Forum
Ime mi je Julia Ferguson in letos bom dopolnila 17 let.
Julia:

Imam 2 starejša brata in lahko rečemo, da sem kot najmlajši otrok tudi najbolj razvajena. Moj najstarejši brat ~ Olly se bo kmalu poročil z Donno Vicci. On ima 28 let, ona pa ima 26 let in imata 3 mesece staro punčko Patricio.
Olly:

Donna:

Patricia:

Meni najbližji v družini je moj srednji brat Jeydon. Ima 19 let in se totalno štekava. Jeydon nima punce ampak poskušam ga spraviti z njegovo simpatijo že iz srednje šole ~ Mary Lock, ki je isto stara kot on.
Jeydon:

Marry:

Imamo psa po imenu Copatek. Je črno – bel kraljevski španijel. Njegove tačke so črne in njegove nogice bele. Tako rečeno iz gleda kot, da ima copatke in od tu tudi ime.
Copatek:

30. julij 2012
u99959
u99959
next
30. julij 2012
u96670
u96670
n
ne
nex
next
nex
ne
n
plis
30. julij 2012
next!
30. julij 2012
nextttt
30. julij 2012
Navsezgodaj je nekega deževnega velikonočnega ponedeljka zazvonil zvonec naše hiše. Jeydon je prespal pri prijateljih, Ollyja itak ni doma, mami in oči pa sta šla za velikonočne praznike k mojim starim staršem. Meni se pa pač ni dalo. Vstala sem in si čez rame vrgla mojo jutranjo haljo. Šla sem do vrat in jih odprla. Pred mano je v pelerini zavita stala moja najboljša prijateljica Kelly. Slekla je rumeno pelerino in sezula njene premočene NIKE belo – sive superge. ''joj Conny… zunaj totalno lije!'' ''ja saj vidim, kako mokra si! Boš ostala tukaj celo popoldne?'' ''te moti?'' ''še malo ne. Cel žur bova imeli!'' ''si sama?'' ''razen Copatka.'' ''MOJ PUKI!!!''. S svojimi zelenimi očmi je iskala Copatka po tleh pod kavčem, pod posteljo oz. prečesala je skoraj celo spodnje nadstropje. Copatek je pritekel do nje, ji skočil v objem in jo še polizal po obrazu. Začela ga je čohati po trebuščku, on pa refleksno začel trzati z eno od ta zadnjih dveh nogic. On se je po čohanju šel igrat s svojo francosko palačinko ~ to je igračka, midve pa sva začeli poslušati My Chemical Romance. Zraven sva peli na ves glas in se delali, da imava koncert. Ko se je končala 5. pesem ~ I Don't Love You, sva bili kar pošteno utrujeni. Šla sem v kuhinjo in iz hladilnika potegnila bandidos.
Kelly:
[img]http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT8PsQ3rSH1hykS5jTXuhK3dujyRZ38IxAXNSi13XItCtnHDtFPRuJ-l86ayw[/img]
30. julij 2012
u96670
u96670
n
ne
nex
next
nex
ne
n
30. julij 2012
u99959
u99959
next *-*
30. julij 2012
nextt
30. julij 2012
še 1 next
30. julij 2012
next bo uredu
30. julij 2012
next
30. julij 2012
mau kasnej nextam
30. julij 2012
Nesla sem ga gor in se začeli nacejati s tem. Vrata moje sobe so se okrog 14h odprle. ''pa vidve nista normalni!'', je Jeydon čudno buljil v naju, ko sva skakali po postelji in se delali, da nabijava na kitari. Kelly je še norela po postelji, jaz pa sem skočila mojemu ljubljenemu bratu v objem. Z Jeydonom sva si bila zelo blizu in vedno sva si povedala vse. Z Ollyjem sva se vedno tepla. Preprosto se ne razumemo čeprav je Olly zadnje čase povsem drugačen. Jeydon je pozdravil Kelly in ona njega hkrati pa mu je namenila privlačen pogled v katerega se je Jeydon sto posto zagledal. ''ej! Jules! Nekoga bi ti rad predstavil. Moj nov frend in tudi sošolec na faksu. Ime mu je Jess.''. Za roko je potegnil svojega novega prijatelja Jessa. Všeč mi je bila njegova bleda polt ampak malo me je zmedel njegov leden pogled. Dal mi je roko in tudi njegova koža na roki je bila bleda. Segla sem mu v roko in temperatura njegove roke je bila še huje kot ledena. ''hej. Jaz sem Julia.'' ''Jess.'' ''mar se nebi ogrel ob kaminu? Grozno mrzle roke imaš.'' ''ahh… ni potrebe.''. Zdel se mi je nekako odsoten ampak bil je kar luštkan. ''Jules… danes misli Jess prespati pri meni.''. Pokimala sem in se prijazno nasmehnila. ''Ajde Jess, ti pokažem kje bova pila celo noč.«. Šla sta ven in upala sem, da bom še enkrat videla sijaj v Jessovih očeh. Obrnil se je in me čudovito pogledal. Ko sva s Kelly ostali sami, se je spravila name: ''Pa ti si se zatreskala v tega tipa!'' ''Kaj?! Ne!!! Luštkan je ampak… ni nekaj posebnega.'' ''Meni mogoče ni za dol pasti ampak tebi je!!!''.
Jess:

30. julij 2012
u96670
u96670
next
30. julij 2012
next
30. julij 2012
še 2 nexta
30. julij 2012
u99959
u99959
next. (:
30. julij 2012
1 next
30. julij 2012
next
30. julij 2012
''Mar se ti ne zdi, da je preveč bled?'', sem rekla Kelly, ko sva že ležali v postelji. Kelly je ležala in na prsih ji je ležal Copatek. ''Obstaja puder.'' ''Kaj pa... Kaj pa... Če je nekaj kar ni naravno?'' ''Kva?'' ''Kaj pa, če je vampir?'' ''Vampir? V katerem svetu pa ti živiš?'' ''Bled je, mrzel in leden pogled ima.'' ''Preveč gledaš vampirskih filmov.'' ''Ampak Kelly...'' ''Lahko noč!''. Ugasnila je luč in bila sem prisiljena, da zaspim. Bedela sem in Jessa si nisem mogla izbiti iz glave. Vrata sobe so se odprla. Bil je Jeydon. Stopil je do mene, me potegnil za roko in odvlekel v njegovo sobo k njemu na žur. Jess me je lepo in toplo gledal. Nič več tistih ledenih oči... Pogovarjali smo se in Jess mi je postajal vedno bolj všeč. Nenehno sem spremlajla njegov pogled in bolj, ko sem ga gledala, bolj je bil topel.
30. julij 2012
u96670
u96670
nextttttttttttttttttttttttttttttttttt
30. julij 2012
še 2 nexta
30. julij 2012
nexttt
30. julij 2012
1 next
30. julij 2012
???
30. julij 2012
next
30. julij 2012
u99959
u99959
next
31. julij 2012
Jeydon je bil ves čas tiho. Poslušal je Jessa in niti premaknil se ni. Jess je bil zelo zgovoren in vedno večkrat je pogledoval proti meni. ''Si žejna?'', mi je rekel Jess in me pogledal z ledenim pogledom. Malo sem se ustrašila ampak sem se hitro streznila. ''Ja... Pravzaprav sem...'' ''Boš pivo?'' ''Ammm...'' ''Radler je... Rdeča pomaranča.'' ''Prav.''. Dal mi je radler in tudi sebi je enega odprl. Popil je požirek in tudi jaz sem ga. Nenehno sem ga opazovala. Ni moral biti vampir. Vampir sploh ne je ali pije. Razen krvi. Zdaj sem si oddahnila in se končno streznila iz filmov o vampirjih. So tudi ljudje z bledo poltjo in včasih ledenim pogledom. Mogoče je odvisno iz katerega kota pogledaš v oči. Kaj pa jaz vem. ''Lepa si!'', mi je rekel. Radler se mi je zaletel ob teh besedah in začela sem kašljati. ''Oprosti, če sem rekel, kar kar nisi želela slišati.'', se mi je opravičil. ''Oh, ne! Je že v redu!'', sem rekla in potem šla v sobo. Zjutraj sem slišala razbijanje v kuhinji. Jeydon!!!
31. julij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg