Forum
Živijo,pliss preberi si to zgodbo.
Sem Maya in sem stara 18.Hodim na fkulteto za novinarstvo.Rada potujem po svetu in iščem novice.Danes nisem mogla spati.Saj je podelilni dan in izvedeli bomo gdo je vse naredil fakulteto.Za to priložnost sva z mamo kupili parfum in prečudovito modro obleko z bleščečimi roza biseri.Ko smo se vsi zbrali je ravnateljica začla govoriti.Joj nestrpna sem.No rekla je:Lep pozdrav,za nekatere je to moj zadni a za nekatere še prvi pozdrav.Čudovito ste se odrezali samo eden je ostal na fakulteti.Sedaj pa na oder vabim razred a.Uf to še nismo mi in je nekaj omenila,da je samo eden ostal ojoj,kaj če sem to jas.Učenci so prišli na oder in njihov učitelj je začel brati.V a-ju ni nihče ostal.sedaj pa vabim b,je rekla ravnateljica.Dobro,ker mi smo c.Spet je bilo enako nihče ni ostal.Jej sedaj je 99% možnosti,da jas izpadem.Ravnateljica je reklaedaj pa še c.Stopili smo na oder in učitel je rekel:Čestitam vsem za lep uspeh,sedaj pa tiste,ki pokličem dvignite roko,naprej boste šli:
(pa je začel)
Lussy Stone
Jack Timberlak
Thomas Masatley
Miranda Jackson
Melissa Higtown
Sarah Lishic
(oov samo še jas in lukas sva ostala)
in
Maya Lohan
Jupi uspelo mi je ne morem verjeti lastnim ušesom.Zakričala sem USPELO MI JE !!!
01. maj 2013
ups namesto smeška sem mislila s sory
01. maj 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg