Forum
Heilla. Vem da je takih zgodbic že ogromno ampak sm se odločla da napišem še eno. Pisala sem že 3 zgodbice o 1D ampak sta imela 2 premau bralcev in zdaj pišem le še tisto eno i npa to sem začela. Ne bom blebetala ampak bom kar začela:
******************Alice*************************

"Alice!!! Večerja!!" sem zaslišala Bell ki me je iz spodnjega nadstropja klicala k večerji. Pograbila sem telefon in se odpravila dol. Vsi so že sedeli za mizo in me čakali. Tudi jas sem sedla in pričela jesti.
Naj se predstavim. Moje ime je Alice Rosse Wallce. Najbolši prijatelji me kličejo Ali včasih pa tudi Ross. Stara sem 17 let in živim v Londonu. Sicer nimam fanta in si ga niti ne žalim. Prejšnji (Jerry) mi je strl srce ko mi je povedal da me je varal in me ni ljubil. Od takrat naprej sem vse fante zasovražila. SIcer vem da nismo vsi taki, ampak kako jim naj zaupam? Ne morem. Imam sestro Bello. Njeno povno ime je Bella Grace Wallce. Prav tako njo vsi kličejo Bell ali pa Bella, saj svoje drugo ime sovraži. Ona je stara 19. Živiva samo z očetom saj mame nisma poznale. No Bell jo je. Umrla je pri mojem rojstvu. Očka je res otročji in se obnaša kot najin mlajši bratec. Sicer pa imam tudi brata ki mu je ime Tom in je star 18 let. In pa da ne pozabim na mojo BFF Anne. Kličemo jo Ann. Je res nejbolša in za nič na svetu je ne bi zamenjala. Am...kaj bi še povedala. Očka je snemalec-snema videospote. Včasih sestavlja koreografije...ima u glavnem veliko dela. In vse 3 (jaz, Bell in Ann) sovražimo 1D. Res mi gredo na živce. Mislim da bom bruhala. Nwm kako lahko punce norijo za njimi.
Trenutno sedim za mizo in jem palačinke. Tom si dopisuje z Sarah, Bell pa se pogovarja z očkom. Ravno sem pojedla in se odpravila v sobo, da se uredim saj grema s Ann v shopping. Poslovila sem se od očka, Bell in Toma ter se odpravila do Anne.

js:

Bell:

Ann:

(tud ona je 17 tko kot jst <33)

Tom: https://data.whicdn.com/images/36787347/tumblr_m9zdukaxjj1r5if59_large.jpg

Tak to je to zaenkrat. Rabim pa vsaj 3 nexte da nedaljujem.
21. december 2012
next
21. december 2012
u113639
u113639
next
22. december 2012
next
22. december 2012
neextt
22. december 2012
Ok ker ste me respresenetle s tolkimi nextii bom kr zdaj napisala nadaljevanje.
Hope u like it :

*****************Ali********************

Poslovila sem se od očka, Bell in Toma ter se odpravila do Anne.
Ona me je že čakala pred vrati njene hiše. "Hei" je rekla in me objela. Vrnila sem ji objem. "Pogrešala sem te" sem ugotovila. "Jas tebe tudi" je rekla nato pa sma se odpravile proti shooping centru, ki ni bil daleč zato sma še peš. "Kako pa kaj Tom, Bell in pač vsi?" mogla sem se zasmejati. Vedela sem da ja zatreskana v mojega brata. "Tom je ok. Vrjetno te to tak najbol zanima" grdo me je pogledala js sm se pa spet zasmejala. "Bell je tud ok. Očka pa no...saj veš. Otročji je in ima veliko dela. Sarah, no ona...vrjetno te ne zanima" sem končala. "Ja pa me" je vztrajala čeprav vrjetno ni hotela da ji povem. Kot sem že povedala je Sarah punca od Toma. Res dolgo sta že skupaj. Očka hoče da bi se poročila. Ona je prav tak okot on stara 18. Po mojem sta še premlada za poroko. Tako Sarah kot Tom. Tega nisem nameravala povedati Ann. Mogoče pa bi ji mogla. Ne raje ji ne bom. "Ona je tud ok" sem rekla in se pravzaprav nisem zlagala. Sarah sem poznala že zelo dolgo in je moja dobra prijateljica. Nwm no, hočem le da je bratec srečen.
Prispeli sma do shopping centra. "Kam grema najprej?" sem vprašala. Ann je pokazala na najdražjo in of course najbolšo trgovino. "Ok" sem pokimala in jo potegnila za roko v trgovino. Sicer že veste kaj počne moj oče in moram reči da res veliko zasluži. Prav tako mama in oče od Ann. Njen oče je zdravnik (neki ful pomembn) mama pa modna oblikovalka in kreacije proda tud po 10 tisoč evrov. z denarjem nimama problemov. Tako sma nakupovale 3 ure in še malo več. "Ok grema počasi domov?" je vprašala ko sma imeli vsaka po 7 vrečk. Zasmejala sem se in pokimala. "Prideš danes prespat k meni?" sem jo vprašala ona pa se je strinjala. "Samo stvari še vzamem od doma pa pridem. Vzela bom obleke ki sma jih kupile da boma mele 'manjšo' modno revijo" zasmejala sem se in pokimala. Odšla sem domov in očku povedala da pride Ann danes prespat k meni. "Jeeej Anny pride" se je kot majeh otrok zadrl očka in se vrgal na kavč Tom pa se mu je pridružil pri norenju po kavču. Zasmejala sem se in šla v sobo. Vrečke sem vrgla na posteljo potem pa šla malo na računalnik. Kmalu zatem je prišla Ann. "Hei" me sem jo pozdravila. "Pripravljena?" je vprašala jas pa sem pokimala.
Tako se je začela najina modna revija.

Sarah:

Upam da vam je všeč in ni brezveze. 1D pridejo na vrsto še po kakih 2 al pa 3 nextih.
next?
22. december 2012
neeext
22. december 2012
u93092
u93092
Neeext
22. december 2012
u111192
u111192
neeeeeeeext+ nova bralka
22. december 2012

****************Ann**********************

Z Ali sma se zmenle da grema mal v shopping. In šle sma . Kmalu se je namreč pojavla pred mojimi vrati. Med potjo sem jo vprašala kako sta kaj Tom in vsi drugi. Zasmejala se je ker je vedela da sem zagledana v njenega brata. Kaj naj če pa je tak lep. Kmalu sma pirspele do shopping centra. Najprej sma seveda mogle it v najdražjo in najlepšo trgovino. Tako se je začelo najino nakupovanje.
Ko sma vskaka imela po 7 vrečk sma se počasi odpravile domov. Ali me je povabila k sebi da bi imele modno revijo in da bi prespala pri njej. Privolila sem saj sem hotela videti Toma. Vem da ima punco ampak kaj naj. Čeprav je Sarah tudi moja še kar dobra prijateljica. Mogoče pa mora biti tako in bom spoznala drugega.
S temi mislimi sem se odpravila domov.
"Doma sem!! In kmalu spet grem!" sem se zadrla ko sem stopila v dnevno sobo kjer sta bila mama in oče. "Kam pa?" je vprašala mama. "Prespat grem k Ali" sem povedala in šla v sobo spakirat. Kmalu sem končala in se odpravila proti vratom. Poslovila sem se od mame in očka nato pa šla do Ali. Pozvonila sem, vrata pa mi je odprl njen očka. "Jeej Ann je tu!!" se je zadrl in me objel. Zasmejala sem se in mu vrnila objem. Mogoče se bo to čudno slišalo, ampak je Alin očka moj dober prijatelj. "Alice je v sobi" je rekel in me spustil naprej. Mogla sem it skozi dnevno kjer pa je kot vedno bil Tom. "Hei" sem pozdravila. "O Ann!" je rekel in skočil s sedežne k meni. "Kako si?" "Vredu ti?" "Tudi..." takrat je pri vratih pozvonilo. "O Sarah je tu" je rekel in steklel k vratom. Kmalu je v dnevno prišel s Sarah. "O hei Ann" me je veselo pozdravila in me tudi ona objela. Pa kaj je danes s vsemi da me vsi po vrsti objemajo. Zasmejala sem se in ji odzdravila. "Grem jas k Ali. In Sar pridi kaj k nama" sem še rekla nato pa izginila po stopnicah v Alino sobo. Včasih sem Sarah tako prijatelsko klicala kar Sar. Čeprav je bila punca od fanta v katerega sem bila že dolgo zaljubljena sma bili res dobri prijateljici. Ali je mislila da jo sovražim kar pa ni res.
"Hei" sem jo pozdravila ko sem vztopila v njeno sobo. "Hei" je odzdravila. "Pripravljena?" sem vprašala in s tem mislila na najino 'modno revijo'. Tako se je začela.
*****************Ali*********************

Ko sma probale že vse obleke sma bile pošteno izmučene. "Ok grema gledat kaki film?" sem vprašala ona pa je pokimala. "Samo še po ostale skočim" je rekla in hotela oditi. "Katere ostale?" sem bila začudena. "Ja Bell, Sar, in Toma ne?" "Kaj? Sar je tu??" sem veselo vprašala ona pa je pokimala in izginila skozi vrata. Jas sem med tem pripravila film. Odločila sem se da bomo gledali 'Dirty dancing 2'. Kmalu se je v sobi pojavila Ann in še vsi ostali. Posedli smo se na kavč (ki je bil kar tako v moji sobi ) in gledali film. Po koncu filma sta Sar in Tom šla v svojo sobo Bell pa je še malo ostala pri nama. Malo smo se še pogovarjale potem pa šle spat. Odločile smo se da bo Bell spala kar pri nama, saj sta bila Sar in Tom v njeni sobi, očka v Tomovi ker je igral igrice v spelnico pa se ji ni dalo. Tako smo šle spat.
Zjutraj nas je zbudlil očka ki je skakal po naši postelji in se drl naj se zbudimo.

Next?
23. december 2012
u111192
u111192
neeeeeeeeeeeeext!!
23. december 2012
nexxxxxxxxxxxxt
23. december 2012
neeeeeeeeeeeeeext!!
вere ĸdo proѕιм? ♥
+ѕorι zα oɢlαševαɴje :c
http://www.igre123.com/forum/tema/baby-be-mine-tonight-(one-direction-fanfic.-)/47331/
23. december 2012
neext
23. december 2012
***************Bell********************

Vrjetno se vam ne rabim predstavljati ker me je že Ali. Ampak vseeno lahko povem nekaj stvari o sebi ki jih še mogoče ne veste. Imam fanta ki mu je ime Luke. Star je 20 let. Kot že veste sem jaz 19. Ravno sem zaključila sredno šolo in se odpravljam na fakulteto. Najvrjetneje bom po poklicu modna oblikovalka, tako kot je bila moja mama. Živim za modo. Moja največja želja je iti v pariz. Vrjetno pa se to ne bo uresničilo. Čeprav imamo dovolj denarja me očka ne pusti nikamor saj me ima za nekakšno starejšo sestro. Res čudno.
Včeraj sem prespala v Alini sobi. Prej smo še skupaj z vsemi ostalimi (Ali, Ann, Tom in prišla je celo še Sarah) pogledali film. Sarah in Tom sta nato odšla v drugo sobo me pa smo se še malo pogovarjale nato pa šle spat. Zbudil nas je očka ki je kakal po postelji in se drl da se moramo zbuditi.
"Očkaa!!!" je zatečnarila Ali kot majeh otroček. Ona vedno rada dolgo spi in če jo kdo zbuti postane tečna in taka ostane celi dan. Zasmejala sem se nato pa se spravila iz postelje. "Nekaj nujnega vama oz. vam morem povedat. Pridite dol! Sarah je nardila zajtrk!" se je razveselil očka. Ja, tako je to pri nas. V bistvu je Sarah že kot naša sestra. Smo kot ena družina. Jas in Sarah ponavadi izmenično igrama mamo saj miriva očka. Ann in Ali sta BFF in sta 'sestri' očka pa je njun mlajši bratec. Tom pa...no on je včasih oče včasih pa prav tako kak mlajši bratec .
Oblekle smo se in se spravle k zajtrku. Tam so nas pričakali očka Tom in Sarah. "Nekaj vam morem povedat" je rekel očka ko smo sedli k mizi. Vsi smo ga z zanimanjem pogledali.

***************Ali******************

"Nekaj vam morem povedat" je rekel očka ko smo sedli k mizi. Vsi smo ga z zanimanjem pogledali. "To se tiče predvsem punc" zdaj me je še bol zanimalo. "Kot veste je moje delo snemanje videospotov in sestavljanje koreografij" zasmejali smo se saj smo to vsi dobro vedeli. "Ker ste vse dobre plesalke vas bom vključil v eno od koreografij. Snemale boste s eno slavno Britansko skupino. "S kom pa?" je postala radovedna Sarah. "Am...boste že izvedele" je še povedal očka potem pa se mu je spet vrnil nasmeh na njegov (še malo prej) resen obraz in šel je v sobo igrat igrice.
Skomiginlila sem z rameni in vprašala ostale če gremo na plažo. Vsi so se strinjali in šli smo. "Očka!! Mi gremo na plažo!! Greš zraven?" se je zadrla Bell ko smo že skoraj odšli. "Počakajte še mene!" je očka priletel po hodniku z brisačo in masko (za potaplanje) v roki. Zasmejali smo se nato pa sedli v avto. Vozil je Tom ker se očku ni dalo. "Kdaj pa je snemanje?" je zanimalo Ann. V bistvu je to zanimalo tudi mene. "Čez 2 dni" je dobila odgovor. "Koreografijo se boste naučile tam" je še dodal očka. Pokimale smo in bile zatopljene vsaka v svoje misli. "Tukaj smo" je oznanil Tom in vsi smo pokakali iz avta. Zapodila sem se proti vodi ostali pa za mano. V njej (vodi) sem bila prva. "Jeeeej zmaga!!" sem se zadrla. Pri nas je bilo tako da smo vedno tekmovali kdo bo prvi v vodi in tokrat sem SPET zmagala jas.
Potem smo se še tunkali in take stvari, čez čas pa se odpravili domov. No ne čez čes. Bil je že večer. Cel dan smo bili na plaži.
Ko smo prišli domov smo kar popadali v postelje. Ker sta Annina starša na nekem službenem potovanju je živela pri nas.
24. december 2012
u111192
u111192
neeeeeeeeext
24. december 2012
Zdaj pa že res ful doug nism nextala. Zato se bom potrudla da bo ta next mal dalši od ostalih. Hope u like it!

******************Ali******************

Ko smo prišli domov smo kar popadali v postelje. Ker sta Annina starša na nekem službenem potovanju je živela pri nas.
"Ali?" je tiho vprašala Ann ko sma že ležale v postelji in sem jas skoraj že spala. "Hm?" sem zaspano zagodrnjala. "S kom misliš da bomo snemale?" "Joj res ne vem. Pa se mi ful ne da razmišlat o tem kr sem že tok zaspana. Vprašaj Bell." sem odgovorila, zaprla oči in potonila v spanec. Čez 2 dni je snemanje. Moram se naspati do takrat . Šole ni ker so počitnice. Poletne. Čeprav tudi tako ali tako z Ann ne hodima v šolo. Do zdaj sicer sva. Ker pa so najini starši še kar bogati se boma šolali kar doma. Jeej!.
Zjutraj me na presenečenje nista zbudila očka lai pa Tom. ;Mogoče so končno spoznali ( po teh 17 letih bo že morali) da rada dolgo spim in sem cel dan tečna če me kdo zbudi. Pogledala sem na uro. Bila je pol 2 popoldan. Skomignila sem z rameni in se pokrila čez glavo, da sem še malo zadremala. "Ali pridi!!" se je zadrla Sar. Tudi ona se je že nekako 'preselila' k nam. "Kaj je?!!" sem se zadrla nazaj. "V shooping gramo!" so v mojo sobo planile Sar, Bell in Ann. "Res morem?" sem zaspano vprašala. "Ali,...ura je pol 3 ti pa vprašaš če res moraš iz postelje? Včeraj si šla spat že ob pol 11h." mi je kot majhnemu otroku pridigala Bell. "Ej, če sem mlajša od tebe še ne pomeni da mi lahko ukazuješ" sem narejeno užaljeno rekla. Zasmejale smo se, potem pa so me zvlekle s postelje in me prisilile da sem se uradila. Ker sem bila še vedno zaspana, mi je Ann, zbrala obleke, Bell naredila pričesko, Sar pa me je naličila.
Potem so me še zvlekle skozi vrata in v avto. Na srečo me je doletela ta čast da sem sedela na sprednjem sedežu in se nisem rabla zadaj stiskat v kotu. Sicer po navadi jas vedno sedim spredaj saj se nardim da mi je zadaj slabo .

To sem imela oblečeno:

Pričeska:

Ko smo vstopile v shopping center sem se že malo zbudila. "Si končno prišla k sebi?" me je vprašala Ann kot bi mi brala misli. Ja, res dobro me pozna. "Kam gremo najprej?" sem odgovorila s vprašanjem. "Pa ne spet tja..." sem zatečnarila ko me je Sar povlekla k isti trgovini v kateri sma bili najprej z Ann. Ostale so se zasejala in nama sledile.
Pomerjale smo na milijone oblek in skoraj vse tudi kupile. Bell se je ravno vrnila iz ene trgovine s 3 vrečkami. Odložila jih je na tla zraven ostalih 15 . Imele smo res ogromno. Vsaka kakih 10 polnih. Skupaj smo imele 40 vrečk. "Poklicala bom Toma da pride po nas" je oznanila Sar in segla po telefonu. "Kolko je ura?" je zanimalo Bell. "9.00" je dobila odgovor. Vse so jo začudeno pogledale jas pa sem le skomignila z rameni. Nisem se preveč brigala za ure pa že sem se zbudila ob 5.00 popoldan ali šla spat od 6.00h zrjutraj. "Res si čudna" je pripomnila Bell. To je letelno name. Sar je odšla telefonirat me pa smo se odločile da jo počakamo v starbucks-u. To smo ji seveda še prej povedala da nas ne bi iskala.
Odpravile smo se torej tja.
Vsaka si je nekaj naročila. Jas naprimer to:

Sarah je ravno prišla. Še ona si je nekaj naročila in sedla k nam z mizo saj naj bi tam počakale Toma ki pa ga že dolgo ni bilo. "Jas grem na WC in če Toma to takrat ne bo ga pokličemo ali pa ga gremo iskat." sem oznanila in se odpravila proti stranišču. Tam je bila še neka punca ki se je ravno ličila. Pristopila sem k njej in se tudi sama zazrla v ogledalo saj sem si želele popraviti maskaro. "Hei!" me je pozdravila. Odzravila sem ji. "Moje ime je Danielle Peazer, ti pa si?" nisem pričakovala takšne prijaznosti zato sem nekaj časa samo strmela v njo. "Joj oprosti" sem se opravilila. "Moje ime je Alice Wallce. Alice Rosse Wallce natančneje.
Ampak vsi me kličejo Ali" sem sprejela ponujeno dlan. "Prisedi k nam. S puncami smo tukaj." začudila sem se da mi je takoj tako zaupala. "Sicer tudi mene čakajo prijateljice...amapak, za kakšno minutko pa lahko" sem se odločila in ji sledila do iz WC-ja do njene mize. Tam so sedele še 3 punce. "To so Eleanor, Sasha in Mily." jih je predstavila in pokazala na vsako posebaj. "Hei" so me pozdravile. "Punce to je Alice, ampak je rekla da jo lahko kličemo Ali. Moja nova prijateljica" "hei" sem jih še jas pozdravila. "Navajene smo že, da Dani vsakih 5 minut koga spozna ampak, nas ni še nikomur predstavila. Sicer vedno vidimo kako se z nekom pogovarja ampak, nikoli ne izvemo s kom." se je pošalila Mily. Zasmejala sem se in prisedla k njim. Malo smo se še pogovarjale potem pa sem se spomnila, da me čakajo. "Punce, res morem it. Nekdo me čaka in po moje misli da sem se pogreznila v zemljo." sem opravičila, poslovila in odšla. Še prej sma si z Dani izmenjali telefonske da bi se še kdaj dobile.
"Pa kje ti hodiš?!" me je nadrla Sar takoj ko sem stopila do mize. Miza kjer sem bila prej, je bila za vogalom in me niso mogle videt. "Spoznala sem neko punco in me je povabila k mizi, potem sem se spoprijateljila z njo in njenimi prijateljicami." sem mirno povedala. "Ok, Tom je že prišel in nas čaka v avtu." je povedala Bell in odpravile smo se.
Kmalu smo prispele domov. Spet smo popadale v postelje in zaspale. Samo en dan je še do snemanja.

*******************Čez 1 dan (dan snemanja)******************

V tem dnevu se ni dogajalo kaj posebnega.
Trenutno punce Tom in očka sedimo v avtu, ki se je ravno ustavil pred studijem kjer bomo snemali. "Tu smo" je oznanil očka in poskakali smo ven iz avta. Šli smo v stavbo in se znašli na dolgem hodniku. Po njem je prihajala neka punca. Kmalu sem spoznala da je to bila Dani. Kaj? Dani?!
"Hej Dani kaj pa ti tukaj?" sem jo začudeno vprašala ko je prišla do nas. "Bolše vprašanje je kaj ti počneš tu?" je odgovorila z vprašanjem. "Snemala bom z neko slavno skupino, ampak očka mi noče povedat s katero. Pa ti?" "Tu sem s svojim fantom ki pa je v tej slavni skupini" "Res? In katerja je?" "Ne smem ti povedati, lahko pa prideš z mano" je pomignila naj ji sledim. "Od kot pa se vi2 poznata?" je vprašal očka med potjo. "Am..včeraj sma se spoznali" je namesto mene odgovorila Dani.
Kmalu smo prispeli do nekega studija. Tam je bila tudi El. "Hej" me je pozdravila in me objela. Vrnila sem ji objem. Dani ji je povedala kaj počnem tukaj. Ko je končala so se vrata odprla noter pa so stopili...

Kdo mislite da je vstopil noter? (sej je logično)
Next?
30. december 2012
1d
neext
30. december 2012
1D
next pa čim prej
nova bralka
30. december 2012
u115761
u115761
1D
neeeext!
+ nova bralka
30. december 2012
1d
neeexxxttt
03. januar 2013
Ewo punce! Res nisem mela časa nextat (prazniki, pa z družino moreš bit, pol pa se morš učit kr kak prideš v šolo si lahka vprašan... kruto.) No tukile je next:
******************Ali*********************

Vrnila sem ji objem. Dani ji je povedala kaj počnem tukaj. Ko je končala so se vrata odprla noter pa so stopili...
WTF??!!! NAJBOL NAGNUSNA 'PEVSKA' SKUPINA!!. Govorim namreč o One drekšn al kak je že. Ja itak da vem da so One direction samo vseeno. Grrr.
Pogledala sem okoli in videla da pogledi drugih punc niso kaj drugačni. Zaprla sem oči in jih spet odprla. Ne. Žal ni le nočna mora. Začela sem kričati in se dreti na očeta. "Kaj???!! Pa kaj vi ste normalni vsi??! Ne niste!!! Ti me pripelješ SEM da bi JAZ SNEMALA z najbol PEDERSKO skupino na vsem planetu????!!! Pa ti nisi čist vredi!Pa sej veš da jih sovražim!!!" sem se drla. Ampak govorila oz. kričala sem v francoščini da me oni idioti ne bi razumeli. "Kak si nam lahko do nardil???!!" je zdaj kričala že Bell, prav tako v istem jeziku. Pridružila se nama je še Ann in vse skupaj smo se v francoščini drle na očeta in prekljinjale. Prizor je bil res čuden. Me 3 smo kričale na očeta, on se je smejal Sarah pa je vse skupaj mirila. Na koncu nam je očka pokazal jezik in se skril za Sar, ona pa je le skomignila z rameni in nas začudeno pogledala.
Ozrle smo se proti fantom. Gledali so nas kakor da bi padle z Lune. Pa še to bi bilo vrjetno malo manj čudno za njih.
**************Harry*******************

"Kje je moje ogledalo??! "Kam ste skrili moje korenje??!! "Mi je kdo pojedel čokolado???!" V hiši je vladal kaos. Zamujali smo na snemanje vsak pa je nekaj iskal. Mene je res močno zanimalo kje je en moj čevel. Vsi smo tekali po hiši gor in dol, Liam pa nas je miril. "Zayn, ogledalo je v kopalnici." "Louis, korenja nismo skrili ampak je v kleti. Če ga ni si ga pač pojedel" "Niall, čokolado si pojedel, ali pa skril in najnjo pozabil." "Harry, tvoj čevel je v kuhinji" smo dobili odgovore od Liama. V kuhinji? Le kaj dela tam. Kakorkoli. Samo da sem ga našel. Ko smo vsi imeli svoje stvari smo bili v trenutku pri vratih. "Gremo!" je oznanil Liam mi pa smo mu sledili v avto. Snemali naj bi z nekimi 4 dekleti. To bo še zanimivo.
Kmalu smo prispeli pred stutio. Zapodili smo se v ogromno sivo stavbo in pristali na dolgem ogromnem hodniku. Kmalu je do nas prišla Dani in nas pospremila do neke sobe. Tam so bila velika vrata. Ugotovil sem da je za njimi El ki se pogovarja z neko punco. Vstopili smo.
Ko so nas videle so onemele. Mogoče so fanice al pa hejterce. Nimam pojma. Pogledal sem okoli in si ogledal vsako punco posebaj. In woow. Pogled se mi je ustavil na prečudovitem dekletu. Edina je imela blond lase. Dal bi ji okoli 17 do 18 let. Bila je prava lepotica. Nekaj krat je zamežikala potem pa je začela kričati in se dreti na našega snemalca. Govorila je francosko. Na srečo sem jo razumel. Mogoče pa bi bilo bolje da je nebi. "Fanica?" me potiho vpraša Niall. "Žal vse prej kot to" sem žalostno odvrnil. "Nekdo je pa zaljubljen..nek.." "Zaveži" sem prekinil Louisa.
Ko so se vse umirile so se obrnile k nam. "Naj vas predstavim" je rekel naš snemalec ki je očitno njen oče. Dekleta so zavila z očmi in prisiljeno stopila bližje k nam. Le ona je ostala zadaj. Pa zakaj more bit ravno ona največja hejtrca??! Življenje je včasih res kruto. Potem jo je neka rjavolaska s kodrastimi lasmi zvlekla bližje. "No to so 1D, vsak posebaj pa se bodo predstavili sami" je povedal snemalec. Vsaka se je predstavila in ugotovil sem da je njej ime Alice Rosse Wallce. Ko je njen oče hotel reči da jo lahko kličemo Ali (oz je to že rekel) je jezno prhnila in rekla da je za nas samo Alice ali pa Rosse.
Bil sem tako žalosten kot še nikoli. Vseeno sem poskusil. Ko sem se ji predsavil sem se ji nasmehnil in ji pomežiknil a je le zavila z očmi zamomljala nekaj v smislu 'me ne veseli' in pogledala stran...

To be continued....
03. januar 2013
neext
04. januar 2013
u111192
u111192
neeeeeeeext
04. januar 2013
u115761
u115761
neeeext
04. januar 2013
u111192
u111192
heila
no men je aneja ( Harry´s_girl) sporočila naj vam povem da nekaj časa
nebo nextala, ker se ji je pokvaro računalnik.
zahvaljuje se vsem ki berete.
10. januar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg