Forum
Začela bom pisat zgodbico,ki bo vključevala 1D,Justin Bieber,vampiri,vampirska pravila sem si malo zmislila Ja nehala bom nakladat, tak da...Enyoy
_____________________________________________________________________________________
Hey.Sem Roxy Payne,ja priimek mam isti kot Liam Payne iz One direction,to pa zato ker je moj bratranec po atijovi strani.Stara sem 17.Sem napol kanadčanka in napol angležinja,živim pa v Sloveniji.Glupo?Ja.Imam dva brata:Tin,ki je star 7 in Luka,ki je star 12.Imam 3 bratrance in 3 sestrične.Za Liama že veste,moj 2.bratranec Nik živi v Sloveniji star pa je 11,moj tretji bratranec pa živi v Kanadi trenutno pa je na turneji Belive, če še vam ni kapnilo je Justin Bieber.Ja v familiji mam 2 slavna bratranca.Sestrične pa so Liamovi starejši sestri Ruth in Nicola in Nikova starejša sestra Eva,ki je stara 13.Imam še mačka Maruja in psičko Candy.
To sem jaz:
[img]http://c0014384.r32.cf1.rackcdn.com/x2_d6590d7[/img]
Tin:

Luka:

Nik:

Eva:

Liam:
http://clubtukinews.com/wp-content/uploads/2012/04/one-direction-Liam-Payne-6.jpg
Justin:

Ruth&Nicola:

Maru:

Candy:

Boš bral/a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

23. oktober 2012
next!!!
28. oktober 2012
u101445
u101445
neext
28. oktober 2012
neext
28. oktober 2012
"Drin,drin"se je začela oglašat budilka.jaz pa sem jo samo vgasnila in se obrnila na drugo stran postelje.Ko sem že skoraj zaspala nazaj pa v sobo vdreta moja dva nora brata in začneta skakat po postelji."Idita v tri pisane marjetice."sem jima rekla,pa mi reče Tin:"Te pa mi daj tri pisane marjetice" in končno nehata skakat po postelji.Luka pa reče da morem prit na zajterk in ko slišim besedo zajterk sem že bila pokonci.Napodila sem ju iz sobe in se oblekla tak:
http://www.polyvore.com/moustache/set?id=62215697
se malo naličila in zdrvela v spodnje nadstropje na zajterk.Jedli smo palačinke
Po zajtrku sem odšla v sobo po šolsko torbo in odšla proti šoli.na pol poti sem srečala Niko mojo BFF,ker že odkar sma se rodili sma vse delali vkup.Vso pot do šole sma se pogovarjali.Na urniku smo imeli same brezvesne predmete(MAT,SLO,FIZ,...) in enegia vredu in to je športna ja obožujem nogomet,že odkar sem bla stara 5 me je ati pelal na tekmo Maribora in od takrat sem nogometna navdušenka.Pouk je hitro minil.Z Niko sma se poslovili saj se nama je mudilo.Ko sem prišla domov sem nahitro pojedla kosilo se prepblekla v hip hop oblačila,zgrabila skejt in odšla na trening.Ja tudi plešem.Včasih ko sem bla še mala sem plesala balet sedaj pa plešem hip hop.Po hončanem treningu sem odšla v skejt park in tam srečala Niko.Ja tudi ona skejta.Vema zelo veliko trikov.In še kaj bi se našlo.Z Niko sma se vso pot pogovarjale in odšle vsaka v svojo hišo.Tin se je drl po celi hiši in tako sem vedla da je na sporedu nogomet.Ja mali je malo smotan samo kaj češ saj smo vsi v naši familiji.Še dobro da mamo tak vlki kavč da pridemo vsi gor ker smo vsi navdušeni nad nogometom.Še celo mami.Igrala sta Barcelona in Real.Vsi v naši familiji smo za Barco tak da smo na koncu bili vsi veseli,ker je barca zmagala.Po tekmi je mami spravla spat Luka in Tina ,ki sta se seveda branla ,češ da je jutri sobota in zato še ne rabita it spat,ampak je na koncu zmagala mami,kot vedno.Midva z atiom pa sma se razkomotla na kavču in gledala film Živi mrtveci.Po filmu sem šla v sobo,se stuširala in se oblekla v pidžamo ali v mojem primeru spodnje perilo,ker mene nikoli ponoči ne zebe,še celo pozimi spim tak,tak da če me vidiš v majci spat veš da moreš met oblečen kombinezon pokrit z odejo in koco.Vpisala sem se na Skype tak kot vsako večer ker se z Liamom in Justinom vsako večer ko je možno pogovarjamo.Justina ni blo gor je pa bil Liam.Poslal mi je prošnjo za videochat in sprejela sem."Hey Li."sem ga pozdravla."Hey Rox."mi je on reko nazaj.Takrat pa sma čula kak se je nekaj razbilo v spodnjem nadstropju.Liam je vzel prenosnika in in ga nesel dol da bi tudi jaz vidla kaj se je razbilo ker je res zružlo.Ko so fantje zagledali Liama so začeli vsi štirje govorit drug prek drugega.Jaz pa sem se začela smejat tak naglas da j mami prišla v sobo in me vprašala či sem vredu.Jaz pa sem samo pokimala in obrnila glavo nazaj k računalniku in se še vedno smejala takrat pa sem opazla da vsi razen Liam dobesedno strmijo v mene.
"what?"sem jih vprašala ker so bli že malo tečni.
"who are you?"me je vprašal Lou.
"Hm,I don't now Liam who am I again?"sem se jim delala norca.
"Roxy"Je reko Liam
"ja ja saj jim pom povedala"sem začela slovensko mutit.Zaj so šele strmeli v mene.
"what the hell was that?"me je vprašo Lou
"Slovenian language"
"Where are you from again?"je vprašo zaj Niall.
"I'm from Narnia"
"realy,how is it there?"me je vprašo Lou
"There are pink fluffy unicorns dancing on a rainbow"
"Omg it's so beautiful"sma se z Louisom še dalje zajebavala
"now realy tell them who you are"je reko Liam
"Ok,fine.I'm Roky and I'm Liam's cousin.I'm 17 years old.I'm from Slovenia.Oh yeah I can be very childish and a bit crazy sometimes,but what can you do."
"You are childish all the time.Once we were watching Toy story and she was throwing popcorn and when the movie came to an end I ask her why and she said beacuse she was board"je reko Liam
"Oh,yeah I remember this.That summer when I was in the UK."
"you were in UK before?"vpraša Zayn
"Yeah I come in UK every summer Maybe I will come this summer too.Wait just a second I'll ask my mum"
Ker sem vedla da Tin in Luka še ne spita ker mata televizije v sobi se se zadrla mami če lahko pride sem.Mami je prišla in me vprašala kaj se tak derem.pokazala sem na računalnik in takrat je mama vidla Liama.
"oh, hey Liam.Can you tell me why is she screaming again?"ga je vprašala
"we were wondering if she could come in UK this summer?"jo je prosil.
"of course she will come"je rekla, se poslovila in odšla iz sobe.Jaz pa sem od veselja naredila kolo in premet nazaj."how did you do that?"me je vprašo Zayn
"what the back flip?That just something I use on my hip hop performances"
"you are a dancer?"
"of course.Oh and Liam I'm going to have another tattoo"
"Not again"je reko Liam
"How many do you have it?"me je vprašo Zayn
"12"
"realy?Even I don't have so many"
OK I will show every tattoo"
Vsi tatuji:

C:UsersLeaPictures6b67a37b6b576b3b1539338109d033c6.jpg
C:UsersLeaPictures86d913cb1c0d4d570704ee2183db6a75.jpg
C:UsersLeaPictures295c3031cd22d9dd6f83de97c840f2cb.jpg
C:UsersLeaPictures296366650a15ea5cb420b1983515c85c.jpg
C:UsersLeaPicturesadab24bd99eda33b7037c1ece977409a.jpg
C:UsersLeaPicturesca4097d17489402f2d6b64e430e98d3c.jpg
(Dva pa sta v prvem nextu na prvi sliki)
"I like them all"mi je reko Zayn
"Thank you"
"And how is going the next one look?"
"Like star"
"I like it.Do you have any other piercings or just in your lip?"
"I have one in my belly button.
Takrat pa mi je zazvonil telefon.Bila je Nika
"Hey sweety"sem ji rekla
"Hey honey"mi je ona rekla nazaj.Ko sma se pogovarjali al pa sma ble vkup sma se ful glupo obnašale.Včasih tudi kot par.Ali kot bi rekle directionerke ali najine sošolke,da se obnašamo kot Lou in Harry."kaj delaš?" me je vprašala"pogovarjam se z Liamom in fanti " "Res?Pozdravi mi Liama" "Aja veš da grem čez en mesec v Anglijo k Liamu" "I'm so happy for you" In ti greš z mano" Ja koda mi bo mami dovolila.Pa tudi či bo,kje pa boma spale?" "ja pri Liamu,ne" "ja,ok morem it.Mami teži" "Ja se vidima jutri ker grema v šoping." "ja točno pridem do tebe jutri.Bye honey." "bye sweety" sem rekla in odložla.Ko sem se obrnila k računalniku sem opazla da so me fantje spet čudno gledali.
"What?"sem jim rekla."slovenian language again?And was that your boyfriend?"Me je vprašo Harry."Yes,that was slovenian language again.And no that wasn't my boyfriend but my best friend Nika" "They are the same as Lou and Harry.Some girls in their school told them that"jim je razložo Liam."Boys I'll be right back.I just have to eat something.Like popcorn.BRB"sem jim rekla in šla v kuhinjo.
u65741
next
31. oktober 2012
Next
31. oktober 2012
next
01. november 2012

____________________________________________________________________________ Sori tatuji niso delali
01. november 2012

Nika

Piercing v popku

Tatto zvezdice

Pink fluffy unicorns dancing on rainbows

skate triki

moj skejt
01. november 2012
neeeeeeeeeeeeeeeext
01. november 2012
u90468
u90468
next nova bralka
02. november 2012
next
02. november 2012
next
03. november 2012
next
03. november 2012
next
04. november 2012
Harry
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Liam je kot vsako večer nekam zgino.me pa res zanima kaj dela.danes sem jaz zadolžen za kuhanje.Takrat pa sem slišal da se je nekaj razbilo.Super.Še isti hip pa je dol po stopnicah priletel Liam z prenosnikom.Vsi štirje smo se začeli dreti drug prek drugega da bi pojasnili kaj se je zgodilo.Takrat pa se je iz prenosnika zaslišalo glasno krohotanje.Liam je odprl prenosnik in tam smo zagledali punco ki se je smejala.
"what?"nas je vprašala
"who are you?"jo je vprašal Lou.
"Hm,I don't now Liam who am I again?"se nam je delala norca
"Roxy"Je reko Liam
Potem je začela v nekem drugem jeziku govorit da je nismo nič razumeli.
"what the hell was that?"jo je vprašo Lou
"Slovenian language"
"Where are you from again?"jo vprašo zaj Niall.
"I'm from Narnia"
"realy,how is it there?"jo je vprašo Lou
"There are pink fluffy unicorns dancing on a rainbow"
"Omg it's so beautiful"sta se z Louisom še dalje zajebavala
"now realy tell them who you are"je reko Liam
"Ok,fine.I'm Roky and I'm Liam's cousin.I'm 17 years old.I'm from Slovenia.Oh yeah I can be very childish and a bit crazy sometimes,but what can you do."
"You are childish all the time.Once we were watching Toy story and she was throwing popcorn and when the movie came to an end I ask her why and she said beacuse she was board"je reko Liam
"Oh,yeah I remember this.That summer when I was in the UK."
"you were in UK before?"vpraša Zayn
"Yeah I come in UK every summer. Maybe I will come this summer too.Wait just a second I'll ask my mum"
Ko je to rekla se je začela dret.Ko je njena mama prišla v sobo jo je vprašala v slovenščini,ona pa je samo pokazala na računalnik.
"oh, hey Liam.Can you tell me why is she screaming again?"ga je vprašala.
"we were wondering if she could come in UK this summer?"jo je prosil.
"of course she will come"je rekla, se poslovila in odšla iz sobe.Ko je to rekla je Roxy naredila kolo in premet nazaj.Še sam nevem kak ji je to ratalo."how did you do that?"jo je vprašo Zayn.To je zudi mene zanimalo."what the back flip?That just something I use on my hip hop performances"mu je rekla.Aja vse jasno hip hop pleše."you are a dancer?"jo je vprašo Zayn
"of course.Oh and Liam I'm going to have another tattoo"
"Not again"je reko Liam
"How many do you have it?"jo je vprašo Zayn
"12"OMG še Zayn jih nima tolko
"realy?Even I don't have so many"je rekel Zayn
OK I will show every tattoo"
In nam je pokazala vse tatuje ki jih ima do zdaj."I like them all"ji je reko Zayn
"Thank you"
"And how is going the next one look?"
"Like star"
"I like it.Do you have any other piercings or just in your lip?"
"I have one in my belly button.Takrat pa ji je zazvonil telefon.Oglasla se je in rekla Hey sweety"tak da se sigurno pogovarja s svojim fantom.Pol je pa začela govorit v slovenščini,tak da je spet nismo razumeli.vprašal sem Liama če razume slovensko,on pa je odkimal in rekel"s slovenščino me živcira že odkar se je naučla govorit.Sicer jo uporablja ko noče da jo razumeš kaj je rekla naprimer pri kletvicah.Alpa ko je jezna na
tebe te ti bo začela po slovensko gušit.Drugače angleščino pa obvlada,ker je napol angležinja in napol kanadčanka."mi je pojanil.Roxy je medtem končala pogovor."What" nas je spet vprašala.."slovenian language again?And was that your boyfriend?"sem jo vprašo."Yes,that was slovenian language again.And no that wasn't my boyfriend but my best friend Nika" "They are the same as Lou and Harry.Some girls in their school told them that"nam je razložo LiamSuper zaj mama z Loujem nekoga enakega."Boys I'll be right back.I just have to eat something.Like popcorn.BRB"nam je rekla in šla verjetno v kuhinjo.Ker pa ni vgasnila kamere smo lahko vidli kat sta se dva fanta splazla v njeno sobo."Hey Luka and Tin"jima je rekel Liam."Hey Liam"sta mu istočasno rekla nazaj.Takrat pa smo opazli da mata oba neke posode v roki."Why do you have this cans for?"sem ju vprašal."For revenge.The other day she trow me in the pool with all my clothes.In these cans is pinky dust so she is going to be all covere in pinky.Bye " sta nam razložla svoj "maščevalni načrt".Vrata sta odprla ravno tolko da se ,ko bo roxy odprla vrata,na njo vsipal toti prah.Fanta sta hitro odišla ker so se čuli koraki.Ko je Roxy odprla vrata se je tisti prah vsipal na njo in njene kokice."Watch this" je reko Liam jaz pa sem ga samo čudno pogledal.Takrat pa se je začela dret.Vau morem priznat da ma močne glasilke.Pol sta še mala dva od nekod prišla ona pa se je v angleščini začela dret da sta ji vničla kokice in jima jih dala v roke in rekla da naj zaj ona dva jeta pinky kokice.Liam nam je pojasnil da ko je na Tina in Luka jezna da se na njiju dere v angleščini.Ko je prišla nazaj v sobo je naredla kolo da se je vsaj malo toti prak stroso z nje."Sorry about that.What are we going to do now?"nas je vprašala."You are going to take a shower."ji je rekel Liam."yes daddy"mu je rekla z otročjim glasom.Medtem ko se je ona tuširala smo mi tuhtali kaj bi lahko delali."Lahko bi se šli resnica ali izziv."je predlagal Lou."Jaz se z njo ne grem ker davle prekrute izzive.Proti njenim izzivom so Loujevi nič."je rekel Liam "Te pa bomo vidli njene izzive.Ti Liam pa se je greš polek pa izberi resnico."je zaj reko Lou takrat pa so se vrata odprla in ven je stopla Roxy samo v spodnjem perilu.Liamu je rekla "Liam remember this?"obrnila se je in na riti ji je pisalo kiss my ass."Yeah.When Justin and I were in Slovenija she was wearing this underwear and when she turn around Justin actually kissed her ass.When she asked him why he said because it was written.He can be even more crazy and childish than her."nam je pojasnil Liam."Which Justin are you talking about?"je vprašo Niall."Justin Bieber he's our cousin."je rekla Roxy "And I found out this now"se je razburjal Niall,ki btw obožuje Justina."Ok,now we are going to play truth or dear."je naillovo razburjanje prekinil Lou.Vsedli smo se v krog in zraven dali prenosnik.Ker ona ni mogla vrteti je namesto nje Liam.Medtem ko se je flaša vrtela je Roxy rekla Liamu da ga Nika pozdravla in da bosta Nikino mamo skušali prepričati da bo Nika prišla v London z njo,če ne pa jo bo ugrabla.Flaša se je med njenim "govorom" vstavla se na Louisu."What do you want"mu je rekla z evil nasmeškom na obrazu."Dare,beacuse Liam told us that you gave him some cruel challenges" "You still love carrots?"ga je vprašala"Yeah,why?" "Just beacuse you have to trow every single carrot in the house I don't care where it is throw in trash"mu je rekla z tistim evil nasmehom."you are kidding,right"ji je reko kot da ne verjame kaj mu je ravnokar rekla."Do you see me laughing?"ga je vprašala,Lou pa se je jezno vstal in šel po celi hiši pobirat korenčke in jih na koncu vrgel v smeti.Nazadnje se je vsedel nazaj v krog."I will get my revenge"je ji rekel z tistim -.- pogledom:"Yeah sure you are"mu je rekla in zavila z očmi.Lou je končno zavrtel flašo in vstavla se je na Roxy."What do you wish?"jo je vprašo z evil nasmehom zaj Lou."Dare ddd."mu je rekla kot da bi jo vprašo kolko je 2+2."Hm,let me think."se je delal,kot da razmišla,Lou."D you have a pool?"jo je vprašo"Yes and you gave me an idea.Can I jump from the roof in the pool for my dare?Please,plase,please"je rekla,Lou pa jo je nekaj časa gledal protem pa rekel:"Ok,but you have to take lap top with you so we can see it"."Ok I just have to put on my swimsuit"Poiskala je svoje kopalke in odšla v kopalnico.Po parih sekundah je že bla nazaj."odšli smo" do bazena ona pa na streho.Skočla je na glavo in po kakih desetih sekundah priplavala na površje,se dvgnila in začela po celi terasi laufat in se dret That was awesome.Mi pa smo se ji samo smejali.Ko se je pomirla je naredla salto nazaj v bazen.Malo se je še kopala pol pa je odšla z nami vret v sobo,kjer je prenosnik odložla na mizo stopla kakih 10 metrov vstran od mize in stresla z glavo tako,da je verjetno vse okoli nje blo mokro.Čisto smo pozabli na igro resnice ali izziva.Ker je pri nas blo že ob enih ponoči,pri njih pa celo ob dveh ponoči,ker so v Sloveniji eno uro pred Londonom,je Roxy rekla da gre spat.Poslovili smo se in se zmenli za jutri,da se bomo spet zabavali,pa čeprav prek računalnika.Ko je Liam zaprl prenosnik je rekel da jo mata z Justinom najrajši,ko spi ker je takrat tiho in ne dela norij in ju ne izziva z glupimi izjavami.Ker smo bili tudi mi utrujeni od smejanja in Roxyjinih norčij smo se tudi mi odpravili spat.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Hope you like it
Aja pa tolko btw ko so fantje sami se pogovarjajo v angleščini pisala pa bom v slovenščini
04. november 2012
Next
04. november 2012
res se opravičujem da tak dolgo ni blo nexta ker sem mela prepoved računalnika -.-
Mogoče bo next jutri al pa v sredo
19. november 2012
next
19. november 2012
sori ker spet ni blo nexta pa ga še nebo en lep čas ker dokler ne dobim fiziko 4 nimam dostopa do računalnika.Pa še my evil little person je šla v London in jo pogrešam .FYI my evil little person je moja naj frendica.Ko pa pridem do računalnika pa dobite en vlki next ker ga že pišem samo na list.Pa še enkrat se opravičujem
03. december 2012
nextiiiiiiii
nova brauka
16. december 2012
u90468
u90468
next
am..ka bi blo možno da bi use u slovenščini pisala
17. december 2012
Hvala vsem ke berete danes al pa jutri dobite next!!!
09. januar 2013
Nexta nebo,ker se mi je vse zbrisalo
10. januar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg