Forum
next!!
10. april 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeext
10. april 2013
nexxxxxxxt
12. april 2013
Kdaj bo next????
13. april 2013
u112218
u112218
Hello! Smo neučakani?? Ne vem, kdaj bo next. Vem, da je faking vikend, ampak sm lena (je treba priznat ) rajš ne bom nč oblubla, k bo sto posto neki pršlo umes in pol ne bo nexta. Sej boste preživele, če ne bo takoj Uživejte :*
13. april 2013
Hahahahahaha seveda smo neučakani če je to tok perfektna zgodbica
13. april 2013
u116556
u116556
Neext
13. april 2013
u364
u364
ojlaaaa, se opravičujem, ampak res rabm bralke in bi mi res velik pomenil, če bi si pogledale <33
http://www.igre123.com/forum/tema/still-the-one-1d-fanfic/52811/
Hvala:*

Ti si kr uzem cajt:L
Next:*
14. april 2013
u70873
u70873
Nexttttt
15. april 2013
u97595
u97595
next babe!!!!!!!!!!! najbolše pišeš ever
19. april 2013
u112218
u112218
Jaz se vam globoko opravičujem, ker nexta res ni bilo rekordno dolgo. Upam, da nisem izgubila bralk Sej če pa kdo noče več brat, ni treba, ne bom zamerla =)

Ta next je za mojo Łušna**. Hvala ti babe! In pogrešam te!! =( :**** <333

jυѕт ɢιve мe α reαѕoɴ 8
~ʟσυıs~

Pred vrati je stal oni Jake iz šole. Wtf? »Heej.« je rekel. »Živjo.« sem ga pozdravil. »Je Jessica doma?« me je vprašal. »Ja je.« sem rekel. »Smem vprašat, zakaj je danes ni bilo v šolo?« je vprašal. Ne kreten, ne smeš vprašat! »Amm… Bolna je.« sem rekel. »O, res? Kaj ji pa je?« je še naprej drezal. Kaj te briga! »Trebuh jo boli in bruhala je.« sem rekel. Nato pa je počasi, nekoliko omotična pricapljala po stopnicah. Prišla je do vrat in noge so se ji zašibile. Njene roke sem ovil okrog svojega vratu, da se je lahko podprla name. Jake me je sumničavo pogledal. Je ljubosumen?? »Hej Jessica.« jo je pozdravil. »Jow.« je rekla. »Kako si?« jo je vprašal. »Slabo, ne vidiš?« je rekla. Uuuuu, I like that girl. Jake se je nasmehnil. »No, ne bom te motil.« NAJU motil! »Grem domov. Adijo.« je rekel. »Čaw.« je rekla Jess in nato sva se vrnila nazaj noter. Odšla sva v kuhinjo. Posedel sem jo na pult. »Boš še čaj?« sem jo vprašal. »Lahko.« je rekla. Nalil sem ji ga v skodelico in ji jo podal. »Hvala Louis, res ne bi bilo treba.« je rekla. Nasmehnil sem se. Popila je čaj, nato pa je odšla nazaj v sobo. Šel sem za njo in sedel sem poleg nje na posteljo. »O, imaš kitaro?« sem jo vprašal. »Aha. Jo veš igrati?« me je vprašala. »Nekaj malega.« sem rekel. »Zaigraj mi kaj.« je rekla. »Kaj?« sem jo vprašal in se nasmehnil. »Ne vem. Samo zaigraj mi kaj, prosim.« je zaprosila. Šel sem v kot po kitaro in nato sedel nazaj na posteljo, tesno ob njej. Njena bližina me tako pomirja. Pričel sem igrati Little things. Zaprl sem oči in pričel še peti. Glasba mi pomeni vse na svetu. Poleg Jess. Ko sem končal, sem odprl oči in zagledal Jessico, ki me z nasmehom opazuje. »Je bilo mimo?« sem jo vprašal. Odkimala je. »Težko priznam, ampak tvoj glas je tako prekleto čudovit.« je rekla, sam pa sem zardel sto na uro. »Hvala.« sem izustil. »Kdo poje ta komad? Zelo mi je všeč.« je rekla. »Mi.« sem odgovoril. Izbuljila je oči. »Ampak, jaz vas ne maram.« je zastokala. »Si nas sploh kdaj poslušala?« sem jo z nasmehom na ustnicah vprašal. »Ne. Narobe sem vas presodila.« je rekla. »Ampak, zdaj si slišala samo mene. Morala bi slišati vse.« sem ji rekel. »Zaigraj mi še kaj.« je rekla. Začel sem igrati Give me love-Ed Sheeran. Začel sem še peti in kmalu se mi je pridružila še ona. Ko sva končala, sem dobesedno zatrokiral. »Ti … ti … Tvoj glas … Wow.« sem lahko izustil. Začela se je smejati. »Kaj?« je nato izustila. »Prelepo poješ.« sem ji rekel. »Hvala.« je odvrnila.

*Nekaj časa sva se gledala, nato pa sva se začela pomikati vedno bolj drug proti drugemu. Najina nosova sta se dotikala. Najine ustnice so bile samo še nekaj milimetrov narazen. »Nalezel se boš.« je šepnila in roke zakopala v moje lase. »Ni mi mar.« sem šepnil nazaj in roke položil na njene boke. »Tako bi te rad začutil.« sem hrepeneče rekel in ji obliznil spodnjo ustnico. Rahlo je razprla usta in strastno sem jo poljubil. O bog, kako je dobra, sploh z jezikom, kateri se je spretno ovijal okrog mojega. »O bog Jess …« sem zastokal in svoje čelo naslonil na njeno. Še enkrat sem jo poljubil. Prekotalila se je name in tako sva ležala na postelji. Najina jezika sta se zopet prepletla in od užitka sem jo trdno zgrabil za zadnjico. »Louis …« je zastokala in še enkrat sem jo stisnil. Nato sva se ustavila in oba sva bila pošteno zadihana. »Kaj se je pravkar zgodilo?« me je vprašala. Skomignil sem z rameni. »Ne vem, ampak mi je bilo všeč.« sem rekel. »Tudi meni.« je rekla in zardela. Vstal sem s postelje. Začudeno me je pogledala. Potegnil sem jo na noge. »Jess, ne veš kaj mi delaš …« sem zašepetal v njeno uho in jo nežno ugriznil. Nežno me je odrinila in roke zakopala v moje lase. Gledala sva se v oči. »Tako si mi všeč.« sem ji rekel. »Ti tudi meni.« je rekla. »Še pred nekaj časa si me sovražila.« sem rekel in se nasmehnil. »Ker nisem hotela priznati, da si perfekten.« je rekla. »Ti si bolj.« sem rekel. Poljubila me je na lice. »Jess, vem da je zelo hitro, ampak si ne morem pomagati. To je bila ljubezen na prvi pogled. Zelo si mi všeč. Vse na tebi mi je všeč. Bi me osrečila in postala moja punca?« sem jo vprašal. Prijela se je za usta. »Seveda bi bila!« je vzkliknila in skočila name. Še enkrat sem jo poljubil. »Rad te imam Jess.« sem ji rekel. »Tudi jaz tebe Louis.« je rekla.*
In nato sem se zbudil. Vse so bile samo preklete sanje?! Pogledal sem na svojo stran in Jessice ni bilo več ob meni. Šel sem v spodnje nadstropje in iz kuhinje se je zaslišal smeh. Smeh dveh oseb.
----------------------------------------------------------------------------------

a) Kdo se je smejal??
b) Je v redu?
c) Neext??

Res hvala, ker ste tako dolgo čakale.

P.S. Oprostite za napake :* <3

+Če bi katera rada, da ji posvetim next, naj pove.
20. april 2013
u364
u364
a) nebi vedla :3
b) Supeeeeeer
c) Sprašuješ??
20. april 2013
a) Jake pa Jessica???
b) Ja perfektno
c) Neeeext
20. april 2013
u116556
u116556
Omg. Bi ti rada mene ubila?
a) Kdo se je smejal?? Jessica in Jake/kateri drugi One Direction član
b) Je v redu? Popolno.
c) Neext?? Je to sploh še vprašane?
Neext
20. april 2013
u70873
u70873
a) nwm
b) popolno
c) nexttttt
20. april 2013
u82874
u82874
Pa deeeeeej no!!! Kuko loh to nardiš!!! Faaaaak noo, pa zakaj preklete sanje??!!

A)pumoje Jessica pa Jake
B)reees the beesstt!! Sm bla jezna k sm zvedla da so ble sanje haha
C)neeeeeeeeeeeeext
20. april 2013
u126942
u126942
NEEEEXT!<3
20. april 2013
u97595
u97595
Hwala ti puno mišš najraj te mm in maš da nextaš!!!
20. april 2013
u128912
u128912
next!!!!
20. april 2013
u112218
u112218
Łušna** ti bom jz dala miššššš!!! Podgana moja
20. april 2013
a) Kdo se je smejal?? Nwm? Ti veš...
b) Je v redu? Jaaaaaaaaaa...perfektno....
c) Neext?? Ja itak!!!
+ nowa bralka to zdej ni pomembn ti sm neeeexti!!!!
20. april 2013
omg to so ble sam sanje?! fak zdej si me pa dobesedno ubila :/
ziher sem, da bo to ena izmed popolnejših zgodbic na igrah

a) Jess pa fantje?
b) Ne ni blo v redu, blo je popolno! <33
c) afkors!! čimprej <3

neext!! <33 already love this story
20. april 2013
neeeeeeeeeeeeeext
20. april 2013
a) Kdo se je smejal?? Jess in njen brat al pa ostali fantje
b) Je v redu? ja ful dobra zgodba in upam da bo next čim prej
c) Neext?? ja itak next !! in to čim prej prosim
21. april 2013
u112218
u112218
jυѕт ɢιve мe α reαѕoɴ 9
~ʟσυıs~
Šel sem v kuhinjo in skoraj sem se zložil po tleh, ko sem videl Jessico in Jakea. Kaj dela on tukaj?! Zbegano sem gledal od Jess pa do njega. »Heej.« je spet pozdravil s svojim nadležnim glasom. »Živjo.« sem odzdravil. »Prinesel mi je nalogo. Mar ni prijazen?« je nasmejano rekla Jess. Čakaj, kje je že stranišče?? Mislim, da bom bruhal. »Izjemno prijazen.« sem rekel s fake nasmeškom. Kakšen bedak je. »Vaju bom pustil sama.« sem s težavo po nekaj trenutkih tišine rekel. Prekleto, kako sem ljubosumen! Najraje bi koga pretepel. Jezno sem se preobul in se napotil proti svojemu avtu. Sedel sem vanj in ga pognal. Speljal sem z dvorišča, da so gume zacvilile. Kam sploh grem? Ne vem, nekam. Moram razmisliti o vsem. Ljubosumen sem. Tiste sanje. Čudovite sanje, za katere si želim, da bi bile resnične. Njen nasmeh, njene ustnice, njene oči, njen glas. Vse na njej me privlači. Tako je lepa. Popolne postave, verjetno se zelo pazi kaj jé. Saj se mora, da ne shujša, ker bi bilo zelo škoda tiste prelepe zadnjice, ker mislim, da bogovi ne morejo narediti še ene take. Jooj, še umazane misli imam! Peljem se že eno uro. Mislim, da sem že daleč izven Londona. Ustavil sem pod nekim drevesom. Izstopil sem iz avta in sedel pod drevo. Gledal sem sončni zahod. Kmalu bo noč, a ne grem nazaj. Smrad od Jakea se še ni razpršil. Sem nesramen?? Mislim, samo borim se za svojo ljubezen. Če se borim. In to na napačen način. Od vsega razmišljanja sem postal utrujen. Ali pa grem raje nazaj. Oblači se in najbrž bo kmalu začel padati dež. Sedel sem v avto in ga prižgal, nato pa se odpeljal nazaj po isti poti, po kateri sem prišel. Kmalu sem prispel. Vstopil sem v hišo. Sezul sem se in šel v dnevno sobo, tam pa ni bilo nobenega, razen Jessice, ki je spala na kavču. »Jess, ne bi šla v sobo?« sem nežno zašepetal v njeno uho. Svojo roko je ovila okrog mojega vratu in me potegnila nase. »Spi pri meni.« je zamomljala. Roke sem ovil okrog njenih bokov. Še vedno sem ležal na njej. Čez pol ure, ko sem bil prepričan, da je spala, sem jo počasi poljubil v kotiček njenih ustnic. »Nočko Jess.« sem še zašepetal in še sam zaspal. Sredi noči me je zbudil moj padec na tla. Posledično sem s sabo potegnil še Jessico. »Kaj za vraga delaš?« me je vprašala. »Padel sem s kavča.« sem pojasnil. »Spusti me.« je rekla, ko je opazila, da jo še vedo objemam. »In če ne?« sem jo nagajivo vprašal. »Daj, spusti me.« je rekla. Še tesneje sem ovil svoje roke okrog njenih bokov. »Louis, ne morem dihat.« je rekla. »Lahko.« sem rekel. »Ne morem. Izpusti me.« je šepnila. Njen obraz je bil zelo blizu mojega. Slišalo se je samo najino dihanje. Začutil sem njeno omamno sapo na svojih ustnicah. »Kaj delava?« sem jo vprašal. »Ne vem.« je rekla. »Prosim, ne ustavi se.« sem jo prosil. Še bolj se mi je približala. Najine ustnice so se skoraj spojile, a jih še nisem začutil, saj naju je zmotil Josh. »Louis Tomlinson in Jessica Devine!!!!« je zavpil. Jess sem hitro spustil iz svojega tesnega objema in vstala sva s tal. Zakaj zaboga je moral priti?! »Nič ne delava.« sem rekel. »Kako da ne?! Videl sem, da si jo hotel poljubiti!« je zavpil Josh. »Kaj?? In kaj potem?« sem ga vprašal. »Ti bom jaz dal kaj potem! Ne hodi ji več blizu, ti je jasno?!« je zavpil name. »Ne moreš tega narediti!« sem zavpil še jaz. »Lahko! Nikoli več da te ne vidim z njo! Če ti kaj ni prav, lahko gremo tudi na sodišče!« je zavpil. Ne morem verjeti. V očeh so me zapekle solze. »Josh, kaj je s tabo? Ne moreš nama tega preprečiti!« je zavpila Jessica. »Utihni in zgini v svojo sobo. Moram govoriti z Louisem.« je rekel Josh. »Nikamor ne grem. Ob njem bom.« je rekla in me prijela za roko. Pogledal sem jo in svoje prste prepletel z njenimi. Josh je pristopil k nama in mojo roko iztrgal iz njenega prijema. »Izpusti me!« sem siknil. »Ne dotikaj se je.« je zarenčal Josh. Potisnil me je skozi vrata ven in jih zaklenil. Super. Začel je padati še dež. Prekleto, kako me zebe. Kmalu je ven prišla še Jessica. »Kaj pa ti tukaj? Si zmešana?« sem jo vprašal. »Josh je bolj. Pridi noter.« je rekla. »Ne smem.« sem rekel. »Fuck it. Pridi noter! Bolan boš!« je rekla in me potegnila za roko noter. Ves sem se tresel. »Louis, nisi dobro.« je rekla. Za roko me je povlekla v njeno sobo. Iz kopalnice je prinesla brisačo. »Sleci se.« je rekla. »Kaj?!« sem jo zgrožen vprašal. »Boxarice lahko obdržiš. Sleci se, če ne te bom jaz.« mi je rekla. Še vedno sem stal tam kot malo prizadet, zato je pristopila k meni in mi slekla majico. »Lepi sixpacki.« je rekla in jih pobožala. Sploh ne ve, kaj mi dela. »Saj lahko sam.« sem rekel in dal njeno roko dol z mojega telesa, preden bi zaradi užitka naredil napačno potezo. »Naj se obrnem proč?« me je vprašala in se zarežala. Prhnil sem in si slekel kavbojke. Izbuljila je oči in mi podala brisačo. Premočen sem bil do kože. Obrisal sem se. »Bom Harry-ju rekla, naj ti posodi majico.« in nato je odšla ven iz sobe. Čez nekaj časa se je vrnila s Harry-jevo majico. »Saj hlač ne rabiš, ne?« me je vprašala. Odkimal sem. »Lezi na posteljo.« je rekla. Ubogal sem jo. Pokrila me je z odejo in mi odšla po skodelico čaja. »Popij.« je rekla in mi ga podala. »Hvala.« sem rekel in ga spil. »Kar zaspi.« je rekla. »Kje boš pa ti?« sem jo vprašal. »Na kavču.« je rekla. »Ne, ne, ne.« sem protestiral in vstal iz postelje. »Kam pa misliš da greš?« me je vprašala in porinila nazaj na posteljo. »Bom kar jaz na kavču.« sem rekel in zopet vstal. »Ne, res ni panike. Kar spi tukaj.« je rekla. »Ampak …« sem hotel ugovarjati, a sem zaradi velikega šoka utihnil.

a) Kaj je šokiralo BooBear-ja??
b) Kaj se bo dogajalo med njima z Jess??
c) Bo delal Jake probleme??
d) Je v redu?
e) Neext??

Hvala usem bralkam Mogoče pa še nekej bo s to zgodbico o.O
21. april 2013
u97595
u97595
a) hmm nevem
b) nebi vedla
c) itq
d) se ti zdi? najbolše ever!! < 333
e) ne sprašuj! u tem momentu next!!!!!!!!!!!!!!!

walda da bo neki s to zgodbico.. tvoje so itq najjačee!!!!!!!!!
21. april 2013
u82874
u82874
A) poljubila ga je?
B)par bosta
C)juup
D)jaaaaa
Neeeeeeext takooj nej bo donees pliiis
21. april 2013
opa, se ena jaca zgodbica nexxxxxxt!
21. april 2013
u70873