Forum
Pisala bom svojo prvo zgodbo. Kritike, mnenja so dobrodošle.

JUST A FEW WORDS-PROLOGUE

»Zvečer ob devetih. Pri tvojem najljubšem mestu za fotografiranje sončnega zahoda« je rekel in odšel.
Butnila sem pokonci in začela pospešeno dihati...
09. september 2017
in hvala nizi da mi je naredila super naslovnico<333
09. september 2017
Love.you.bby
Love.you.bby
Next+ sigurno bo zelo zanimivo
09. september 2017
Next
09. september 2017
Alice Ross
Alice Ross
to bo zagotovo popolna zgodba!!! pa ful me zanima kaj pomeni to pač tisto kar piše v prologu

čim prej Next
Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next
zdej jih maš pa dost tko da nadaljuj čim prej!!!!!!!!!!
10. september 2017
haha se dva nexta rabim pa nadaljujem
10. september 2017
Alice Ross
Alice Ross
pa sej jih maš že 91 če sem prov preštela!!!!
10. september 2017
rabim se dve bralki nizi hahahah oglašuj mau pa bo nextek prej ;D
10. september 2017
Alice Ross
Alice Ross
ok naj bo
10. september 2017
hvalaaaa
10. september 2017
Alice Ross
Alice Ross
uups ponesreči sem tebi poslala
10. september 2017
vidim hahaha
10. september 2017
Alice Ross
Alice Ross
odpustiiiiiiiii miiiiiiiiiii prosimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
10. september 2017
yo nizi... Next pisem
10. september 2017
itak da ti odpustim haha
10. september 2017
Alice Ross
Alice Ross
tooooo!!!!!! ponosna sem nate!!!
10. september 2017
hahahah hvala no
10. september 2017
*TumblrGirl*
*TumblrGirl*
to bo zagotovo top zgodba
Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next
10. september 2017
hvala Sara
10. september 2017
*TumblrGirl*
*TumblrGirl*
np
10. september 2017
tale nextek posvečam nizi, ker mi je naredila super naslovnico in me prepricala da objavim Next hehe...
so enjoy!

Chapter one
Kyle, ki je vedno imel nore ideje in je bil član najpopularnejše skupine na šoli, je bil danes presenetljivo zamišljen.
»Kyle, si tukaj?« sem ga vprašala v stilu sarkastično-šaljivo. »Mhm, sem…verjetno« mi je odgovoril. »Emm, Kyle?« sem imela novo vprašanje, »kaj se danes dogaja s tabo?«
»Že nekaj časa razmišljam kako naj ti to povem…« mi je odgovoril. Takoj me je začelo zanimati zato sem mu kar malce nestrpno rekla »Ja??«. Debelo me je pogledal, češ pa kaj ti je?, in nadaljeval: »No razmišljal sem… Ah! Ali bi bila moje dekle? In spremljevalka na pojutrišnjem plesu?«
Debelo sem ga pogledala in nekaj nerazločno zamomljala. Saj je super fant in vse, ampak poznava se odkar sva prišla na svet, najboljša prijatelja sva. Samo to in nič več. Kako bo sprejel zavrnitev? Verjetno slabo. Kaj pa, če grem z njim na ples ostalo pa mu razložim? Ja, to bom naredila. Upam samo da se ne bova skregala zaradi tega.
»Kyle… Oprosti, res ampak, MIDVA? PAR? Meni se to zdi slaba ideja. Lahko sem tvoja spremljevalka na plesu ampak par res ne moreva biti… Oprosti« sem mu rekla in stekla stran da se nebi kregala. Dovolj časa sem ga poznala in v očeh sem videla da je žalostno jezen.
10. september 2017
oprostite da je Next tako kratek ampak boste pri naslednjem izvedeli zakaj je tako
10. september 2017
Alice Ross
Alice Ross
super popolno je!!!! ravno prav je dolgo vsaj za mene ker sem lena za branje
pa hvala !!

Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next
10. september 2017
*TumblrGirl*
*TumblrGirl*
jaz se strinjam z nizi in Next!!!!!
10. september 2017
Next Next Next
genialno
10. september 2017
ce dobim dones se priblizno 5 nextov( od razlicnih oseb haha) dobite Next danes cene pa jutri...
10. september 2017
rosi.rr
rosi.rr
Next Next Next Next Next perfektno
10. september 2017
Love.you.bby
Love.you.bby
Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next popolno
10. september 2017
hvala za vse nexte<33
10. september 2017
ceprav nisem dobila nevem kolko nextov bom sevseeno dodala novega da mogoce pridobim kksno novo bralko... tale nextek posvecam ☮secret_name☮
Še kdo sovraži budilko, poleg mene? Jaz jo sovražim iz dna duše! Ravno ko pride najzanimivejše mora začeti drdrati to nadležno melodijo. No ja konec debate z budilko. Danes je normalen dan, z izjemo tega, da bodo čez teden dni poletne počitnice. Hitro sem vstala iz postelje in se začela pripravljati. Oblekla sem si oprijete črne adidas pajkice ter top. Pripravila sem si moje bluetooth slušalke, telefon sem si dala na pas na roki, dala na predvajanje moj najljubši mix, spela svoje dolge blond lase v konjski rep ter se odpravila teči. Vedno sem si želela kužka in res ne vem zakaj ga ob vsem našem bogastvu kar ne morem dobiti. Ja smo bogati, ampak kaj potem? Nisem ena izmed tistih, ki se oblačijo v roza drage oblekice, so ljubljenke vseh učiteljev, za prijatelje imajo samo 'popularne' in se do vseh ostalih grdo obnašajo. Sem nasprotje vsega tega. Raje imam hip hop-street style, uf in učitelji, do tistih ki se do mene obnašajo lepo jim to vračam, ostali pa, ostali pa naj gredo nekam. Prijateljev nimam. No, veliko se jih je trudilo me očarati, ampak saj vsi vemo zakaj. They need money. Sicer imam nekaj iskrenih prijateljev, ki so bili z mano in so še zmeraj tudi, ko sem imela napad mozoljev, ko sem se malo preveč zredila ipd. Med vsem razmišljanjem o meni sem pritekla nazaj domov. Hitro sem se sezula in odhitela po stopnicah v svojo sobo. Šla sem v kopalnico pod tuš ter umiti lase. Stopila sem pod tuš in topla voda je začela teči po meni. Ko sem se stuširala, sem se šla obleči. Najprej sem oblekla spodnje perilo (), nato pa črne kavbojke, ki so strgane na kolenih, navadno belo kratko majico z narisanim muckom ter siv pulover. Spomnila sem se na make-up. Malo pudrčka, eyeliner ter maskara. Dovolj ličil zame. Ko sem dokončala svoj look, sem odšla v kuhinjo si pripravit kakav. Obsedena sem z kakavom. Dejansko. Usedla sem se na svoj stol ter počasi srkala kakav medtem ko sem pregledovala socialna omrežja. Kmalu je bila ura deset čez osem, in mogla sem se odpraviti v šolo. Na poti v šolo sem se ustavila še v pekarni da sem si kupila marmeladni rogljiček in mleko v tetrapaku. Ko sem prišla do šole me je tam pričakala moja mala skupinica prijateljev. »Hej vsi,« sem jih pozdravila, »kako to da ste danes pod hrastom, namesto pri naši klopici?« sem jih vprašala. Moja najboljša prijateljica je samo prišla k meni me brez besed objela ter rekla :»Gemma… Raje ne glej tja« mi je odgovorila in se kislo nasmehnila. »Zakaj?« sem vprašala in pogledala Colina, ki ni rekel še nič. »Gemma, samo NE« je rekel Co, kot ga včasih kličem. Vsa razdražena se obrnem tja, kljub vsem njihovim opozorilom in zagledam...
Želi kdo posvečenega?

Love y' all,
Daša.
10. september 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg