Forum
Haay.

Jaaz:

http://img.listal.com/image/676201/600full-selena-gomez.jpg

BFF:

http://img2.timeinc.net/people/i/2008/database/taylormomsen/taylor_momsen300.jpg

Moja simpatija:

http://wiwibloggs.com/wp-content/uploads/2011/03/eric-saade-melodifestivalen.jpg

Najprej da se predstavim. Jaz sem Tina. Čez kakih 24 ur (1 dan) bom vstopila v gimnazijo. Zelo rada imam konje. Imam tudi svojega. Sliko dobite kasneje.
Moja najbolša prijateljica se imenuje Saraah.
Moja simpatija pa Eric.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
1. POGLAVJE
>Drriiiiin!< Joj, kako je tečna ta budilka. En dan bo zvonila u smeteh nekemu mačku, ki lenari po cele dni. Grrr.! Poleg tega da sem bila jezna že zjutraj me je veselila gimnazija, saj bom spoznala nove frende. Po zajtrku in vsem skupaj sem odšla peš v šolo, ki je bila oddaljena 200m od mojega doma. Pred šolskimi vrati so me že čakale sošolke, ki sem jih poznala. Najbolj sem se pa veselila svoje BFF Saraah s katero smo bile že v OŠ skupaj. Ko smo vstopile se je pred nami vsulo nešteto neznanih obrazov. Nisem jih poznala. Skupaj s Sarah in drugimi smo odšle v učilnico, kjer so nas čakali učitelji in sošolci. Ko sem vse mojo sošolce prešinila z obrazom...mi je zastal dih. OMG!.....NEXT? (3)

Kaj NEXTAM? :)

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

16. avgust 2011

Jaaz.

Saraah. BFF

Eric.
16. avgust 2011
neeeeeeext ;D
16. avgust 2011
next
16. avgust 2011
next
16. avgust 2011
u56441
u56441
Neext, k fuŁ dobr pišeš.!!
16. avgust 2011
Next
16. avgust 2011
next!! sorry k delam reklamo!!! a bi ktera prebrala mojo zgodbo : http://www.igre123.com/forum/tema/love-story/21964/
heh aja ful dobro pišeš!!!
16. avgust 2011
Ta tip je hud.! Totalno! Pa še moj sošolce je. Yeees! Komaj čakam da se spoznamo. Ko sem ga gledala in premišljevala je kar naenkrat pomižnik, mislm da meni in takoj zatem pristopil do mene. Pogovor: (j-jaz, e-eric)
E: Živjo, sm Eric. P ti.?
J: T--i--n--a (sem nekako spravila iz sebe)
E: No na videz izgledaš lepo in prijazno se vidiva še kaj.
J: Hvala, ja seveda.
Eric je odšel. Mislim da sm na oblakih. Najčepši fant kar sem jih kdaj videla je prišel do mene in me je pozdravil!
Vse sem takoj povedala moji prijateljici Sarah samo da je ona namesto veselja pokazala žalost. Obrnila se je stran in odkorakala. Nisem vedela kaj sem ji naredila! Med poukom me niti pogledala ni. Tudi jaz sem sedaj postala žalostna ker nisem vedela kaj sem ji naredila. Mojo žalost je zapazil tudi Eric. Po 4 končani uri sem Saraah ustavila in.. Pogovor. (j-jaz, s-sarah)
j: Saraa, kaj sem naredila? zakaj si skregana z mano? kaj je narobe?
s: Meni je tudi všeč. Ti si lepša in prej ga boš dobila kot jaz. ( odkorakala je stran)
j: Kdo ji je ušeč? (sem postala zamišljena)
Nato sem ugostovila da gre za erica. Kar nenadoma je do mene...................NEXT? (3, 4 ali več )
16. avgust 2011
u39401
u39401
nextii :Đ
16. avgust 2011
next
16. avgust 2011
u57765
u57765
Neext.
16. avgust 2011
4. next
17. avgust 2011
u10862
u10862
next!
17. avgust 2011
pristopil ravno on! Ljubezen mojega življenja, Eric.!
POGOVOR: j-jaz, e-eric
e-žiujo! zakaj si pa tako žalostna?
j-ah, nič nič ni.
e- nekaj je sigurno narobe. powej mi!
j-moj bff sarah se je skregala z mano samo zaradi nekega fanta v katerega smo obe zajubljene.
e-in kateri je to?
j-mah en.
e-aah...uredu. potem pa... (dal mi je listek v roko) čaw
j-čaw
Takoj zatem sem odprla listek v katerem je pisalo: pridi ju3 ob 12.00h na travnik zraun supermarketa. Uredu, sem si mislila. Mogoče mi ima kaj za povedat. Saj res pozabila sem. Tudi mojega konjička Dimija bom morala ju3 peljati na ježo. No pa bom prišla s konjem. Zanimvo.!
Moj konj: PODOBEN JE TEMU! UBISTVU ENAK

Naslednji dan sem začela z prpravo že ob 11.00h. Oblekla sem se bolj jahalno, in opremila konja. Odpravila sva se. Do tam sem imela 15 min. Ko sem prispela...............NEXT?
17. avgust 2011
neeext =D
18. avgust 2011
next ^^
18. avgust 2011
u10862
u10862
next!!!!!!!
18. avgust 2011
neext
18. avgust 2011
Ko sem prispela sem videla njega. Ravno njega. Najlepšega človeka eveer. Kako je bil lepo oblečn. Waaw *__*.!! Pri jahala sem do njega. POzdravil me je in.. POGOVOR: (j-jaz, e-eric)
e-Živjo
j-Heej
e-a je tvoj konj?
j-jaa
e-ful je lep, no uglaun namen je bil neki druzga k pa da govorimo o konju
j- jaja okeej.
e-nwm kok naj ti powem sam k sem te prvič videl sem se nenadoma zaljubil
j- hvala enako.
eric mi je dal sporočilce na katerem je pisalo:

prebrala sem ga in zardela, ko me je nenadoma poljubil. waww. potem pa.... NEXT?
18. avgust 2011
u39401
u39401
19. avgust 2011
bom več napisala kr sm prej mau.
..me je vprašal če bi hodila z njim!? vsa presrečna sem mu rekla ja.. ampak rekla sem mu da morem žal domov ker morem poskrbet za konja. rekel je da gre z mano. jahala sva domov. one je sicer sedel za mano ker ni znal nič. samo držal se me je. ko sva prispela sem rekla da moram oprati konja.začela sem ga špricati (konja) s šlaufom ko pa mi ga je eric nenadoma spulil iz rok in začel menešpricat. jaz sem njega zalila z vedrom itd. bil je prekrasen dan, ko sva se zvečer vsedla pod drevo, opazovala konjička in se pogovarjal:
j-jaz, e-eric
POGOVOR
j-sedaj ko sva par in vse se bo s5 use razvedlo po šoli, in...saj ress!!!!!!!!!!!
e-kaj je? :?
j-moram iti, mislim da je konec med nama. sori čaw
ni me uspel niti pozdraviti ker sem prehitro odšla v hišo. v hiši sem zavrtela telefon in že se mi je javila Saarah. Nanjo sem čisto pozabila. j-jaz. s-sarah
POGOVOR:
j-živjo sarah
s-oj, kaj bi s5 rada.?
j-samo oprosti, danes me je eric vprašal če bi hodila z njim amapak sem ga zavrnila ker ker hočem zopet postati prijateljica od tebe.
s-kaj si res naredila to zame?
j-ja.. bila sem osamljena, kaj če mi fant ki ga nekoč več ne bo, prijatelji pa ostanejo za vedno
s-se zmenimo naslednji dan v šoli, ker zdaj moram iti. okeej?
j-ja ok seveda.
Preden sem odložila je že zazvonel telefon. Bil je eric. kako naj mu powem?
javila sem se.
POGOVOR (j-jaz, e-eric)
e-oj, kaj je bilo.zakaj ne želiš biti moja punca?
j-zaradi sarah. ona je tudi zaljubljena v tebe in se bi na smrt skregala če bi bila par. hočem imeti njo in tudi tebe, ampak ne gree.
e-sedaj razumem zakaj. tudi prav. čaw
j-čawč
Mislim da je konec, the end 4-ever. Najdel si bo drugo punco jaz pa bom to morala gledati.?! ....Čez nekaj časa sem zaspala. A zdelo se mi je koda noč traja 5 min. Že me je zbudila zoperna budilka. zamislila sem si, okeej s sarah je v redu sva bff s5, a eric. nič ne bo. oblekla sem se in odšla v šolo, kjeer sem pred vrati zagledala erica in saro ki.......NEXT? (3,4)
19. avgust 2011
u34748
u34748
next pa lohk napišeš u sporočil ko boš nextala!!
20. avgust 2011
u39401
u39401
20. avgust 2011
u10862
u10862
next!
20. avgust 2011
next
21. avgust 2011
se poljubljata... to je bila zame največja kazen! Ko sem Sari powedala da sem ga zavrnila je ona zgrabila priložnot. Sovražim jo. Jokajoče sem odšla domov, nisem mogla k pouku. Eric me je opazil in odrinil Saro stran in stekel z mano. Videl je da jokam.
POGOVOR:
e-nisem jo hotel poljubiti ampak bil sem obupan ko si me zavrnila!
j- misli si da ti vrjamm.. pojdi stran!
e- (še nekaj je govoril a jas sem stekla stran, dovolj ga imam! )
Ko je bilo konec šole je me Eric poklical najmanj 100x in poslal 100 sms-ou, a nisem odgovorila. Doma sem čepela in se jokala. POmislila sem. Zakaj bi se jokala zaradi nekega fanta kateri me ni vreden. Ju3 bo nov dan, nov začetek. Za erica se ne bom zmenila več. Poiskala si bom novo prijateljico in novega fanta.!¨
______NASLEDNJI DAN:
Budilkaa! Grrr-kako te sovražim. Danes sem se oblekla bolj sexy kot ponavadi. Kar naj eric gleda za mano. Konec je!
Prišla sem v razred ko sta sarah in eric pridrvela do mene. Eric me je pohvalil kako lepo sem oblečena, sara pa je hotela pojasniti ampak sem je odrinila proč. Eric Konec je! sem mu rekla.! in odšla proč. Sama sem se sprehodila po gimnaziji ko sem opazila da me že veš čas zaselduje nekdo iz 3.letnika. Bil je Taylor.
Slika:

Pa saj nemore biti res. Veliko lepših deklet je od mene on pa zaselduje ravno mene. Ah privide imam sem si rekla in odšla naprej, ko mi je nenadoma......NEXT?
22. avgust 2011
u10862
u10862
next!
24. avgust 2011
next
24. avgust 2011
stopil pred nos in rekel: Živjo jas sem Obi (Ožbej). jas sem ga najprej malo čudno gledala potem pa rekla: živjo, sm Tina! in se mu nasmehnila. Vprašal me je če bi po pouku na klopci za šolo sedela in se pogovarjala. Pritrdila sem. Med tem ko me je Obi poljubil na lica je prišel Eric.!( Haha..sem si mislila. Da ne boš mislil da si edini lep na tej šoli! ) Samo pogledala sem ga in odšla. Videla sem kak obraz je naredil. In potem me je eric zaseldoval še vse odmore do konca pouka ko sem odšla na klopico kjer me je čakal Obi. IZmuznila sem se ericu ker je bil on ta čas na wc-ju sicer ima pa še pouk. Neki dodatni krožek. POGOVOR ( j-jaz, o-obi)
j-ewo me. me kaj nujno potrebuješ?
o-ubistvu ne samo malo sem se hotel pogovorajt.
j-aha.. kaj veš kaj o tistem mojem sošolcu ericu.? s prijateljico sta v neki zvezi ali nekaj tekega ker sem ju videla da se poljubljata.
o-mja.. on in jaz sva bila učasih BF. samo konc je bilo tega ko je v 9.r začel zasedovati vse punce od prve do zadnje. Najprej je hodil z najlepšo punco in ko sta šla narazen je poiskusil še z drugim. Če je pa njegova prva punca našla drugega fanta je znorel in ji naredil neke pasti s kateri je pustila fanta. Grozno je!
j- o šit. ti lahko nekaj zaupam ampk obljubi da ne boš nobenemu izdal!?
o-ne ne bom... kaj pa je?
j-mene je tudi vprašal če bi hodila z njim ampak nisem.. samo ko je danes videl da se pog. s tabo me je začel zasledovati!
o- ojej! sepravi ne boš mogla hoditi z mano (nasmehnil se je)??
j-haha.. kaj je bilo to vprašanje ali ....
o-vprašanje vprašanje je nahitro odgovoril!
j- odgovor je.............
NEXT (4,5)
25. avgust 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg