Forum
u84822
u84822
Hey!Sem Kelly Tomlinson.Ja vem.Sem mlajša sestra Louisa Tomlinson.Je res najboljši brat na svetu.Žal ga vidim samo 1x na leto.Igra v neki skupini One Direction.Drugih iz skupine še nisem spoznala.Vse prijateljice mi težijo naj jim zrihtam avtograme.No ja.Stara sem 17 let.Nimam staršev.Nekako živim sama z svojo najboljšo prijateljico Cher.Veš čas preživiva skupaj.Louisa zelo pogrešem.
jst

Cher

Louis

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
"Kelly!Zbudi se!Danes je pomemben dan!"slišim Cher."joj kaj je no?"jezno rečem."Danes imaš rojstni dan!"reče."omg Čisto sem pozabila!"rečem."naredit grem zajtrk"reče in že odide iz moje sobe.Zaprla sem vrata in se oblekla.

Po stopnicah sem se odpravila v kuhinjo.Cher je že pripravila zajtrk.Za zajtrk mi je spekla palačinke."Cher najboljša si!"rečem in se že začnem˝basati˝
z palačinkami.Cher se je samo zasmejala.

A boš bral/a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

13. junij 2012
neeeeeeeeeext
13. junij 2012
u87361
u87361
next!
13. junij 2012
u87361
u87361
Next!!
13. junij 2012
next!!
14. junij 2012
u84822
u84822
nextam
Palačinke so bile res najbojše!Nekdo je pozvonil.V upanju da je Louis sem odšla odpret.Ne.Bil je poštar."pošta za gospodično Kelly Tomlinson."reče.pokimala sem.V roko mi je postavil pismo."nasvidenje."reče."nasvidenje."rečem in že zaprem vrata. Zaprla sem vrata in se usedla na kavč.Pismo je izgledalo takole:
hey!
Kelly,sploh ne veš kako te pogrešam.S fanti se bomo kmalu vrnili iz turneje.
Ko bomo pristali ti obljubil da grem takoj do tebe.V Londonu bomo potem ostali cele počitnice saj rabimo oddih.Komaj čakam da te vidim!
P.s.Harry,Liam,Niall in Zayn komaj čakajo da te spoznajo.
With so much love
Lou
Komaj čakam da ga vidim."Lou pride kmal."rečem vsa vesela."omg a res!A bo tut ostale prpelu s sabo?"upraša."Cher,Ja bo ja"rečem."omg končno bom spoznala Zayna."reče. Zasmejala sem se.Prižgala sem TV in preklopila na MTV.Poslušali sva pesmi.
next??
Pa dons ne bom več nextala ker mamo z šolo zaključno prireditev
14. junij 2012
next!!
14. junij 2012
neeeeeeeeeext
14. junij 2012
u82444
u82444
next NUJNO
14. junij 2012
Next!!
14. junij 2012
u63958
u63958
neext
15. junij 2012
u84822
u84822
nextam
Nekdo je pozvonil.Pa ja da ni že Lou.Odšla sem odpret.Bil je Lou!Skočila sem mu v objem.Dvignil me je."sploh ne veš kok sm te pogrešala!"rečem."haha ti neveš kok sm te pogrešu sistrca(sestrica) moja"reče.Pogledal je proti Cher.Nasmehnil se ji je. "Kje so pa ustali?"uprašam."šli so v lokal en pa a maš še kej prostih sob?"upraša."am 5 sob mamo še prostih ne?"rečem in pogledam Cher.Prikimala je."a lahko pr vama spimo?"upraša. "ja"rečem."upam da znatza kuhat."reče Lou."am ja no Cher bolš od mene zna kuhat."rečem."okey še dobr."reče.Louis je odšel po kovčke in jih prinesel v sobo."Tok kovčkov maš?"uprašam ko končno prinese vse kovčke.Videla sem 10 kovčkov.
"ne usak od ns ma 2 kaovčka."reče in se zasmeji."am..nekaj imam zate."rečem. "kaj"upraša.Odšla sem v kuhinjo in vzela 1kg korenja."na tuki maš."rečem.
"oh my carrot!"reče in pograbi korenje.

Zasmejala sem se.
next??
15. junij 2012
u40060
u40060
Neext
15. junij 2012
neext
15. junij 2012
u82444
u82444
itak next
15. junij 2012
next!!
15. junij 2012
u63958
u63958
neext
15. junij 2012
Next!!
15. junij 2012
u90248
u90248
next
15. junij 2012
u84822
u84822
en zlo hitr next

Odšla sem v kuhinjo.Natočila sem si kozarec vode."ta le Harry mi je mogoče mal ušeč"sem si mislila.Ah..pozabi.Odšla sem nazaj v svojo sobo.Je Lou pozabil da imam danes rojstni dan??Ne ni.Nikoli ni pozabil na moj rojstni dan.Vrjetno me bo čakalo kakšno presenečenje.No nevem.Usedla sem se na posteljo.V roke sem vzela lep topa in malo gledala pesmi na youtubu.Prišla sem do pesmi One Direction What Makes You Beautiful....
next??
16. junij 2012
u40060
u40060
next
16. junij 2012
u63958
u63958
neext
16. junij 2012
Next!!
16. junij 2012
u90248
u90248
next
17. junij 2012
neeeext
17. junij 2012
u84822
u84822
nextam
Harry je pel svoj refren.Ne!Sem se zaljubila v zvezdnika??Ne!Ne smeš.On je Louisov best frend.Ja ne morš kr tko Kelly.Sam Harry je res najbl cute.Potočila sem solzo.Kelly kaj se pa greš!Saj je samo navaden fant.Na svetu je še 1000 drugih fantov.Vendar je najlepši izmed njih.Ne!Kelly ne boš vsega pokvarla.Ne smeš saj veš da te zvezdniki samo še bolj prizadenejo.Pač nisi vanga.Končno sem se odločila da nisem vanga. "Kelly!Pridi malo v dnevno sobo. "slišim Cher.Odpravila sem se v dnevno sobo.Bila je čista tema.Kaj se dogaja?? "Vse najboljše! "so naenkrat skočili izza kavča.Zasmejala sem se.Vsi so mi čestitali.Vsakega posebej sem objela.Zadnji je bil Harry.Objela sem ga.Njegov objem je bil najlepši.Ne!Zakaj ves čas mislim samo na fante?? "In ker imam zelo rad mojo mlajši sestrco sem ji spekel pico, ki se ravno peče"reče lou.Nekaj je zasmrdelo.Nekaj..Nekaj je zasmrdelo po žganem. "Lou kaj tako smrdi? "uprašam. "Ah..nič samo pica se vrjetno žge! "zamišljeno reče. "pica žge??Kaj! "se šele takrat spomni Lou in steče v kuhinjo.Vsi smo se zasmejali.Seveda od pice na koncu ni ostalo čisto nič. "Sem mislila da si pozabil na moj rojstni dan"rečem. "Pozabil??Jaz??Ha nikoli ne bi kaj takega pozabil. "reče.Vsi smo se zasmejali. "Enkrat je svoj rojstni dan pozabu"reče Zayn.Vsi smo se še bolj smejali"to sploh ni smešno veste?? "reče Lou.

Imeli smo pravi žur.Plesali smo,gledali filme,se uglavnem zabavali na fh00Ł.Bil je najboljši rojstni dan.Kelly seveda je bil najboljši če si bla pa stara 18!Bila sem zelo vesela saj sem imela tukaj Louisa in vse ostale.Bil je najboljši rojstni dan.Ko smo postali vsi utrujeni je bila ura 05.00.Okey to je bil res žur do jutranjih ur.haha.Odšli smo spat
next??
18. junij 2012
neeeext
18. junij 2012
u40060
u40060
Neext
18. junij 2012
u63958
u63958
neext
18. junij 2012