Forum
06. marec 2014
Heej.Ime mi je Anna stara sem 16,prihajam iz Slovenije in sem belieberka.
To sem jas:

Imam najbolšo prijateljico Isabelo,tudi ona je stara 16 let in je belieberka<3
ISABELA:

06. marec 2014
Končno!Zadnji dan šole!Po pouku je Isabela prišla k meni.Poslušali sva Jusitna in One Direction ter hoteli narediti načrte čes poletje.Ko sva malo brskali po novi reviji Bravo sva videli neko nagradno igro.Nagrada je bila dva meseca v Londonu.Obe sva si zelo želiva te nagrade saj si že od nekdaj želiva v London.Pogoj je da napišeš pesem in če si ižreban je nagada tvoja.Vzeli sva pisala in se lotili pisanja.Ko sva končali sva pesem hitro odnesli na pošto, poslali in upali na najbolše.Če en teden je mi je zgodaj zjutraj zvonil telefon.Bila je Isabela.Tako je bila vznemirjena da mi ni morala povedati kej se je zgodilo.Ko je prišla k meni mi je pokazala revijo Bravo.In jas nisem morala verjeti svojim očem.Zmagali sva!V London greva!!
Ko je domol prišla moja mama sva ji povedla in tudi una je bila vesela.Rekla je naj se vsedema v avto in da naju bo nekam peljala.Peljala naju je v shooping da sva si kupile use za london saj sva čes tri dni odpotovali.Pustila naju je v trgovini in rekla da ima nujen opravek.In čes nekaj trenutkov mi je spet zazvonil telefon.Bila je moja prijateljica Lisa ki je tudi belieberka in mi povedla da bo imel Justin koncert čes en mesec v Londonu.Ostala sem beres besed.Mogoče ga bom koncno videla?Mama je prišla po naju in peljala Isabelo domov.Izmučeno sem prikorala v svojo sobo in namizi videla koverto.Odprla sem jo.Notri pa sta bili dve karti za koncer Justina Bieberja.Zakričala sem in planila u jok.Stekla sem do mame jo objela si se ji 1oo-krat zahvalila bila sem tako srečna kot še nikoli.Takoj sem poklicla Isabelo in ji povedla da imam dve karte.Tudi ona je bila vesela.Umila sem se in se sprevila v posteljo.Zjutrj je prišla Isa k meni da se pripravila za u London.Cel dan sva se pogovarje in snajale o Londonu.Seveda pa sva poslušali Justina.<3
06. marec 2014
Kak se vam zdi?Pišem naprej al ne?
06. marec 2014
Next
07. marec 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg