u128688
u128688
Helo

Tuki napišete gdo je bolši
Justin Biber Al Matty BRaps
lahko tud dajete video od njiju

PRavIL@
NE fejk@j
NE ogl@šuj

ZABAVAJTE SE VELIK

Bye! Bye!

Gdo je Bolši?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

06. september 2014
mattybraps itak
07. september 2014
mattyBraps logika je že logično
07. september 2014
07. september 2014
justin bieber :
- oki nekarerim je cool
- če gledaš tale posnetek od njega to ni njegov glas ker proti koncu pesmi se sliši predvajanje v ozadju

MattyBRaps:
-on je men cooool res je tudi to da ma modre učke ampak veliko ljudi ga ne marajo zato ker me bogate starše.
-
tale pesem je meni cool
07. september 2014
u128688
u128688
jp mattyBRaps je res coll ampak Justin Biber tut ni slab poleg tega mi je ena pesem všeč od Justina Biberja od MattyBrapsa pa vse
07. september 2014
enako merifebruar
07. september 2014
ja
07. september 2014
prva pesem je zlo cool

10. oktober 2014
u128688
u128688
tretja je na začetku mal žalostna a ne?
10. oktober 2014
ja mal
10. oktober 2014
prva je nova pesem
10. oktober 2014
u166108
u166108
Men sta oba cool
10. oktober 2014
hahaha super sej tut justin ni slap amak men je mattybraps boljši
10. oktober 2014
sej na mojem profilu mam tut justina biberja na koncu
10. oktober 2014
u166108
u166108
Ja mattyB je bolsi
10. oktober 2014
nobedn ni ka sta res pedra no zresnte se kr en froc pa en bejbe bejbe bejbe ooooooooo kr neki kr ena stran tku de sara sedej nehi oglešvat ka si budala dej zresn se tega mi nabomo gledal no sej pejt se fukat z unmu matybudala hahhaha dobr ime lejte usem niso všeč taki pedri pa kr eni ka so stari 4 leta še jes bi buli pela odrastite že enkrat
veste de je justin biber že šov v zapor zarad posiljevanja
a veste de je ta mattybudala str 4 leta (come on)
hvala ker ste prebral froci ki noste dude
19. oktober 2014
MATTYBRAPS JE CAR ŠA ČE BI BIL 4 LETA STR DRGAČ JE 11...12 AMPAK VAŽN JE DA DOBR POJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
21. oktober 2014
pa ga vsi komentirjo da je slab sam zato ker enkkrat ni hotu na rse velk nastop pa ker ma bogate starše drugač pa ALE LUJA poje res lepo
21. oktober 2014
PobasaneHlace tvoj vzornik je pujsa pepa in pol rečeš da je mattybraps froc????????? drgač od biberja poslušam sam par pesmi. ampak MattyBRaps se ne nepiše mattybudala ampak mattybraps tako če ne znaš brat si kup očala. mattybraps ni star 4 leta no je bil pred parimi leti drgač je star 13 in ima več talentov kot ti on je hiphop plesalec , repar in pevec. tvoj talent pa je hmmmm....... samo malo da ugotovim..... ma sploh nimaš talenta še tvoj hobi je spanje pa vstajanje pa spet spanje halo ka se je tep kakšen kolešček v glavi odkrušu????????? in pol a profil napišeš da si prjazna duščca omg. PobasaneHlace zgleda da so zate vsi froci ki poslušajo mattybraps . sploh ne veš kaj pomeni beseda froc no da ti povem to je trgovina. tako da pobasaneFROChlače če te kj moj pri mattybrapu papapapapa iz te teme kr me prav K***C briga kaj si ti misliš o njem papa pa uživaj v poslušanju čefurike.
25. oktober 2014
25. oktober 2014
u128688
u128688
PobasaneHlace če ti mattybraps ni všeč zgin z te teme.Pa ni mattybraps 4 leta.Ej morm ti neki rečt: Bolšš bi blo: PobasanaBudala.Sorry sam strinjam se z saro. MattyBRaps dobr poje nmorm vrjet da si pobasana haha. prjazna duščca resno še dojenček te neb maru.Pa vsak ve d na sliki nisi ti . Pa še to ni tema za take k ti zato prosm da utihnš in greš dol s te temce. Kr ta tema je Justin biber vs MattyBRaps tko da ni to tema kaj si mislite o Justinu Biberju in MattyBRapsu. Ampak je taka tema k dajejo drugi mnenja kdo je boljši in njihove video in slike in ne takih k pišejo: Budala,zmešan....Zto da nov problemov B*****a M**a. Tko da zgin z te teme p.s ne piši več na to temo al pa nehi z temi neumnostimi in pisat o MattyBRapsu da je ovo pa ono. Kaj pa če kak tvoj prjatelj ma rad MattyBRapsa al pa Justina Biberja pa ti ne pa pišeš grde komentarje o njih pa tko naprej.Pa sara hvala za video lah daš še kake slikce.
26. oktober 2014
tako se govori ◕‿◕Me: Mery ◕‿◕
27. oktober 2014
27. oktober 2014
27. oktober 2014
27. oktober 2014
rojeni repar, pevec in hip hop plesale.vsi samo na drugih iščete napake na sebi jih pa ne najdete. vem da mattybraps ni vsem všeč. ampak da ga pa žalte to pa ne bo šlo pod nobenim pogojem.zdej pa še par pesmi ko je bil star 4-7 let.
27. oktober 2014
ress kul sara
27. oktober 2014
zabašte si tega mati budalo u rit
pol ga pa med menstro vn potegnte
pa boste vidl kuk bo pol lp peu

pripis: ce si ga pa sami noute vam ga bom pa jest
27. oktober 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg