Forum
Heej.. To je moj prva zgodba, zato upam da vam bo všeč… Noo skratka pa bom kr začela..

Kooončno je prišel dan ko sem dopolnila svoj 16. Rojstni dan.

Seveda sem imela zabavo za rojstni dan. Praznovala sem ga z vsemi mojimi prijateljicami in mojim nadležnim mlajšim bratom! Ime mu je Luka in je tako nadležen da me mora spremljati na vsakem koraku, kot kakšen žužek je, ki se prisesa na tebe in da ne moraš odstranit!

Imam pa še enega brata Žigata, ki pa je kar 8 let starejši od mene in živi v Londonu. Ne slišiva se pogosto niti piše mi ne. Prav pogrešam ga,nekako se mi zdi da je pozabil na mene.! Včasih sva bila tako povezana. Danes je minil že skoraj ves da in me ni niti še poklical in mi voščil za rojstni dan! Zabave je bilo konec od 10 zvečer. Sesedla sem se na posteljo in razmišljala o Žigatu. Na vrata je potrkal moj mlajši brat in mi voščil za rojstni dan ter mi rekel da me nekdo kliče. Stekla sem do telefona im mislila da je klicala moja prijateljica, ker je pri meni pozabila jakno ampak zaslišala sem moški glas. Glas, ki sem ga pogrešala že nekaj časa. Bil je Žiga! Končno si se spolnil name sem mu najprej rekla preden je on sploh prišel do besede. Ampak potem mi je kmalu razložil da je imel nekakšne probleme in me ni uspel poklicati ter se mi opravičil in povabil me je v London. Kar sesedla sem se ko sem slišala da me vabi čez 1 teden v London in to kar za 2 meseca!! Takoj sem mu potrdila da pridem ampak problem je bil drugje. Moja starša še vedno mislita da sem punčka stara 5 let, ampak to že dolgo več ne!. Nekako mi ju je uspelo prepričati in čez 1 teden sem že sedela na letalu za London in bila v sanjah da bom naslednja 2 meseca poletja preživela v mojem sanjskem mestu. Ker je bil moj brat v službi sem mu zagotovila da bom prišla s taksijem. Na letališču sem čakala da dobim svojo potovalko. Približal se mi je nek človek ki je bil zelo čuden. Na glavi je imel kapo nato pa še kapuco čez. Imel je sončna očala okrog vrata pa je imel šal, pa čeprav je bilo zunaj 30 stopinj. Kar groza me je spreletela in še kar približeval se mi je. K sreči sem zagledala svojo potovalko jo pobrala in odhitela ven, da si najdem taxi. Spet se mi je približal tisti tip. Stal je čisto zraven mene in čakal na taxi. Ker pa je bil prost samo še eden sem si mislila jao dobro se mi je začel prvi dan v Londonu. Nakar me je neznanec ogovoril.

Uglaunem upam da je ok
25. februar 2014
Neext
25. februar 2014
»Oprosti da te motim, pravzaprav vem da niti slučajno nebi rada govorila z mano, ampak si lahko prosim deliva taksi? Nujno ga potrebujem. Vem da sem zate neznanec ampak res je nujno. Prosim te.« Bila sem v šoku. Nisem vedela kaj naj mu rečem, ampak nekako je bil prijazen zato sem seveda rekla da. »Najlepša hvala! In ne skrbi jaz bom plačal taxi.!« mi je odgovoril. Jaz pa sem samo prikimala in se usedla. Držala sem se za sebe in komaj čakala da sem prišla pred stavbo mojega brata, kjer me je že čakala njegova punca, ki sem jo mimogrede prvič videla zato se mi ni niti sanjalo kakšna je! Ko sem le prišla pred stavbo sem se hitro ''razpakirala'' in odšla v Žigatovo stanovanje, kjer me je že čakala Maya.

Bila je prijazna, lepo me je pozdravila in mi razkazala stanovanje in mojo sobo. Nastanila sem se v sobi in si v omaro zložila stvari. Nakar je zazvonil moj telefon bila sem začudena kdo me kliče. Bila je skrita številka, zato se sploh nisem oglašala ampak telefon je kar naprej zvonil in zvonil, zato sem dvignila in že ko sem hotela spregovoriti se je oglasil tisti moški iz taxia! »Oprosti spet sem jaz, tip iz taxia! Em kličem te zato ker si v njem pozabila torbico« Bila sem presenečena da me je poklical. »Kaj res? Nisem še opazila!« »Ja res. Če želiš se lahko dobiva na kavi da ti jo vrnem ali pa ti jo pripeljem domov?« Bila sem v dvomih. Nisem ga niti poznala in zdaj me vabi na kavo » Poglej vem da me ne poznaš in po vsem tem kako si me videla kakšen sem bil haha verjamem da tudi jaz nebi šel z nekom na kavo ampak prosim zaupaj mi!« »Dobro naj bo. Kje pa se dobiva.? Veš nova sem tukaj zato Londona ne poznam kaj dosti!« Povedal mi je naslov restavracije in tam naj bi se dobila naslednji dan saj danes nisem uspela ker sem se posvetila Žigatu.

In zaradi enourne razlike sem šla tudi prej spat. Naslednji dan pa sem odšla do restavracije, kjer naj bi se dobila s tistim tipom. Pred njo pa je bilo mnogo fotografov. Zdelo se mi je zelo čudno vse skupaj, ko pa sem stopila noter pa me je natakar takoj ogovoril » Gospa, gospod vas že čaka« Bila sem v šoku. Ko pa sem zagledala kam me pelje pa mi je zaostalo srce. Za mizo je sedel Niall Horan! »Takoj se vama posvetim« je rekel natakar jaz pa sem samo strmela v Nialla in iz mene ni izšla niti ena beseda. Niti ga nisem bila zmožna pozdravit.
25. februar 2014
Awww *-* Neeext
25. februar 2014
next
26. februar 2014
Next+nova bralka
26. februar 2014
»Pozdravljena Ella« se mi je nasmehnil. »Prosim sedi« usedla sem se in prišel je natakar. Niall je naročil coca-colo jaz pa samo navadno ustekleničeno vodo. »Najprej se ti moram zahval…« je začel pogovor a moja butasta usta so se odprla med njegovim govorom »Ti..? Ti si…?« samo to sem bila zmožna povedati pa čeprav sem v njega strmela že skoraj 5 minut. »Ja jaz sem« Se mi je nasmehnil s svojim čarobnim nasmehom.

» Oprosti da sem tako začudena, ampak ne dogaja se mi vsak dan da se peljem v taxiju z najlepšim moškim na svetu, kaj šele da sem z njim na pijači.« kar nisem mogla vrjeti da sem se razgovorila. Niall pa me je še vedno gledal s svojim popolnim nasmehom. »Razumem haha« med tem časom nama je natakar prinesel kar sva naročila. »Aja tukaj imaš torbico« ter mi jo je podal. »Najlepša hvala in ja hvala ti ker si plačal taxi« »Ni zakaj to je še najmanj kar sem lahko storil zate.« malo sva še pogovarjala zakaj sem tukaj in tako dalje nato pa sva se poslovila. Niall mi je tudi dal svojo telefonsko številko in mi rekel da mi zaupa da je ne bom predala komi drugemu. Ponudil mi je tudi prevoz do doma a sem ga zavrnila saj če bi naju novinarji videli skupaj bi bil moj 2 dan v Londonu pravi pekel. Ko sem končno prišla v stanovanje sem se zazrla skozi okno in razmišljala o današnjem dogodku. In kaj kmalu sem prejela sms. Bil je Niall »Pozabil sem ti povedati da si čudovita« začela sem noreti po stanovanju (a k sreči sem bila sama). Skakala sem od veselja kajti moj sanjski fant mi je pravkar povedal da sem čudovitaa! Na sms nisem takoj odpisala, da nebi mislil da ves čas visim na telefonu a čez 1 uro sem mu napisala » Tudi ti nisi bil slab «
In takoj sem dobila nazaj » Me veseli. Upam da se še kdaj vidiva, kajti ne morem pozabiti tvojih čudovitih zeleno-modrih oči« bila sem presenečena da je opazil barvo mojih oči kajti vsak mi reče da imam zelene ali pa modre oči. »Tudi jaz upam« sem mu odpisala. Ko je moj brat končno prišel domov sva odšla v kitajsko restavracijo na kosilo. Lepo je bilo končno imeti mojega brata samo zase, pa čeprav Maya ni tako slaba vseeno ni enako. Nakar ko sva prišla iz restavracije so naju zasuli novinarji…

1. Zakaj se je to zgodilo in kaj se še bo?
26. februar 2014
nevem ziher zarad nialla in nevem.
+neext
26. februar 2014
u69203
u69203
Verjetno zaradi Nialla in nwm
Neeeeeext
+ nova bralka
26. februar 2014
nova bralka
vrjetn se je to zgodil kr so bla skupi v restavraciji pa kr so jih novinarji vidl
pomoje bojo zdej uprašal zaka sta bla skupi pa to
no važn pa je da bota na konc niall pa ella skupi
omg i can't wait
ful fajna zgodbica pa komi čakam nadaljevanje
NEXT čim prej (ko boš pač lahka)
26. februar 2014
Žiga me je hitro zagrabil in me objel, da bi me skril pred nadležnimi fotografi. V tistem trenutku nisem vedela ali so novinarji tukaj zaradi mene in Nialla ali zaradi Žigata, kajti Žiga je v Angliji znan kot nogometaš. Žiga mi je rekel samo naj se sklonim dol in da bo v hipu konec. Bilo je grozno. Vsi so rinili vame in spraševali to in ono nakar se iz ozadja zasliši » Ni to ona, ki je bila danes z Niallom Horanom?« in takrat so fotografi ponoreli. Končno je bilo vsega konec in z Žigatom sva že bila v avtu. Med vožnjo me je zasliševal kaj se dogaja z Niallom in seveda sem mu do podrobnosti morala opisati kaj se je dogajalo. Nekako je razumel ampak jasno mi je dal vedeti da ne želi da bi se družila z njim. Ko pa sem ga vprašala zakaj pa mi je odgovoril » ker mu ne zaupam!« »In kaj bi to pomenilo da mu ne zaupaš?« sem ga vprašala, a dokler me ni odložil pred stanovanjem je bil tiho. Nato pa mi je samo rekel da ima trening in da bo Maya poskrbela da se bova zabavali in tudi je. Imele sva dekliški popoldan. Ko pa se je Žiga vrnil, se mi je prišel opravičit za vse kar se je dopoldan dogajalo. »Ella moraš me razumeti da sem tvoj starejši brat in me skrbi zate.« mi je rekel. » Žiga vem in ne morem ti povedati kako sem ti hvaležna za to, ampak dovolj sem stara da lahko skrbim zase!« sem mu potožila nazaj. »Vem oprosti, ampak če ti stre srce naj se me pazi.!« » Počasii haha saj se med nama nič ne dogaja!« sem mu rekla, a nekako ni bil prepričan v moje besede. Ko pa sem šla zvečer v toplo posteljo in ko sem skozi okno opazovala nočno nebo so mi misli bežale k Niallu in njegovemu lepemu sporočilu. Nisem vedela ali mu naj pošljem sporočilo za lahko noč ali ne, da ne bom videti vsiljiva. Ampak misel na njega me je premagala in sem mu vendarle poslala….

Bila sem kot v sedmih nebesih. Ampak že v naprej sem vedela da se nama z Niallom ne obeta nobena prihodnost, saj sva si čisto različna. On spada v svet slavnih jaz pa v svet navadnih smrtnikov. Ampak rekla sem si če sem že v Londonu pa lahko izkoristim nekaj za poletno romanco. Zato sem kamlu zaspala v mislih na Nialla.
Next?
27. februar 2014
next!!!
27. februar 2014
Nexxxt :$
27. februar 2014
joj upam da bota niall pa ella kmal skupi
pa da to ne bo sam summer love
NNNEEEXXXTTT pa hitr
27. februar 2014
u159930
u159930
neeeeeeeeeext
+ nova bralka
28. februar 2014
next
28. februar 2014
Naslednje jutro sem se preko skypa pogovarjala z mojimi starši in mlajšim bratom, da sem jim povedala da sem še vedno živa in da se imam super. V stanovanju sem bila sama, Žiga je bil na treningu, Maya pa v službi zato sem si privoščila malo daljši spanec, ampak kmalu me je premagala lakota, zato sem odkorakala do hladilnika in si pripravila nekaj za pod zob.

Ko sem se najedla in pospravila za sabo sem se usedla na okensko polico in odprla okno. Opazovala sem promet. In poslušala pesem http://www.youtube.com/watch?v=I2cBuoME04E . Zopet so mi misli uhajale k Niallu. Podoživljala sem kako me je gledal s svojimi čarobnimi očmi in kako me je potem objel in kako je dišal. Spet druge misli so mi uhajale k njegovim sms sporočilom. Zopet so mi misli uhajale k Niallu. Podoživljala sem kako me je gledal s svojimi čarobnimi očmi in kako me je potem objel in kako je dišal. Spet druge misli so mi uhajale k njegovim sms sporočilom. Ker mi je bilo dolgčas sem vklopila TV in ravno so bila poročila. Novinar je govoril o prometni nesreči, ki se je zgodila ampak nisem poslušala zakaj se je zgodila dokler nisem zaslišala imena Žiga Damjan zastalo mi je srce, pred očmi se mi je stemnilo in skozi mene se je pretakala zima. Hitro sem stekla do telefona in poklicala Mayo. Ampak ni se mi oglasila. Ko sem novinarja slišala v kateri bolnišnici je sem hitro poklicala taxi in se odpravila tja. Večkrat sem še poskušala poklicati Mayo ampak zaman. Ko pa sem prišla pred bolnišnico pa sem jo videla ko je tekla proti vhodu. Plačala sem taxistu in hitro stekla za njo. Videla sem da se je pogovarjala z zdravnikom in jokala. Stekla sem do nje in jo objela. »Kaj je narobe z njim Maya?« Sem jo v solzah vprašala. »Je hudo?« »Ella nevem kako je z njim. Zdravnik mi je rekel da ga operirajo in trenutno ne ve ničesar!« Mi je odgovorila. » Maya jaz ga ne smem izgubiti sploh pa ne zdaj ko sem ga ravno pridobila nazaj!« bila sem pesimistična in še kar nisem hotela vrjeti da se to res dogaja! » Ella poslušaj me! NE BOVA GA IZGUBILI!« Mi je zabičala in me gledala v oči. » On je pravi borec in boril se bo!« upala sem samo da to drži in po 4 urnem čakanju je končno prišel zdravnik in nama povedal da….
28. februar 2014
next
28. februar 2014
next!!!
28. februar 2014
joj no a nisi mogla nadaljevat no ???
ubila me boš
naj prežvi
prosim prosim prosim prosim (puppy eyes)
ne sme umret no
js bom jokala
NEXT HITR NUJNO
28. februar 2014
Next
28. februar 2014
next
28. februar 2014
Nexxxxt!
28. februar 2014
»Zelo mi je žal da vama moram to povedati ampak morate vedeti da smo storili vse kar je bilo v naši moči« Ustavilo se mi je srce, pred očmi se mi je stemnilo in začelo se mi je vrteti. Padla sem v obupen jok. Začela sem kričati »Neeeeeeeeeee, zakaj onnnnnn!« nato pa se mi je dokončno stemnilo pred očmi in naslednje kar vem je da sem se zbudila v postelji in ob meni je bila Maya. Pogledala sem jo uprašala » Reci prosim da so to samo sanje!!« Maya me je pogledala » Žal ti ne morem to potrditi. Prosim umiri se!« » Kako naj se pomirim če pa je Žiga…« » Ella zdravnik je hotel povedati da je Žiga v umetni komi zaradi poškodbe možganov in ne da ni več med nami! Žiga se bori za naju! Sem ti povedala da je pravi borec!« Po licu so mi pritekle solze sreče in na obrazu se mi je prikradel majhen nasmeh. Vem da je to neprimerno ampak bila sem presrečna. »Kako pa si ti? Si uredu?« me je uprašala! » Zdaj sem bolje.« razložila mi je tudi kako se je nesreča zgodila in da bo Žiga v komi še najmanj 2 dni nato pa ga bodo začeli zbujati. Ima pa tudi zlomljeno desno nogo. Zdravnik mi je predpisal počitek ampak čez noč sem morala biti tudi na opazovanju. Ko sem se zjutraj zbudila je ob meni sedel Niall. »Hej, kaj pa ti tukaj?« sem se mu rahlo nasmehnila. »Oprosti Ella, takoj ko sem zvedel kaj se je zgodilo se prišel sem! Res mi je žal za vse skupaj.!« mi je potožil. » Hvala da si prišel. Kako dolgo pa si že tukaj?« »Nevem. 4 ure, mogoče tudi več?« Bila sem vesela da je prišel, saj je on edini, ki ga poznam v tem velikem mestu poleg Žigata in Maye. Kmalu po vsem tem me je pregledal zdravnik in mi dovolil da lahko grem domov. Ampak seveda sem ostala skupaj z Mayo , Niall pa je bil ves čas ob mano. »Maya tako kot si rekla Žiga se bori za naju vse bo dobro, samo močna moraš biti!« Sem ji rekla, ker sem videla da še komaj zadržuje solze. Ker pa nama zdravniki niso povedali nič sem imela dovolj in odšla do zdravika ter ga povprašala. povedal mi je da ga bodo začeli zbujati, ker se odlično odziva na zdravljenje. Zbujanje je trajalo 3 dni in Z Mayo sva bili izmenično prisotni v bolnici, da sva se lahko vsaj malo naspali. Ob meni je bil ves čas Niall, spodbujal me je z besedami in me poskušal nasmejati. Kmalu pa je prišel dan ko se je žiga zbudil. »Hej korenjak« to je bila moja prva beseda, ki sem mu jo rekla. » Kako si?« Pa ga je vprašala Maya, ki ni mogla skrivati solze sreče ko ga je zagledala. » Moram priznati da sem zaspan, ampak vidve pa sta videti grozno! Sta res mislili da se me bosta tako nahitro znebili?« se je pošalil Žiga. » Vidim da ti res ni hudo, še vedno imaš patetičen smisel za humor« Sem mu potožila in ga objela. Ker pa ni dobro da se preveč napreza sva ga morali kmalu zapustiti ampak tokrat z velikim olajšanjem. Maya je odšla domov, da se vsaj malo naspi jaz pa sem se odšla zahvalit Niallu za vso podporo, ki mi jo je dajal te dni! » Niall res ne morem povedati koliko sem ti hvaležna za vse kar si storil za mene!« »Ne rabiš se mi zahvaljevat, smo da se je dobro izteklo!« pobožal me je po laseh. » Upam da ti bom lahko vrnila za vse kar si storil zame!« sem mu rekla » Pravzaprav… počaščen bi bil če bi šla na sprehod ali pa na večerjo ko boš imela čas seveda.« Se mi je nasmehnil. » Nisem ravno strokovnjak z besedami ampak bom povedal kar naravnost. Že odkar sem te srečal te občudujem in res si mi zelo všeč.!« ostala sem brez besed. »Kaj praviš si za?« » Niall mislim da….«
1. kaj mu bo odgovorila?
2. Next?
28. februar 2014
u159930
u159930
Neeeeeeeext
28. februar 2014
u164895
u164895
Neeeeeeext
+ nova bralka ❤
28. februar 2014
u151962
u151962
http://www.igre123.com/forum/tema/outcasts-last-hope-[...fantasy...]/68564/1
Sorry, ker oglašujem, bila bi zelo hvaležna, če bi mal pogledal mojo zgodbico.
You might like...you might also not.
28. februar 2014
next!!!
28. februar 2014
itak da bo rekla da no
mislim halooo?!?!? to je niall horan
ne mere rečit ne
no js bi zihr rekla ja
če pa ona ne bo ji pa res ni pomoči
pa js sm tam misla da je žiga res umrl
js bi se kmal jokat začela in pol je bil sam u komi
perfekcija pa hitr napiš nov del