Forum
"aaaaaaaaaaaaaaaaaa" sem se s krikom zbudila iz nočne more. "samo sanje so bile, samo sanje.." sem si dopovedovala, saj so bile sanje zelo resnične: sanjala sem, da so vsi moji prijatelji umrli, nakoncu pa se mi je čisto strgalo.. Najhuje je bilo ko mi je umrla mama, oče, sestra Christina in brata Tom in Theo, ter pa seveda moja najboljša prijateljica Shai. bili so moji najbližji in so tudi imeli najhujšo smrt. da bi pregnala misli na nočno moro sem skočila pod tuš saj sem pred šolo imela dovolj časa. ko so mlačne na čase vroče kapljice polzele po mojem telesu, sem se umirila. Stopila sem na brisačo, se obrisala in se zavila. stopila sem pred ogledalo in se pogledala. videla sem zarjavelo punco s temno rjavimi dolgimi lasmi in čokoladno rjavimi očmi. imela sem dokaj polne ustnice, nič pegic in ravno srednje velik nos. kar se tiče tega kar sem videla od vratu navzdol pa je bila zagorela običajna postava. Nisem bila ravno najbolj zadovoljna z njo, a se nisem preveč obremenjevala. Nekaj časa sem stala nato pa se odpravila, da bi izbrala oblačila za v šolo. Oblekla sem pajkice, navadno majico z naramnicami in pulover z luknjami. obula sem svoje najljubše all starke, ki so bile rdeče barve. Odpravila sem se v kopalnico in se naličila, počesala umila zobe in se še zadnjič ogledala pred odhodom. Izgledala sem zadovoljivo, vzela sem jabolko in torbo za v šolo. V šolo sem se odpeljala z avtobusom saj sta mami in oči v službi, brata sta že odšla sestra pa živi v študentskem domu. V šoli me je čakala Shail in objeli sva se in se odpravili proti učilnici. pred učilnico pa je stal..
-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
oseba, ki pripoveduje Tris 16let:

Christina 22let:

Tom 17let:

Theo 19let:

Shai 16let:

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
če bi kdo rd kj spremenu nj pove, kr kol pač lah poveš aja 3next pa nektam:3
03. junij 2014
u172464
u172464
Nexttttt