Forum
u41189
u41189
Zgodba govori pač o eni punci Hani ki je čisto navadna najstnica intudi veliko zalublena xD Ko si najde fanta se z njim super razume. Ko je polnoletna se poroči z njim in misli kako srečna bo. Ni pa niti pomislila kaj vse njen fant namerava...

en kratek del ;D

Zbudila sem se in se odpravila v kuhinjo k mami in očetu. Veselo sem pojedla zajtrk in šla na sprehod v park. Tam sem zagledala nekega cute fanta. Ves čas me je opazoval. Približal se mi je in mi rekel da mu je ime Alex. Tudi sama sem se mu predstavila. Veliko sma se pogovarjala potem pa je prišla moja BFF Sara. Predstavila sem jo Alexu. Skupaj smo se odpravili na sladoled in klepetali. Naslednji dan sem že šla na zmenek z njim. Bila sem res trapa da sem kar šla. Vse je bilo romantično. Začela sma tudi hoditi. Prijatelji so nasprotovali najini zvezi a jaz sem vseeno bila čisto vesela da sem z njim.
Tako je bilo ko sem bila stara 17 let.

Zdaj sem stara 28 let in rada bi vam povedala kaj vse se mi je zgodilo ko sem bila še čisto nezrela in sem se poročila z Alexom....
19. marec 2011
next!!!!!!!!!!!
19. marec 2011
Waaaw.*-*
NeeeXt Čeprav me ne bo več na igrah. ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
19. marec 2011
u41189
u41189
ju3 nextam ker me dans ne bo doma.
ja boš na igrah jasna ♥♥♥♥♥♥
19. marec 2011
u41189
u41189
zele nextam n___n
25. marec 2011
u41189
u41189
Zjutraj me je zbudila mama. ''Hana danes se poročiiš, ne zaspat.'' ''Oh ja mama. A je obleka pripravljena?'' ''Ja je.'' ''Vredu.'' ''Hana si ti sigurna da to želiš? Res ljubiš Alexa? Stara si komaj 20 let.'' ''Mama res ga ljubim in se bom danes poročila z njim.'' ''Prav.'' Šla sem v kopalnico in se stuširala. V mojo sobo je prišla mama z kozmetičarko ki mi je uredila frizuro in me namazala. Ko sem bila pripravljena sta šla mama in oče v cerkev, po mene pa sta prišla Sara in njen fant Tim. Mama in oče sta povabila ogromno gostov čeprav nad Alexom nista bila posebno navdušena. Počasi sem izstopala iz avta proti cerkvi. Vsi so bili že noter. Stopala sem proti oltaru in Alex se mi je slatko smejal. Prijel me je za roko in oba sma se smejala. ''Alex vzameš za ženo Hano in ji obljubiš da jo boš za vedno imel rad?'' ''Ja.'' ''Hana vzameš za moša Alexa in mu obljubiš da ga boš za vedno imela rada?'' ''Ja.'' Postala sma mož in žena. Vsi so nama ploskali. Potem smo šli na zabavo v našo ogromno bogato hišo...
25. marec 2011
next. ♥
26. marec 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg