Forum
u124128
u124128
To je pač moja prva zgodbica, ki ni primerna za mlajše od 12 let Takda bo malo horny, crazy, funny,...

Govori pa o punci ki pač gre na maturanski izlet in to
14. maj 2013
next
14. maj 2013
next
14. maj 2013
next takoj
14. maj 2013
u124128
u124128
Pakiram kufreeeee!
Yaaay končno en tedn bres tastarih in razvajene sestrice. Res da mi Grčija ne diši najbolj pa vseeno. V kufer sn zmetala vse in na koncu sem skoraj pozabla na zobno pasto! Odprla sem kufer in v njega dala še zobno pasto z mentolom. Bil je tako našopan da sem gaa komaj zaprla. Ura je bla polnoč. Skočla sem na facebook in na ask. Nič pametnega -.-
Zakaj mi grejo vsi ljudje vedno dol in se morem dolgočasit? Vgasnla sem komp in se vlegla v posteljo. Vzela sem telefon, mojemu fantu, Jamesu sem napisala sms v smislu da ga bom pogrešala ta teden in upam da bo v hotelu WiFi. Zaspala sem.

Že ob petih me je foter vrgo iz pojsle, mogla sem se oblečt in umit in najest v 5 min. Zaj vete zakaj sovražim tastare? Foter me je pelo do letališča. Dobila sem plac stran od vseh frendov :/ Polek mene je sedel en gustek ki sploh ni bil cute! Začela sma se pogovarjat in ko je mogo on neki vmes prestopit je pol ure prej začel nakladat o tem da je fajn da me je spoznal in to, potem me je na lice poljbil v slovo, odrinla sem ga stran. Ni nehal. Zalizal me je in z roko zdrsel pod moje hlače.
Uh priznam, dobro se zalizuje in ima zagah po mentolovi zobni pasti! Obožujem mentolovo zobo pasto
Nekaj časa sva se liizala in on me je šllatal, (mislim da bi me še spolno nadlegoval če nebi bila na letalu) potem sem pase zavedala da sem ravnokar dokazala da sem kurba. Zato sem ga odrinla stran.
''Zaboga fanta mam paše poznama se komaj eno uro! Daj spizdi nekam! Dost te mam! Niti tega nevem kak ti je ime! Jas ne mislim met nič stabo!''

potem sma mirno sedela, dokler ni šel dol. Pol je prišo na njegovo mesto sedet moj BFF Harry (ja, vse punce na naši šoli so afne, fantje pa so fajn)
Menla sma se in cajt je hitro mino. Nisem mu povedla za tistega tipa.
.....

Next? Rabim jih vsaj 5 (slikice od ljudi bote tud še dobili)
14. maj 2013
u127721
u127721
neeext!!! <3
14. maj 2013
u124128
u124128
Jaz: (Mary)

Moj fant: (James)

Moj bff (Harry)

14. maj 2013
next
14. maj 2013
next
15. maj 2013
Glavno da je mentol neexxxcttt
15. maj 2013
u121762
u121762
next!
15. maj 2013
u124128
u124128
Seveda, kaj pa, če ne mentol
15. maj 2013
u51910
u51910
next
15. maj 2013
u121935
u121935
nxt
15. maj 2013
u70873
u70873
nexttttttttttttttttttttt
15. maj 2013
u124128
u124128
NEXT:

Po približno treh urah letenja smo prispeli. Najprej smo mogli skoraj 10km vlečt s sabo mučne kufre! Potem smo prišli do hotela. Živa katastrofaa! V eni sobi nas je bivalo 10 skup ko v celici, v predalu nočne omarice je bil uporabljen kondom, v wc-ju pa 13,9 cm dolg žužek (ubistvu gosenica, pa saj vseeno, blo je nagnusno ogabno)

Pol sma šla s Harry-jom na sladoled, často mi je! Ampak meni je sladoled pado iz rok in no polizala sem malo njegovega. Imel je mentolov priokus.

Zbrala sem pogum in vprašala če še uporablja jagodno zobno pasto, al je menjo za mentolovo? Začel se je smejat odgovoril pa mi ni -.-

Potem sma skup lizala sladoled in najina jezika sta se nekak ''spojila'' Lizala sva se in on je dišal. Potem sem ga nežno odrinla. ''veš, jas imam Jamesa in ostanva prijatla, raje''
Harry je to razumel, bila sem tako živčna, dvakrat prevarala Jamesa, z dvema različnima fantoma.
15. maj 2013
u124128
u124128
pride zaj še en
15. maj 2013
u124128
u124128
Ko sem prišla domu sem se počla na pojslo vzela mobitel in napisala Jamesi sms:
Jaz: Love u & miss u
James: Daj ne blefiraj, vem da me varaš z Harrya. (zraven je prilepo sliko mene in Harryja)

Nisem mu odpisala, in tud žalostna nisem bla. Skuštrala sem si lase in zmazala make-up, da sem izgledala žalostno. Potem sem se takole naštimana šla ''tolažit'' k Harryu.

Ko sem mu vse razložla me je poljubil na čelo. Rekla sem da mi prija potem me je poljubil še na nos, na lica in končno na ustnice. Porem še po vratu, začel me je slačit in me poljubljat po vsem telesu. jas sem poljubljala njega, on pa mene. Dala sem noge narazen...
Potem sem slišala nek glas:
''oprostite...'' V njem se je slišal strah in zadrega
Pogledala sva izpod odeje in se oblekla.

Bila je Harryjeva bivša. Revica, ga je imela tako rada, da je prišla v Grčijo, v gnusen hotel zaradi njega. -.-
(to je ona (lissa))

Potihem sem se preplazla iz sobe in pri tem vidla da se je odlomo en kos pojsle. Misla sem it v sobo za punce, pa sem si premislila in prisluškovala:

Lissa: torej maš punco?
Harry: Prijatlca..
Lissa: Od kdaj sem pod odejo mučka s frendicami? (ihtela je)
Harry: Ta, je horny, ubistvu kurba, samo če se ližeš, ali pa kaj drugega počneš z njo jo pomiri, pa ubistvu sma bila še samo pri lizanju......

Takrat sem planla v jok! To ni blo res, res ne! Res sem kurba & Horny, samo se lahka z mano meniš tud brez lizanja. Tokrat sem res jokala, jokala sem,..

(klikni na sliko)
15. maj 2013
u124128
u124128
Povejte kak se vam zdi, pa rabim 5 nextov!
15. maj 2013
next
15. maj 2013
u121935
u121935
neeext.!
15. maj 2013
u124128
u124128
Bom dala še enga (nexta) ker mam čas

Pod pojslo sem se cmizdla in vse afne so gledale proti meni in si nekaj šušljale.
Čez kako uro sem končno ugotovila, da je James bil sonček. Ni si bil sam kriv, da je srečo kurbo ki ga je 2x prevarala. In od kod je sploh dobil sliko mene in Harryja?
Šla sem v park iskat WiFi signal. Preko mobilnega skypa sem poklicala.....

Zaj mi težijo tastari, zato je bol kratki.
15. maj 2013
u121935
u121935
next.
15. maj 2013
next
15. maj 2013
next
15. maj 2013
next
15. maj 2013
u129907
u129907
next+nova bralka
15. maj 2013
next
15. maj 2013
u127721
u127721
neeeext!! <333
15. maj 2013
u124128
u124128
Preko skypa sem ga poklicala, ampak ni dvignil. Potem sem mu napisala message:
''Harry me je poljubljal brez da bi mu dovolila, ne ljubim ga in ne uporablja mentolove zabne paste! James, pogrešam te, oprosti mi in ljubim te.''

Ok, v resnici je imel zadah po mentolu in mi je prav pasalo, pa pustimo malenkosti!

Potem smo šli celi letnik, večerjat v neko luksuzno restavlacijo. Res LUKSUZ! Umirala sem, jedla sem, jedla in pozabla na vse (tudi na dijete). Profesorji so nekaj bluzli o ekskurzijah, ogledih, znamenitostih,... Nisem jih poslušala, ker je blo tak fajn nekaj pojest pa 10324545895 letih shujševalnih dijet! Pozabla sem celo na dejstvo da sem kurba. Takrat je na pune zazvonil moj telefon.
JAMES!! Shure da sem dvignila:
James:jas sem te tud pogrešal
Jas: ooo Jami ljubim teee!
James: Ej zdi se mi da se nekdo dere na tebe
Jas sem nehala sanjarit, hitro sem rekla ''baj morm it''

Torej potem se je učitlca pol ure drla na mene, medtem sem si pisala z jamesom in on pride v grčijo (za vsak slučaj, da me kdo ne naskoči)

Zvečer ko smo bili že v pojslah, me je klicala majka in se drla namene češ da jo je profesorca klicala zarad nespodobnega vedenja. Ni se mi je lublo poslušat, prekinla sem in vgasnila telefon, ker sem itak vedla da če slučanjo pridem živa domov, me bo mama itak rastrgala -.-

Rabim 6 nextov! Aja kak se vam zdi zgodbica?
15. maj 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg