Forum
Hei vsi…sm nova na igrah in ja…vglavnem tu bom pisala zgodbo. Veselim se komentarov, nextov in to..ok dovolj bluzenja gremo z zgodbo.
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
1.DEL
Hjooo…a dan res ne more bit bolj dolgočasen? Ležala sem na postelji in vsake teko čekirala fon če bo kaj zanimivega, a kot vedno nič sporočil. Zakaj ga sploh mam če tak noben ne piše? Res e da nisem popularna sam da nebi bla opazna tak pa spet nism. Sm nekje v sredini med tistimi ljudmi ki se ljudje pogovarjajo z njimi če jih kaj rabijo da razložijo. Stegnila sm se do mize in pograbla računalnik ter čakala 100let da se je gospod odločo vklopit. Uspelo mu je, končno se je prižgal. Šla sem na youtube ter si začela sukat muziko. In ne boste verjeli telefon je zapisko in pikazalo se je sporočilo od moje BFF. Vprašala me je če pridem na skype in kr nisem mela boljšega za delat sm šla. Čakala sm da se je oglasila in se je po 2piskih oglasila. Glih je jedla puding. Brez pozdrava sm se začela pritoževat čez to da mi dela lušte z hrano, saj jo sama obožujem in dosti pojem vendar je moje telo čudno in se ne zredim. Vglavnem izmenjali sma si par besed ter nato potožle da nama je dolgčas. Rada se norca delama zato je predlagala da grema na neko spletno stran neznane ljudi zajebavat. Itak sem privolila. Tako sma pisale neznanim ljudem in skirle najina prava imena. Vsi ludje so bili mladi med 16 in 22 letom. Vsi so bli potrebn hujš ko riba vode. Tako sma se smejali njihovim komentarom ter na koncu ko sma mislile izklopit sem srečala fanta ki ni biv preseneti me je in tako sma se začela pogovarjat in pogovor je kar stekel, skoraj bi pozabla da se menim z Mio(Mojo BFF), če nebi bla oan pametna in se zadrla da sem se vstrašla in padla s postelje računalnik pa kot uročen za meno. Začela se je režat k pečen maček ko sem se jaz pobirala s tal. Stresla sm hlače ter majco ker ni vrag da nebi prah prišo na mene. Tako je še ona zgmela od smeha s stola direkt na tla takrat sem se še jaz začela smejat. Medtem sem skoraj še jaz padla s stola. Ja vem čudni sma. Fant je povedo da mu je ime Mark in da je star 18 let, jaz sem mu povedla moje pravo ime ker sem genij jaz zamešala pogovore. Ter starost izmenjala sma si še faebooka ker sma se nekako privlačla preko pogovora. Tako sem vse vkup izklopla ter se začela jezit na Mio zakaj za vraga se je drla ona se je sam zasmejala in pokazala jezik. Tako sm vedla da nebo nič s tega. Mimogrede sm pogledala na uro in o poglej ura je že bila 23h. hitro sma se poslovile ter se zmenle da se zjutraj pred šolo vidima na stalnem placi pri kavi. Pospravla sm računalnik in nevem zakaj se še trudim pogledala na fon če je karkoli novega in nič ni blo. Pospravla sem vse ter se hitro letela po štengah v koplanico. Po dobrih 20min rihtanja sm šla spat.Oh in da se še opišem skoraj sem pozabla..upsi.
Sem Samantha Jenifer Moondance. Ja vem da imam čudno ime amapk kaj naj. Prijatleji ki jih nimam dosti, sepravi samo Mia me kličejo Jen. Stara sem 18let. Skoraj sem že končala pekl poimenovan šola in potem grem v Španijo skupaj z Mio na najine počitnice. Sedaj še živim v mali državi imenovani Slovenija z mamo in očetom ter starejšim bratom. Mami je ime Patricia, očetu Sam in mojemu bratu Kendall samo vsi ga kličemo Ken. Z mamo in očetom se ne razumemo najboljše saj mam veliko trmo in ne znam držati jezika za zobmi in to vodi do prepirov. Z bratom se pa tako ali tako ne menim ker mi gre na živce. Vedno je bilo tako da je biv v šoli bolši od mene in mel same odlične ocene in bil je zelo popularen. Punce so dobesedno kar letale okrog njega. Jaz sem pa njegovo čisto nasprotje. Ima rjave lase ter modre oči, lepo izklesano postavo in je za eno glavo večji od mene. Jaz pa sem bolj suhe postave z dolgimi nogami ob katere se dosti krat spotaknem, štor pač. Nimam glih idealnih oblim tako kot navadno vsi suhi ljudje tako da me kdo hitro po mlajša, kar me zelo moti. Hitro se razjezim. Baje lepo pojem čeprav sama nisem takega menja in znam igrat kitaro, ki se mi pomaga sprostit. To je zaenkrat vse o meni, več pa boste ugotovili v nadaljevanju. Moja BFF-Mia je Mia Sidney Parker. Stara je enako kot jaz in ima rjave laste ter lepe rjavo kostanjeve oči. Je manjša kot jaz ampak je dosti lepša in je skoraj perfekcionist če je nebi jaz uničla z mojim ne preveč perfekcionskim načinom življenja. Rada posluša glasbo in lepo poje, čeprav tega ne prizna. Oblada klavir in zna karkoli želiš zaigrat.
Jaz:

Mama:

Oče:

Ken:

Mia:

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
02. december 2017
Jaz:
02. december 2017
hei...za nadaljevanje bI rabila 2nexta
03. december 2017
Jutri bo nadaljevanje če bo kaki Next al pa ne
03. december 2017
Tukaj je nadaljevanje.
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
2. DEL
Riiiiiiiinnnnngggg riiiinnnngggg!!! Budilka se je drla jaz sem pa le leno tresnila po njej, tako da je odletela z nočne omarice direkt na tla. Obrnila sem se, z mislijo samo še pet minut, a to ni bilo res. Zbudila sem se namesto po 5min po 1h. skorja sem padla s postelje od šoka. Z vso možno hitrostjo sem tekla iz sobe v kopalnico. Na hitro sem se preoblekla v črne raztrgane kavbojke, nase navlekla majico ki mi je bila prevelika ter čez usnjeno jakno. Počesala sem se ter nase nanesla malo make-upa. V kuhinji sem si hitro namazala kos kruha z evrokremom. Iz kota sobe sem vzela mojo torbo v kateri je vedno bilo nekaj papirjev, 3kulice in nekaj osnovnega orodja, če se motor kaj pokvari da lahko hitro popravim. Obula sem si še bele all starke, nato sem odšla do garaže po moj lepi črni motor. Poveznila sem si čelado ter poiskala ključe. Prižgala sem motor ter oddivjala v šolo. Celo pot sem preklevala kako sem se lahko tako zaspala in da bo doma spet kreganje, pa sej sem tako ali tako navajena. Motor sem parkirala na običajno mesto, malo pred šolo da osamljenem parkirišču. Vzela sem ključe in čelado ter šla do šole. Hitro sem v omarico pospravila čelado. Na vratih omarice sem imela urnik ker se mi nikoli ni dalo ugotavlat ki mamo pouk. Pogledala sem ter ugotovila da smo v 25 imamo sloveščino. Super. Nikoli je nisem marala, preveč si moral biti natančen poleg tega sej znam slovensko govorit ka mi bo te to pomagal. Leno sem se odvlekla do učilnice, ter se pomešala z množico. Mia ko me je zagledla planla v objem. Objela sem jo nazaj. Nato me je focnila. Začudeno em jo pogledala in se prijela za lice. Začela je dret zakaj me ni blo prvo uro, zakaj ne morem bit enkrat točna, bla bla bla. Nehala sem jo poslušat. Obrnila sem se ter šla do svojega mesta v zadnji klopi. Noge sem kot vedno dala na mizo in iz torbe povlekla papir in kuli ter začela nekaj čečkat po njem. Profesorica je samo zmajal z glavo ter nekja bluzla tja v tri dni. Mia ki je sedela poleg mene e samo zmajala z galvo in pridno sledila uri. Tako so potekale vse ure. Nastopila je malica. Kot vedno sem prva tekla dol vzela sendvič in odšla ven. Šla sem za šolo ter si prižgala cigaret. Čez 5minut je k meni prišla tudi Mia. Ponudila sem ji cigaret a ga je zavrnila. Pa nič več zame. Zagledla sem se v točko ter razmišljala kdaj se bom rešla tega prekletega pekla. Zmotilo me je ko me je Mia ruknila pod rebra. Jezno sem se obrnila in zagledala Kena kako se zalizuje z največjo ku**o na šoli. Zavila sem z očmi se vstala, stresla hlače in ugasnila cigaret. Mia me je čudno pogledala, jaz sem pokazala naj bo tiho in naj snema. Samo pokimala je. Vzela sem telefon ter se pretvarjala da si dopisujem z nekom. Ko sem stopila mimo Kena in ku**be, ki ji je mimogrede ime Taylor sem »ponesreči« zaletela tako da sta oba padla v jarek poln blata. Mia je vse posnela vse ter hitro objavla na facebook. Jaz sem se samo režala, temu kako sta pristala v blatu in kako sta zgledla. Bila sta ko prašiča, ki sta prišla sveže iz blata. Videla sem kako sta Ken in Taylor postajala vse bolj rdeča od jeze, a jaz se nisem zmenila zato. Taylor je prva planila k meni ter se začela dret, »Pazi malo. Ti pra***a! KAJ NE VEŠ KOLKO SO STALE TE OBLEKE? VSE SI MI UNIČLA. TO SE TI BOM MAŠČEVALA!«. Poakzala sem ji sredinca ona pa je jezno odvihrala mimo mene tako da me je z ramo ruknila. V odgovor sem ji podstavila nogo tako da je spet zletela po tleh. Še bolj sem se začela smejat in Miji je tudi šlo na smeh. V tistem momentu pa je Ken skočo pred mene. Bil razkurjen do konca. Prijel me je za roko ter jo zvil. Zaječala sem od bolečine. Pogledal me je z ledeno hladnimi pogledom in skoraj zakričal, » Da si nikoli več ne dovoliš česa takega, ker prisežem da te bom speštal k muho in tvoje življenje spremenil v pekl«. Izvila e mroko iz njegove, ter mu odgvorila z focnom, ki je bil tako močn da se je vidle oddtis moje roke. Takrat pa so mu popustili še zadnji živci in me je z vso silo boksnil v trebuh. Sesedla sem se ter zadnje česa se spomnim je kako sem padala.

Moj motor:

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Prosila bi za mnenja in kakšen Next.
Hvala.
04. december 2017
Next
09. december 2017
Hvala za Next
Še malo pa bo nadaljevanje
10. december 2017
Evo tukaj je Next. Se opravičujem ker se je zavleklo.
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Zbudila me je srednje močna klofuta. Počasi sem odprla oči. Videla sem prestrašeno Mio kako nekaj govori in krili z rokami, a jaz sem le zaprla oči in se pogreznila v temo. Zbudilo me je nadležno piskanje, ki je spominjalo na budilko. Odprla sem oči in videlo naprave, ki so priklopljene name ter belo sobo. Prekleto pa saj to je bolnica! Panično sem hotela vstat is postelje, a me je močna roka zadržala. Obrnila sem se in tam je bil neki starejši moški, malo že plešasti, imel je prevelika očala ter bolj okroglo postavo. Držal me je za roko. Jezno sem ga premerila z očmi on pa je samo mrko pogledal in v trenutku me je spreletel srh. V trenutku sem ubogala in ostala na postelji. Njegov pogled se je nekoliko omilil.
D-doktor J-jaz
D : »Dober dan. Sem doktor Erik. Sem vaš zdravnik.«
J : » Zdravo. Zakaj sem tu??«
D: » imeli ste nekaj manjših notranjih krvavitev, manjši pretres možganov in par ran. Izgleda da ste padli po nečem trdem«
J: »KAJ?!«
Naprave so začele intenzivno piskati. Doktor je hitro skočil k meni ter nekaj vbrizgal vame. Jezno sem ga v šoku lopnila po licu in z nasmeškom zmagoslavja šla v svoj svet. Po tem sem se počutila omotično ter sem zaspala nazaj. Čez kakšnih 2h sem se prebudila. No meni je delovalo kot 5min, pa ok. Pogledala sem naokrog in bila sem sama v sobi in nekaj trakov mej e vezalo na posteljo. Verjetno da nebi pobegnila kam. Jezno sem se hotela obrniti a ni uspelo. Ležala sem na hrbtu in gledala v strop. Čez nekaj minut je k meni prišla Mia. Cela panična je stopila do postelje in me premerila z neodobravajočim pogledom. Zavila sem z očmi, ker se mi je zdelo, da ji je doktor povedal kaj se je zgodilo. Potem je stopila do mene ter me vprašala kako sem. Jezno sem jo pogledala in rekla, da naj kar ugiba kk je bit zvezan na posteljo z napravami, ki zelo tečno piskajo. Nasmehnila se je, ter nekam odšla. Čez okoli 5min se ej vrnila z doktorjem, ki se je prej predstavil kot Erik. Čez lice je imel led. Le vražje sem se nasmejala, on pa me je jezno premeril s pogledom. Zavila sem z očmi.
D: ( malce jezno) » sedaj vas bom odvezal, a ne poskušajte me še enkrat udariti, ker se nebo dobro končalo za vas. Saj ogrožate varnost okoli sebe in ker ste že dovolj odrasli je možno, da boste odšli v kakšen dom z težavno mladino.«
Jezno sem ga pogledala in samo nemo prikimala. Počasi me je odvezal in odklopil par naprav. Zmasirala sem si zapestja ter gležnje. Mia je skočila k meni ter me objela. Objem sem ji vrnila. Pogledal sem Erika in ga vprašala koliko časa še bom v bolnici, rekel je da kar se tiče mene bo zelo vesel, če grem kar takoj. Zavila sem z očmi ter pogledal kje imam oblačila. SH*T. ni jih bilo nikjer. Na sebi sem imela neko čudno pižamo, ki je bila v zbledelo roza barvi. ROZA! Panično sem iskala okoli sebe kje bi našla moje lepe črne obleke, a jih ni bilo. Mia ki je ta čas opazila kari šlem je hitro rekla da je odnesla moja oblačila v majhno belo omarico na koncu sobe, za katero do zdaj sploh vedela nisem da je tam. Mia mi jih je prinesla ter nato pomignila doktorju da gresta ven, da dobim nekaj zasebnosti. Hitro sem nase navlekla oblačila, ki so bila malenkost še umazana od padca. Našla sem majhno ogledalo v žepu jakne, ki ej bilo malenkost odlomljeno pa še vseeno vredu. Hitro sem si uredila lase in v roku 7minut sem bila konec. Stopila sem iz sobe ter odzdravila zdravniku ter Miji pomignila na hitro grema iz tega pekla. Skoraj stekli sva iz bolnice. Panično sem se ozrla okoli in videla da mojega motorja nikjer ni. Mio sem pogledal z vprašjivim pogledom in hitro je ugotovila da pogrešam moj motor. Rekla je samo da je rešilec prišel pome ter da je še vedno pri šoli, ki je bila kašnih 15km oddaljena od bolnice. Jezno sem preklala dejstvo da nimam nikjer mojega prelepega motorja. Pogledala sem na okoli in zagledal avtobusno psotajo. Hitro sem stekla tja saj sem videla avtobus na katerem je pisalo ime moje šole. Stekla sem tja in se nisem ozirala za Mio. Morala sem pogledati kako je z mojim motorjem. Stekla sem na avtobus ter hitro spraskala dovolj drobiža za avtobus. Vsedla sem se na čisto zadnje stole avtobusa ter nervozno čakala da bomo prišli tja. Videla sem še Mijo ki ji ni uspelo na avtobus in je jezno nekaj tipkala v telefon. Vedela sem da meni piše zato sm samo izklopla telefon. Vožnja se je vlekla. Ko smo končno prispeli sem samo hitro stopila iz avtobusa, ter letela do parkririšča. Ko sem zagledala prizor sem samo padla na kolena ter glavo poveznila med kolena. Videla sem….
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Kaj mislite da je videla?
12. december 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg