Forum
u141559
u141559
hej!jaz sem se odločila da bi napisala zgodbico,ki bi govorila seveda o one direction in o emi smith.pač vsi so vampirji,ampak ema ne ve da so one direction vampirji,ampak neko noč izve.+fantje ne bodo bili pevci! please no hate.
Part one:Never come back. • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •
Hitro sem odšla iz hiše in jo zaklenila.Moja hiša je dolgočasna,saj ima samo štiri barve.To so: črna,rjava,bela in siva.Bila je tema,prav za ubijanje.Nikjer ni bilo žive duše.Oh seveda ker je tema.Kdo pa je tako nor da bi zvečer skoraj opolnoči hodil po temnih ulicah''Ne!''je nekaj zakričalo.Skrila sem se za vogal in pogledala kaj se dogaja''Oprosti babe.Ni druge izbire.''reče in ji ustnice približa k vratu.O ta kri.Kako diši.Malo sem se nagnila naprej.Bilo je pet oseb.Malo sem premaknila nogo,a sem v trenutku obžalovala saj se je ustrašila mačka in zbežala''Kdo je to?''vprašajo.Upam da me ne opazijo.Vohala sem kri.Kako diši.Počasi sem se odpravila mimo njih,kot da se ni nič zgodilo''Počakaj.''reče neki globoki glas.Obrnila sem se,ter se nasmehnila''Želiš?''vprašam''Si videla to?''začudeno sem pogledala.Pogledala sem truplo,kri Ema zdržati moraš!Odkimala sem.Počasi se mi je začel približevati.Ko je bil čisto pri meni me je potisnil v steno.Vampirji so,zanimivo''Videla si.''reče''Prijazno bi se bilo predstaviti.''rečem brez strahu''Jaz sem Harry.''reče ta ki me drži''Niall,to je Liam,Zayn in Louis.''reče blondinec.Čekani so jim ven gledali in imeli so rdeče oči,se pravi nasprotniki''Ema.''rečem in se nasmehnem''Si videla to?Prosim ne laži.''reče Harry.Pokimala sem''Tudi če ste vampirji pa kaj.''rečem in skomignem z rameni''Reči adijo,ker boš umrla.''reče in se mi približa vratu.Odrinem ga z mojo močjo.Pokazala sem čekane in rumene oči''O ne!''reče Louis''Si mislil da ti bom nasedla?Haha dober vic!''rečem in se zasmejem''Izgini.''reče Harry in pokaže čekane''Ne.''rečem''Moral bi vedeti,ampak si zelo..''reče a ga dokončam''Privlačna?''vprašam.Pokimal je''Sovražniki umrejo prej.''rečem in izginem.Šla sem z vampirsko hitrostjo v temno noč.....

Ema Smith:

nekššt?
29. junij 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeext

jej 1 bralka
29. junij 2013
next
29. junij 2013
next
29. junij 2013
nexttttttttttttttttttttttttt
29. junij 2013
u141559
u141559
waaaaaaaw *.* kolko bralk za začetek.hvala vam! next je za: tri angels , mrs.james horan , manca , Skittles<33333 = huala vam.
• • • • • • • • • • • • • • • • • • • •

Part two: Be special.

Hodila sem po zatemnjenih ulicah.Zaslišala sem glasbo in vohala kri.Nasmehnila sem se in odšla v disko Dance!Bil je nabit polno ljudi.Šla sem do enega tipa,ki je bil čisto pijan.Potegnila sem ga za kravato in ga vlekla za seboj''Vaaa..vaaa!''je pel.Zavila sem z očmi in čisto na temnem hodniku sem ga ugriznila v vrat.Njama!Zelo je slastna kri,ampak ni točno ta prava.Ah mogla se bom navaditi.Odprla sem bližnje okno in ga z mano vred potegnila ven.Kam naj ga dam?Grmovje!Odhitela sem do grmovja in ga položila noter.Začutila sem mrzel veter in pogled na meni.Obrnila sem se in za mano je bil spet on''Problem?''vprašam.Odkimal je.Blond lasje.Kako mu je že ime?Niall!Ni imel rdeče oči ampak svetlo modre.Tako kot jaz''Iste oči,ista romanca,ista ljubezen..''reče in se mi približa''Drugačno bitje.''reče in se nasmehne''Romantik povej že,kaj hočeš?''ga vprašam.Skomignil je z rameni.Moje oči so se spremenile v svetlo modro barvo''Iste oči imaš.''reče in se nasmehne''Si sploh vampir?''ga vprašam.Pokimal je in me pogledal''Ubiti te moram.''reče in pogleda v tla,na to pa mene resno''Imam drugo možnost?''bolj vprašam kot pa rečem''Z mano moraš biti dva meseca.Kot par.''reče in se predrzno nasmehne.Začela sem kašljati''Raje sem mrtva kot pa tole.''rečem in začnem teči z vso mojo hitrostjo.Seveda me je dohitel in ujel tako,da sva oba padla na tla.On na mene jaz pa pod njem za boljšo predstavitev''Pojdi dol.''rečem in ga poskušam odriniti.Premočan je.''Ne,ne grem.Nisi izbrala izbire.''reče in me resno gleda.Moje oči so se obarvale rumeno,njegove pa rdeče''Izgini.''rečem še dokaj umirjeno.Odkimal je''Izgini!''zarenčim.Prijel me je za vrat''Ne kriči.Če ne bodo posledice.''reče in izgine v prazno.Vstala sem in pogledala na okoli,da bi videla kje je.Ni ga uh sreča!Počasi sem se odpravila domov.Med potjo sem razmišljala,kaj je z njemu narobe?Ne ne bom hodila z njemu.Ko sem prišla domov,sem odšla direktno v sobo,kjer je bila škatlica in pismo.Pogledala sem pismo in na glas prebrala''Nosi,ali pa boš mrtva,ko boš spala.Odločitev je tvoja.''čigavo je to?Obrnila sem list,ampak ni bilo nič napisano.Pogledala sem v škatlico kjer je bil rubin:

No nimam izbire..Čakaj malo!O ne ne bom nosila,kdorkoli mi je to dal vem..No mogoče vem da ni močen ali je in da sem njegova lastnina?Nope.Dokler ne izvem kdo mi je to dal ne bom nosila.Spravila sem ga v žep in zaspala.Zjutraj sem se zbudila hitro.Odšla sem v kopalnico in se popraskala po vratu.Nekaj sem imela.Pogledala sem na moj vrat.Kaj dela rubin na mojem vratu?!Kdorkoli mi ga je dal je mrtev.Na hitro sem opravila tisto kar sem morala in odšla v kuhinjo.Kdo mi ga je dal?Mogoče nekdo ki ga poznam.Ampak kdo?

•••••••
Kdo je dal Emi rubin ?
Vam je ušeč?
nekštam?
•••••••
30. junij 2013
u73962
u73962
a. niall?
b. jaaaa
c. jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
30. junij 2013
Kdo je dal Emi rubin ? nwm
Vam je ušeč? jaaa
nekštam? itaq next!!!!
30. junij 2013
Neeeeeexxxtttt
30. junij 2013
Zgodba je ful super in use dobro, samo je preveč podobna Kidnapped (Harry Styles FanFic) od DestinyBitch. Probi jo spremenit da ne bo ista.
next
30. junij 2013
u141559
u141559
♥lυcιααα♥ = vem poznam njeno zgodbo,ampak bo čisto drugače.sam začetek je res podoben njeni ampak ne bo enaka.
30. junij 2013
suprise me
30. junij 2013
u141559
u141559
okii
+jutri bo next. :*
30. junij 2013
u140556
u140556
1.Niall mogoč?
2.Ja itak obožujem vampirje pa 1D
3.neeeeext
+ nova bralka
30. junij 2013
u140555
u140555
-nevem
- jaaaaa ful je fajn
- neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext + nova bralka
30. junij 2013
next
30. junij 2013
neeeeeeeeeeeeeeext +nova bralka
01. julij 2013
u141559
u141559

Part three: Wow!

V kuhinji sem samo sedela v upanju da bo kaj iz mene,a nič. Le kaj kdo počne. Misli so mi ušle k fantom. Pogledala sem rubin,ki se je svetlikal. Kmalu me je nekdo pocukal za ramo. Hitro sem se obrnila in videla Nialla''Želiš?''ga vprašam''Pridi greva k meni.''reče. Odkimala sem in moje oči so postale rumene''Ja greš. Imaš moj rubin.''reče in njegove oči so že rdeče. Zdaj sem rubin strgala iz vratu''Ne nimam ga.''rečem in mu ga vržem v roke''Mrtva si.''reče in skoči proti meni,a se hitro odmaknem. Hitro je prišel do mene in me prijel za vrat,ter me potisnil ob steno''Izbira je tvoja.''reče. Kaj naj izberem?Smrt ali življenje?Kaj mi bolj pomeni?''Prav,naj ti bo.''rečem in njegove oči so spet modre. Spustil me je,ampak moje oči so bile še zmeraj rumene. Ne mislim jih imeti modre''Spremeni oči!''mi reče. Odkimala sem''Ubogala me boš!Jasno!?''reče zdaj že jezno. Pokimala sem in moje oči so postale modre. Prijel je moj vrat in mi okoli njega dal rubin''Skupaj sva jasno?''me vpraša. Pokimala sem,saj me lahko v vsakem trenutku ubije. Pa še ne vem zakaj,ampak se ga nekako bojim. Hitro sem se preoblekla in obula Vans čevlje. Počasi sem stopila k njemu''Greva.''rečem in odprem vrata,ter grem ven. Bilo je oblačno vreme. Njegova roka se je dotaknila moje in prepletla prste z njimi. Počasi sva hodila do njegove hiše. Bila je na robu gozda. Ko sva prispela,sem pogoltnila velik cmok,ki se mi je zataknil v grlu''Samo ubogaj me.''reče,jaz pa sem pokimala. Počasi sva prišla noter''Doma sva.''zakriči Niall''Dnevna soba!''zakričijo nazaj. Počasi sva se sezula in šla k njimi''O hej Ni..''reče Louis ampak ko me pogleda so njegove oči rdeče''Hej!Ah no mogoče že poznate Emo.''reče Niall. Vsi so dobili rdeče oči''Zakaj je tukaj?''vpraša Harry''Moja punca je. Ne vidiš rubin?''reče Niall. Vsem se je zataknilo….

•Kako se bodo na to odzvali fantje?
•Nekšt?
01. julij 2013
amm jezni, presenečeni, začudeni ,.... idk
neeeeeeeeeext
01. julij 2013
u140555
u140555
- nebojo glih happy
neeeext
01. julij 2013
next
01. julij 2013
u140556
u140556
-nwm
-neeeeext!!! <3333
01. julij 2013
bli bojo jezni
next? še vprašaš
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
01. julij 2013
next
01. julij 2013
uf. jezni, presenečeni, zmedeni, prestrašeni, previdni....
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
01. julij 2013
u73962
u73962
next!
mogoče je bodo napadli...
02. julij 2013
plis plis plis plis nexttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
02. julij 2013
u141559
u141559
jutri dobite neekšt.

-tina.
02. julij 2013
u140556
u140556
komaj čakam <33333
03. julij 2013
js tut <333333333333333
prosm donssssssssssss plissssssssssss prety prety prety plisssssssssss