Forum
(ne bom mela velikih začetnc ka mi je tolkrat vn vrgl pa se mi jih ne da delat)
heeei sem katja in pišem se potočnik. stara sem 16 let. živim v kranju. nimam prijateljev. sem piflarka in zelo sem bila grda. sedaj sem lepa. ampak kjub temu da sem lepa moj grd stil mojo lepoto potisne dol na dno kjer ni ničesar. rada pojem. ampak noben ne more slišati saj noben ni moj prijatelj. imam očala in mama noče da nosim leče saj govori da so le za odrasle.
sedela sem v kotu in jedla sendvič. gledala sem kako se vsi drugi smejijo šalam ki si jih govorijo. a tega nisem mogla več trpeti. po šoli sem rekla mami da grem na dodatnega za matematiko. s sabo sem na skrivaj vzela denar. odšla sem v trgovino. tam sem zagledala moje sošolke in ju prosila za pomoč. zasmejale sta se mi. rekla sem jima da bi rabila podobne oblačila kot jih imata onedve. vzele sta par lepih majic hlač in par oblekic. šla sem v kabino in se napravila eno od oblekic. ko sem prišla ven sta rekle da sem lepa. potem sem jima povedala da moj slab stil zakrije mojo lepoto. šle smo v trgovino s čevlji in kupila sem si petke ter par allstark. pogosto smo se začele družiti. no itsti dan. potem sem jima razložila da ne morem imeti teh oblačil in obutev. da bi blia mama jezna. odvrnile sta da lahko zjutraj pridem k njima in se tam napravim. in res se je izšlo. bila sem prav lepa v petah in v oblekici. potem mi je tjaša pomolila pred nos čopič in na njem je bila barva odvrnila sem da nočem slikati. ona je rekla da si to daš na veko in da jo tako polepšaš. naličile smo se in odšle v šolo. tam so vsi strmeli vame. končno lahko živim življenje. dobila sem veliko prijateljev. zvečer sem odšla z njimi v karaoke bar. to je bila moja ideja. nekdo je bil na odru in... kako naj rečem... fušou. jaz sem se javila. pela sem good time. vsi so mi ploskali. bila sem vesela da sem lahko sedaj podobna svojim vrstnikom.

bi brou/brala?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

04. junij 2014
Neext
04. junij 2014
Se ene 2
04. junij 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg