hellow.....khm no ja....kje nej začnem ?
ja jst sm tjaša in že tm eno leto in pol poslušam k-pop (prvo kar sm od k-pop a slišala je bil komad don't stop the music od 2ne1...) AMPAK ! zej pa poslušam veseee !!!!
ok bom naštela kj poslušam (poiščite na youtubu!....prosiiim)
teen top (niel saranghe!!!!!),big bang,shinwa,btob,SHINee(i'm so curious yeahhh~),boyfriend,ze:a,
blockB,B.A.P. (zeloo honey~ ~),f(x),t-ara (roly poly....gahhh love this song),girls generation,wonder girls,Apink,missA,4 minute,girl's day,2ne1,sistar,super junior,mblaq,infinite,,b1a4,se7ven,nu'est....če niste najdl svoje skupine ki jo (če jo poslušate) mi prosim povejte.....sej vem da sm budala- sori !!!
ubistvu bi rada da se zej pogovarjamo (al pa tut ne no.....) o svojih k-pop naj skupinah
moja naj fantovska skupina (oh se opravičujem mam top tri skupine ~) so teen top (angel forever !!!!!), big bang, SHINee. SICER PA JE K-POP ZAKON. bol je že kukr ameriška muska (vsaj men ) če mate kej za prašat prašte če mate kej za napisat pa napište !!!! kr pogumno sej ne grizem (če niste sladoled pol ne bo hudga ^^) kekekekeke no lep dan še naprej in poslušite k-pop !!!! uglavnem niste edini ka poslušate k-pop (ne pozabit jst sm z vami- čeprov sm budala....) hhh no upam da se vam je dal brat ker tok razkladam....eh pište rište sprašujte
K-POP feni ljubim vas (dobesedno !)

FIGHTING!!!!!

p.s. a si še kdo želi v južno korejo ???? razn mene ???? kdorkoli??? ^^
30. april 2012
Shinee.je.tok.jaboljši.bend.eveer. I mean, če ta tip ni hot pol nw vwm kdo je:

30. april 2012
ahhhhhhhhh teamin oppa !!!!!!!!! kyaaaaa !!!!!!
01. maj 2012
jaa itak da je taemin če je pa popoun ane :33
02. maj 2012
u101848
u101848
nisi budala!
26. avgust 2012
u101848
u101848
moja skupina je 2NE1
26. avgust 2012
haha men je pa najlubši super junior <3 pa exo-k mi je tut piki hhaha a veste d sm js za rd dubla dva cd-ja od sj pa enga od exo-k iz južne koreje? haha js sm doma skor umrlaaa blaaaa
-neumesna čist vem
26. februar 2013
js tko use poslusam drgac pa iz bts-ja sta mi V pa Jimin najboljsa..got7..mark,jackson,bambam..exo..sehun...bigbang..g-dragon...
06. december 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg