Forum
no, to bo moja zgodbica))) upam, da vas bo veliko bralo poleg bodo seveda slike!
''Oh, spet šola... Bo mama verjela, če rečem, da se slabo počutim?'' sem si mislila po tihem v sebi, kot vsako šolsko jutro. Seveda mi mama nikoli ni nasedla, le nasmejala se mi je in odgovorila, da naj potrpim še to leto, potem pa se bom končno vpisala na srednjo glasbeno šolo. In zdaj se sprašujete, kaj igram? Zakaj, mar ni ta šola beda? ali pa še bolje... Kdo sploh si? No, igram kitaro in jo obožujem! Zvok, ki ga naredi je božanski! Prsti že kar sami vse delajo, igram jo pa že 8. leto. In, ne, ta šola zame ni beda, čeprav mi ostali dajejo drugačno mnenje.... Jaz živim za glasbo in ne bom odnehala zaradi učiteljev! Sem pa Katja, Katja Leskovar. Živim v obrobju Maribora, kot pa že veste, igram kitaro. Poslušam rock, stara sem 15 let in imam starejšo sestro Lucijo. Moja najboljša prijateljica je.... nimam je, punce so čudne, takoj postanejo ljubosumne in razvajene, razen Lucije! Imam pa najboljšega prijatelja Lukeja..Ja, že na kilometre se sliši FRIEND ZONEEEE!

jaz
-----------------------------------------------------------------------------------

luka
-------------------------------------------------------------------------------------

lucija
---------------------------------------------------------------------------------------

Luka je najbolj popolen fant, ki obstaja! Tudi on je v mene ampak si ne upava priznat! On misli, da sem v koga drugega, saj sem že imela velikooooooo fantov, ampak so bili vsi z menoj, samo zaradi tega, ker sem med fanti priljubljena (punce me ravno ne marajo...). Oh... Upam, da bo Luka enkrat zbrav pogum... Ali ga moram jaz?

kako se vam zdi zgodba?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

06. januar 2014
prvi next je bil bolj kratek
06. januar 2014
neext
09. januar 2014
next
09. januar 2014
next
09. januar 2014
next