Forum
na kratko:
če bote brali & komentirali bom pisala (:
če pa neote brali & nič komentirali pa pač neom pisala. ;Đ
GET IT!? Okeey. JA/NE kr izber. tyt. ;3

*ahm* Le kaj je uprašanje? xD -.-

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

08. oktober 2010
u13633
u13633
ja ti kr napiš..mi je dougcaiit...in vrjamem da bo zgodbica zanimiva...
08. oktober 2010
u28905
u28905
piš, itak da piš, lohka kr takoj.
08. oktober 2010
Okeeeič. ;DD

bom zdeii osebe. :Đ
08. oktober 2010
u23904
u23904
napiš hitr
08. oktober 2010
Abbey: glauna oseba-15 let VZDEVEK: Abb (:
Camilla: Abbina BFF-15 let VZDEVEK: Millie :Đ
Myron: Millie-jina simpatija-16 let VZDEVEK: / ;P
Joshua: Najpopularnješi fant na šoli-16 let VZDEVEK: Josh ;$

sori da je dougo trajalo kr sm še BB gledla. xĐĐ
08. oktober 2010
*mjah* bom prvi del napisala. :ĐĐ
08. oktober 2010
u24232
u24232
daj žee.
08. oktober 2010
''Abbey Linn. Pred tablo!'', se je zadrl Muškrc. Zastal mi je dih. ''nisem se učila.'', sem rekla potiho in upala da me bo poslušal. ''in? Saj si vedela da sprašujem. Pridi. Pa zvezek še prinesi.'', je zinil in se zazrl v redovalnico. Millie je stisnila čeljusti. Bilo je petnajst minut do konca pouka. Vzela sem zvezek in se napotila pred tablo. Millie me je sunila v hrbet in rekla:''zalačuj!'' Pokimala sem in do table šla počasi kot se je le dalo. ''še danes gospodična Linn?'', je vprašal Muškrc nejevoljno. Pokimala sem. V tistem trenutku je dvignila roko Millie. ''aaam, učitelj? Ste vedeli, da če se človek v treh minuah.....'', je pričela. ''daj nehaj no. Sredi spraševanja smo. Oziroma na začetku.'', je rekel in zavil z očmi. Millie je sedla in dregnila Rocky-ja. Pomežiknil ji je in vstal. Vprašal je če lahko gre na stranišče. Muškrc je pokimal in se zazrl vame:''kaj pa ti zdaj tam stojiš? Sem pridi no.'', je rekel nejevoljno. Napotila sem se k tabli. Zvezek sem položila predenj in se postavila pred tablo. ''piši: +2-(344,8-129)+(7,12345)-.....) Dalje ni spregovoril saj je v učilnico priropotal Rocky. Učitelj je zavzdihnil. ''oprostite za vznemirjenje spraševanja učitelj Muškarič.'' Učitelj je pokimal in zajel zrak, da bi nadajeval račun a mu je za vrat priletel košček radirke. Obrnil se je in jezno pogledal po razredu. ''kdo je bil?'' Millie je vstala in začela:''nima veze kdo je bil. Glavno da je sedaj konec ure in Abb ni bila vprašana. Ajd!'' Ves razred se je pričel na ves glas krohotati, učitelj pa je jezno strmel vame. ''nisva še končala.'', je rekel in se obrnil. Stekla sem do Millie in Rocky-ja ter jima počila v roke. ''oujeeaa!'', sem se zarežala.
08. oktober 2010
u28753
u28753
daaaaaaaaaaaj *-*
08. oktober 2010
aaaam. Tam pri osebah med millie pa myron še nej pride Rocky: BFF od Millie in Abb-15 let VZDEVEK: / (;
08. oktober 2010
u24232
u24232
neeeeeeeeeeeeeeeeext
08. oktober 2010
a je Kul? xDD
08. oktober 2010
u13633
u13633
nextt
08. oktober 2010
okeeič. bom nextala zdeii. :Đ
08. oktober 2010
Zvezke sem stlačila v torbo in že sem stala pred vrati skupaj z Rocky-jem in Millie. Skupaj smo se sprehodili čez hodnik do razreda za slovenščino. Tam smo na tla zmetali torbe in sedli na tla. ''super speljano. Hah! Res hvala. Rada vaju mam.'', sem rekla in ju stisnila k sebi. Pričeli smo se smejati. ''kdo pa je vrgel radirko?'', sem vprašala in se zazrla v Millie. ''Sarah jo je vrgla.'', je odgovorila. ''Sarah? OMG! Zakaj pa to?'' Rocky je skomignil z rameni. ''ej Millie. Zadna poved je bla zmagovita res.'', je rekel in sunil Millie pod rebro. Millie se je pričela smejati, jaz pa tako kot vedno poleg nje težko ostanem resna. Tako smo se smejali do konca odmora. Nato pa smo vstali, pograbili torbe in se odpravili v učilnico za slovenščino. Vsi trije smo sedli za tri mize v zadnji vrsti. Ker je učiteljica za slovenščino že na robu upokojitve ne vidi tako daleč in se lahko v miru pogovarjamo. Tako je to. Ko je v učilnico stopila učiteljica smo vsi vstali nato pa sedli. ''odprite na strani 36. Ah, ne na 63.'', je rekla in si poravnala očala. Še en dokaz da je že napol slepa. ''in rešite vse do naloge...eeee...Jason pridi sem in mi malce pomagaj.'' Jason je vstal in stopil do nje. Učiteljica je s prstom pokazala na številko naloge. ''6'', se je zarežal Jason. ''hvala poba.'', je rekla in zaprla knjigo. ''tako. Ko boste pa rešili si boste še prepisali nekaj v zvezke. Samo malo da najdem.'' Knjigo sem odprla na strani 63 in se zazrla v vse tiste naloge. Zavzdihnila sem in segla po rešitve. Vsako nalogo posebaj sem si prepisala iz rešitev. Tako sem bila vsaj hitreje konec. ''je že kdo končal? Da bi mi malce tukaj pomagal z papirji.'' Čeprav sem že končala se nisem hotela javiti saj bi mi potem tam nakladala in morala bi iskati njene smotane papirje. Naj si jih sama poišče. (;
08. oktober 2010
u18082
u18082
NeXt.!
PŁzzz.!!
!!!
08. oktober 2010
a je zanimiu drgač? O:
08. oktober 2010
u27744
u27744
next!
08. oktober 2010
u27744
u27744
ja itak!
08. oktober 2010
ajh. DankeŠün. x$
08. oktober 2010
u24232
u24232
ful cool nexti!
08. oktober 2010
Neext Mujcu. :Đ
08. oktober 2010
Ko je končno našla papirje je zazvonil zvonec. Konec ure! Zavzdihnila je. Hitro sem zvezke zmetala v torbo in stekla ven. Za mano je pridirjal Rocky. ''kosilo?'', je vprašal. ''jp!'', sem se zarežala. Ustavil se je. Od nas treh imam le jaz kosilo. :Đ Millie nima časa saj ima takoj po pouku trening. Trenira košarko. Rocky pa kosi doma. To je to. (: Ko sem pritekla do jedilnice sem pograbila pladenj, beštek in krožnik makaronov. Ko sem sedla je do mene prišel Myron. Pogledala sem ga. ''am, sedi.'', sem rekla in z pogledom poiskala Millie. Stala je pri vratih. Pomežiknila sem ji in z očmi nakzala na Myrona. Dobila je velike svetlikajoče oči. Pokazala sem ji naj se nama pridruži. Pokimala je in stekla do naju. ''hej!'', je rekla in se mu nasmehhnila. ''oj.'', je rekel in se zazrl vanjo. Smehljala sta se drug drugemu. ''uau. Sparks!'', sem se zarežala in upičila pogled v makarone. Zajela sem veliko makaronov in jih stisnila v usta. Upam, da ji bo to dopovedalo da naj ne gleda ali da naj ne govori meni temveč njemu. Ker sem opazila da želi biti sama z njim sem vstala in vprašala:''bo kdo kaj pil?'' ''jap bi. Koka kolo.'' ''okej. Mam tri evre. Vredu je.'', sem se nasmejala in pomežiknila Millie. Nasmehnila se mi je. Počasi sem se odpravila od mize in si mislila:''uživajta.'' (:
09. oktober 2010
nexxt
huda zgodbica je
09. oktober 2010
u24232
u24232
neeeeeeeeeeeeext
09. oktober 2010
u18082
u18082
NexT...~
PŁzzZ!
09. oktober 2010
u28753
u28753
neeeeeeext :3
09. oktober 2010
u24232
u24232
dj
09. oktober 2010
Ko sem prispela do aparata za pijačo z mehurčki sem malce poškilila k njima. Millie se je smehljala. ''uh. Srečna je!'', sem se nasmehnila sama sebi. Obrnila sem se nazaj in v luknjico za kovance vtaknila pedteset centov in kliknila na gumb za koka kolo. Malce sem počakala. Koka kole ni bilo. Zavzdihnila sem in še enkrat pritisnila na gumb. Še vedno je ni bilo. Zavila sem z očmi. Malce sem pogledala naokoli. Nihče me ni gledal. Delala sem se kot da ni nič in neopazno brcnila v mašino. Nekaj je zaropotalo. ''zdaj pa bo.'', sem se nasmehnila. In res. V posodico je priletela koka kola. Vzela sem jo in se obrnila da bi odšla, a me je ustavil glasen pok. Ven je prišla še ena in nato še ena. ULP.! Koka kolo sem porinila v torbo in se delala kot da nič ni. Počasi sem se odplazila do vrat jedilnice in hitro smuknila k Millie in Myronu. Zasmejala sem se in mu pokotalila koka kolo. Stavim, da sem bila rdeča kot paradižnik. Glavo sem porinila čisto k krožniku in pričela jesti svoje makarone. ''končal sem!'', je rekel Myron in vstal. Millie se mu je nasmehnila. ''tudi jaz.'', sem rekla hitro in bliskovito vstala. Krožnik z makaroni sem odložila na polico v kuhinji in Millie potegnila v garderobo. Skozi garderobna steklena vrata se lepo vidi na tisti aparat z pijačo. Švignila sem k vratom in pogledala ven. Okoli in okoli aparata je ležalo kakšnih trideset koka kol. Požrla sem slino, pograbila torbo in Millie potegnila ven. Fjuh.!
10. oktober 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg