Forum
Nekega večera sem se sprehajala po tuš planetu. Aja, da ne pozabim povedat: Sem strastna ljubiteljica Justina Bieberja. Zato sem gledala po vseh možnih trgovinicah če prodajajo kaj od njega. Tudi v tuš drogeriji sem gledala če imajo njegov parfum. No, ja. Nič nisem našla in žalostna sem odšla še v ZOOTIC po krokete za moje morske prašičke. No ampak vse še ni izgubljeno sem si rekla, never say never. Medtem ko sem ugotavljala kateri paket kroketov je pravi sem zagledala nekega fanta kako gleda hrčke. Nasmehnil se jim je ko so zganjali norčije. Potem je pogledal v strop. Ko je spustil oči na hrčke sem videla nekaj solz v njegovih očeh. Kaj pa vem, mogoče je imel hrčka in se spominja nanj. Ko sem kupila krokete sem šla na WC, da bi si popravila make-up. Ko sem prišla z WC-ja sem se še malo sprehajala.
24. avgust 2012
u97820
u97820
Neext
24. avgust 2012
Zagledala sem spet istega fanta. On je mene gledal in jaz njega. Njegove oči so me tako spominjale na Justina. In ker sva se toliko gledala sem se mu nasmehnila. On se je še meni. Zakaj se mi je zdel nasmeh tako podoben Justinu? Zdaj me je že vse spominjalo nanj. Zasolzile so se mi oči: Grozno, da je to Justin Bieber? Zato sem se opogumila in mu rekla: Come here (pridi sem)! Pripeljala sem ga pred WC-eje. Tam je namreč mir in malo ljudi (pravzaprav 2človeka na 5 minut). Rekla sem mu: Are you Justin Bieber (si ti Justin Bieber)? On je rekel: Pssst! not so loud (ne tako glasno)! Yes I am Justin (ja, jaz sem Justin). Jaz pa sem gledala kot da bi videla NLP: y …. you …. you are … Od veselja sem se jokala. Ampak sem se spolnila da je boljše če neham in ga kaj vprašam, ker mu ni to preveč všeč. Jaz: What are you doing here, in Slovenia? (kaj počneš tu v sloveniji). Justin: Holidays, in se mi je nasmehnil. Ni me gledal kot vse belieberje. Gledal me je malo drugače. Vprašala sem ga: Why do you have that mask on your face?
24. avgust 2012
next
24. avgust 2012
next
24. avgust 2012
On pa: Paparazzi! I hate them! jaz: oh, yes of course. Potem me je vprašal: Are you stuck(si zaljubljena)? Jaz pa: mmm … that … Love mean … if you stuck (če si zaljubljen) … True love is when are you talking with your love. And …. and well know who is your love (in dobro poznaš tvojo ljubezen). On me je pa gledal kot da je v mene in se rahlo nasmihal. Potem me je spet vprašal: So, are you stuck? jaz: so, not so really. But you are so beautifull and perfect and …. nisem vedela kaj bi povedala saj me je gledal kot da bi bila angel iz nebes ki bi priletel k njemu. Najlepši angel iz nebes. Nato sem se mu nasmehnila in mu rekla: I prayed to see you. Thank you god. (molila sem da bi te videla, hvala ti bog). Justin si je grizljal spodnjo ustnico in mi rekel: you are so beatifull. Yeah, how old are you? 15? Jaz pa: hehe … no. 12 . Justin me je začudeno pogledal in nato se še nasmejal. Justin: you look older. :3 Jaz: really?
24. avgust 2012
nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
24. avgust 2012
Nato mi je rekel: You're prettier than selena. jaz: but.... Justin mi je dal prst na usta in rekel psst. Nato pa še: For my true love I`d do anything. Jaz sem se mu le rahlo nasmehnila. Justin pa mi je še omenil: you are so cute. Please, never let me forget. Jaz sem mu tišje rekla: I will never forget you. Po tem ni bilo več justina.
24. avgust 2012
nnnnnnnnneeexxxxxxxxxxxxttttttttt
24. avgust 2012
minilo je 6 let. Stara sem 18. Vsak dan se spominjam tega dogodka. Pred 6 leti sem se zmenila da grem v kanado s starši. Ne zaradi justina ampak zato ker je moja najljubša država in mi je zelo všeč. Končala sem 4. letnik. Jutri bom odšla v kanado. Res komaj čakam. Naslednje jutro… Končno. V kanado grem. Jupi! vesela s potovalkami sem že stala pred letalom. Potovalke so mi odnesli sama sem pa stopila na letalo. Ko sem pristala v Torontu sem komaj čakala da stopim na kanadska tla. Moj prvi korak v kanadi je bil neverjeten. Ta svež zrak. Imela sem zelo kratke hlače in mini majčko. V kanadi je kar pošteno zazeblo saj je na Severu. Oblekla bi si kar dolge hlače. Ampak Ok. Čakal me je taxi da me odpelje najprej v Winnipeg nato pa v Edmonton. Na letališču sem pa videla še nekoga. Je to res on?
24. avgust 2012
nnneeeeeeeeexxxxxttttttttt
sigurn je justin
24. avgust 2012
Ja, to je justin. Bil je samski saj ga je selena zapustila ker se je zaljubila v 4-let starejšega. Takoj sem stekla k njemu. On pa ni vedel kdo sem saj me ni videl že 6 let. Potem me je pogledal podrobneje: Are you … are you …. Jaz pa: Yes I am that girl. Objel me je. Nato mi je rekel: You are soooo beautifull. You are so changed (zelo si se spremenila). Jaz sem rekla: You are same like on google (ti pa tak kot na googlu) (in se nasmejala). Razkazal mi je kanado in nato sva šla v njegovo hišo v kaliforniji. Ta sem prespala. Aja pa še nekaj, taxist je bil jezen ker ga nisem obvestila da ne grem z njim , ampak ok. Važno je da sem z justinom. nekaj tednov kasneje sem se odločila da bom živela v kaliforniji z justinom in obvestila starše. Bili so ponosni name. Zaposlila sem se in živela z njim po “koncu počitnic” že 2 tedna. Nekega običajnega dne ko sem prišla iz službe (ob petih zvečer) me je pričakalo presenečenje. Lep sončni zahod (bolj je vlekel na temno kot na svetlo), prijetno hladen večer in raztrosene vrtnice v obliki poti. Hodila sem po tej cvetlični poti in videla …
24. avgust 2012
next
24. avgust 2012
next
24. avgust 2012
Na koncu poti sem videla Justina v našem (no prav, zmagali ste. Njegovem) bazenu. V bazenu so bile vrtnice rekel mi je naj se oblečem v kopalke. Stekla sem v “mojo” sobo in se preoblekla. Ko sem prišla v bazen me je pričakal z dragocenim šampanjcem in mi ga dal v kristalnem kozarcu. Tako dober je bil. Počakal je na primerno uro in mi rekel: I love you. I really love you baby. Jaz pa sem tako stopljena odgovorila: I love you to, Justin. No ja…. ne mislim vas dolgočasit s tem. Uglavnem je sledil 1. poljub in … No ja poljub. Bil je sladko vroč z okusom šampanjca. Po 2 letih me je zasnubil. Ampak, kaj pa poroka …
24. avgust 2012
next
24. avgust 2012
next..a lohk dajaš kej fotk? bi blo zanimivo..če nošeš tui ok sam predlagam :'D
24. avgust 2012

24. avgust 2012
v tem delu bazena in v tej temi
24. avgust 2012
Odločila sva se da se bova poročila pozimi. Čarobne snežinke. Ampak ne v kaliforniji temveč v kanadi. Na dan poroke sem si izbrala prelepo belo obleko ki se je bleščala v snežinkah. Kakšen pa je Justin? V prelepi beli obleki z njegovo frizurico iz 18-ih let. Kako je lep :3. Od mojih sorodnikov so prišli le oče, mama in 2 brata. Namreč so morali dati da so prišli v kanado 5000€.
24. avgust 2012
nnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111
24. avgust 2012
Ko je nastopil dan sem bila zelo živčna. Make-up mi je naredila najboljša prijateljica (je kozmetičarka). Bila sem božanska. Bil je čas da vstopim v cerkev. Uh… Kako že grejo koraki? en-dva-en-dva…. lahkotni nežni labodje lepi koraki. Kot bi mignil sem že bila pred oltarjem. In Justin …. ahhhh…. ni lepšega bitja. Ko sem stopila k njemu mi je rekel da sem čudovita. Jaz sem se mu sramežljivo nasmehnila. No in čas je prišel. Župnik naju je vprašal če se vzameva …. Justin je prvi odgovoril: Yes. Potem pa še jaz: Yes. V mislih sem pa si rekla DA. Potem je sledil poljub (pre sorodniki ni bilo tako lahko zato je trajal 3 sekunde). In najina prstana zlate barve. Na njiju je pisalo forever. Sledila je pogostija in vsega možnega. Hiša je bila srebrno bela z lesketajočimi okraski. Ko so gosti odšli (starši in 2 brata so šli v hotel, ki sva jim ga midva z justinom plačala) sva se z justinom poljubljala dolgo v noč. In na medene tedne nismo šli na plažo temveč na smučišče. Tam smo se res zabavali. Potem smo še šli v Slovenijo kjer sem napisala tole zgodbico.
24. avgust 2012
next
24. avgust 2012
zakon
24. avgust 2012
Zato velja to. Ko si v tuš planetu pejdi v ZOOTIC in če je tam kakšen sumljiv Justin ga vprašaj če je on.
24. avgust 2012
next!
24. avgust 2012
the end
24. avgust 2012
al kaj to je to
24. avgust 2012
ja ѕĸαтeв0αrd to je the end
24. avgust 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg