Forum
Just can't let her go – harry styles fanfiction
---------------------------------------------------------------------------------
„Prosim te.“ sem zaslišala njegov nizek glas. Nisem mogla odgovoriti, le stran sem pogledala. Še zdaj ne morem verjeti, zakaj se to dogaja. Pa ravno meni. „Samo...pojdi.“ sem komaj izdavila iz sebe, ter začutila žalost in praznino v srcu. Odšel je, jaz pa sem še vedno sedela tam na hladni klopci. Noč je bila temna in hladna, luna pa je bila polna. Zakaj se vedno meni dogaja najslabše? Potrta sem. Zdaj, ko sem ga izgubila. Dnevi so minevali zaljubljeno, dokler mi ni naredil tega. Kako sovražim to žensko, pa bila je moja najljubša pevka. Zakaj je to naredil kar na enkrat? Ljubila sem ga do vesolja pa nazaj. Ni res, hecam se. Ljubila sem ga tako močno, kot še nobenega fanta doslej. Neskončno. Bil je pravi, s katerim bi lahko bila do konca svojega življenja, toda me je zamenjal z drugo in najhuje je to, da me je zamenjal z mojo najljubšo pevko. Mrzel veter je pihal in listje dreves so padali. Bila je jesen. Mrzla, žalostna jesen se je začela. Vsaj zame. Fant, ki sem ga ljubila tako močno, me je zapustil. Vse kar sva imela skupaj, je bilo za šalo. Prevaral me je z njo. In zdaj je konec zame.

* Pred enim mesecem *

„Pa kje si ti za vraga?“ me je histerično napadla moja najboljša prijateljica Elsie (Keira-drugo ime). „Tukaj.“ sem rekla ter ji pomahala. Sem Erin (Alice-drugo ime) Barlow. Jaz in Elsie sva najboljši prijateljici že od tretjega razreda. Sedaj sva stari že 17 in nič naju ne loči. Sva kot sestri in nekateri, ki naju ne poznajo nama to tudi pravijo. Naju to nič ne moti. Z Elsie hodiva na srednjo šolo v Luton, kjer tudi živiva. Ta kraj je blizu Londona, ne veliko stran. Z Elsie začasno delava v manjšem lokalu, saj ima tam podjetje moj oče. Sva veliki oboževalki One direction. Meni so vsi zelo všeč, toda Harry me je najbolj pritegnil z njegovimi šarmantnimi kodri in z zapeljivim nasmehom, saj je tako ljubek, Elsie pa je najbolj všeč Niall, zaradi prikupnega nasmeha. Ravno sva se odpravljali na delo, saj so bile počitnice, zato sva delali v lokalu. Elsie je prespala pri meni, zato ste jo prej slišali. „Samo še oblečem se.“ sem hitro rekla ter stekla do omare z oblačili. Bila sem na facebooku, zato še nisem bila pripravljena. Iz omare sem hitro vzela rdečo kratko majico brez rokavov ter kratke jeans hlače. Oboževala sem preprosta oblačila, kot so navadne majice in hlače. Nisem marala nekakšnih bleščic na sebi, ali kaj podobnega. Imela sem vitko postavo, svetlo modre oči ter dolge rjave rahlo skodrane lase, ki so mi segali malo naprej od prsi. Elsie pa je bila enaka, le da je imela dolge črne rahlo skodrane lase in rjave oči. Glede na te stvari, sva si bili vseeno kar se da podobni. „Pa kje si no!?“ sem zaslišala dretje Elsie. „Že grem!“ sem zaklicala in stekla k dol, kjer me je že čakala pred vrati. Objela sem jo. „Kako si spala?“ sem jo nasmejano vprašala. „Dobro, pa ti?“ je z nasmeškom odgovorila Elsie. „Tudi kul.“ sem rekla nasmejano, nato pa sem zaslišala glasbo od Avril Lavigne z naslovom Rock N Roll, ki je zaznavala zvonenje mojega telefona. Stekla sem po Iphone 5 in se oglasila. Bil je moj najboljši prijatelj Kyle. Imela sem ga zelo rada. Oglasila sem se. „Kyle!“ sem vzkliknila po telefonu. „Erin, kje sta!? Pridita že vendar, veliko gnečo imamo.“ je rekel Kyle in zaslišali so se kriki nekih punc. Le kaj se dogaja... „Takoj prideva.“ sem rekla v telefon in prekinila, z Elsie pa sva stekli na avtobusno postajo. Čez nekaj minut je prišel avtobus in midva sva vstopili ter se usedli na prosta dva sedeža. „Kdo je prej klical?“ je vprašala Elsie, medtem ko sva se peljali. „Kyle je bil. Rekel je, da je v lokalu velika gneča in da naj hitro prideva, jaz pa sem zaslišala krike nekih punc.“ sem rekla ter jo vprašalno pogledala. „Misliš, da so kakšne slavne osebe tam?“ me je z širokim nasmeškom vprašala Elsie. „Bova videli.“ sem rekla ter ji pomežiknila, nato pa je avtobus prišel do postaje, da sva z Elsie izstopili. Pred lokalom se je videlo veliko mladih deklet, mislim, da približne starosti kot sva midve z Elsie. „Pridi, poglejva kdo je tam!“ je vznemirjeno rekla Elsie in stekli sva do lokala. Tam sva videli...
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Upam, da vam je všeč začetek!
Kdo je bil v lokalu, katera slavna osebnost/i ?
Next ?
27. september 2013
jaaaaaaaaaaaaaaaa i love it!!!!! <3333333333333333333333
ja pomoje harry ane...
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
27. september 2013
u147863
u147863
neeeeeeeeeeeext
27. september 2013
Neeeeexxxtttt
27. september 2013
can't...breath...this is awsome!
nnnnneeeexxxttt
27. september 2013
mal oglašujte če lahko, če prideta usaj še 2 nexta bom nextala heh hvala, kr ste začele brt
27. september 2013
next <33
27. september 2013
neeeeeeeeeext
27. september 2013
neeeeeeeeeext
27. september 2013
neeeeeeeeeeeeeext
27. september 2013
u144414
u144414
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
27. september 2013
u145434
u145434
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
28. september 2013
http://www.igre123.com/forum/tema/s-s-n-n-w-sn-n-n/61883/1
http://www.igre123.com/forum/tema/you-are-my-world-%28-niall-imagine-slo%29/59856/1 a bi prebral prosm? nimam glihk kj velik brauceu.... +sory beti za oglaševanje, ampak ti si pr men tut res sory..
28. september 2013
nekii mi je ratal za dons+ hope u like it in posvečeno je нσяαη вιтcн
+ hvalaa ker berete,rada vas mam<3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Zagledali sva skupino Little Mix! Bilo je veliko najstnic, ki so bile v lokalu in pred lokalom. Komaj sva se prebili, do vrat, da bi lahko vstopili. Prijela sem za kljuko in poskušala odpreti, vendar so bila zaklenjena. Začela sem trkati in kmalu je prišel Kyle do vrat. „Odpri!“ sem se zadrla. Vrata je odprl in z Elsie sva se hitro izmuznili noter, nato pa je vrata zaprl in jih zaklenil. Verjetno veste, zakaj jih je zaklenil, zato, da ne bi preveč najstnic prišlo notri, saj bi se Mixicam zmešalo. „Kaj se dogaja tukaj?“ je Elsie vprašala Kyla. „Little Mix so prišle na kavo, deklet pa se je usulo na polno.“ je povedal Kyle. „Nekaj si pozabil.“ sem rekla ter pogledala Kyla v oči. Prišel je k meni in me objel. „To.“ je rekel, ko me je nehal objemati. Prikimala sem in se zasmejala. „No, pridita zdaj, ker imamo veliko dela.“ je povedal Kyle in odšel za šank, z Elsie pa sva odšli v garderobo. Slekla sem jakno, ter si zavezala predpasnik, Elsie pa tudi. Odšli sva po pladnje in se vsaka odpravila na svojo stran lokala. Jaz sem imela srečo, saj so Little Mix punce sedele, ravno tam, kjer jaz srežem. Odšla sem do njih. „Pozdravljene, kako vam lahko ustrežem?“ sem vprašala malce sramežljivo. Perrie me je pogledala in se mi nasmehnila. Meni je bila vedno Jade najljubša, toda Perrie je bila tudi ok. „Jaz bom Cocacolo, prosim.“ je povedala Perrie, Jade, Leigh-Anne in Jesy pa so naročile kakav. Zapisala sem, se jim nasmehnila, zahvalila in odšla. „Kaj bodo?“ je vprašal Kyle, ki je bil pri pultu. On je bil pri pultu, jaz in Elsie pa sva stregli. „Eno cocacolo in štiri kakave s smetano.“ sem povedala in se mu nasmehnila. „No?“ je vprašal Kyle. „Kaj?“ sem ga vprašala vprašajoče. „Pojdi že k njim.“ je rekel Kyle. Res, bila sem oboževalka Little Mix, toda nisem si upala kar k njim in se pogovarjati z njimi. „N-ne vem Kyle...veš, da si ne upam pogovarjati z njimi.“ sem komaj izdavila iz sebe. Kyle je zavzdihnil. „Odnesi jim pijače in se poskušaj pogovoriti z njimi.“ je rekel Kyle. Prikimala sem,vzela pijače in odšla k njim. Upam, da mi bo uspelo, sem si mislila. Bila sem rahlo živčna, kaj pa veš, kako bodo reagirale. „Izvolite.“ sem rekla in se nasmehnila. Perrie se je nasmehnila, ostale pa tudi, jaz pa sem jim razdelila napitke. „No, am...upam, da vam bo všeč.“ sem izdavila iz sebe in to komaj. „Želiš avtogram?“ je nasmejano vprašala Jade. „Ja, prosim!“ sem skoraj zavpila. O, bog kako sem vesela. Jade je iz svoje torbice potegnila manjši blokec in nekakšen kemični svinčnik, kjer je pisalo Jade. Mislim, da ima vsaka od njih svoj kemični svinčnik. Hudo! Jade se je podpisala, nato pa dala blokec še ostalim in tudi ostale so imele svoj kemični svinčnik, kjer so pisala njihova imena. Ko je blokec prišel do Perrie, je pogledala ven. „Kako ti je ime?“ me je vprašala in se nasmehnila. „Erin Alice sem“ sem rekla in Perrie mi je podala roko in rokovali sva se. „Perrie.“ je rekla in se nasmehnila. Tako prijazna je bila, pa ne samo ona, vse so bile prijazne. Videla je, da imam dve zapestnici, na kateri piše Little Mix na drugi pa One Direction. Nasmehnila se je. „Si tudi Directionerka?“ me je vprašala in se nasmehnila. Joj, te njeni nasmehi so ljubki. „Ja, tudi.“ sem sramežljivo rekla. „Je tudi tista tvoja prijateljica?“ je vprašala in pokazala na Elsie. Prikimala sem. „Srečo imaš, da sem te spoznala.“ je rekla in se mi nasmehnila, nato pa iz torbice potegnila dve vstopnici za One direction koncert. Razprla sem usta. „Izvoli.“ je rekla in mi jih podala v roko. Bila sem šokirana. O BOG! Na koncert One driection grem! To ni mogoče! O jezus! O bog! Ne morem verjeti! „O bog...“ sem izdavila iz sebe in gledala Perrie najbolj srečno, kakor sem lahko. Name je prilezel najbolj širok nasmeh kar sem jih imela. Začela sem kričati tako močno, da sta me Kyle in Elsie zelo čudno gledala in se pri tem držala za ušesa. „Najlepša hvala, Perrie. Vsem najlepša hvala.“ sem se zahvaljevala in objela vsako posebej. „Ni za kaj.“ je rekla Perrie. „Uživajta.“ je dodala Jade. „Najraje vas imam!“ sem rekla veselo in se nasmehnila. Zasmejale so se. „Toda, zakaj si dala vstopnici ravno meni? Saj je še veliko najstnic zunaj...pa ravno meni?“ sem jo vprašala vprašljivo, toda srečno. „Zdela si se mi v redu punca in ko sem te že zagledala, si se mi zdela nekaj posebnega.“ je povedala Perrie in se mi nasmehnila. O bog, kako jo imam rada. To, da ti tako slavna oseba to reče, si pa res misliš...wow. „Najlepša hvala.“ sem se še enkrat zahvalila. Nato je prišla Elsie. „Kaj se dogaja?“ je vprašala, nato pa zagledala Mixice. „O bog, res ste ve! Lahko dobim avtogram, prosim?“ je histerično vprašala in se široko nasmehnila. „Seveda!“ je veselo rekla Jade in spet iz blokca iztrgala listek ter se podpisala, nato pa ga je dala Leigh-Anne. „Kako ti je ime?“ je vprašala veselo Elsie. „Elsie sem.“ je povedala El ter se nasmehnila. Podpisala se je nato pa dala še Jesy in Perrie. Elsie se je hotela še slikati, zato smo se še skupaj slikale. „Ta gre na instagram!“ je rekla Elsie in odšla do pulta. Jaz sem se jim nasmehnila. „No, me se bomo sedaj odpravile, da se še malo slikamo z dekleti, ki nas čakajo zunaj.“ je rekla Perrie in pogledala ven, kjer je bilo veliko punc ter jim pomahala. „Res najlepša hvala, za vse.“ sem rekla ter jo objela, nato pa še ostale. „Zelo ste prijazne.“ je na enkrat dodala Elsie in se jim nasmehnila. „Hvala vama.“ je rekla Jesy in odšle so ven, kjer so jih napadle ostale punce. „Kaj imaš v rokah?“ je vprašala Elsie. „Ne zaderi se preveč.“ sem rekla in ji pokazala dve vstopnici za One direction koncert. Naj vam povem, kako je bilo v počasnem posnetku. Najprej je odrla usta. Potem me je gledala z odprtimi usti nekaj deset sekund, nato je pogledala v tla in se široko nasmehnila, pogledala je resno mene potem pa spet v vstopnici. Kar na enkrat je padla na tla, ne vem zakaj, verjetno se je hotela prepričati, da ne sanja. Potem je odšla po kozarec vode in si zlila na glavo. Končno je opazila, da ne sanja. Začela se je dreti, tako glasno, da so mi bobenčki v ušesih skoraj počili. Začela je skakati od veselja nato pa je začela teči po lokalu kot zmešana. „O moj bog! Na koncert grem!“ se je zadrla čez cel lokal, da so jo slišali vsi. „Pomiri se, vendar!“ se je nek gospod zadrl nazaj, ona pa se je zasmejala in odšla k meni. „Kako, kje si jih dobila?“ me je vprašala vsa srečna. „Little Mix so mi...“ sem začela in še preden sem povedala do konca, je že ni bilo več ob meni. Stekla je ven, kjer so bile Little Mix in jih vse objela. Nato pa je prišla nazaj k meni. „O bog! Erin, na koncert greva, vendar!“ je veselo rekla. „Vem!“ sem srečno rekla nazaj. Skupaj sva stekli do Kyla in se vrgli nanj, da je padel na tleh. „Hej, pa kaj je z vama?“ je začudeno vprašal Kyle. „Poglej ti to!“ je glasno rekla Elsie. Pogledal je vstopnici za koncert in se nama nasmehnil. „Rada te imam.“ je rekla Elsie in ga objela, nato pa še jaz. „Kje pa sta ju dobili?“ je vprašal Kyle. „Perrie nama je dala.“ sem veselo rekla in se nasmehnila. „Super.“ je rekel. Še vedno smo ležali vsi trije na tleh, nato pa je Kyle zakašljal. Šele na to smo se zresnili, da smo res na tleh in da sva z Elsie na Kylu. Z Elsie sva se hitro pobrali, jaz pa sem zardela in mislim, da Elsie tudi. In to močno. Ne, nismo bili zaljubljeni, seveda ne, le najboljši prijatelji. „No, am...pojdita na delo.“ je rekel Kyle in odšel nekaj pripravljat. Z Elsie sva se spogledali, skomignili z rameni in vsaka od naju je odšla na delo. Jaz sem imela še polno strank, Elsie pa tudi. Danes sem delala, z največjim veseljem, kar ponavadi ni tako. Končno bom lahko spoznala teh pet magičnih fantov, no ne ravno spoznala, toda videla jih bom lahko. Pogledala sem na vstopnico. Koncert bo v petek, danes pa je sreda. Koncert bo v Londonu v nekem stadionu ob sedmih. Joj, komaj čakam. Ura je bila štiri in čas je bil, da imamo zamenjavo. Zdaj pridejo naslednji trije, ki bodo stregli, saj jaz,Elsie in Kyle strežemo dopoldne in malo popoldne, tisti trije pa polovico popoldan. Nisem jih poznala, saj se niti ne družimo, vem le, da je blondinki ime Sarah. Drugo me niti ne zanima. Odšla sem v garderobo, kjer sta že bila Elsie in Kyle. Elsie je bila tako vesela in srečna. Nisem je še videla, bolj srečne kot sedaj. Vesela sem za to. „Waaaaahh, na koncert greva Elsie, si moraš misliti!?“ sem veselo rekla in se široko nasmehnila. „Oh, sploh ne morem verjeti, da bom čez dva dni videla ta moj krompir.“ je zaljubljeno povedala Elsie. In ja, z besedo krompir, je mislila Nialla. Saj veste. „Jaz pa banano.“ sem zaljubljeno povedala, Kyle pa se je zasmejal. „Saj nate ne bova pozabili.“ je rekla Elsie in se vrgla v Kylevo naročje, on pa jo je objel. „Upam.“ je dodal Kyle. Imela sem ga tako rada. Imel je svetlo modre oči, kot jaz in malo daljše temno rjave lase, ki so mu prekrivali modre oči. Bil je precej luškan, toda nič kaj več mi ni bil, kot najboljši prijatelj. Imela sem ga zelo rada, prav tako kot Elsie.
28. september 2013
OMG....JST NE MORM DIHAT!!!!
Najboljša ever!!!
<333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexti!!!!
28. september 2013
neeeeeeeeeeeeeext
28. september 2013
Neeext + nova bralka
29. september 2013
neeext!!)))
29. september 2013
next!!!!! iiiiiiiiiiiiiiiiiiii kak lepo!!!!
29. september 2013
u150730
u150730
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
29. september 2013
#WhereWeAreTourInSlovenia slovenski DIRECTIONERJI PEJTE TO TAKOJ TWITTAT JS SM NPISALA 350 TWITOW FOLK!!!!!!!!!!IN TO U 10 MINUTAH!!!!!!!!!!TWITTITE HITRR!!
29. september 2013
Eoo vam nextek, ki je posvečen moji Živici<3
+ zdej vam moram rečt, da so se mi začel treningi ta tedn, tko da ful nevem kdaj bom kej nextala...pač se bom potrudla, da čim prej +NeverSayNever bo prej nextana, ker še ni bla
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
„Kam pa bomo šli?“ sem vprašala Elsie in Kyla. „No, ne vem...Midva sva razmišljala, če bi šli na bazen.“ je povedala Elsie in pogledala Kyla. „Meni je prav.“ sem rekla in se nasmehnila. „Ok, gremo.“ je rekla Elsie in odšla naprej, jaz in Kyle pa sva odšla za njo. Kyle je tudi živel v ulici, kjer mi dve z Elsie, le da nekaj hiš naprej. Bila sem vesela, da Kyle nič ni imel proti One direction, kot nekateri fantje. On je to spoštoval, da so nama z Elsie oni zelo pri srcu in nikoli jih ni kritizeral, da so slabi ali kaj podobnega. Ob tej misli sem se nasmehnila, Kyle pa me je pogledal. „Kaj pa je smešnega?“ me je vprašal, ko smo hodili proti avtobusni postaji. „Nič.“ sem odgovorila in ga pogledala. Imel je tako lepe oči... te svetlo modre iste, kot jih imam jaz. Vesela sem, da je moj najboljši prijatelj. In seveda od Elsie. Ko smo prispeli do postaje je kmalu prišel avtobus in vstopili smo. Ko je prišel avtobus do naše ulice smo izstopili in odšli proti hišam. „Se vidimo čez... 15 minut, prav?“ je rekla Elsie Kylu. „Ok.“ je rekel Kyle in odšel naprej, mi dve pa sva se odpravili v hišo. „Kakšne kopalke boš oblekla?“ me je vprašala Elsie. Želodec mi je zakrulil. „Lačna sem.“ sem zamomljala. „Saj bomo jedli na kopališču.“ je rekla Elsie in zavila z očmi. „Jaz bom imela rdeče dvodelne kopalke, pa ti?“ je rekla Elsie in me pogledala. „Jaz bom imela črne dvodelne.“ sem rekla. „Prav, tukaj jih imaš.“ je rekla in mi jih podala v roko in se odšla preoblečt v sobo, jaz pa tudi. Ko sem se oblekla sem nase potegnila še tarkizno roza oblekico, ki mi je segala do stegen. V torbo sem dala še brisačo, rezervne kopalke in telefon ter slušalke. Sončna očala pa sem si nadela. Imela sem črne ray-banke. (nevem kk se napiše) Nato sem odšla iz sobe v kuhinjo, kjer sem počakala Elsie, ki je kmalu za mano prišla. „Pripravljena?“ me je nasmejano vprašala. Prikimala sem in ji vrnila nasmeh. Odšli sva iz hiše, kjer sva ravno srečali Kyla. „O hej!“ ga je pozdravila Elsie, jaz pa sem mu pomahala. „Sta pripravljeni?“ je vprašal in prikimali sva. Odšli smo do avtobusne postaje, kjer smo počakali avtobus, ki nas je odpeljal do kopališča. „Vau, tukaj pa že dolgo nisem bila.“ je povedala Elsie in se razgledovala po toboganih. „Jaz tudi ne.“ sem dodala in se nasmehnila. Zagledala sem zelo strm tobogan na katerega je treba iti z blazino. „Na tistega greva!“ sem veselo vzkliknila in pokazala s prstom nanj. Elsie me je pogledala prestrašeno. „Saj tako hudo pa spet ni...“ sem rekla in zaslišala močne krike, ki so prihajali iz tistega tobogana. „Jaz ne grem.“ je hitro rekla Elsie in se skrila za Kylom. „Boš šel ti z mano?“ sem vprašala Kyla in se nasmehnila. Prikimal je in mi vrnil nasmeh. „Gremo že noter!“ je vzkliknila Elsie in se zapodila k vhodu. Kupili smo popoldnevne vstopnice in odšli noter. Imeli so notranje bazene, skozi katere si lahko šel potem tudi ven, kjer so bili tudi tobogani. Našli smo tri prazne ležalnike, na katere smo dali svoje torbe, se slekli nato pa odpravili v bazen. Najprej smo bili malo noter, potem pa smo zaplavali ven. Bilo je tako zabavno, špricali smo se, skakali, skratka vse mogoče. Kyle naju je moral z Elsie loviti v vodi in jaz sem se počasi premikala nazaj, ko sem začutila, da sem se v nekoga zaletela. „Vou, pazi malo.“ je rekel glas in bil mi je znan. Obrnila sem se in razprla usta... ali je to res on? O bog! „S-ste vi C-conor Maynard!?“ sem šokirano vprašala. „To sem jaz.“ je odgovoril in se nasmehnil. O bog, kako je božanski. „O moj bog!“ sem vzkliknila, Conor pa se je zasmejal. „Sem velika oboževalka, lahko dobim avtogram?“ sem ga vsa vesela vprašala. Kaj se ravno meni danes dogajajo tako dobre stvari? Najprej Little Mix, potem koncert One direction, zdaj Conor Maynard... kdo bo še bil? Danes imam pa res najboljši dan. „Seveda lahko, toda potem, ko pridem iz vode.“ je rekel Conor in se mi nasmehnil, jaz pa sem zardela. Bil je tako lep, lepši kot v videih in slikah. „Kako ti je ime?“ me je vprašal Conor in se mi nasmehnil. O jezus, čudno, da še nisem omedlela. „Erin Alice, ampak lahko me kličeš Erin.“ sem rekla in se nasmehnila. „Lepa si.“ je rekel in se mi zapeljivo nasmehnil. Zardela sem in pogledala vstran. „Hvala.“ sem rekla, ko je rdečica malo pošla. „S kom pa se pogovarjaš...?“ sem zaslišala Elsie za sabo. „Poglej.“ sem rekla in se ji umaknila, da je lahko videla Conorja. „O moj bog!“ se je zadrla. „Conor Maynard, ste to res vi?“ je vsa šokirana vprašala. Prikimal je in se nasmehnil. „Lahko dobim vaš avtogram?“ je vsa zaljubljena vprašala Elsie. Ja, tudi ona je bila oboževalka in njej je skoraj vsak všeč, ki ga vidi, toda čaka na Nialla, kot jaz na Harrya, čeprav veva, da ju ne bova spoznali. „Kasneje.“ je rekel Conor in se nasmehnil. Še kar ga je opazovala z razprtimi usti. „Tukaj sta vendar!“ sem zaslišala od zadaj in takoj vedela, da je to Kyle. Obrnila sem se in ga objela. „Dolgo se nisva videla.“ je rekel sarkastično, jaz pa sem zavila z očmi. Včasih se je obnašal nesramno, pa sploh ne vem zakaj. Fantje pač. „Kdo pa je to?“ je vprašal, ko je zagledal Conorja. „To je Conor Maynard, res ne veš kdo je to?“ ga je nesramno ogovorila Elsie. Pa kaj je zdaj še njej? Tako nesramna sta oba postala v tem času. „Ja, vem kdo je.“ je rekel Kyle in zavil z očmi, nato pa sem se v pogovor umešala še jaz. „Pa kaj je z vama!?“ sem ju napadla. „Kar nesramna sta postala oba v tem času.“ sem dodala in ju oba grdo gledala. Kyle je zavzdihnil. „Prav imaš. Oprostita Elsie in Erin.“ se je opravičil Kyle. Objela sem ga. „Je že v redu.“ sem rekla, nato pa se je opravičila še Elsie. „Conor, se greš z nami zabavat, na tobogan?“ sem vprašala Conorja, ki je strmel v nas tri začudeno. „Conor Maynard!“ sem zaslišala za sabo nekaj deklet, ki so hitele k njemu. „Uf-am mislim, da ne.“ je rekel in se nasmehnil. „Ok, se vidiva potem.“ sem rekla, mu pomahala in se odpravila na tobogan, z Kylom in Elsie. „Gremo na tistega!“ sem rekla in stekli smo po stopnicah, ki so vodile visoko navzgor. Tobogan je bil rumene barve in videti je bil precej strašen. Nič za to, rada imam adrenalin. Najprej sem šla jaz, saj si ona sva nista upala prva. Usedla sem se in počakala, da je zasvetila zelena luč. Zasvetilo se je in spustile sem se. Tobogan je bil precej dolg, toda bilo je zabavno, saj gre zelo hitro. In že sem zletela v vodo. Priplavala sem na površje in se umaknila od tam. Kmalu za mano je priletela Elsie. „Tako zabavno je!“ je zavpila. „Sem ti rekla, da je super!“ sem se ji veselo zadrla nazaj. Nato je prišel še Kyle in spet smo ponovili . Še neštetokrat smo šli na različne tobogane in tako sem čisto pozabila na lakoto. Nato pa me je trebuh začel močno boleti. „Hej, jaz sem lačna! Pojdimo že jest!“ sem se jima zadrla in se držala za trebuh. „Gremo, pridi.“ je rekel Kyle in me prijel za roko. Odšli smo do naših ležalnikov in se obrisali, nato pa se odpravili v nekakšno manjšo restavracijo, ki je bila tam. Naročila sem majhno pico, brez gob, Kyle in Elsie pa tudi. Ko smo jo dobili, sem jo jaz v trenutku pojedla, saj nisem jedla že od zjutraj, ura pa je bila že sedem. „Se bomo zdaj odpravili domov?“ sem vprašala, ko sem pojedla. Elsie je z polnimi usti prikimala. „No, vidva v miru pojejta, jaz pa grem do Conorja, da se mi podpiše.“ sem rekla in odšla po list papirja in pisalo, ter po telefon. Seveda, se hočem tudi slikati z njim. Razgledala sem se po kopališču, toda ga nikjer nisem videla. Le kje bi bil...nato pa sem ga zagledala v restavraciji, nekaj miz naprej od nas. Ravno, ko sem ga pogledala, me je pogledal tudi on in se mi nasmehnil, jaz pa sem mu nasmeh vrnila. Ko sem začela hoditi proti njemu sem kar zardela, joj. Upam, da tega ni opazil. „Hej.“ je pozdravil Conor, jaz pa sem se nasmehnila in odzdravila nazaj. Podala sem mu list papirja in pisalo, da se mi je lahko podpisal. „Se lahko še slikam s tabo?“ sem ga vprašala, ko se mi je podpisal. „Seveda.“ je rekel Conor in prižgala sem fotoaparat na Iphone-u, da sva se slikala. „Jo dam lahko na facebook in instagram?“ sem ga sramežljivo vprašala. „Seveda lahko.“ je rekel in se nasmehnil. „Lahko dobim tvojo telefonsko številko?“ me je vprašal Conor. Vau, tega pa nisem pričakovala, da me bo to vprašal. Prikimala sem in mu jo napisala na list papirja. „Se vidiva.“ sem rekla in odšla vsa vesela nazaj k Kylu in Elsie. „Neko je srečen.“ je rekla Elsie in se zasmejala. „Oh, pa še kako!“ sem z širokim nasmehom rekla. „Tako božanski je.“ sem rekla in ga pogledala, ko si je ravno zapisoval mojo telefonsko v svoj telefon. Tako je ljubek, joj. Pa ne morem se zaljubiti vanj! Pevec je vendar...no pa kaj potem. Ah, saj je vseeno. „Ne pretiravaj.“ je rekla Elsie in zavila z očmi. O, poglej. Dobila sem sms od Conorja. Hej, tukaj Conor -je pisalo. Nasmehnila sem se in ga pogledala, ko me je ravno gledal. „No, bomo šli, ali boš šla še na zmenek z njim?“ je rekla Elsie in se zasmejala. „Elsie!“ sem vzkliknila. „Kaj?“ je rekla, jaz pa sem zavila z očmi. „Gremo.“ sem rekla in odšli smo do ležalnikov, kjer smo imeli brisače in te stvari. Pomahala sem Conorju in odšli smo v garderobo, kjer sem se preoblekla, Kyle in Elsie pa tudi. Odpravili smo se domov, meni pa je po glavi šel le Conor.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
ful je kratko sam ja...
Ali je Conor postal všeč Erin, ali pa ona njemu ?
29. september 2013
omg!!! hvala za posvečen next!!!! <333333
mislm da sta drug drugmu ušeč...
hahahah čimprej neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexti!!!
29. september 2013
neeeeeeext..
29. september 2013
nexxt
29. september 2013
u144414
u144414
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
29. september 2013
neeeeeeeeeeext
29. september 2013
next