Forum
u29518
u29518
Okej jst bom pač pisala eno zgodbico .
Govorila bo o najstnikih in njihovih zapletih in skrivnostih !
Upam , da boste lajkali . < 3

To so glavne osebe :

jst :
ime ; Mandy
priimek ; Galiors
kraj ; Berlin , Nemčija
Starost ; 15 let

my bffff :

Ime : Sarah
Priimek ; Cadie
kraj ; berlin , nemčija
starost ; 15 let

moj frend (dvojček od Sarah)

Ime ; Max
priimek ; Cadie
Starost ; 15 let
kraj ; berlin , nemčija

Napišem ?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

23. januar 2011
nextii plizz < puppy eyes >
;]
23. januar 2011
u20301
u20301
pa ja daj bomo vidl
23. januar 2011
u29518
u29518
Zbudim se in vstanem zelo pozno , Kaj ??? ura je že 8.30 in šola se začne ob 9.00 !
Oh , bog kaj naj zdaj ?
Hitro sem nekaj vrgla vase in oblekla prvo obleko , ki sem jo prijela v roke .
Priletela sem v kopalnico in tam si je umivala zobe moja mama Wenera .
moja mama je takšna :

po poklicu je pisateljica ljubezenskih romanov in je zeloo pozabljiva .
Zato sem že navajena , da opravljam vsa gospodinjska dela , ker bi se mama spomnila kuhati vsake 4 dni .
Torej nisem je hotela motiti pri umivanju zob in sem si le vzela ustno vodo in si zobe hitro splaknila z njo .
Lase sem imela spete v zelo nenatančno kito .
Ta kita je bila moja najljubša pričeska .
Hitro sem odbežala po stopnicah bloka ( živim v bloku ) . Odšla sem v klet in vzela svoje kolo .
Odšeljala sem se do moje osnovne šole ( sem v 9. razredu ) .
Pogledala sem na mojo ročno uro in bila je že 8.56 !
Še hitreje sem se peljala in kar naenkrat sem bila na tleh .
23. januar 2011
u29518
u29518
next ?
23. januar 2011
u28091
u28091
jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
23. januar 2011
u29518
u29518
uh nuša !
23. januar 2011
nextii plizz
23. januar 2011
u28091
u28091
ka??????????
23. januar 2011
Pa deii še plizz slike, kaj si oblekla tist dan
Npr.:

23. januar 2011
u29518
u29518
okeej .
bom drugič
23. januar 2011
u29518
u29518
Torej danes sem bila oblečena tako :

bila je pomlad in današnji dan je bil zelo sončen in zelo topel .
Torej peljala sem se vse hitreje in se znašla na tleh .
Oh , ne ! podrgnila sem si koleno .
Že sem hotela nahruliti osebo , ki se je zaletela vame , a me je želja takoj minila .
Vame se je zaletela Catarina , moja tekmica .
Z veseljem bi se grdo obnašala do nje , ampak je hčerka učiteljice geografije .
to je Catarina :

bila je zelo prijazna in vse , ampak zasovražila sem jo zato , ker mi je speljala fanta .
In do mene je zelo kruta .
Prijazna je le do svoje bffff in svoje družine in seveda nekaterih fantov , ki jo obužujejo !
Torej vstala sem in ne rekla mu ne be .
Vsedla sem se na svoje kolo in šla v šolo .
Hitro sem se preobula in se oblekla v uniformo .
24. januar 2011
next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
25. januar 2011
next !
25. januar 2011
u29518
u29518
ja bom
25. januar 2011
u23965
u23965
next next next ^^
25. januar 2011
next!
25. januar 2011
next!!!!
samo tau si folgala napijsate
26. januar 2011
u29518
u29518
Prišla sem v razred k uri angleščine .
Sedela sem zraven Sarah .
Za nama pa je sedel Max (sam) in naju med uro vedno zabaval .
Učiteljica angleščine je bila , hmm , nekako angleška xĐ.
Bila je odlično vzgojena , ampak prav prijetna .
Ni marala najstnikov , ki so se poljubljali med uro ( to je na naši šoli med 9. classom zelo popularno ( jaz menim , da je čudno)) .
Ura je bila pač angleška .
Učili smo se o angleških pesnikih 19. stoletja .
-
Nato sem z Maxom in Sarah odšla k matematiki .
Učil nas je učitelj Renald in bil je zelo cool .
Nikoli nas ni kregal .
Pouk je potekal tako :
Pridemo v razred , se vsedemo , norimi , ko pride izkažemo spoštovanje do njega tako ,da utihnemo xĐ , nato pa "samostojno" delamo naloge v delovnem zvezku .
Včasih med uro odide na čik (cigaret) , ker je strastni kadilec .
.
Zdaj pa športna vzgoja .
Medtem , ko imamo dekleta športno vzgojo na eni strani telovadnice imajo dečki na drugi strani telovadnice .
Nas dekleta uči učiteljica Mania .
Stara je 19 let in je zelo mlada .
Vmes ne telovadimo , ampak rešujemo najstniške probleme .
Zelo rada nam pomaga .
To pa je cool .
Tudi danes je bilo tako .
Pogovarjale smo se o prijateljstvu .
In verjeli ali ne , samoo midve z Sarah menive , a bi prijateljice , tiste tarave prijateljice morale nositi nekaj v znak prijateljstva . ( npr. verižico) .
.
.
Pri zgodovini sedim z Maxom .
On je zeeloo pameten in ponavadi reši tudi moje naloge v delovnem zvezku .
Uči pa nas profesor Harry , ki je star 88 let !
Ne hecam !
In velikokrat med uro zaspi xĐ
To nam je najbolj cool .
Ponavadi , ko zaspi gremo od zgodovine .
Nato mu pa naslednjo uro povemo ,da ni bilo nič in smo se pridno učili .
(Sploh se ne zaveda , da med poukom spi.) .
..
..
....
.
in zdaj imam še geografijo !
Tukaj pa sedim z............... Catarino !
Nevzdržna je .
Non-stop me cuka za lase .
In se dotika moje bffffff verižice .
In kaj nato pravi učiteljica ? NIČ "
ker je učiteljica njena mama .

-
-
Ko se je KONČNO končala geografija me je na hodniku ustavila ......................
26. januar 2011
zakoj dečkov nema športa baba
26. januar 2011
next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nex
26. januar 2011
pijše ka mi je dosadno
26. januar 2011
Kwaj s tabo ĐULE?
xD
Drgač pa Neeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxttttttttttttttttttttttttttttt!!!!!!
26. januar 2011
kaj bi blo z mano
26. januar 2011
Ma Jbg :$.
NexxTi.!!!
27. januar 2011
u29518
u29518
ja bboom
27. januar 2011
u29518
u29518
Knjižničarka in me opozorila , da je že skrajni čas , da vrnem knjigo Harry Potter in ognjeni kelih .
"Ja , bom jutri zjutraj" sem ji odgovorila .
Uh in mogla bom iti k frizerju na rezanje špic .
Odšla sem iz šole in se napotila domov .
Mama je bila v najini dnevni sobi :

.
Sicer je bila majhna ampak še vedno je mama v njej meditirala .
In vadila pilates .
In dvigovala uteži xĐ
V momljanju mi je rekla "Pojdi k Jenny na kosilo " .
Jenny je bila lastnica restavracije v najini ulici .
In vedela je skuhati vse moje NAJ jedi .
Odpravila sem se k njej in ustavil me je nek moški , ki je iskal knjižnico .
Pokazala sem mu smer v kateri je knjižnica .
Ampak v Berlinu je kar nekaj knjižnic .
No , pokazala sem mu smer za knjižnico , ki jo obiskuje moja mama .
.
Odšla sem k Jenny in si naročila solato z tunino in majonezo , brez korenja .
Korenje mi danes ni dišalo .
Razmišljala sem o moškem , ki me je ustavil .
Bil je podoben .....
Newem , nekomu .
Takrat pa sem zaslišala krike .
,,,,
Nextt =?
27. januar 2011
u28091
u28091
nexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
27. januar 2011
next
27. januar 2011
u29518
u29518
Pogledala sem skozi veliko okno restavracije in videla TISTEGA moškega , ki je bežal po pločniku .
Krik pa je prihajal iz ust ženske , ki je ležala na tleh in se zvijala (od bolečin , se mi zdi) .
Kričala je in se zvijala kot bi jo nekdo rezal z nožem.
A nad njo , pod njo , pri njej ni bilo nikogar !!.
Čudno, a to ni moj problem nisem tip človeka , ki bi me vse zanimalo .
Vzela sem svoj telefon ;

in poklicala Sarah , če bi slučajno šla danes z mano v kino gledat film Tourist v katerem igra moj vzornik johnny depp .
"Ja , ja Max naj pride s tabo " to so bile zadnje besede , ki se jih spomnim .........
28. januar 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg