Forum
u6366
u6366
Hejouuu... Tu sem se odločila, da bom ustvarila svojo revijo... večkrat bojo objavljeni vici, novice, slavne osebe, naš nagradni natečaj in seveda- nagradne igre, kvizi...

Naj Nextam??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

11. december 2010
u6366
u6366
tule bom pa zdaj objavila prvo novico:
Kelly Osbourne: Zlomili mi bodo kosti v stopalih

Shujšana zvezdnica Kelly Osbourne, hčerka še bolj znanega Ozzyja in Sharon Osbourne, ki se je v svojem kratkem življenju že petkrat odvajala od odvisnosti, si je v zadnjih dveh letih uredila življenje. Sedaj pa se mora soočiti z bolečo operacijo.
''Že celo življenje trpim za kronično bolečino v obeh stopalih. Odkar sem nastopala v oddaji Zvezde plešejo, se je stanje poslabšalo. Zdravniki mi morajo zlomiti kosti v obeh stopalih in jih na novo namestiti. Z operacijo sem odlašala, ker nisem bila pripravljena na dolgotrajno okrevanje, saj ne bom mogla hoditi vsaj en mesec.''

Kelly se časov, ko ne bo imela več bolečin, veseli, še posebej, ker je dobila ponudbo, da oblikuje svojo modno linijo.

''Dobila sem odlično ponudbo znane modne znamke za sodelovanje in bilo bi res neverjetno, če bi lahko sodelovali. Trenutno še ne morem razkriti imena, ampak upam, da bom kmalu lahko povedala kaj več o tem.''

Kelly bodo lomili kosti iz zdravstvenih razlogov, nekatere ženske pa to storijo zaradi lepote.
11. december 2010
u29114
u29114
ja pol pa NEXT...
12. december 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg