Forum
u72261
u72261
To je moja druga zgodba in upam, da jo boste bral in, da vam bo všeč :} Ni resnična, vendar bodo tudi kakšni dogodi iz resničnosti;} Zdej pa vam želim samo še užitek ob branju...
*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_**_*_*_*_*

1. POGLAVJE
"Driing! Driing! Driing!" obb petih zjutraj tuli moja budilka. Ozrem se po sobi in ne zagledam tresoče budilke, ampak mojega prokletega bratca! Prisolim mu klofuto in rečem naj se "odpelje" iz moje sobe. Vržem se nazaj na posteljo ter dam glavo pod poušter.

Ko zaspim nazaj pa spet: "Driing! Driing! Driing!" dvignem se in že začnem: "Josh ven iz moj..." tokrat res zagledam svojo sovražnico-BUDILKO!
Ja tako je kot vsaka 13-letnica po imenu Ann Bella Cooper, ki živi v Londonu in obiskuje osnovno šolo Bumm-Tower tudi jaz naravnost sovražim svojo budilko. Problem pa je, da je moja tako glasna, da mi v glavi odmeva na tisoče teh prekletih predmetov.

Odvlečem se do svoje garderobe iz katere privlečem kratke hlače, preposto majico in malo manj opazno torbico. Popolno si rečem in si to tudi oblečem. Torej odpravim se še do bližnje kavarne kjer vzamem svoje najljubše-capuccino.

Brskam po telefonu in iščem pametne glasbe, ko dobim SMS...
TO BE CONTINUED...

Next♥?!

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

14. januar 2012
Neext fuul mi je všeč!!
14. januar 2012
neeeeeeext:3
lahko obveščaš?:*
14. januar 2012
u72261
u72261
Ja itaq {mal sem pozabljiva ampak bo šlo }
14. januar 2012
u69389
u69389
next!!
20. januar 2012
u64528
u64528
nexti pa obvešči!!!!plisss
20. januar 2012
u72261
u72261
Ta NEXT je za čσкσgιяℓ :3, ker je prva napisala NEXT!
*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*

SMS ni bil nič posebnega kot ponavadi mi je moja najboljša prijateljica Kimberly odgovorila na SMS, ki sem ji ga poslala že pred "davnimi časi". To, da mi Kimberly{Kim} ni odgovarjala na SMS-je pravočasno je bilo edino kar mi pr njej ni bilo všeč.

Med branjem dolgočasnega SMS-ja sem opazila, da imam do začetka pouka le še 4min zato semhitro stekla. Med tekanjem sem ze zaletela v nekega fanta. Predstavil se je kot Alex. Opravičila sem se mu, ker sem se zaletela vanj, on pa je rekel: "Jaz sem kriv, oprosti, se ti lahko oddolžim s pijačo?" Alex mi je postajal všeč, mislim, da sem se počasi zaljubljala vanj.
http://data.whicdn.com/images/12229748/boy-cute-guy-hot-man-Favim.com-111239_large.jpg
Zasanjala sem nato pa sem se hitro zjasnila, ko sem videla koliko je ura rekla sem: "Z veseljem, danes ob 14.30!" Stekla sem naprej in ni mi bilo mar, da bom zamudila v šolo. Raje sem razmišljala kaj bom oblekla. Na koncu pa sem se odločila za malce divjo rožnato oblekico z tankim pasom.

V šolo sem zamudila 10min in to je bilo dovolj za neopravičeno uro pri naravoslovju. drugo uro smo imeli matematiko Kim sem vrgla listek.

Ure so počasi minevale, približeval pa se je čas za pijačo z Alex-om...
TO BE CONTINUED...
20. januar 2012
u69389
u69389
next!! ♥♥
20. januar 2012
next
21. januar 2012
neext:3
zakon pišeš & tenks ker obveščaš. < 3
21. januar 2012
u72261