Forum
no napisala bom še eno zgodbico. Za začetek rabim neki nextov. Amm nč nebom delala uvoda boste videl o čem se bo šla...
Kisss ;DD
04. januar 2013
neeeeeeeeeeext !
04. januar 2013
hvala only one ;DDDD
04. januar 2013
hehe, samo da je Niall !
04. januar 2013
next
04. januar 2013
neext!!!!!!!!!
04. januar 2013
next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next
04. januar 2013
u82874
u82874
neeeeeeeeext
05. januar 2013
Navadna štorasta piflarska razvalina si, sem karala sama sebe ker sem spet umazala svojo najljubšo modro jopico. Ko se ozrete po moji sobi opazite vsepovsot razmetane in navaljene knjige in ostalo piflarsko navlako. Z roko sem iskala za mojimi špegli. Naj vam zaupam skrivnost uresnici špeglov sploh nerabim ampak jih nosim zaradi boljšega počutja lahko se skrivam za njimi. Na sebe spet potegnem preveliko jopico in pa razvlečene kavbojke, ki so mi 3x prevelike in zagrabim nahrbtnik. Nosim zobni aparat in sem najmanj priljubljena oseba na naši šoli. Spet sem sedela sama pri mojem najljubšem predmetu-slovenščini. Sem najbolj osovraženo dekle na šoli. Tudi pri moji večni ljubezni nimam šans. Sovraži me in me prezera poleg tega se pa okoli njega tako ali tako smuka moja največja sovražnica Lily tako da itk nimam šans. Pouk je potekal normalno dokler ni pršlo kosilo. Dobili smo 2 nova fanta po imenu Zay in pa Nial. Nial me je pogledal in mi pomahal. Hey. Omg bog na zemlji sem pomislila ko sem ga zagledala. Lily je prišla mimo in mi zlila vodo po majici. Osramočena sem se umaknila. Čutila sem da so vsi gledali za mene ampak en poglej je bil poseben. Obrnila sem si in se srečala z njegovimi očmi. Bile so polne razumevanja in pomilovanja. Tega pa nisem hotela nočem da me ljudje pomiljujejo.
05. januar 2013
to je moj prvi next upam da vam bo ušeč in pa kissssss
05. januar 2013
awwwwwwwwwwwwww, jokam , nina zaaaaaakaj ???
05. januar 2013
next!
05. januar 2013
next
05. januar 2013
only_one: nevem ) upam da se potolažiš ;DD
05. januar 2013
heheh, ti že veš zaaaakaj, če se le ti
05. januar 2013
u82874
u82874
neeeeeeext