Forum
нααנ.c: тσ נє мσנα ηєνєм-кєяα-zgσ∂вιcα!χ'∂ тσ ρα zαтσ, кєя ѕєм єη ρяσƒιℓ zαρυѕтιℓα ιη ηє ριšєм νєč тααм! ∂яυgαčє ρα נιн νєℓιкσ ριšєм ηα ωσяℓ∂υ. ησтяι вσ∂σ Ι∂! zgσ∂вα вσ вιℓα вяєz ρяє∂ѕтανℓנαηנα, кєя νѕє zννєš, кσ νєяєš, čє тι ρα кαנ ηι נαѕησ ρα ѕαмσ υρяαšι ηα zѕ!c:ρα αη zєčєткυ, кσ ѕσ ρяє∂ѕтανιтνє[ραč ƒσткє тαм υѕρσ∂ι] נє мαℓ čυ∂η... вσ вιℓσ ρσℓ ∂яυgαčєє!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~Eℓℓєησя~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Sedela sem v kavarni Starbucks in čakala na Evian. Med temu sem pila ledeo kavo in brala članek v reviji нello!.
"Ellenor! Pridi sem!" je zaklicala Evian, ki je že sedela ob mizi v kotu. Zavila sem z očmi, pobrala нello! in skodelico kave, nato pa odšla do njene mize.
"Zakaj točno sem se morala presesti sem?" sem rekla medtemu, ko sem jo objemala.
"Tam je Lukas!" je rekla in z glavo pomignila proti tipu, ki je bil proti nama obrnjen z hrbtom. Lukas je njen brat. Evian se ne razume preveč dobro z domačimi. Mati ej samohranilka in skrbi zanjo dva brata in tri sestre. NI ji všeč, če ima toliko bratov in sester. Ohh... Ko bi jih jaz imela. Ali vsaj enega bratca. Mati mi je umrla pri porodu zato je nisem nikoli poznala. Očeta vidim zelo malokrat. Večino časa dela v svojem podjetju.
"Kaj boste pili?" je rekla natakraice, ki je prišla do najine mize.
"Eno ledeno kavo prosim!" je vljudno rekla Evian.
Dokler ni natakarica prišla sva klepetale o Johanu, Evinemu novemu fantu. Nevem kje je njega našla. Je čisto na drugi strani New Yorka in hodi v srednjo šolo za fante.
"Izvolite!" je rekla in dala Evian ledeno kavo. Obema se je nasmehnial, nato pa odšla k drugim strankam.

"Lahko nehaš govoriti kako popolen je in samo poveš kje si ga prvič videla?!" sem rekla nekam živčno. Nikoli ne pove bistva na začetku. Najprej govori sto let potem pa šele pove v čem se gre.
"Pa saj sem ti povedala. Morala bi se ga spomniti! Ko sva bili zadnjič v kinu je on stal pred nama!" mi je rekla in mi namenila grd pogled.
Zdaj sem se spomnila prejšene nedelje, ko sva šli v kino in se je zapletla v pogovor z enim od fantov pred nama.
"Aja... Spomnim!" sme ji rekla odsotno. Nisem bila pri stvari. Oče mi je rekel, da ima novo punco. Med tmeu, ko mati ni bilo je imel le dve, zato je moja vznemerjenost opravičana.
"Kaj je danes s tabo no?!" mi je rekla, ko sem se spet zasanjala kako bo bilo na večerji.
"Danes zvečer je večerja z očetovo novo punco. Mora biti kar resno, da pride domov," sem ji povedala, ter gledala družino, ki se je sprehajala po ulici vzunaj.
"Verjamem, da ne bo tako hodo. Če pa bo bilo tako hudo, me pokliči pa se bova dobili v parku! Ampak sama veš, da ne bo bilo nikoli popolno," mi je rekla in se nasmehnila. Objela sem jo in se ji zahvalila. Zato je ona moja najboljša prijateljica. Vedno me razume in je pozitivna.
"Iti moram! Adijo!" sem jo odslovila in plačala kavo. Pobrala sem vse svoje stvari in odšla domov.
Ko sem prišla do naše hiše sem na dovozu videla očetov avto. Še nikoli ni bil tako zgodaj doma.
"Bii!" sem zaklicala mojemu kužku in stekla k njemu. On je res največji srček.

Ko sem odklenila vrata me je premamil vonj večerje. Ko sem stopila v kuhinjo me ej skoraj kap. Oče kuha. Kuhu je nazdanje pri mojih šestih letih. Od takrat naprej jem naročeno hrano ali pa nama jo skuha najina služkinja Gabriella.
"O živijo ljubica! Kako si?" mi je rekel z nasmehom na obrazu. Objela sme ga, nato pa sva se še nekaj časa pogovarjala.
V sobo sem se odšla preoblečti. Nevem zakaj moram biti tako urejena zanjo.
Ellenor:

Evian:

Oče:

[Proosim predstavljajte si ga brez dojenčka]
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Kratek nekšt, da malo zveste v njej!< 33333331D pridejo kasneje!
29. december 2012
Max:3
Max:3
neeeeeeeext
29. december 2012
u107790
u107790
Neeeeeeeeeeeeext.!
29. december 2012
u103001
u103001
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!
29. december 2012
u2398
u2398
neeext
29. december 2012
Hwalaa!;**
Mogoče zdajle napiešm nekšt!
29. december 2012
u109410
u109410
neeeeeeeeeeeeeeekštt *.* ko sm brala sm se smejala ,jokala...xP ne sj ne
29. december 2012
neext
29. december 2012
next pa mau boš obveščala darlin' ;**
29. december 2012
Afkoors;**
29. december 2012
.Dαƨнυяı. ✝
.Dαƨнυяı. ✝
neeeeeeeeeeeext
29. december 2012
Čaaaw. Jutriii!
29. december 2012
u110366
u110366
Neeext novaaaaaa
29. december 2012
u93092
u93092
Neext
30. december 2012
u115684
u115684
Neext.!!
30. december 2012
u115194
u115194
neext.!
30. december 2012
Rees hwala vseem! Bom zajle začela pisaat!< 333333
30. december 2012
neeeext ! :*
30. december 2012

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~Mєgαη~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
"Piflarka?!" je zaklicala Luise. Obrnila sem se k njej. Vedela sem, da kliče mene. Ni poznala ojega imena Megan. Vedno sem bila piflarka.
"Zakaj ne bi pobrala knjig in preprosto šla iz šole, zgubaa?! Saj te ne bo nihče pogrešal!" mi je dejala in cel hodnik je planil v smeh. Hotela sem jo udariti a sem vedela kakšna bo bila mati, če jo udarim. Zato sem brez besed in solzami v očeh odšla do učilnice. Na srečo je že tam bila naša učiteljica bijologije gospa McGinsley.
Vedela sem, da tam me Luise ne bo zafrkavala. Bila bo prijazna mala punčka. Kakor vedno, ja...
Ko smo končali z zadjo uro-bijologijo-sem poskušala čim prej iti iz šole. Kar pa ni lahko. Na poti iz šole so me pribljižno trikrat spotaknili, me zafrkavali in nekajkrat celo udarili.
Najhujše pa je še prihajalo. Luise. Nevem kaj sme ji naredila samo sovraži me bolj kakor kar koli na svetu.
"Piflarka zguba?! Kam pa greš? Saj res! V deželo piflarjev!" mi je rkela, ko mi je zaprla pot iz šole.
Omaknila sem se in stekl mimo nje. Po licih so mi polzele debele kaplje solz in trepalnice so se od vega tega skupaj lepile. Tekla sem, a se nisem zmenila kam. Čeprav sem vedala kam iti. Domov. Čeprav mati en razume vsega in je ona posledica za vse to dogajanje me je tam čakal Luke[vem, d aje ime podobno Lukasu smao fhooolj mi ej všeč!]. Moj predragi brat. Vbistvu sem nekako srečna, d aga imam. Razumem me. Tudi on je bil na istem položaju pred tremi leti. Zdaj hodi na srednjo oblikovalsko šolo in je veliko bolj priljubljen kakor v osnovni šoli.
Odselil se je iz predmestja Parisa in odšel v London. V njihovi šoli imajo trenutno počitnice zato je prišel domov. S svoijim najboljšim prijateljem Jimom. Marsi kdo bi mislil, da sta 'pedra'. Luke ima punco Sally, ki sem jo videla le enkart, ampak je res prečudovita. Jim pa je nesrečno zaljubljen v neko Nicole.
Ko sem potrkala na vrata od Luka in odprla sta bila obadva za računalnikom.
"Luke? Se lahko prosim na samem pogovoriva!?" sem mu tiho rekla. Sem pač bolj sremežljive vrste.
"Ja takoj! Jim lahko malo počaka?" je rekel in gledal v ekran računalnika. Jim mu je prikimal, zato jeLuke odšel v mojo sobo.
Ko je videl, da mi je solza spolzela po licu in, da imam čisto solzne oči je z besom v glasu rekel:"Kaj je bilo spet? Ali si v redu?"
"Ja, ja!" sem rekla in mu vso zgodbo in vse je bilo kot običajno po joku.

Objel me je in mi rekel, da bo vse v redu. Nato smo odšli z Jimom gledati film dve levι ɴoɢι[ѕveтυjeм, dα ɢledαтe. jѕт ѕм ɢledαlα ѕмαo zαčeтeĸ pα ѕeм ѕe тooooĸ režαlα!хd].
Zato ga imam tako rada. Vedno ve kaj narediti. Ko sem se pred nočjo odpravljala spat sem slišala mati, ki je prišla domov.
Megan:

Luke&Jim:

Luise:

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
ɴeхт?
ĸrιтιĸe/poнvαle/ѕpreмeмвe?
vαм je všeeč?
30. december 2012
Megan:

Oprostite, ker spreminjaam sam je ta boljšaaa!!
30. december 2012
Neeeeeeeeeeeext
30. december 2012
u103001
u103001
ɴeхт? itaq kaj sploh sprašuješ
ĸrιтιĸe/poнvαle/ѕpreмeмвe? sm pohvaleeeeeee
vαм je všeeč? jaaaaaaaa zelooooooooooo
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
30. december 2012
Hwalaa... Next bo bil jutri!! Ali pa mogoče kassnejj!
BRB!
30. december 2012
u108352
u108352
neeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!
pohvalee ! < 3333333333
30. december 2012
All-Hwalaa!< 3333
30. december 2012
u2398
u2398
Next!!!
Ful ušeč.<3333333
30. december 2012
u115194
u115194
neext
30. december 2012
u114352
u114352
Neeeeeeeeeeext (pa piš o obeh osebah)
30. december 2012
Jst bom še eno punco dodalaa!Al pa tut ne.. Nevem nooo!
30. december 2012
Jutriiii< 33333
30. december 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg