nyx"... dala sem ti neverjetno moč, ki jo moraš uporabiti modro" eli jo je pogledala... "meni si dala moč... no jaz ne znam niti bočno parkirati pa moram imeti mooooč. oproszi ampak ne vem če si se prav odločila" boginja se je nmrščila"seveda sem se... zdaj se boš zbudila... "ne čakaj toliko te moram vprašati... čakaaaaj" potem sem spet začutila bolečino ki se je širila po vsem telesu..."john zbuja se." to je bila moja mama s svojim bednikom, s katerim se je poročila pred 1 letom... bil je čaln vernega kluba v cerkvi in bil je extra veren.. kako mi je šel na živce, mislil je da ima vedno prav"glej brita, tvoja hčerka je globoko zabredla... ali ne vidiš znamenja satanske boginje nyx... BOGOKRIVSTVO" moja mama je spet sledila svojemu možku... kako sem jo sovražila uzaradi tega ker ni znala sama misliti.....
zdaj pa prosim vsaj 3 next-e
28. april 2014
u163744
u163744
vsi k berete me prosim dodajte...
28. april 2014
u163744
u163744
pa še neki naj vas dolžina ne zavede prosim
28. april 2014
next
28. april 2014
next!!! dobro pišeš!!
28. april 2014
u169237
u169237
next
28. april 2014
u163744
u163744
odprla sem oči in zagledala najprej mamo kako me je gledala... "oh ljubica končno si se zbudila"... eli je mamo pogledala in nato še njenega popolnega možka iz vernega kluba,...."hvala mami se že bolje počutim..." potem se je bednik obrnil "pusti jo brita... tvoja hčerka je postala utelešeno zlo satama nyx" mama me je prersemetila "ljubica kako si lahko tako globoko zabredla"... potem sem zaglčedala najljubšo osebi, ki me je podpirala in me imela rada... to je bila moja babi, še nikoli nisem ravno videla ampak ko je prišla je rekla... "oh eli kako lepo se ti je znamenje razvilo... še malo pa bo tako kot moje... kako sem srečna" res sem imela rada svvojo babico... bila je popolna... imela je čudovito kapučinasto polt in zelo lepe zeleno-rjave oči.... zavidala sem ji tudi popolno postavo... "...potem jo lahko peljete domov..." to je bila sestra. ko sem prišla ven me je grozno skelelo sonce, ki sploh ni tako močno sijalo... "ljubica mogla te bom peljati v hišo noči" pogledala sem jo čez svoja lepa očala ki so me ščitila pred soncem... ŠČITILA PRED SONCEM... KAAAJ??? "babi ampak a ni to hiša za vampirje" "tipše, tiiiše govori ja to je hiša za vampirje.... čakala sem na ta dan ko te bo nyx zaznamovala" okeeej potem sem vprašala "ali bom tam živela" babi me je pogledala "ja dragica tam boš živela dokler se ne preobraziš v odraslo vampirko...." eli je bila začudena in svojo babi pogledala "babi me lahko zdaj odpelješ tja..." "seveda ljubica usedi se va avto"sedla sem v avto in babi je odpeljala. jaz sem od utrujenosti zaspala....

5 nextov vsaj... hvala ker berete
28. april 2014
next. lahko bi dodala kkšno sliko, drugač pa coll.
28. april 2014
next
28. april 2014
u163744
u163744
ok slike...
eli:

babi:

(vampirji se počasneje starajo)

mami:

(ni slaba moja mami)

john:

(zelo je grd in nesramen...)

nyx:

naslednji nexti bodo imeli tudi ostale slike odtalih članov
28. april 2014
u163744
u163744
moja babi je res srhljivo mladega videza john pa je to:

28. april 2014
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext !!!!!!!!!!!!!++nova brauka++zgodbica je carskaaaaaaaa
28. april 2014
next
28. april 2014
zgodba je ful podobna knjigi Hiše noči...zato je še toliko bolj carska
28. april 2014
u163744
u163744
a bereš... no zapleti bojo drugačni...
29. april 2014
Next..
+ john je prou lušn... :3
29. april 2014
u163744
u163744
A prvi al drugi... no sej bodo zapleti (hahaha boste vidli)
29. april 2014
Ubistvu oba. :3
29. april 2014
u163744
u163744
hvala vsem ker berete in zdaj 3.del...................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
zbudila me je babi.. "dragica zbudi se, prišli sva" počasi sem odprla oči in sonce me je spet zmotilo "joj babi še malo bi spala" bila sem utrujena ko hudič in glava me je spet bolela "prekleto! glava me ubijaaaa!!!" babi se je namrščila in me pogledala "eli veš da ni lepo preklinjati, še posebej v prisotnosti vampirjev... veš smo zelo inutivni in zelo občutljivi za take stvari." zasmejala sem se "joj babi za take stvari si samo ti občutkljiva... hahahaha" potem sva ustopili skozi ogromna vrata in zagledala sem graščino. bila je obdana z zidom in bila je prav pravljična "vau babi ali je to hiša noči?.. babi je pogledala na svojo uro "ja to je hiša noči in to bo tudi tvoj dom za 5 let, dokler se ne preobraziš v vampirko ali tvoje telo zavrne spremembo in umreš" poglčedala sem in zagledala prekrasno žensko. nosila je dolgo bordo obleko in dolge rjave lase...bila je popolna in potem sem zagledala za UMRET dobre črne škornje s peto "OMG kje ste jih kupili, čudoviti sooo" potem sem se zavedla da je to že odrasla vampirka... "oh... oprostite ammm...... gospa?" pogledala me je z modrimi očmi in rekla "je že vredu eli... oh kupila sem jih v... ammm... ne spomnim se?" babi je pogledala gospo in mi rekla "eli to je neferet, visoka svečenica v hiši noči- nekako kot ravnateljica" pogledala sem babi in nato spet neferet... "ahaaa.. no dober dan"bi l aje že noč in vprašala sem koliko je ura. neferet je nagnila glavo in izstrelila "2.14 zjutraj" babi me je prijela za ramo "adijo eli prevzela te bo neferet." objela sem jo in poslovili sva se"adijo babi te bom poklicala..." babi me je pogledala in reklaneferet "nasvidenje obema in lepo se imejta" potem me je neferet popeljala v stavbo. povsod je bilo polno otrok. odšli sva v AMBULANTO. ko sva ustopili.........
29. april 2014
neeeeeeeeeeeext !!!!!!!
30. april 2014
u163744
u163744

to je šola-znotraj šole
30. april 2014
u168228
u168228

++nova bralka
30. april 2014
u163744
u163744
lepo,lepo..... ej sori sam mene ne bo do 2.4.2014 zato ne bom mogla pisat do takrat
30. april 2014
pa 2.4.2014 je že bil
morda si mislila 2.5.2014 ??
30. april 2014
u110484
u110484
next
03. maj 2014
NEXT!!1
03. maj 2014
u171084
u171084
next ful fino
05. maj 2014
next
05. maj 2014
u163744
u163744
je bila tam ena debelušna gospa z enakim znamenjem kot ga je imela neferet. bil je obarvan. usedla sem se na posteljo in neferet je odšla. "videti si vredu. pojdi v sobo in tam boš spoznala tvojo cimro. obleči se in uleži v posteljo. šele jutri lahko greš v šolo" gospa je bila zelo prijazna. "najlepša hvala in nasvidenje" nasmejala sem se ji "ko prideš do velikih vrat jih odpri in tam boš zajtrkovala." potem sem šla ven. "zajtrkovala, saj je ura 23.00" na glas sem razmišljala. potem sem prišla do vrat in tam je bila samo ena punca "ti si sigurno eli" mi je rekla. prisedla sem k njej in rekla mi je "živijo jaz sem tvoja cimra lili" bila je rdečelaska in zelo živahna punca z rjavimi očmi, ki so toplo gledale proti meni (eli).
tole je lili:

odpeljala te bom v sobo in jutri grem s tabo k pouku. danes sem opravičena ker si ti prišla." njene tople oči so me gledale "vaaau izpolnjeno znamenje imaš... to se zgodi samo odraslim vampirjem." bila je presenečena "no je pač tak,kaj čem" sem se zasmejala." no pridi, greva v najino sobo, vsa oblačila imaš že pripravljena. tudi nova so ti kupili in ne skrbi niso samo črna. lahko se oblečeš kakor hočeš samo tole značko moraš nositi." pokazala je na svojo značko-broško. na njej je bila ženska z dolgimi lasmi in v iztegnjinih rokah je držala polmesec. bila je bela na modri podlagi. "to je nyx" mi je rekla lili. "hej, kako so vedeli da pridem" zasmejala se je in mi skrivnostno rekla "vampirji vedo vse"... odšli sva proti sobi...
pri vampirjih je čas zamenjan....to bom opisala v naslednjem next-u (zbudijo se ob 20.00 in pouk je od 22.00 do 3.00 zjutraj. potem so prosti dokler ne grejo v sobe in se zrihtajo in grejo spat ob 6.00 zjutraj.)

vsaj 5 nextov prosiiim in hvala ker berete
05. maj 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg