Forum
Sedela sem na postelji, s slusalkami v usesih in gledala nevihto skozi okno. Razmisljala sem, kako sem tudi jaz tako kot majhna kapljica, ki ne more nic proti celi nevihti. Vse morajo biti iste. Ce katera ni, jo ze imajo za cudno. Tako kot mene. Kaj cem? Pac sem rockerka. Medtem ko sem to razmisljala, sem potiho pela Fallen Angels. Kar naenkrat pa se je pesem prekinila. Na sredini Angelsa. Pogledala sem telefon, a se mu nic ni zgodilo. Pogledala sem svoje nove snezno bele slusalke. A niso bile vec bele. Bile so crne. Bile so kot da bi bile zažgane. Z a ž g a n e.

Bo kdo bral? Mislim da bo prisl v bol "horror" zgodbico tisti ko mate to radi

02. september 2015
u192373
u192373
To bi znalo biti zanimivo
Next!
02. september 2015
next
02. september 2015
Se dva nexta pa nextam
02. september 2015
Eh naj vama bo zdle, sam dans pol ni vec nexta kr gremo nekam pa oglasujta mall
02. september 2015
Bila sem sokirana. In strah me je bilo (najboljsa kombinacija). Kaj naj storim? sem si mislila. Edina dokaj pametna ideja je bila, da grem v trgovino kjer sem te slusalke kupila. Odsla sem po kolo in se odpeljala v mesto. Ko sem vstopila, me je prodajalka vljudno pozdravila in me vprasala, ce mi lahko kako pomaga. Povedala sem ji, da so se mi slusalke kar naenkrat spremenile, kod da bi se zazgale. Pokazala sem ji jih. Naenkrat sem videla, da se prodajalka trese. Vprasala sem jo, ce je kaj narobe. Ignorirala me je. Njene oci so postale zivo rdece, kot da bi v njih gorel ogenj. Zasepetala je: "Satan." in se zgrudila na tla.
02. september 2015
neeeeeeext *O*
02. september 2015
next
02. september 2015
next
02. september 2015
omg neeeext *O*
fajn bi blo če bi pisala dalše nexte ker je ful zanimiva
02. september 2015
u192373
u192373
Se strinjam, ne se šparat, ti se kr razpiš ;P
Next!
02. september 2015
next
02. september 2015
Samo gledala sem pred sebe. Tako sem bila sokirana, da nisem mogla narediti nicesar. Potem se mi je pa naenkrat zazdelo dobro, da premaknem svoj telescek in poiscem pomoc. Kot nalasc ni bilo cisto nobenega v tej trgovini. Nobenega kupca, nobenega prodajalca. Kricala sem: "Pomoooooc!" pa se ni noben javil. Cez kaksno minuto sem koncno nasla enega prodajalca. Ko je videl gospo na tleh, me je pogledal, kot da sem zdaj jaz kriva, zato sem mu jasno obrazlozila da n i s e m jaz kriva (in mu povedala kaj se je zgodilo). Premleval je, ali bi lahko bilo to res, v tistem hipu pa se je zatresla prodajalkina veka. Oba sva napeto gledala, kaj se bo zgodilo. Obe oci je pocasi odprla, ampak to niso bile vec taksne oci kot prej. Bile so samo bele, brez zenic. Prodajalec je skoraj skupaj padel. No, ne recem da jaz nisem. Ampak tako me je zanimalo kaj bo zdaj, da preprosto nisem imela casa se onesvestit. Izgledalo je, kot da prodajalka poskusa vstati. Oba z prodajalcem sva stopila korak vstran. Na listku, ki ga je imela prodajalka na majici, sem prebrala, da ji je ime Jana. Torej Jana je pocasi vstajala, jaz pa sem bila sama. Samo prodajalec je bil ob meni, pa se ta na robu kapi. Lep prizor, ne? Prodajalec je odsel po telefon , da bo poklical policijo, urgenco ali pac kje bi mu lahko pomagali. Medtem je Jana ze vstala. Naredila je korak proti meni, jaz pa, prisezem, bezala bi, ce bi lahko, ampak noge (zamerim jim do konca zivljenja!) me niso zelele ubogati. Tako me je Jana prijela za rame, in, ce bi se imela oci, bi verjetno zrla v moje, ampak tako me je gledala samo z belim. Naenkrat so ji v ocesu zacele pokat zilice. Ampak, pokale so ji enakomerno. Samo stala sem, in probavala da je ne bi gledala, ampak ni slo. Na koncu se je iz razporeditve zilic prikazal napis "Hell".
Dost dougo? Naslednic bom probala se dalsega
Uh, vem da je ful creepy, sam...a bo?
Mnenje?
Teorije?
03. september 2015
next next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next next
next next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next next zdaj takoj
03. september 2015
veš Aischa Erker tole je v bistvu zlo nadležn sej razumem da maš rada zgodbico ampak en next je po moje čist dost drgač pa next
03. september 2015
u192373
u192373
Next! Saj ti še kar gre Vaja dela mojstra.
03. september 2015
kul
03. september 2015
next
03. september 2015
js bom devala nexte kokr jih jaz hočem če jih hočem dati tisoč ji pa bom dala
03. september 2015
u192373
u192373
That's some bitchy attitude there guuurl...
03. september 2015
sam povedala sm nism mislnla da boš to tko resno vzela
03. september 2015
u192373
u192373
To je problem folka, vsi so zdej: " I do what I wanna bitches!"
In zarad tega noben ne poslusa.
Poslusanje je bistvo komunikacije, katere pa v danasnjem svetu manjka.
03. september 2015
se strinjam s *Shadow One* drgač pa super je neeeeeeeext *-*
03. september 2015
okok oprostite
03. september 2015
men je tut žou da sm tko eksplodirala sam mam slab dan pa tko no sm že ceu dan mal tečna
03. september 2015
u192373
u192373
Men ni pa za popolnoma nic zau
03. september 2015
sej tep tut ni treba bit ker si čist po resnic povedala
03. september 2015
u192373
u192373
Vem
03. september 2015
Ko sem se zavedla, sem stala ob postelji Jane, ki so jo ravno pripeljali v bolnico. Rekli so, da rabi le pocitek, potem pa se bo lahko izvedelo, kako ji naj pomagajo. Pustili so mi, da ostanem z njo. Kako sem se pocutila krivo...usedla sem se na stol in premisljevala. Ne vem, koliko casa je minilo, ampak naenkrat je bila ze tema. Hotela sem ustati, ampak nekaj v meni je govorilo, da naj se malo ostanem, tako da sem se nazaj poglobila v svoje misli.
Pogledala sem skozi okno. Bila je polna luna. Tako je zarela, da je bila se vedno pred ocmi, tudi ko sem pogled odmaknila. Ahh, nisem se mogla znebiti tega "fleka". Zazrla sem se nad Jano in zazdelo se mi je, da se je iz tega fleka pokazala bela roka. Ustala sem in se priblizala. Roka se ni odmaknila. Ko sem se nazaj usedla, se je roka premaknila blizje k Jani. Zazdelo se mi je, kot da je sla roka v Jano. Izgledalo je, kot da brska po njenih pljucih. Potem ne koncno roka spet prisla na plano. Nekaj je drzala in presneto je izgledalo kot srce.
Takrat so prisli v sobo zdravniki. Roka je izginila. Zdravniki so se postavili okoli Jane in jo poskusali zbuditi. Ni jim uspelo. Bila je mrtva.
Zdravniki so vse poskusali, a jim ni uspelo. Premisljevala sem, ali jim naj povem, kaj sem videla. Odlocila sem se, da ne, saj nisem vedela. kako bi si to razlagali. Lahko bi me odpeljali do psihiatra zaradi halucinacij...torej, ostala sem zraven njih, zunaj je pa bila ze trda tema. Ampak vseeno nisem zelela domov. Opazovala sem Janin bled obraz in oci brez zenic. Po licu mi je stekla solza. In se ena. In se ena. Potem se pa nisem vec mogla zadrzati. Cisto sem se razjokala. Slisala sem crkveni zvon, ki je odbijal polnoc. Ravno sem zelela vstati, da bi odsla, saj zdaj je bil pa ze res cas, pa tudi zdravniki so izgledali, kot da bi obupali. Ampak ko sem vstala,se mi je naenkrat zavrtelo pred ocmi, in zadnje, kar sem videla, so bili zdravniki, ki so prestraseno zrli vame.

Mnenje?
Teorije?
Kritike?
Pohvale?
Se opravicujem ko doug nism nextala, sam sola pa to, sej vete ...pa dejansko sm cis pozabla na tole..zej pa oblubim da bom nextala, ce bi se bral

Za mal energije pa bi prosla 10 nextov
02. oktober 2015
top je, carsko, creepy, ful dobr *oo*
ful me zanima ka bo neeeeext
02. oktober 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg