Forum
Drage belieberke,belieberji!

Stara sem 13 let in sem belieberka ze 5 let ( res sem belieberka ze 5 let ... bila sem na youtube in sem 1x po pomoti stisnila video nisem vedela kaj sem stisnila ko sem ze mislila stisniti puscico nazaj se je v videju prikazal fant nisem vedela kdo je ( no seveda vedela sem da ni iz slovenije ) gledala sem video in on in njegovo petje mi je bilo tako vsec da sem ga kasneje zacela vsak dan poslusat , pri meni je ze to preseglo vse meje vseh teh 5 let sem zvesta belieberka in tudi mislim ostati belieberka zaradi njega sem ze veliko krat jokala itd, ... veliko punc se pred mano hwali kaksne belieberke so ... ce bi zacela nastevati kaj imam jas vse od Justina bi te belieberke kr utihnile tako da , nekatere si mogoce ne morejo privoscit kaj si ene belieberke lahko parfume od Justine , vzglavnike , da gremo na njegov koncert ... belieber je lahko vsak clovek samo ne da se belieberke primerjamo ktera ma vec od Justina ... jas sem Belieberka v srcu in s tem tudi ljudem pokazem ze prav nimam vec kam z stvarmi od Justina sem vseeno Belieberka v srcu ...

Tako da belieberke, belieberji !

Trudimo se da pride Justin Bieber v Slovenijo ampak nam to znova in znova ne uspe!
Justin nas preprosto ne pozna . ja tezko je to za belieberje , bolece ...
ko ceu svet ve kdo je Justin ! nas v Sloveniji pa Justin niti pozna ne -.- ... Zelo dougo ze cakamo ce nas bo opazil pa nic ni bilo iz tega se najbolj pa zdaj ko se zeli upokojiti ( se dodaten šok za belieberje!!! )

Zato vas prosim ... pomoc potrebujemo da nas bo Justin Bieber opazil! < 3

Hejterji ?? kaj še .... sami izgovori zakaj ne marate Justina
npr. taksne zaljivke in izgovore kot sem jih jas ze veliko krat slisala:

1. Vsi na moji soli pravijo da je Justin p*d*r zato ga tudi jas sovrazim
2. Sploh ne zna peti
3. Samo tko f**j**e najstnice k ste ve so nore na njega
4. Se jst k nimam posluha lepse pojem od njega

itd... Belieberjem ( nam ) je vseeno vase mnenje ! samo res ni potrebe po tem da ste hejterji ... vsi mislite samo na negativne misli kaj pa pozitivne ki jih je Justin naredu za revne , za to je pa vsem vseeno dajte mal razmislat tudi pozitivno o njeem ...

pred 1 letom mi je hejterka rekla da je Justin Bieber en kreten itd...Pustila sem jo da je koncala stavek sam gledla sem jo ... ni bilo potrebe potem da je obcutila bolecino od belieberke ki jo prizadanejo taksne besede . ( Justin smile We smile , Justin cry We cry! )

Tako da tukaj ste vsi dobrodosli : belieberji , belieberke , fani , fanice , hejterji ( OPOZORILO! ne grozim samo zaljivka pa bote mel potem mene pred vrati (; ce prav ni potrebe po tem da to govorimo.. Hejterji !!!!! tle se izpovejte glede Justina . ce ste hejterji sam zaradi drugih nam zaupajte ... ni potrebe po tem da skrivate da radi poslusate Justina ! Vsi smo samo ljudje !

Tako da Belieberke . belieberji !!!!! pomagajte da pripeljemo Justina v Slovenijo!
upam da nas bo vec , vec in vec

Ce si ZA komentiraj

punce: Belieberka rece ja!
fanti: Belieber rece ja!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

LOve yaa all beliebers !!! < 3

21. januar 2014
opis spoznanja biberja je prikupen drgač mi je pa zanj vseen
21. januar 2014
hwala + ni problema ...
22. januar 2014
Hater for ever
24. januar 2014
te pa ti kr ....
24. januar 2014
u120926
u120926
Hejterka reče ja, da bo pol mir..... Hehe, zajebavam... Naj pride, vas bom podprla
26. januar 2014
hwala
27. januar 2014
js nism čist beliberka, ampak ga poslušam, in zlo rada bi vidla d bi on pršou v SLO da bi osreču use k so njegovi feni, .... če je že tok popularn - naj pride u usako državo pa bo vidu kje ga zares obužujejo! = v SLO!!!!

Belieberka rece ja!
27. januar 2014
u159612
u159612
Jaa!!!!!!!!!!
27. januar 2014
u159612
u159612
Belieberka rece jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!
27. januar 2014
Hater reče neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
27. januar 2014
nej?ek : maš probleme? rajš se odstran
28. januar 2014
lej jo pičko
ti maš probleme
dej odstran se
najprej rečeš da je tema za use in pol pizdiš
dej STFU
28. januar 2014
kr si že napisu en komentar ke ti je potreba še po enmu pa to je za hejterje k se normalno obnašajo ne pa za take budale k si ti pa za tiste hejterje k mislijo da bojo kdej belieberji

pičko maš med nogami
28. januar 2014
1. lahko pišem kar hočem ker je tema tud za haterje
2. nč nisi o tem rekla tk oda STFU
3. noben hater ni tak noob da bo ratu debiler(fan jb-ja)
4. nimam ker sm fant ker če neveš fanti nimamo pičke mamo kurac
5. ti itak nimaš nč ker si srednji spol hahahahahahahahahah
28. januar 2014
u120926
u120926
nej?ek tu se držimo pravila: NE GOVORI SVINJARIJ, NE GOVORI NEUMNOSTI IN NE ŽALI!
Ni težko, ko enkrat poskusiš.
Poleg tega, če si fant, ti to še ne dovoljuje, da žališ dekleta, ki jim je Justin Bieber resnično všeč. Vsaka žalitev na njegov račun, jih zaboli. Poleg tega pa...

...in...

Če imaš kaj proti...

Hater lahko postane fan. Se je že zgodilo.
мяš.α вıeвeя ♡ ni srednji spol, dragec.
Če imaš še kakšno neumnost za povedat, me kontaktiraj na sporočilih.
28. januar 2014
piflarka
aja pa мяš.α вıeвeя ♡ kera lepa zgodbica na začetku kar na bruhane mi je šlo
29. januar 2014
nej?ek : ti očitn nisi fant po tvojem obnašanju tko da bitch please

●Snoopy● : ohh hwala :$ pejt bruhat pa ne komentiri več bitch

IshaKatin : hwala < 3
29. januar 2014
u120926
u120926
●Snoopy● nisem piflarka... samo moja morala je na višjem nivoju kot tvoja. Če imaš želočne prebave, to ni stvar vseh, ki obiskujejo ta forum, ker so tukaj zaradi Justina in ne zaradi tebe.
мяš.α вıeвeя ♡ ni za kaj.
29. januar 2014
1.ja obe sta kurbi pismo neki poveš pa te že vsi napadejo (vidmo kdo zmerej žačne(debilarji začnejo))
2.Sonnpy: bravo tko se dela
3. sm fant pa te lahko zafrkavam kolkr hočem tko da spizdi pička mala
4. noben nebo ratu hater
29. januar 2014
u163412
u163412
1. Kurba si ti ena sama aa veš pupa ? si reklada me usi napadejo hhahahahahhhahahahahahahhahahahahahahahahahhahahahahahahahahhahahaha pa si ti edini pa ona ●Snoopy● skuliri se
2. vi2 sta navadna prasca ( oba )
3. sm punca* si se zmotila a veš ?
4. walda tle bojo ratal sam belieberji
5. spizdi p**** mwaa:*
29. januar 2014
1. nism ženska sm fant ok ti tega zgleda ne štekaš ker si przadeta
2. prasc si ti lahko edino tle
3. pa bodi sam si kurbica
4. nebodo ker niso fuknjeni kto vi debilerji
5. dej ti pička mala
29. januar 2014
pa nauč se pisat
29. januar 2014
k se boš ti pa sam si napisu da tle ne bo noben hejter hahahaha si fukjen mali :3
29. januar 2014
haha prej neki pišete de je tut za hejterje zej nas pa dol podite
30. januar 2014
ti res ne razumeš dej pejt si še 1x prebrat
30. januar 2014
u163789
u163789
Hej seksoti moji
30. januar 2014
lol napisu sm da nebo nobenga haterja ka bo ratu debiler baba prfuknjena
ja dej nauče se brat pa pisat k nisi nit 5 let stara
31. januar 2014