Forum
u124446
u124446
Heila vem da je na igrah že velikoooo...(skratka res ogromen zgodbic), ampak pjm me je prepričala in zdej sem zgodbico začela pisat še jšt... Hope you like it..

#FLASHBACK

*TAYLOR* (pa ne Swift)

Končno so nas spustili vn. Ne morem verjeti. To je najbrž prvič odkar sem v domu Sv. Patrika v Mullingaru. Odpeljali so nas na otroško igrišče. Stopala sem zraven Erica in molčala. Nisem si upala govoriti saj me je bilo strah, da so to le sanje iz katerih se bom ob najmanjši napaki prebudila... Jaz pa nisem hotela nazaj v temačno sobico ki je v meni prebujala klavstrofobična nagnjenja. Stresla sem z glavo in začela opazovati Erica. (bolje to kot razmišljati o moji sobi) Eric je ugotovil da ga opazujem in se mi nasmehnil. Njegove temno modre oči so se pri tem zalesketale. Erica sem imela rada. Čeprav veliko ljudi ne mara da se družim z njim. On je moj najboljši prijatelj. Vsaj mislim tako sta 10 letnik in 6 letnica lahko prijatelja?

** čez pol ure na igrišču**
Kako sem lahko mislila da mi bo Eric pomagal. Jasno je bilo, da mi ne bo... Jezna sem nanj. Zelo. Prvo me prepriča, da igram nogomet z 4leta starejšimi gorilami, potem pa me ignorira. In, ko me Tom (največja gorila) podre na tla in si zvijem gleženj krivi mene. In jaz sem mislila, da je moj prijatelj. Zdaj sem tukaj na tej klopci z zvitim gležnjem in opazujem otroke, ki norijo okoli mene. Bi lahko bilo slabše?!
Naslonim se nazaj in zaprem oči... kakšen dolgčas.
Zbudi me glasno hupanje tovornjaka z sladoledom. *0* Tako ali tako si ga ne morem privoščiti. Zavzdihnem in raje začnem opazovati okolico. Mimo mene naenkrat zdivja fantek in pritegne mojo pozornost. Stekel je do sladoledarja, kot da mu gori pod nogami. Kot, da je sladoled ta trenutek nekaj najpomembnejšega.
a) Kdo je fantek, ki je zdirjal mimo Taylor?
b)Mnenja?
c) Next?
07. maj 2013
u128524
u128524
a) nimam pojma
b) kaj sm že napisala? aja... najboljši začetek
c) itaak

neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!
07. maj 2013
next
08. maj 2013
u124446
u124446
Evo nextam... dones še druga punca mogoče bo mal depresivno...
Sky

Držala sem britvico u rokah in jo prislanjala k zapestju. Bo, ko naredim rez kaj lažje? Bom pozabila na ''prijatelje'' in ''fanta'', ki so z mano samo zaradi denarja? 'Nebodi neumna, seveda ne boš,' sem pomislila in dala britvico iz rok. Potem pa sem se spomnila pogovora med Stacio in Jackom in jo takoj spet prijela. 'Nebodi strahopetna, potegni že!!..' ''Sky pridi ven iz kopalnice. Nekaj nujnega ti moram povedati,'' je zavpila mama. ''Strahopetka,'' sem zamrmrala odložila britvico in odšla ven. ''Kaj je?'' sem jo vsa sitna vprašala.
''Sedi,''je rekla in pokazala na kavč. Zmedeno sem jo pogledala in se vsedla. Že dejstvo,da se želi pogovarjati z mano me je presenetilo.
''Tako najbolje, da grem kar z besedo na dan: selimo se v London,'' je rekla.
'' Zakaj,'' sem uprašala tiho.
''Kar, tako,'' je rekla. ''Se ti nisi naveličala Amerike, New Yorka... vsega?''
''Mama, si pila,'' sem jo uprašala.
''Ne popolnoma trezna sem in popolnoma resno mislim. Spakiraj, poslovi se od prijateljev jutri letimo,'' je rekla mirno.
Oči so mi zalile solze in stekla sem v sobo. Od katerih prijateljev naj se poslovim?

#Flashback

Dala sem torbo v omarico in se odpravila proti menzi. Na poti sem zagledala Stacio in Jacka, ki sta krenila proti učilnici za matematiko. 'Kaj dfuq' sem pomislila in jima počasi sledila. Šla sta noter jaz pa sem uho naslonila na vrata.
'' Joj, ta Sky,'' je zabrundal Jack.
Še bolj sem se naslonila na vrata.
''Kaj je z njo,'' je sitno uprašala Stacia.
''Vsak dan me bolj utruja, če nebi vedel da mi bo za rojstni dan kupila avto se je nebi več dotakni,'' je rekel.
Otrpnila sem.
''Avto ti bo podarila,'' ga je zgroženo prašala.
Ni ji odgovoril.
Začela sta se tišje pogovarjati tako, da ju nisem več slišala.
''Potem pa poskrbi, da od te krave dobiš čim več denarja. Samo tako nama bo uspelo,'' je rekla Stacia.
''Ne, potrebujeva je,'' je rekel Jack.
To je bilo to. Nisem mogla več poslušat. Zdirjala sem stran.

Next?
08. maj 2013
u128524
u128524
omg, ITAAAAAAAAAAK!!!!
08. maj 2013
u124446
u124446
he he sam ne dones
08. maj 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeext
čim prej
09. maj 2013
Neeeeeeeeext
09. maj 2013
nexxttttttt
09. maj 2013
u124446
u124446
Evo next! cняιѕ●ѕтчℓєs, DestinyBitch, pjm & мσηѕтєяιχ <333 hvala, ker berete mojo zgodbico...
мσηѕтєяιχ <333

Taylor

#Flashback(še zmeri)

Fant je kupil dva čokoladna sladoleda. Zijala sem vanj. 'Kaj mu bosta dva sladoleda?' sem pomislila. Obrnil se je in me zagledal kako zijam vanj. Odpravil se je proti meni.
''Maš rada sladoled?'' me je uprašal.
Pokimala sem.
''Kateri je tvoj najljubši?'' me je spet uprašal.
''Čokoladni,'' sem zinila.
Nasmehnil se mi je in jedel naprej.
''Zakaj me to sprašuješ?'' sem ga prašala.
''Kar tako,'' je rekel in skomignil z rameni.
Pokimala sem in se zatopila v svoje misli. Ko sem sem danes zjutraj zbudila si nikakor nisem mislila, da nas bojo odpeljali na otroško igrišče, da se bom skregala z Ericom, si zvila gleženj in se pogovarjala s popolnim neznancem.
''Kako ti je ime,'' sem se zaslišala reči.
''Niall. Niall Horan,'' je rekel.
''Me veseli, jas sem Taylor Dunn,'' sem rekla in mu podala roko.
Niall se je zarežal. 'Uh, ti trapa polne roke ima, ti pa se hočeš rokovati z njim,' sm pomislila.
''Primi sladoled,'' je rekel in mi podal enega. Obotavljivo sem ga prijela.
''No zdaj bo lažje,'' je rekel in z prosto roko segel v mojo. Hotela sem mu vrnit sladoled pa je zmajal z glavo:''Kar obdrži ga, hranil sem ga za Grega ampak očitno nebo prišel.''
''Hvala,'' sem zamomljala.

*čez tri leta#
''Taylor, hey Taylor! Ugani kaj sem dobil za rojstni dan,'' se je zadrl Niall.
''Navem... mogoče psa,'' sem ga vprašala.
''Nee,'' je zategnil.
''Telefon?''
''Ne.''
''Nov raačunalnik?''
''Ne.''
''Video igrico?''
''Ne.''
''Potem pa nevem. Predam se Niall,'' sem rekla.
''A že? Škoda. Dobil sem... kitaro. A ni to najbolj super zadeva na svetu,'' me je vprašal ves ponosen.
''Ampak Niall kitare sploh ne znaš igrat,'' sem pripomnila.
''Še. Ampak kmalu se bom naučil in naučim lahko še tebe,'' je rekel.

Se opravičujem ker je kratek, pa mal beden ampak jutri dobite daljšega.
09. maj 2013
u126497
u126497
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext + nova bralka :**
btw: this is AMAZING !!! <333
09. maj 2013
Neeeeeeeeext!!!!!
* nova bralka
09. maj 2013
u128524
u128524
neeeeeeeeeeext!!!!!
09. maj 2013
next
*nova bralka
love it
09. maj 2013
Neeeeeeeeeext
09. maj 2013
neeeeeeeeeeeeext
10. maj 2013
u113639
u113639
neeeeeeeeeeeeeeext
10. maj 2013
neeeeeeeeeeeeeeext
10. maj 2013
u113639
u113639
+++nova bralka
10. maj 2013
Neeext
10. maj 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext.!!!
11. maj 2013
u137170
u137170
Neeeeeeeext + nova bralkaaa *-*
12. maj 2013
u124446
u124446
se opravičujem ker že tolk časa ni blo nexta ampak me moj računalnik očitno sovraži in sem mela zadnje čase ful probleme z njim upam da zarad tega nisem zgubila bralk.... No kakor koli zdej grem pisat next!!!!!
12. maj 2013
u126497
u126497
yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeey <3
12. maj 2013
u124446
u124446
http://25.media.tumblr.com/a53d60cd4c1a366a1f3d45db6285bc35/tumblr_mmah7fx09P1rdo2wio1_500.gif

Sky
(konec flashbacka)

Vrgla sem se na posteljo in začela jokati. Jokala sem zaradi Jacka, Stacie, staršev, vsega.... Jokala sem dokler mi ni zmanjkalo solz in sem zaspala.
''Sky Melanie Parks, če te bom moral še enkrat poklicati, prisežem, da bom udrl v tvojo sobo,'' se je drl oče.
''Šit,'' sem zamomljala in vstala iz postelje. ''Kaj je,'' sem se zadrla.
''Obiske imaš,'' je odgovoril.
''Double šit,'' sem spet zamomljala. ''Reci, da bom takoj,'' sem rekla in se spravila v kopalnico.
Zagledala sem svoj utrujen obraz z rdečimi očmi in takoj me je spet prijelo, da bi zajokala. Odprla sem vodo in si oči spirala toliko časa, da so bile na koncu približno normalne barve. Z roko sem si šla čez lase in si poravnala oblačila. ''Zdaj ali nikoli,'' sem si rekla in odprla vrata.
''Pred vrati te čaka,'' je rekel oče in se namrščil.
Pokimala sem in stekla po stopnicah. Spotoma sem pogledala skozi okno. Večer je. Še zmeraj ta grozni petek. Odprla sem vrata in ga zagledala kako se naslanja na ograjo od stopnic. Prijelo me je, da mu na licu mesta razbijem njegov popolni obraz.
*tretji opazovalec#
#Flashback

Niall in Taylor sta postala najboljša prijatelja. Taylor je kadar je lahko prosila Andyja njihovega ''varuha'', da ji ga dovoli obiskati. Taylor je Nialla pogosto obiskovala. Učil jo je igrati kitaro. Ob njem je pogosto pozabila, da uresnici živi v sirotišnici in da nima družine. Pozabljala pa je tudi na to, da ju nekega dne lahko ločijo.

*čez dve leti#
Taylor

''Niall jast odhajam,'' sem rekla in pogledala v tla.
Niall je dvignil pogled s kitare in me pogledal.
''Kam,'' je zašepetal.
''Neka ženska Rene, tukaj je bila na počitnicah. Prišla je v sirotišnico. Prvo si nas je ogledovala, potem pa je z Andyem odšla v pisarno. Potem me je Andy poklical v pisarno in začel razlagati, da bom dobila novo družino, nove starše...,'' sem mu hitela razlagat.
Niall je pokimal. ''To je dobro,'' je rekel veselo.
Začela sem zmajevati z glavo:''Ne, Niall to nikakor ni dobro.'' Vrgla sem se na njegovo posteljo.
Začudeno me je pogledal.
''Selim se v New York,'' sem rekla tiho.
''Ne, tega ne smejo! Ne smejo narediti tega! Taylor komaj 12 let si stara! Ne smejo te odpeljat v New York,'' se je začel dreti razburjeni Niall.
Zasmejala sem se. ''Seveda lahko. V sirotišnici živim Niall, kaj si pa mislil, da se zgodi z otroki iz sirotišnice? Posvojijo jih, zato se raje kar nehaj dreti name saj s tem ne boš ničisar spremeni.''
Niall se je vsedel na rob postelje in obraz zakopal v roke. Nekaj časa sva sedela v tišini potem pa je vprašal:''Kdaj odhajaš?''
''Jutri,'' sem rekla.
''Potem te bom pospremil na letališče. Vsaj to lahko naredim,'' je rekel in roke umaknil z obraza.

*the next day na letališču#

''Pogrešala te bom,'' sem zamomljala v Niallovo premočeno srajco. Mokra je bila od mojih solz. ''Jaz tudi tebe,'' je rekel tiho. Potem me je spustil iz objema in vzel kitaro iz torbe. V žepu je poiskal alkoholec in se podpisal na kitaro.
''Vzemi jo,'' je rekel in mi jo podal.
''Ni šans,'' sem rekla in dala roke v žepe.
''Taylor nebodi tako trmasta vzemi jo,'' je rekel.
''Kaj pa ti? Na kaj boš pa potem igral,'' sem ga vprašala.
''Kupil si bom novo,'' mi je odgovoril.
''Zadnji klica za potnike za New York,'' je rekel sitni ženski glas.
Niall mi je obesil kitaro na ramo in me objel.
''Samo ne pozabi me,'' je rekel tiho.
''Nebom,'' sem rekla in sledila Rene v svojo novo prihodnost.

*sedanjost#

Jaz ga nisem pozabila. On pa mene je. Obrisala sem si solze. Prekleto, po 6 letih še vedno boli.
Tega se verjetno sploh nebi spominjala, če se nebi spet selili, tokrat v London. Paul (moj ''oče'') je dobil službo kot bodyguard nekemu bendu. Jaz pa bom začela hodit na umetostno šolo v Londonu. Rene in Paul sta navdušena, jaz pa nekoliko manj. To je tako blizu moji rodni Irski ampak še vedno tako daleč.
Sky

''Živjo ljubica,'' je rekel Jack in me objel.
Globoko sem vdihnihnila. 'Kako dober igralec je. Neprestano mi laže in se mi brez slabe vesti smeje v faco,' sem pomislila in ga rahlo odrinila od sebe.
''Kaj pa je,'' me je zmedeno vprašal, ker ga nisem enako navdušeno pozdravila.
'Nesmeš se izdati. Ne še. Zmisli si izgovor, hitro,' mi je pravil notranji glas.
''Glava me boli,'' sem rekla.
Pokimal je. ''Lahko vstopim, ali se bova tukaj pogovarjala?''
''Tukaj,'' sem rekla.
Začudeno me je pogledal.
''Selimo se v London. Starša pakirata,'' sem rekla.
''Sta dobila novo službo,'' me je vprašal.
''Ja. Ne... Ne vem. Nočeta mi povedati. Mama mi je samo govorila nekaj o tem, da je naveličana New Yorka,'' sem mu odgovorila.
''Kdaj pa odhajate?''
''Jutri,'' sem rekla.
''Joj, ljubica tako te bom pogrešal,'' je rekel Jack in me objel.
To je bilo to. Konec mojega zadrževanja. Nisem mogla prenašati nejgovega dotika.
''Lahko nehaš igrati veš. Slišala sem pogovor med tabo in Stacio,'' sem mu rekla.
''Kakšen pogovor,'' me je vprašal in nedolžno pogledal.
''Ne vem verjetno sem narobe slišala,'' sem rekla.
Jack me je objel in poljubil. Začela sva se poljubljati. Potem pa spet tisti občutek, da ne morem več igrat popolne zveze. Z kolenom sem ga z vso silo brcnila v premoženje.
''Auva!!! A si ti sploh normalna, je zarjul in padel po tleh.
''Ne vem to se tudi sama sprašujem. Če bi bila bi te že zdavnaj pustila. Itak ti ni mar zame. Samo za moj denar ti gre,'' sem rekla.
''Ne, Taylor to ni res,'' je rekel in se še naprej valjal po tleh.
Pa kaj je z njim. Spet laži. Same laži. Ne glede na to kolikokrat laž izrečeš, ta nikoli ne postane resnica.
''Prihrani to za koga drugega. Midva sva končala,'' sem rekla. Odprla sem vrata in se kar naenkrat spomnila še nečesa:''Aja, pa vstan že izpred našega praga. Ne potrebujemo dveh predpražnikov.''
''Ti prasica,'' je zasikal.
Zaničljvo sem ga premerila in odšla v hišo.
12. maj 2013
u137170
u137170
Hhahahaah ne potrebujemo 2 predpražnikov Neeeeeeeeeeeeext !
12. maj 2013
u126497
u126497
hahahaha THE BEST!! <3
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!! :*
12. maj 2013
neeeeeeeeeeeeext
12. maj 2013
u137348
u137348
neeeeeeeeeeeeeeeeeext <33333333
12. maj 2013