Forum
u92391
u92391
okej.to je zdaj moja ž...4 zgodba?x'd začeva jo bom pisat kr je moja prejšna meva premavo bralcov'-.-
hej,sem Ashley(vsi me kličejo Ash)stara sem 16 in živim v najlepšem mestu na svetu: Londonu.živim skupaj z teto in starejšo sestro Leo ki je stara 18.teta naju ves čas razvaja,saj je lastnica ogromnega modnega podjetja.moja najbolša prijateljica je Eleanor(na kratko El) ki mi je kot druga sestra.spoznali sva se v plesni šoli,kjer obe pleševa hiphop*o*.moji idoli so Rebelde,Kelly Family in One Direction♥
jas

Lea

El

naša hiša

upam da je vredu začetek;3

boš brav/brava?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

16. november 2013
u125821
u125821
next!
16. november 2013
u92391
u92391

"bring,bring" mi je zazvonila budilka.I HATE SCHOOL!sem rekla v mislih in izklopila budilko.vstala sem iz postelje in šla do omare.odprla sem jo.včasih sovražim da imam toliko oblačil.oblekla sem se

stekla sem v jedilnico in pojedla koruzne kosmiče.najedla sem se,obula in šla počasi v šolo.med potjo sem videla El.objeli sva se in se začeli pogovarjati in umirati od smeha kot vedno.ko sva prišli v šolo,sva šli do omaric in noter dali svoje stvari.prvo uro smo imeli matematiko-.-.potem geografijo,angleščino,športno na koncu pa še kemijo.po koncu pouka sem šla počasi domov.doma sem prvo kar sem naredila v kuhinjo zavpila kaj je za kosilo.od tam sem slišala samo PICO.to!odložila sem torbo in stekla v kuhinjo.tam sta za štedilnikom stali Lea in teta.rezali sta pico.vzela sem en krožnik z ogromnim kosom pice in stekla v sobo.v sobi sem ga pojedla in nesla krožnik v kuhinjo.stekla sem nazaj v sobo in se lotila naloge.a se mi ni sanjala.rekla bom učiteljici da sem pozabila zvezek,to vedno vžge.prižgala sem si leptop in šla na fb.pogovarjala sem se z El.pogoovarjali sva se do 18:00.potem sem se šla stuširat.potem sem si posušila lase.slišim da mi zvoni telefon.bila je mama.kako pa to da se je spomnila na mene??oglasila sem se.(m-mama,j-jas)
j-ja?
m-živjo Ash,te motim?
j-nene,ravno sem prišla iz tuša.želiš?
m-razmišljala sem da bi ta vikend z Leo prišli v New York,ker so počitnice če se nemotim?
j-ja počitnice so ja.lahko prideva ja
m-super.se bom še z sestro zmenila prav?
j-prav.bom zrihtala da bova z Leo prišli.ampak imam prošnjo
m-reci
j-če bi še lahko prišla še El?ker nebom zdržala ta en teden brez nje
m-hm,lahko pride še ona ja,saj veš kako velika je naša hiša
j-vem ja.zdaj moram pa prekinit
m-prav,dijo
j-dijo
odložila sem telefon in si do konca posušila lase.legla sem v posteljo in poslušala muziko.čez neki časa sem pogledala na uro.kazala je 19:55.takoj sem izklopila slušalke in vklopila tv.na sporedu je bil film Titanic.moj najljubši film.bilo je še 5 minut,zato sva šli z Leo v kuhinjo in si naredili kokice.vsuli sva jih v skledo in se vrgli na mojo posteljo.pogovarjali sva se še tistih nekaj minut do filma.ko se je začel je nekdo pozvonil.z Leo sva bili sami.šli sva pogledat kdo je....NEXT?
16. november 2013
next
16. november 2013
u147022
u147022
neeeext!
16. november 2013
u125821
u125821
next!
16. november 2013
u153281
u153281
neeeeext
17. november 2013
u92391
u92391
bila je..mama?kaj dela ona tukaj?objeli sva se potem pa je objela še Leo.vprašali sva jo:"kaj pa ti delaš tukaj in ob tej uri?" "kako kaj delam tukaj,na obisk sem prišla pa še dopust sem si vzela." "aaaa." sva bili začudeni,ponavadi si nikoli nemore vzet dopusta,zdaj ko bi pa radi bili sami je pa prišla.odložila je na kavč velike vrečke.pogledala sem na skrivaj kaj je noter.a me je mama videla in vzela vrečko.zašepetala sem Lei da greva v sobo gledat film.prikimala mi je in sva šli ne da bi mama to opazila.v sobi sva se vrgli na mojo posteljo in gledali film ter se basali z kokicami.naenkrat vdre v sobo mama.z Lei je naju skoraj zadela kap.v rokah je imela veliko škatlo.položila jo je na mojo pisalno mizo.z Leo sva jo nestrpno odprli.note je bila prelepa torta.in to čokoladna.z Leo sva začeli kričati in skakljati od veselja.objeli sva mamo in ji dali lupčka na ličko.šla sem v kuhinjo po nož in 3 krožnike in 3 žličke.stekla sem v sobo in razrezala torto.vsaka je dobila en velik kos.torto sem pojedla zares hitro.drznila sem si odrezati še en kos.ne boste verjeli,a od torte v manj kot 20 minutah ni ostalo čisto nič.vse smo pojedle.mama je odnesla krožnike in žličke v kuhinjo.prišla je nazaj v sobo in se vrgla na posteljo zraven naju in se pokrila z odejo.ko je prišel tisti del ko se začne potapljat smo začele vse3 jokati.po koncu filma sem samo se pokrila z odejo,se oblekla v pižamo in zaspala.
odprla sem oči in videla da je zunaj sonce.obrnila sem se in segla do telefona.videla sem da kaže ura 8:55.šiit zamudila sem šolo.hitro sem skočiila iz postelje in odprla omaro.oblekla sem si črno majico z belimi črtami in črne kavbojke.stekla sem v pretličje ,se obula in oblekla plašč in stekla v šolo kolikor sem lahko.pridrvela sem do šolskih vrat,jih odprla in stekla do omarice.slekla sem plašč,sezula čevlje in vrgla v omarico.zaklenila sem jo in z svetlobno hitrostjo pridrvela do učilnice 5,kjer smo imeli kemijo.odprla sem vrata...NEXT?
17. november 2013
u155978
u155978
neeeeeeeeeeeeext
17. november 2013
u153281
u153281
neeeeeeeeekštt
17. november 2013
u147022
u147022
neeeeeeeeeeeeeeeeext!
19. november 2013
neeeeeeeeeeext nujno fulll dobra zgodbica
19. november 2013
neeeext
19. november 2013
u27814
u27814
Neeext
20. november 2013
u92391
u92391
odprla sem vrata in vsi so se obrnili proti meni.šla sem do stola in se opravičila učiteljici da sem zamudila.prepozno.me je že vpisala da manjkam.pisali smo test,a jas sem ga mogla še potem pisat še naslednjo uro.naslednjjo uro pa smo imeli matematiko.hvalabogu!potem smo imeli angleščino,geografijo na kooncu pa še zgodovino.po končani zadnji uri sem šla do omaric in vzela ven čevlje in plašč.obula sem se in oblekla in šla iz šole.šel je dež.bilo je grozno mrzlo.jas pa nisem imela kapuce.po dežju sem morala prepešačiti dolgih 10 minut do doma.grozno me je zeblo.je lahko še hujše??domov sem prišla vsa premražena.takoj sem slekla plašč in sezula čevlje.šla sem pod odejo in Lei rekla naj mi naredi čaj.takoj je stekla v kuhijo in naredila čaj.zlezla sem pod odejo in vzela iz žepa telefon.igrala sem Angry Birds.po 5 minutah je prišla Lea z skodelico melisinega čaja v moji najljubši skodelici na kateri piše The Beatles♥

popila sem čaj(potrebovala sem celo uro).potem pa sem šla v sobo.tam...NEXT?
se opravičujem za kratkega samo ni švo drgač
23. november 2013
u155978
u155978
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexttttt Ful dobr pišeeeeš
24. november 2013
next
24. november 2013
u92391
u92391
tam sem šla za mizo in naredila nalogo.bila je težka.potem sem pa se ulegla v posteljo in se pokrila z toplo dejo.na telefonu sem igrala Angry Birds.a sem se je kmalu naveličala.pokrila sem se in poskušala zaspati,saj sem bila res utrujena.ni mi uspelo.vstala sem iz postelje in odšla iz sobe po stopnicah v spodnje nadstropje v kuhinjo.tam sem iz omarice vzela termometer in si izmerila vročino.vsedla sem se na stol in čakala tistih 5 minut.medtem sem poslušala pesem Demi Lovato-Let It Go(najlepša pesem*-*).čez 5 minut sem vzela termometer in videla da imam vročine 45stopinj celzija.pospravila sem termometer in šla v sobo.vlegla sem se v posteljo in poslušala muziko na telefonu.kmalu zaspala sem ob poslušanju Kelly Family- One More Song....
zaslišim korake.odprem oči in vidim teto da je šla do mojega telefona in izključila budilko.pobožala me je po gladkih laseh in odšla.pogledala sem jo ko je odšla skozi vrata.hvaležna sem da jo imam res da.obrnila sem se in spet poslušala muziko na fonu.tokrat sem si ves čas vrtela Green Day-Oh Love*-*.nekdo je prišel v sobo.ni se mi dalo obrniti zato sem samo vprašala kdo je.bila je Lea."prinesla sem ti čaj." "odloži ga na mizo prosim." sem samo rekla.vsedla se je na posteljo.obrnila sem se in začeli sva se po sestrsko pogovarjat.ves čas sva se smejali kot zmešani.počasi sem med pogovorom srkala topel čaj(spet iz The Beatles šalčke♥).med pogovorom mi je zazvonil telefon.bila je neznana telefonska.oglasila sem se(j-jas,n-neznanec)
j-ja?
n-sem dobil Ashley?
j-ja to sem jas.kdo je?
n-am newem,kako naj to povem.pridi ob pol osmih v glavni park h prvi klopci.
j-aam čakaj,kdo je tam?HALO??
prekinil je.nisem vedela kdo bi lahko bil.odločila sem se da bom na skrivaj šla na ta "zmenek" kot bi temu rekla El,.saj res!El moram poklicati.poiskala sem njeno ime v imenik in jo poklicala.začeli sva se pogovarjat,skoraj bi jo pozabila vprašat a naj grem ob pol osmih v park ali ne.ravno ko je že skoraj odložila sem jo vprašala.rekla je naj grem.prav pa bom šla.a če me bodo posilili bo ona kriva ne sej ne.rekla sem Lei naj ne pove teti da bom šla ven.obljubila mi je.potem je odšla saj bota z teto delali pico za kosilo.zaspala sem...
odrpla sem oči in zavohala znan vonj.PICA♥!obrnila sem se in na nočni mizici zagledala krožnik z dvema velikima kosoma pice.vzela sem krožnik v roke in ju pojedla v 20 minutah.potem...NEXT?
25. november 2013
u155978
u155978
neeeext
25. november 2013
u147022
u147022
neeeext ;*
26. november 2013
u27814
u27814
Neeext
27. november 2013
u92391
u92391
vzela sem telefon v roke in pogledala koliko je ura.bila je 15:30.točno!čisto sem pozabila da moram v park ob 19:30.imam še 4 ure časa.šla sem v kopalnico in se stuširala.ko sem se stuširala sem si posušila lase.šla sem v sobo in odprla vrata omare.imela sem cel kup majic,hlač,...vsega živega!zaslišim telefon.oglasila sem se.spet je bila tista oseba ki me je klicala prej.rekel ali rekla,bolj sem prepričana da je moški,da naj pridem v park kar čez 1 uro.prekinil je.jas pa sem samo živčna hitro pogledala po omari in nisem vedela kaj naj oblečem.po 30 minutah sem oblekla to

počesala sem si lase in se naparfumala z novim parfumom.počasi sem šla iz sobe in po stopnicah navzdol.pogledala sem na sedežno.teta je spala.hvalabogu.tiho sem šla do vrat,jih odprla in smuknila ven.groza kako je mrzlo.na glavo sem si dala novo belo kapo.počasi sem šla do parka.po 10 min sem prišla do parka.šla sem do prve klopce.bila je vsa zasnežena zato sem mogla stat tam kot en idiot.naenkrat je prišel nekdo za mano.obrnem se nazaj.pred mano je stal...NEXT?
27. november 2013
neext
27. november 2013
Poiščite predmetna stopnja pa Sanje ali resničnost.

Če kdo prebere pa mu je všeč ... ZSS
28. november 2013
u147022
u147022
neeeext :*
28. november 2013
u92391
u92391
obrnem se.O-MOJ-BOG.prav vidim?pred mano stoji...nemorem dihat..Niall Horan?OMOJBOOG začnem kričat in solze se mi ulijejo po licih od sreče.objamem ga in ga prosim za avtogram.z veseljem mi ga da potem pa reče:"saj si ti Ashley kajne?" prikimam.gledam ga v njegove prelepe modre oči in se sprašujem če so to sanje,ker če so,se nočem nikoli zbuditi.še zdaj ne morem verjet da stoji pred mano,moj najljubši član One Direction.počasi me prime za roko in odkorakava po parku.molčala sva.rečem:"in od kod ti moja številka oz.sploh kako veš kdo sem jas"?
N: pač,jas sem od tvoje prijateljice Eleanor bratranec,a tega nisva vedela.ko sva se spoznala je tud ona začela kričat ko sem ji povedal da sem njen bratranec.potem pa je rekla da si ti nora na mene in mi je dala tvojo telefonsko.
j:a tako.kakšno srečo ima El....
sprehajala sva se po parku,pa sem ves čas razmišljala če samo sanjam.a ne,ne sanjam.to je resničnost.z mojim idolom se sprehajam po parku.pa še za roko ga držim.moje sanje so se uresničile.obstal je.kar naenkrat.slišim zvonjenje telefona.moj zvoni.iz žepa sem vzela telefon.oglasim se.bila je teta.točno.pozabila sem da sem ja "bolna" in da bi morala doma počivati in piti čaj.v telefon mi je rekla oz.ukazala naj pridem domov.sprva sem ji ugovarjala.a sem mogla domov.pospravim telefon in rečem Niallu da moram domov.ponudil se je da me pospremi domov.rekla sem da lahko.šla sva iz parka in proti mojemu domu.vso pot sem mu govorila da sem nora Directionerka in da znam vse njihove pesmi,vem vse o članih skupine,uglavnem res VSE.bil je navdušen.pri moji hiši sva se poslovila.počasi sem šla do vrat in gledala za njim.vstopila sem v hišo pa me je teta že napadla z raznimi vprašanji.prvo je seveda bilo KJE SI BILA?zlagala sem se ji da sem šla v lekarno po zdravilo.še celo nasedla je,omojbog.v sobi sem se oblekla v pižamo in se ulegla v toplo posteljo in razmišljala kaj se mi je zgodilo pred dobro uro.še zdaj nemorem verjet da sem ga videla.Niall je še lepši od blizu mojbog*-*vzela sem telefon in El takoj napisala sms.vprašala sem jo če je res njen bratranec.potrdila je.omojbog mogoče ga bom še večkrat videla.komaj diham ko pomislim na to.na glas sem še poklicala Leo.pohitela je v sobo in se z polno močjo vrgla na posteljo.(j-jas,l-lea)
l-kaj je?
j-neboš verjela koga sem videla
l-koga?hitro povej
j-bojim se da me boš imela za norico,ampak je res...Nialla Horana
l-kaaaaaj?a se ti hecaš z mano?njega?od kod mu tvoja telefonska?vse mi povej,takoj
j-čakaj,umiri hormone.lepo od začetka.povedal mi je da je El njegova sestrična.in mu je takoj povedala da je on moj najljubši član 1D.in mu je dala mojo fosnko.in me je poklical
l-omojbog,kaj bi dala da bi bila namesto tebe to jas,pa da bi namesto Nialla bil Zayn,mojbogg jas ne bi več dihala.ampak,čakaj malo!če je on njen bratranec...
j-ja!vse člane bova lahko videvali večkrat!
l-omojboog!jas ne morem dihat
j-ne umri
l-se trudim
............in je še trajal ta sestrski pogovor.naenkrat zaslišiva pisk.bil je Lein telefon.oglasila se je...NEXT?
30. november 2013
u147022
u147022
neeeeext :$
30. november 2013
next
30. november 2013
u151249
u151249
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa $$$ Kok popouno pišeš <333
Zihr je Lea dobla Zaynov SMS
jaz bi tut Nialla *-*