Forum

Tole je že moja 4 zgodbica, pišem še 3, za eno sem rekla adminu, naj jo izbriše.
Upam, da bo tale zgodbica uspešna, napisana do konca in seveda brana.
Pa prijetno branje....
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Živijo! Sem Anny. Stara sem 14 let in odhajam v deveti razred. Imam fanta po imenu Alex. Skupaj z bratcem, mamo in očkom živim v Londonu. Bratec je star 6 let in gre v 1. razred. Zdaj je cel ponosen, da bo tudi on začel hoditi v šolo. Tudi jaz sem prav ponosna, da imam takšnega bratca, ki se vsaj malo veseli prvega razreda, hehe.

~ Anny {jaaz}

~ Taj {bratec}

~ Alex {faant}

Imam pa tudi bff Lano.

~Lana {bff}

To je za zdaj vse..
Če ti je bila zgodbica všeč napiši next in klikni odgovor pri anketi:*

Ti je zgodbica všeč.?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

23. julij 2012
u88559
u88559
NEXT
23. julij 2012
Hvalaaaa:*
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1. del

Da sem dala takšen naslov, je predvsem krivo lansko poletje. Večinoma pa je kriva moja največja sovražnica (bivša bff) Christina Pigna, krajše Chris. Zgodilo se je na moj 14. rojstni dan. No, bom kar začela z pripovedovanjem.

Česala sem si lase v ogledalu in kar naenkrat, se je poleg mene znašla Chris (ko je še bila moja največja bff).
"Sem uredu?" sem previdno vprašala, saj je imela Chris slab dan. Očitno je vstala z levo nogo.
Prikimala mi je. Nasmehnila sem se ji in odšla v hladilnik po dve kocki ledu, za najini limonadi. Ves čas je okrog naju poskakoval Taj. Na vsak način je hotel, da ga odpeljem, k njegovemu best frendu. Počakala sem, da je Chris popila, potem pa smo odšli. Chris sva z Tajem pospremila do doma, potem pa odšla proti Oxford street-u, kjer je živel Tajev najboljši prijatelj Tom.

Chris:

Tom:

Ko sva prišla tja, me je Tomova mama povabila, da naj prisedem in popijem sok. Vsedla sem se in začela piti, ter se pogovarjala z Tomovo mamo. Da vam ne bo treba neskončno razmišljati je tukajle pojasnilo.
V bistvu je takole: Tom je Lanin in hkrati Alexov brat, kar pomeni, da je Lana Alexova sestra. Ko je prišel po stopnicah Tom, sta z Tajem odšla v njegovo sobo, do mene pa je pristopila punca (Lana). Njena mama me je povlekla, stran od nje in mi povedala, da Lana kar naprej govori o meni, saj se ji zdim najbolj popularna punca na šoli. No, v bistvu sem, najbolj popularna punca na naši šoli. Obnoreva me kar nekaj fantov. Med njimi tudi dva sošolca. Sam in Lukas.

Sam:

Lukas:

Ko sem ugotovila, da se zdim Lani cool, sem jo prosila za telefonsko številko. Izbulila je oči in obstala z odprtimi usti, potem je le na hitro zbrbrala svojo telefonsko. Kar naenkrat so začele škripati stopnice. Po njih je prikorakal Alex. Prej ga nikoli nisem videla. Mislila sem, da sta v tej družini samo dva otroka. Ko me je videl, je nekaj trenutkov obstal na stopnicah, potem pa sem odšla k njemu in se mu predstavila. Buljila sem v njega. Zdaj sem doumela, kaj pomeni ljubezen na prvi pogled....
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Rabim vsaj tri nekšte:*

Nexštaaam?
24. julij 2012
Neext! ;3
25. julij 2012
next ! :3
25. julij 2012
u84879
u84879
next :''D
25. julij 2012
Hvalaaaa:*
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2. del

Zdaj sem doumela, kaj pomeni ljubezen na prvi pogled. Tudi sam me je gledal, kakor, da sem padla z Marsa. Dvignil je desno roko nad glavo in se mi prisrčno nasmejal. Lana je odšla mimo naju in hkrati njeni mami Lizzy namignila, kaj se dogaja, da je še sama zapustila prostor. Tako sva z Alexom ostala sama in spustila sva se v dokaj prijeten pogovor.

J-Jaz..A-Alex

A: Noo.. amm.. kako sii?
J: V - V redu ti haha'?
A: Gre jaa, hahh'.
J: Poslušaj. Jaz, emm, oprosti, ne vem kako bi rekla..
A: Sem ti všeč? - je bruhnil Alex in si takoj pokril usta.
J: Noo.. emm.. JAAAAA!
A: Amm..kaj bi rekla če te vprašam, če bi hodila z manoo? Res si lepa in amm, najbolj popularna na šoli.
J: Omg, me hočeš samo zato ker sem najbolj popularna?
A: Nee.. Anny, jaaz..
J: Jaa?
A: Ljubim te, Anny. Bi bila moja puncaa?
J: Jaaaaa! Šuuur!!

V tistem trenutku sta po stopnicah prikopitljala malčka in začela jesti že prej pripravljene sendviče. Alex me je prijel za roko in odšla sva k televiziji. Dol je prišla tudi Lana, ki je sedla zraven naju in Alexa nagajivo pogledala. V istem trenutku je Alexu zazvonil telefon. Klical ga je njegov prijatelj Jack, ki mu je povedal, da je sprememba načrta povzročila dodaten trening. Ko je Al (Alex) izvedel, da ima trening plavanja čez 15 min. se je dvignil s kavča in zdirkal v njegovo sobo. Sledila sem mu. Imel je najlepšo sobo, kar sem jih kdaj videla.

Njegova soba:

Jack:

Ko je Al odšel sem odšla dol k Lani in jo prosila, če mi lahko malo razkaže hišo. Začudeno me je pogledala in odšli sva. Najbolj všeč mi je bila njena in Tomova soba.

Lana's room:

Tom's room:

Potem sva odšli nazaj dol, kjer sem Lani rekla, če gre malo naokrog. Spet je debelo pogledala, tokrat še bolj kot prej in prikimala. Odšli sma ven, kjer sva se malo sprejhajali. Čez nekaj časa sva srečali Chris. Grdo me je pogledala in izrekla nekaj nepričakovanega...

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Je ureduuu.
Vsaj tri nekštee prošiim:*

Neeekštam?
20. avgust 2012
u84879
u84879
next
28. avgust 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg