Forum
u65500
u65500
кʟαρα v šoʟsкiн кʟoρeн:
Živjo sem Karen in živim čisto običajno življenje londonske najstnice.Kot že veste je London kar veliko mesto.Ko pridemo tja smo brez srca,ko pa odidemo,odidemo s srcem.No ampak tukaj ne pišem o Londonu,pač pa o meni in moji klapi.Naša klapa je sestavljena iz 6 punc mene,allice,jane,jay,mandy ter nine.[Pisala bom po šolskih letih]
Jaz,Karen

Allice

Jane

Jay

Mandy

Nina

Skupaj se imenujemo The Evil Jewel Girls (Zlobne Draguljeve Punce).Hkrati smo lepe in zlobne(v pomenu da ne ubogamo pravil).

Moje Prvo Šolsko leto.
Bilo je 1.Septembra ob 7:00 uri zjutraj.Bila sem stara komaj 6 let,ko sem prvič stopila pred šolska vrata.Zvonila mi je budilka v obliki Miki Miške ˝Dring Drong˝,zazehala sem in sem nemotno šla v kuhinjo s zelo majhnimi koraki.V Kuhinji me je čakala mama.

M-Mami J-Karen,Jaz
M- Danes je tvoj prvi šolski dan ljubica
J- (S zaprtimi usti sem rekla) Vem
M- Povej mi,kaj te muči ?
J- Ja,dostikrat sem gledala ljubezenske filme in nevem če sem...Pripravljena
M- Ahh ljubica celo življenje je pred tabo,naj te nikar ne skrbi.
J- Ampak,moja sestra ima že fanta,in to že v šestem razredu.
M- ( Mami pogleda na uro) Uff je že 7:40.Ljubica hitro pojej svoje kosmiče,čez deset minut greva v šolo!

Jaz se oblečem v Nike majico in v adidas hlače.Vse si lahko privoščimo zato ker je mami zmagala na loteriji in zadela 7.000.500 funtov.Ne prehitevajmo saj je še celo življenje pred mano ;]
13. november 2011
u65500
u65500
Za nadaljevanje potrebujem 2 Nexta
13. november 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg