Forum
Hello, everybody. This is my new story. Resna sem. Vem, da še mam prepoved a vseeno bom objavla to zgodbo, ker se mi ne da več čakat. Jp, zaradi tega. Verjetno bo novi next že jutri in upam, da vam bo zgodba všeč. In še video sem naredla sam ga bom po 1.5. objavla na youtubu in takrat ga boste lahko pogledle. No, to bo to. Zgodba je fejk med fall for you in dark.

נυsт ωᴀɴɴᴀ ғᴇᴇʟ тнıs мσмᴇɴт oɴe dιrecтιoɴ ғαɴғιc | 1

„In kaj boš zdaj naredila, Noelle? Prizadeli smo tvoja čustva.“je rekla Lia. „Prizadela bom tvoj nos.“sem hladno rekla. „Oooo,zdaj pa jih boš dobila.“je rekla in se zapodila vame. Jaz sem se samo prepaknila za dober meter in Lia je letela po tleh. „Grem jaz.“sem rekla, pomahala Lii na tleh ter odšla. Čeprav je bil pouk. Spet sem špricala. Nikoli mi ni bilo mar za ocene ali pouk. Tako ali tako sem živela samostojno življenje. V mojem stanovanju. Oziroma garsonjeri. Niti nobenemu ni bilo nikoli mar zame. To sem z lahkoto opazila tudi če temu nisem posvečala veliko pozornosti. Za večino ljudi sem bila nevidna.
Verjetno se ljudje sploh ne bi premaknili, če bi se davila ali umirala. Nenkrat je poleg mene stal nek fant. „Torej spet špricaš?“me je vprašal. „Kdo sploh si? Aja ti si tisti popularni...kdorkoližesi na šoli.“sem rekla in nisem premaknila pogleda od tal. „Harry.“je rekel in mi zaprl pot. Nastavil je roko. „Noelle.“sem zamrmrla in pogledal vstran. Nisem mu podala roke. Komaj, ko je opazil, da mu ne bom dala roke jo je umaknil. Stopil je na starn in hodil z mano. „No, kaj hočeš?“sem hladno rekla. Moj hladni ton ga je vidno presenetil. Stopil je pred mano. Spet. „Hočem, da greš danes zvečer z mano v klub Rose.“je rekel. „Kaj? S tabo ne grem nikamor.“sem rekla. „O, ja greš. Če hočeš ali nočeš.“
„Raje se ubijem. Kdo ti je rekel, da me poskušaš okoli prenesti?“
„Noben. Šla boš z mano. Če ne bom rekel, da si me poskušala zapeljati.“
Na široko sem odprla usta. Tega si ne bi upal. „Tega si ne bi upal.“sem rekla potiho in stopila en korak bližje. „Pa si bi.“je zdaj rekel on in stopil en korak proti meni. „Prav šla bom s tabo. A o tem ne pisneš niti črke. Razumel?“sem jezno rekla.
Noben me še v življenju ni izsiljeval ali podkupoval. Mislim, zakaj mi to sploh dela? Veliko leših deklet je bilo od mene. Bile so Good Girl. Edina sem bila Bad Girl. Zdaj razumem zakaj mi to dela. Naveličan je Good Girl-s. „Prav.“je rekel in našobil ustnice. Nekaj časa sem še gledala v njegove oči potem stopila en korak v drugo smer. „Bye-bye.“sem rekla ter odšla proti domu. Mislim stanovanju. Še zdaj ne vem zakaj sem res pristala na tisto. Okej, okej, vem. Nočem, da reče, da sem flirtala z njim. Če prav pomislim je on flirtal z mano. In v tem je problem. Nočem, da kdo ve, da se je sploh pogovarjal z mano. Potem bi se res ubila.
Stala sem pred blokom. V torbici sem poiskala ključe.

to je to za enkrat in upam da vam je všeč
13. april 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext.!! omfg.!!!! toj tko dobrr.!!
13. april 2013
o tenx
prvi next
13. april 2013
u128015
u128015
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
13. april 2013
u127695
u127695
Nextt♥
13. april 2013
že kr trije nexti
13. april 2013
evo ti 4. neeeeeeeeeeext!
13. april 2013
neext
13. april 2013
5. nextov
kak sem vesela
13. april 2013
neeeext ful dobr pišeš <3
13. april 2013
neeeeeext
13. april 2013
u124282
u124282
next
13. april 2013
u117133
u117133
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
13. april 2013
fuul dobr pišeš *w*
NNEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!!!1
13. april 2013
neeeeeeeeeeeext
13. april 2013
u122991
u122991
Neeeeeeeeext
13. april 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeext
13. april 2013
Neeeeeext
13. april 2013
u120491
u120491
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
13. april 2013
next
13. april 2013
o kolko nextov ...
14. april 2013
u103529
u103529
neeeeeexxt!
14. april 2013
že pišem next
14. april 2013
u128015
u128015
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiij! *w*
14. april 2013
u103529
u103529
jeeej
14. april 2013
YAY!!
14. april 2013
neeeeeeeeext
14. april 2013
Wow, kr 18 nextov. Eto nov del za vse vas

ı נυsт ωᴀɴɴᴀ ғᴇᴇʟ тнıs мσмᴇɴт oɴe dιrecтιoɴ ғαɴғιc | 1

Ključe sem potegnila iz torbice in jih vstavila v ključavnico pri vhodu.
Stala sem v kopalnici. Počasi se je bližal čas, da grem z popularnim kdorkoližeje v klub. Najraje bi si zdaj iz postelnjine naredila vrv, si jo obesila okoli luči potem pa še okoli mojega vratu.
In iskala sem obleko, ki sem si jo pripravila. A je nisem mogla najti. Hitro sem stopala po mrzlih ploščicah do postelje. „A sem sem te dala.“sem si rekla in obleko obrnila na starn z zardgo. Zadrgo sem počasi odprla. Obleko sem dvignila nato pa jo dala malo nižje. Stopila sem v njo in si jo potegnila gor. Med vlačenjem obleke gor sem stopala proti kopalnici. Postavila sem se pred ogledalo. Komaj zdaj sem ugotovila, da bi bilo bolje, če bi si izbrala daljšo obleko. Ta obleka mi je komaj segala čez zadnjico. Zadrgo sem potegnila gor.
Naenkrat mi je pisknil telefon in s tem naznanil, da sem dobila sporočilo. Pograbila sem telefon na umivalniku. Pritisnila sem tipko 'Odpri sporočilo'. Sporočilo se je odprlo. Pisalo je: „Nasljednič je bolje, če zagrneš zaveso. In ne, da sem imel kaj proti tvoji predstavi.“
„WHAT?“sem oblikovala z ustnicami. Ta bi si res mogel nabaviti psihijatra. Glavo sem pomolila iz kopalnice. Strmela sem ven, skozi okno. Čeprav je bilo že vse temno sem zaznala obrise ljudi. Točno pred mojim okno je bil parkiran nek avto, predvidevam, da od Harrya, in notri je sedel nek človek, in to je bil verjetno Harry. Stopila sem iz kopalnice in se postavila pred omarico za čevlje. Previdno sem počepnila in odprla omarico. Ven sem potegnila svoje črne all starke. Vrgla sem se na rit in razvezala vezalke. Počasi sem se ubula, saj nisem videla razloga zakaj bi morala hiteti.
Potem sem se počasi vstala in pogledala po stanovanju. „Adijo, stanovanje, mogoče se več ne vrnem.“sem rekla in dvakrat narejeno smrknila.Pravzaprav mi je bilo vseeno za stanovanje. Lahko bi zgorela pa ne bi motilo.
Odklenila sem vrata. Ni se mi dalo niti zaklepati. Samo stopila sem ven, ključe pa pustila na notranji starni.

Sej bi še več napisala ampak se mi ne da. Mogoče bom danes napisala še enega
14. april 2013
neeeeext
14. april 2013
u124282
u124282
next
14. april 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg