u28501
u28501
hi!

če vas kaaj zanima o justino bieberju (justin bieber)

potem morate prebrati to mojo stran! ta stran je posebej za justinove fane!! tako! začnemo?
ok samo še anketo izpolnite in bomo začeli! oooo.....ja pisala bom:
to je skrivnost!

boš bral/a dalje o justinu bieberju?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

23. maj 2011
u28501
u28501

23. maj 2011
u28501
u28501
med bliskovitim vzponom je JUSTIN sodeloval v številnih televiziskih in radijskih oddajah po vsem svetu. nastopal je celo v lastni televizijski oddaji-dnevniku Justina Bieber- na ameriškem MTV-ju.
prebil se je med najbolje prodajane avtorje v spletni glasbeni trgovini iTunes,saj so njegovi oboževalci na svoje računalnike prenesli milijone primerkov njegovih pesmi in albumov. fant je tako zadnjih skoraj 50 letih najmlajši zvezdnik, ki je s svojimi komadi osvojil vrhove svetovnih glasbenih lestvic.

23. maj 2011
u28501
u28501
ime:Justin Drew Bieber
rojstni datum: 1.marec 1994
barva oči: rjava
nebesno znamenje: ribi
po kom se je vrgel: ima očetove oči in nos ter mamina usta
najljubša barva: vijolična
narodnost: Kanadčan
odraščal v: Stratfordu,Ontario,Kanada
bivališče: Atlanta,Georgia,ZDA
bratje in sestre: mlajša polsestra Jazmyn in mlajši polbrat Jaxon
hišni ljubljenček: pritlikavi španjel Sammy
inštrumenti: trobenta,kitara,klavir,bobni
modni slog: skulirano skejterski
glasbeni vplivi: Usher,Michel Jackson,Stevie Wonder,Boyz 11 men
konjički: športne igre,rolkanje,ples (brakdance)
znanje jezikkov: angleščina in francoščina
česa se boji: zaprtih prostorov in množic ljudi
sovraži: dekleta v škorjnih znamke Ugg
najljubši flim: Rocky IV
najljubša televiziska sreija: Smallville
ambicije: duet z Beyonce,študij na univerzi,prodor med igralce
najboljši superjunak: Superman
________________________________________________________________________________
Boyz 11 Men:

Usher:

Michel Jacskon:

Stevie Wonder:

23. maj 2011
u28501
u28501
ljubezen:
Mislim,da ti da dober občutek. sicer pa nisem ravno kak strokovnjak.
še vedno se učim še vedno skušam ugotoviti kako to gre!

šola:
Veliko nalog opravim preko spleta pa tudi moj tutor včasih potuje z mano tako da sem z učno snovjo na tekočem.

vzpon k slavi:
Čisto me je vrglo.Spraševal sem se: mar se mi sanja?
to je bil res neverjeten trenutek!

sanjska služba:
rad bi postal arhitekt.
to bi bilo carsko! rad rišem!

človek ki bi ga najraje povebil na kosilo:
Chuck Norris

najljubša starn:
Freetypinggame.net! ne vem zakaj sem tako obseden z njo

sanja:
nikoli ne sanjam. zaspim,tema,in potem se zbudim.

23. maj 2011
dobr no,pa naj bo next. Sicer semi zdi butast,sam tole je pa zanimivo!
NEXT
23. maj 2011
u28501
u28501
ZAČELO SE JE TAKO:
pri 12letih se je Justin prijavil na lokalno tekmovanje talentov v domačem Ontariu.Čeprav se je večina drugih tekmovalcev že učila petja,se je popolni začetnik Justin prebil na drugo mesto! petja takrat nisem jemal preveč resno,drl sem se po hiši in to je bilo to.

SPLETNA SENZACIJA:
po uspehu na tekmovanju je Justin svoje petje želel deliti s sorodniki in prijatelji. oboževal je pesmi Stevieja Wonderja,Ne-Yoja,Usherja. leta 2007 je posnel svoje fantastične izvedbe nekarterih njihovih uspešnic in jih objavil na spletu.
zgodilo pa se je nekaj nepričakovanega. med njegovimi posnetki so se navduševali popolni neznanci. v samo sedmih mesecih si jih je ogledalo kar deste milijonov ljudi!

NAKLJUČNO SREČANJE:
zgodbice o nadarjenem pevcu, ki si na spletu nabira milijone ogldo, so prišle na ujo Scooterju braunu, izvršenemu direktorju založbe So So Def Recordings.
justina je povabil na sedež založbe v Atlanti. po naključju sta na parkirišču naletela na Usherja in ga povabila na Justinovo avdicijo,vendar se je Usher ni prikazal. nikdar da ne pozabim spomniti na to kako mi rno me je odpikal ko sva se prvič srečala
vendar pa je Usher kaj kmalu Justina ponovno povabil na Atlanto in mu ponudil snemalno pogodbo.
Justin je tako leta 2001 podpisal pogodbo za založbo lsland Records. Scooter je postal njegov menedžer,Usher pa mu je podaril življensko priložnost-preboj v svet glasbe!

23. maj 2011
gejevski bober
23. maj 2011
u28501
u28501
hahaha
25. maj 2011
u30718
u30718
hehehe
25. maj 2011
u28501
u28501
SOLZE ZA JUSTINA:
triletno Cody so domači posneli,ko je točila debele solze. ko so jo vprašali zakaj je rekla:
KER IMAM RADA JUSTINA BIEBERJA!
justin je ta posnetek videl na youtubu in malčico presenetil v televizijski pogovrni oddaji Jimmya Kimmala presrečna Cody ga je s širokim nasmehom na obrazu močno objela in vprašala če vi se proočil z njo!

URE ČAKANJA:
ko so justinov obisk napovedali v jutranji televizijski oddaji The Today Show so se nekatere oboževalke pred studijem utaborile že 32 ur pred njegovim nastopom. čakanje se je predanim puncam obrestovalo saj si je justin vzel čas in se z njimi pogovarjal vse do odhoda na oder. ko je justin odpotoval na svojo prvo angleško turnejo so tamkajšnje oboževalke dobesedno ponorele! podelil je na tisoče avtogramov in pozdravljal armade oboževalk ki no nanj čakale tudi po več ur!11

TRAGIČNA NESREČA:
epidemija bieberjeve vročice je kmalu zajela tudi AVSTRALIJO justin je privolil v koncert na prostem za jutrjano televizijsko oddajo v Sydneyu 4000 oboževalcev je na njegov nastop čakalo celo noč.ko je stopil na oder se je množica zapodila proti odru in pri tem skoraj poteptala deset ljudi! avstralska policija je zato odpovedala koncert! justin se je pozneje opravičil zvestim obževalcem: TAKO MI JE ŽAL,DA SO STVARI UŠLE IZPOD NADZORA. NISMO HOTELI DA BI SE ŠE KOMU KAJ ZGODILO +. VČASIH VSE SKUAJ POSTANE PRAV NORO!

ZLATO SRCE:
da bi oboževalcam pokazal koliko mu pomenijo se je justin zgledoval po DEDKU MRAZU in v nekaj kopij svoje zgoščenke My World 2.0 skril zlate kupone. srežneči ki bodo te zgoščenke kupili bodo lahko nekaj dni s svojim velikim vzornikom uživalii na Bahamih.
nagrada in pol!!

SVETOVNA OBSEDENOST:
justina pa ne preganjajo samo trume vreščečih boževalk veliko pozornsti je deležen tudi na spletu.
milijoni ljudi so si ogledali njegove posnetke na youtubu njegove objave na družabnem omrežju Twitter pa spremlja več kot 6.5 milijona ljudi. tudi na MySpaceu ima skoraj 250.000 oboževalcev in skoraj 20 milijonov na Facebooku!!!!!!

25. maj 2011
u28501
u28501

25. maj 2011
u37847
u37847
hihihi
25. maj 2011
u28501
u28501
POT DO SLAVE:
1.MAREC 1994: justin se je rodil na kanadaskem mestu London.
SEPTEMBER 2007:justin zasede drugo mesto na tekmovanju Stratfordski talent
OKTOBER 2008:justin podpiše pogodbo z založbo Island Records
7.JULIJ 2009:justinov debitanski komad One Time prodre na ameriške radijske postaje.
13.SEPTEMBER 2009:justin na podelitvi nagrad MTV predstavi nekaj svojih uspešnic in skupaj z Mirando Cosgrove napove Taylr Swift
17.NOVEMBER 2009:justin izda album My World na katerem sta uspešnici One Time in One Less Lonley Girl
22. DECEMBER 2009: justinov album doseže platinasto naklado-prodajo ga v več kot milijon izvodih
31. JANUAR 2010: justin sodeluje na 52. podelitvi garmmyjev in na rdeči preprogi spozna številne glasbene superzvezdnike
23.MAREC 2010:justinov drugi album My World 2.0 se prebije na vrh ameriških glasbenih lestvic.
27.MAREC 2010: justin z nastopom preseneti oboževalce na podelitvi Nickeldoeonovih nagrad.
28.MAREC 2010rimera justinove televizijske oddaje Dnevnik justina bieberja na MTV. oddaja oboževalcem odstre justinovo zasebno življenje
5.APRIL 2010: justin sodeluje na velikonočnem kotaljeju prhov v beli hiši spozna ameriškega predsednika Baracka Obamo ritmu njegovih pesmi pa se ne more upreti niti prva saama Michelle Obama.
10. APRIL 2010: justin gostuje v znani ameriški televizijski oddaji Saturday Night Live kjer spozna slavno komedijantko Tino Fey
13.APRIL 2010: justin sede za volan! le nekaj tednov po 16. rojstnem dnevu v Atlanti dobi vozniško dovoljenje
23.JUNIJ 2010:v Hartfordu v Conncecticutu se začne justinova prva samostojna turneja
SEPTEMBER 2010: justin se predstavi kot igralec v nanizanki Na Kraju Zločina zaigra težavnega ladostnika ki mora sprejeti usodno odločitev o sovjem bratu.
26. NOVEMBER 2010:izide album My World Acoustuc z akusičnimi izvedbami komadov z justinovih prvih dveh albumov
11.FEBRUAR 2011: v kinematografih začne pohod dokumetarcev Never Say Never ki opisuje justinovo glasbeno pot in ga spremlja na turneji. 105 minut čistega justina wow! pa še MILEY CYRUS igra!

25. maj 2011
nexty
25. maj 2011
u28501
u28501
SPROŠČENI SLOG:
justin rad preizkuša različne kombinacije in proznava pri svojih letih lahko nase navlečem karkoli toda v zadnjem letu sem se začel oblačiti bolj skulirano videvamo ga v sproščenih kombinacijah ki odsevajo njegov lastni slog. justin ne dovoli da bi se vanj kdo vtikal >>to sem jaz>nosim majice s kapuco.ne mečem se ven!> po jutranji prhi si s fenom posušim lase stresem z glavo in lasje padejo na svoje mesto
25. maj 2011
u28501
u28501
ALI VESTE?
da je Oprah kraljica pogovornih oddaj je izjavila da je justin tak kot idol te generacije najstinkov kot so bili Paul CoMcCartney,Farank Sintara in Elvis prejšnjim generacijam. kakšna pohvaala!

neka oboževalka mu je sunila klobuk množica najstnikov pa je med prerivanjem njegovo mamo porinila na tla!

P.Diddy je justinu dejansko ponujal avto vendar pa iz tega ni bilo nič justin si tega ni preveč gnal k srcu >>samo naklada
25. maj 2011
u28501
u28501
z seleno sta spet skupaj! TU IMAMO DOKAZE:

25. maj 2011
nextaj ful je zanimivo. jas sem tudi ena izmed justinovih oboževalk . mogoče celo največja♥
26. maj 2011
u30718
u30718
nexti
26. maj 2011
u33686
u33686
neki si pobrala is knige
28. maj 2011
u28501
u28501
malo malo pa tudi z wikipedijo
29. maj 2011
u28501
u28501
nno next? smao jaz zato to pišem ker nekatere nimajo te knjige in zato njim malo pišem pa tudi na wikipediji si lahko pogledajo
29. maj 2011
u28501
u28501
ok next!
29. maj 2011
u28501
u28501
PRVI POLJUB:
čeprav justin omenja da je imel le nekaj punc je šel na prvi zmenek že pri 13 letih
>>moj prvi zmenek.......hmm......z neko punco sva šla nekaj pojest...fino je bilo!
se spomni tudi prvega poljuba?
seveda-zgodilo se je na šolskem plesu in bilo je čarobno!

ZATRESKANOST V ZVEZDNICE:
nekaj znanih ženskih obrazov je pritegnilo justinovo oko. od 7 leta je zatreskan v ameriško divo Beyonce >>tako seksi je!>ko se je poročila z Jay-Zjem mi je strla srce
29. maj 2011
u28501
u28501
PRILOŽNOST ZA OBOŽEVALKE:
k sreči pa zvezdništvo ni pogoj,da postaneš justinova punca z veseljem bi šel na zmenek tudi z oboževalko.
>> zaljubim se lahko v katerokoli dekle. pri tem se res ne omejujem.

SANJSKA PUNCA:
justin je na našo srečo nekajkrat tudi namignil kaj mu je na puncah všeč. na vrhu seznama sta pritrjen nasmeh in lepe oči. tone ličil ga ne prepričajo,bolj so mu všeč skulirana dekleta naravnega videza. ni pa pomemben le videz.justinova sanjska punca je dekle ki bi ga znala spraviti v smeh in s katero bi se lahko super pogovarjal.

PRVI ZMENEK:
kaj torej lahko pričakuješ na pvem zmenku s sladkim gospodom Bieberjem? njegov idealni zmenek bi vključeval nekajj za pod zob pogovor in medsebojno spoznavanje
justin v videospotih vedno osvoji dekle v resničnem življenjuu pa je bolj plašne sorte >> če mio je punca res všeč postanem živčen.
29. maj 2011
u28501
u28501
slaba novica pa je da justin ne vrjame poljubu na prvem zmenku zato bodite potepežljive!

29. maj 2011
u28501
u28501

29. maj 2011
next
29. maj 2011
u28501
u28501
SKROMNI ZAČETKI:
težko si je predstavljati toda tudi za justina uspeh ni bil samoumeven >>sem iz manjhnega kraja in nikdar si ne bi mislil da mi bo obnavljanje spotov naspletu spremenilo življenje>naravnost neverjetno jeda sem pri teh letih prilezel tako daleč!skušam jim omogočiti tako izkušnjo kakršno bi si v njihovem položaju želel sam!>pa še kako živ...in to je res dober občutek..hahah
29. maj 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg