Forum
u177994
u177994
Moj superduper ime je Rebecca, in to je moja cisto nova zgodba.<3

Živim z mami in dvema bratoma Mikom in Harryem. Oce mi je umrl ko sm imela 5 let. Z njegovo smrtjo sm se težko sprijaznila vcasih se pomislim nanj in da mi ni hudo si mislim : Življenje je življenje vsakomu kdaj spodleti pa mora vseeno naprej + itak nism edina ki mi je oce umrl si mislim. Ponavadi me Mike ze navse zgodaj zbudi za solo in jaz vstanem a danes je bi zelo tezek dan zunaj ni sijalo sonce ampak padal dež. Ko se uredim odpeljem mene in brata v solo z mojo staro kripo(avto)
ko prispem se mi vsak dan vsi smejijo im mi govorijo ce nimam za nov avto. Vse to me ze spravlja v jok vem da zaupam lahko le moji najbolsi prijatelici Arianni, prijatelici sva ze od prvega razreda. Ko zjutraj v joku pridem do nje me ona razveseli z novico da novi fant pride na solo in to v nas razred........

...Kaj se bo potem zgodilo ?
next in zvete..<33
07. januar 2015
Next
07. januar 2015
next
08. januar 2015
next
08. januar 2015
Biu ji bo ušeč in se zaljubila vanj, drugi pa ji bodo zavidai in tut njena najboljša prijateljica bo ljubosumna na njo...nwm samo zdi se mi, kaj se bo zgodlo. <3
ja itaq next! ful dobr začetek.
09. januar 2015
u177994
u177994
next--->

Ko prideva v razred je ON ze tam jas pa sm vsa razmrščena in crna pod ocmi ker sem jokala a njemu to ocitno ni pomembno saj je med usemi v razredu opazil mene*-*
Stopil je do mene in me vprasal ce je moj sedež prost?
Stol je bil seveda prost saj me je ucitelica presedla v zadnjo klop ker sem veliko klepetala z mojo bestico arianno. Ko se je pouk zacel sm bulila v knigo in nic nism poslusala iz nenada mi ON poslje listek gor je pisal: MOJE IME JE NICK TI PA SI ? + RES SI LUSNA...Ko sem to prebrala sem se zacudila saj danes res ni bil moj dan bila sm razmrsena in maskaro sm imela po celem obrazu-.-
A sm mu le odpisala..

next ?
09. januar 2015
next
09. januar 2015
jap next! <3 vedla, sem da bo en zaljubu *w*
+ pa dajem ti predlog: zgodbo moraš pisati tak, da je čimbolj napeto in piši daljše nexte prosim! to ni nič slabega, sam nasvet
09. januar 2015
u177994
u177994
ok res se mi mudi zato je kratk + hwala
09. januar 2015
next
09. januar 2015
Next takoj
09. januar 2015
u177994
u177994
neext-->

A sm mu le odpisala jas sem Rebecca in ti me ne zanimaš..Saj sem vedela da če mu bom napisala da je lep in da bi rada bila znjim se bo moja edina prijatelica skregala zmano.
Vrgla sm mu listek in ta ga je ves radoveden pogledal ko je prebral me je ves užaljen pogleda res se mi je smilu tudi zelo mi je biu usec zazvonilo je konec pouka in Nick je prvi odsel iz razreda seveda je Arianna opazila da mi je vrgel listek zato je pritekla do mene in me vprasala kaj je pisalo na listku rekla sem da je pisalo da mu je ime NICK in da ga zanima kako nama je ime..Veeem zlagala sem se ji samo sem se mogla ker vem da je on njej tud zelo usec. Ravno ko sva hoteli stopiti iz razreda me je ucitel poklical k sebi jas sem vsa prestrasena prisla do njega...

ni mogu bit dalsi neeext sorii<33
10. januar 2015
next
10. januar 2015
Okš next! <3
10. januar 2015
Next takoj
10. januar 2015
Next
10. januar 2015
next ;*
10. januar 2015