Forum
Heey sem Ashley Overstreet in trenutno stojim na letališču Jožeta Pučnika Ljubljana in se poslavljam od svoje družine in najboljše prijateljice Hanne. Z odličnim uspehom sva končali gimnazijo Kranj , faks bova pa nadaljevali v najini sanjski državi Avstraliji. Najeli pa sva neko stanovanje v Melbourne-u. od nje pa se poslavljam ker pride šele čez 1 teden. Poslovila sem se in odšla na letalo. Poslušala sem glasbo tako da je let šel hitro. Našla sem si taksi in odšla do stanovanja..

25. oktober 2013
aja pozabla sem napisat da je to ff od The Janoskians
25. oktober 2013
neext
25. oktober 2013
u124989
u124989
next
25. oktober 2013
Taksistu sem dala naslov in ko je minilo pol ure je ustavil 'hvala' sem rekla in plačala. Izstopila sem, globoko vzdihnila in zacvilila 'končno sem tukaj' pred stanovanjem je stala neka gospa ter se mi smejala. Takoj sem stopila k njej 'dober dan' sem jo pozdravila. ' dober dan ti si najverjetneje Ashley Overstreet kajne?' ' hahaha to sem jaz'. No uglavnem ime mi je Katerina in tukaj sem da vam dam ključe stanovanje preden vam pa jih dam pojdiva pogledat, če vam je všeč.' Odklenila je vrata. Oči so se mi razširile kajti to ni bilo stanovanje ampak cela hiša! ' in kako se vam zdi?' ' uaaau too je pa cela hiša ne stanovanje' zasmejala se je. ' no tukaj je dnevna soba…'in mi razkazala celo hišo na koncu pa mi je dala ključi in odšla. Takoj sem razpakirala in poklicala Hanno ' heey aš kok je hud stanovanje tooj cela hišaa!! Ma dve spalnice,jedilnico,kuhinjo,klet,vrt,dnevno sobo in eno urejeno ampak čisto prazno sobo..ena spalnica je modra ta je moja tvoja pa je zelena' ' hahahaha zeleno sobo mam jeeej. Ti mi rajš povej aj kšn luštn tip kje v bližin?' ' jooj newem nisem še spoznala nikogar. Daj grem js mal šnofat se vidva čez 6 dniii čaau' 'čuus'. Obula sem svoje adidaske, vzela jakno in odšla. Šla sem v smer igrišča. Ko sem prišla bližje sem videla 3 fante. Ki so jedli..surovo meso? NORCI!!! Hiitro sem šla mimo njih in gledali so me kod da bi bla vesolc. Hodila sem še kar nekaj časa nato pa sem rajši odšla nazaj. Parkirala sem se pred televizijo in gledala Mamo. In potem je zazvonilo. Aa sem zacvilila. Potem pa sem počasi odšla odpreti vrata. V bližino sem si za vsak slučaj pripravila nož,previdnost ni nikoli odveč..odprla sem vrata in pred njimi so bili tisti 3 NORCI. 'heey prinesli smo ti telefon ker si ga prejle izgubila..' šele potem sem ugotovila,da ga res nimam. Previdno sem iztegnila roko in vzela telefon. 'hvala' sem se zahvalila. ' nooo smo jaz sem Luke in to sta moje dva brata Beau in moj dvojček Jai. Videli smo kako si bila prestrašena in zmedena ker si nas videla jesti srovo meso..mi3 in še dva fanta imamo skupino The Janoskians in vsak teden imamo dearsundays in ta teden smo morali jesti meso…' takrat sem si odhanila ' dobro torej niste nori…' ' hahah ne nismo' ' boste vstopili ravno gledam grozljivko Mamo?' sem rekla ' okej' ..vstopili soo in začeli smo gledati film..
26. oktober 2013
Mama. resno? lol. neext
26. oktober 2013
hahahaha jaa Mama

Jai

Luke

Beau

26. oktober 2013
Posedli so se po mojem kavču. Film sem dala od začetka, naredila kokice in ugasnila luč. Gledali smo še kar mirno ampak ob kakšnih trenutkih smo trznili in cvilili. Hahah ja cvilili smo hahah. To je bilo pa hecno videt. Kmalu je bilo filma konec in prižgala sem luči. Usi smo bili malo šokirani zaradi konca. Ampak potem sem se spolnila še enega šoka. SAMA SEM V CELI HIŠI. MA NEE NO!!-.-''. Ko so fantje videli moj šokiranozgrožen pogled so mi namenili vpraševajoč pogled. Ko sem jim povedla celotno zgodbo je bil Luke čisto navdušen nad tem da bo prišla še ena punca. Potem pa se je oglasil Jai ' kaj pa če bi prespala pr nas?' Beau in Luke pa sta samo zadovoljno pokimala. Nekaj časa sem razmišljala potem pa sem pokimala. V nahrbtnik sem nametala nekaj reči in zaklenila hišo. Ugotovila sem da smo sosedi. Ko je Jai odprl vrata sem videla še 2 fanta, ki sta se lovila in bojevala z blazinami. In še preden je kdo lahko kaj rekel mi je neka blazina priletela v glavo in jaz, človek brez ravnotežja sem padla. No skoraj, ko sem se že pripravljala na udarec sem odprla oči in videla da me je Jai ujel. ' oo živjoo' sem mu rekla in sem se nasmehnila. ' jaa živjooo!' je rekel on se zasmejal in mi pomežiknil. Čutila sem kako me rdeča barva obliva. Kako pa to saj jaz ne zardevam. Ko je videl moj obraz kuhan ko rak se je še bolj nasmehnil. Kmalu me spustil, da sem lahko normalno stala. ' khmm torej Ashley to sta še tiste dva norca iz naše skupin James in Skip. James,Skip to je Ashley naša nova soseda.' Je rekel Luke. Prestavili smo se drug drugemu in potem se je začel pogovor o tem kje bom spala. ' umm saj lahko na kavču' sem rekla. ' oo ne to pa nee!!' je rekel Beau. ' saj je lahko pri meni' je rekel Jai. ' uummm Ashley a ti je prav da spiš pri Jaiu?' me je prašal Skip in se zlobno nasmehnil. 'uum men je okej' sem rekla. Jai me je prijel za roke in me zvlekel do sobe. ' torej tukaj boš spala' je rekel in pokazal na zakonsko posteljo. ' inn tukaj..' je nadeljeval ' tukaj draga moja pa se lahko stuširaš' je rekel in si živčno začel gristi ustnico. Juuj kako je prisrčen ko to dela. Vzela sem stvari in se odpravila v kopalnico. Ko sem se stuširala sem oblekla spodnje perilo in šele takrat sem dojela, da nimam pižame. Pogledala sem skozi ključavnico in videla da Jaia ni v sobi. Odahnila sem si in počasi odprla vrata, stekla k omari. Oblekla sem se in končno do konca odahnila. Ko sem lezla po zaprti omari navzdol sem videla Jaia ki je stal med vrati in se smejal. ' uum koliko časa si že taam?' sm ga živčno vprašala. ' dovolj dolgo' je rekel.. videl je mojo nervoznost. ' heej' je lepel mirno in se mi približal. ' ni ti treba biti za nič nervozna imaš pupovno telo' je rekel in me objel. Malo sem bila šokirana ampak sem ga objela nazaj. Med objemom me je nekaj začelo zvijati po trebuhu. Čez nekaj časa sva se nehala objemati. Bilo je malo neprijetno saj sva se objemala nenavadno dolgo. ' uumm grem se stuširat' je rekel in odšel pod tuš. Usedla sem se na posteljo in igrala igrice na telefonu. Kmalu je iz kopalnice prišel Jai brez majice. Prokletoo ima ta pupovnoo telo usta so se mi kar avtomacko odprla in ko sem ugotovila, da ga ko malo zmešana bulim in on je to videl je rdečica spet nevem kaj mi je resno!!! Zavzela moj obraz sem se počasii pogreznila v pojsteljo. ' ali greva spat?' me je vprašal jaz pa sem pokimala ulegel se je zraven mene in se pokril. Tudi jaz se ponavadi pokrijem ampak tukaj je bila samo ena odeja in bilo me je sram, da bi še jaz prišla pod to odejo. Ko je to Jai opazil se je nasmehnil in me pokril on ' lahko noč' je rekel in mi dal lupčka na čelo. Nasmehnila sem ' nočkoo' sem mu odgovorila. Ugasnil je luč in tako sem padla v svet sanj…

še slikce od

Ashley:

(brez Tatoojev)

Hanna

17. december 2013
u28319
u28319
Neeext:*
17. december 2013
next
18. december 2013
u138721
u138721
neeeeeext
27. december 2013
neeext+ful dober pišeš
27. december 2013
Ko sem zjutraj odprla oči sem čez svoje telo čutila nekaj težkega-Jai-oua roka. Bila sva objeta pod odejo. Obrnila sem se proti oknu in videla, da zunaj pada dež ,zato sem se še malo stisnila k Jaiu, sem že omenila da prfektno dišii?? Med razmišljanjem pa sem zaspala nazaj. Zbudil me je Skipou glas ' ooo lj kk sta lušnaa tale slika gre na twitter!!!' čakaj malo KVA JE REKU!?!? Takoj sem skočila po konci in vsi so me začudeno gledali. ' Skiiip!!!!!!!!' sem se zadrla, ko je že hotel oditi. Med vrati se je ustavil in se obrnil ter prišel nazaj v sobo in naredil *angelski obraz* 'kaaaaaj' je vprašal! Zfds točn ve kaj je grr…' PA NE TI MENI KAAAJ!!!! TOČNO VEŠ KAJ JE!!! KAKO SI DRZNEŠ BREZ DOVOLJENJA DATI SLIKO NA TWITTER!!!?! UGRIZEELNA TE BOM!!!!' sem se drla nato pa sem pogledala proti Jaiu, ki je še zmeraj spal in ga dregnila. ' kaj, kje, kdo, zakaj?' je skočil po konci čisto zbegan. aaww kok je lušteen k je zbegan. Ooo zaboga Ashley kva ba govoriš ženska nora! Ko sem mu vse obrazložila pa je grdo pogledal Skipa ' pa kaj ti je člouk zmešan! Pa a ti češ, da Ariana vid?!' se je zadrl nanj ' oprostii' se je opravičil Skip. 'ugh!' je iz sebe spravil Luke, James se je le spačil Beau pa se je začel razburjat ' a sta s5 skp?! Pa a si ti noor!? PREVARALA TE JE BRATE MOJ!! P-R-E-V-A-R-A-L-A!!!! NE ZASLUŽEŠ SI TE KUR-' takrat pa ga je prekinila Jaioua klofuta. Vsi smo zajeli zrak in okameneli. Meni pa se je še srce zdrobilo na 1000 koščkov. Z Ariano Grande hodi. Punco ima. Ja sevede jo ma kje sem pa mela glavo! Beau-u so se oči zasolzile a jih je zadržal. Le majhno je pokimal in šel iz sobe. Tud jaz sem vedela, da se moram čim prej spraviti od tu saj tudi sama newem kdaj bom eksplodirala. ' umm..hvala, ker sem lahko prespala amp-ampak r-rabim poklicat Hanno' jeclala sem, to se mi zgodi le takrat, ko sem žalostna ali prestrašena. In sedaj sem bila oboje. Prestrašena sem bila zaradi Jaia, nikoli si nebi mislila,da je tak. Razlog za žalost pa že poznate. Vzela sem stvari in odpihala domov. Roke so se mi že tako tresle in oči solzile, da sem komaj odklenila vrata. Hitro sem odšla v hišo in zaprla vrata. Takrat pa nisem več zmogla. Solze so zavzele oči. Začele so mi liti in niso nehale. Takrat pa sem se zamislila. Ahh daj noo poznaš ga komaj 2 dni, ne moreš biti tako zatrapana vanj. Obrisala sem si solze in odšla do hladilnika ter ven vzela banico sladoleda, iz predala žlico in se zabubila pred TV. Gledala sem Disney Channel. Ravno se je začel Austin&Ally. Ena iz mojih najljubših serij na tem programu. Nekaj časa sem gledala in se basala z sladoledom. Nato pa je pozvonilo..

27. december 2013
haha next (slikca- true dat)
27. december 2013
nexttt!!-nova bralka
kull zgodba!!
15. april 2014
kdaj boš nextala?
24. april 2014
next
25. junij 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike